| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.09.30. 07:06:50 / # 287024 |
|
Ezt megadom:-DDDDD
Előzmény: #287014 2007.09.30. 06:03:37 |
|
| csogu | 2007.09.30. 07:00:15 / # 287023 |
|
Mindent tökéletesen csináltál...sajnos amikor a program íródott, akkor nem tettek bele egy olyan lehetőséget, hogy ilyenkor kiírja mondjuk pl. azt, hogy köszönjük a szavazásod. Így sajna úgy tűnhet, mintha nem történne semmi.
De történik, vagyis szavazól...és szavazzatok, mivel láthatjátok, van olyan cég, ahol néha egy-egy ilyen közös vélemény számít valamit.
Előzmény: #287019 csili 2007.09.29. 22:30:46 |
|
| csogu | 2007.09.30. 06:58:09 / # 287022 |
|
[b][i]Ma:
Jön ki, meglát, szeme kikerekedik, teste megmerevedik, azt hitte falnak ment.[/b][/i]
Nem akarlak nemkar elkeseríteni, de ennek 2 oka is lehet...mármint nem az amit te leírtál:-)
1, 5 éve még nagyon felütötték a cuccot a discóban, manapság már hozzáértők veszik az anyagot és ha valami gagyit próbálnak rájuk sózni, akkor azzal hamar elbeszélgetnek a megfelelő emberek. Na és ez a cucc úgy üt, hogy az ember amikor kimegy, akkor a szeme elkerekedik, teste megmered, tök olyan, mintha falnak ment volna az ember:-)
2, 5 éve még te is jobban néztél ki...manapság már bizalom kell hozzád, aminek az a jele ha nincs, hogy az ember, amikor kijön, akkor a szeme elkerekedik...:-)))
Előzmény: #287021 nemkar 2007.09.30. 03:47:58 |
|
| törölt felh. | 2007.09.30. 06:03:37 / # 287014 |
|
Csak azt, hogy elkezdtél taxizni...
|
| nemkar | 2007.09.30. 03:47:58 / # 287021 |
|
Én meg erre szavaztam:
NINCS ENNÉL FONTOSABB
Meg is indoklom:
Kb. 5 éve jön a DISCOPATKÁNY, és mondja:
Vigggyééé...hukk...haza...Úúúpestreee.
Akkor öltözet:
Bermuda, poló, vietnámipapucs.
Ma:
Jön ki, meglát, szeme kikerekedik, teste megmerevedik, azt hitte falnak ment.
Nagy nehezen megszólal.
Kérem legyenszíves haza vinni Újpestre, XY utca 12.-be.
Öltözet:
Ing, nyakkendő, zakó, szövetnadrág.
MEGJELENÉS!!!
Szerintem, ez a legfontosabb.
A hatás leírhatatlan.
Sokkal könnyebb a megjelenéssel, mint az erő fitogtatásával, leszereleni a kedvest.
Az öltözetet, csak egyszer, otthon kell felvenni, és nem az adott fuvarhoz képest mahinálni. ennek most kell, ennek pedig nem kell a nyaktekerészetimellfekvenc.
Nem vk Én manöken, hogy minden fuvarhoz átöltőzködjek.
Vagy Te igen?-:)
Előzmény: #287010 csogu 2007.09.29. 14:22:58 |
| csili | 2007.09.29. 22:30:46 / # 287019 |
|
Segítsetek, szavazni szeretnék nyakkendő ügyben. Kiválasztottam, bejelöltem, "Szavazok", előjött a tábla, ott is próbálkoztam, bezártam, semmi. Mit csinálok rosszul?
|
| szota | 2007.09.29. 21:54:41 / # 287018 |
|
HALI.MOST HOGY VAN EZ?VALAKI "VÉLETLENÜL" B KATEGÓRIÁS KOCSIT VESZ ÚJONNAN UTÁNA AZONNAL KÖTELEZŐ A NYAKKENDŐ?
|
| utolsó senki | 2007.09.29. 19:48:53 / # 287017 |
|
Az...tegnap a Mariann volt az 1es.
Valóban jól kezelte a helyzetet,csak az idegeinknek akkor sem tett jót a dolog.
Előzmény: #287015 csogu 2007.09.29. 15:02:03 |
| era | 2007.09.29. 15:28:25 / # 287016 |
|
A lényeg az, hogy a jót is észreveszitek a munkánkban, amit köszönünk szépen. Na megyek, mert ma már egész más az esti programom, mint tegnap:-)))
Előzmény: #287015 csogu 2007.09.29. 15:02:03 |
| csogu | 2007.09.29. 15:02:03 / # 287015 |
|
Na bonyek, ez tök ciki:-))))))
Akkor az kezelte totál nyugodtan a helyzetet, akinek a hangja olyan, mint a tiéd…..na, ez legalább biztos.
Nem véletlen, hogy fel voltam mentve énekből, nekem csak az önéletrajzokat kellett bemagolnom, mert abból feleltem…pedig!!!
Pedig nagyon készültem arra az énekórára. Emlékszem bátyám bezárt a ruhásszekrénybe (kritika gyanánt), de ez sem szegte a kedvem.
A Vidróóóóczki hííííííííííres nyája…kezdetű nótával készültem…. a szomszéd meg valami nehéz tárggyal az én elhallgattatásomra, de ekkor megérkezett atyám, aki elég drasztikusan véget vetett zenei munkámnak….de sebaj – gondoltam -, egy ilyen tehetségnek mint én, ennyi is elég…na meg a lakóknak is.
Másnap énekóra…rám került a sor…én mély levegőt vettem azt beleadtam anyait-apait.
Szegény énektanárnőm… 2-3 világ dőlt benne össze…(bennem meg még több).
Elkérte az ellenőrzőm és beírta, hogy énekből felmentve.
De még ez sem vette el teljesen a kedvem, mert megfogadtam, hogy gyakorlok-gyakorlok-gyakorlok és majd jól megmutatom.
Bátyám aznap nagyon elszánt volt és a mai napig az ő lelkén szárad, hogy nem lettem híres énekes…hiába na, akkor még sokkal erősebb volt nálam:-)))
Előzmény: #287013 era 2007.09.29. 14:49:48 |
|
| era | 2007.09.29. 14:49:48 / # 287013 |
|
:-))) Ez lemaradt
Előzmény: #287010 csogu 2007.09.29. 14:22:58 |
| era | 2007.09.29. 14:30:22 / # 287012 |
|
Valóban én nagyon nyugodtan kezeltem, csak nem azt a helyzetet. Ugyanis én tegnap jól megérdemelt szabadnapomat töltöttem, de azt valóban nagyon nyugodtan. Finom vacsi, pezsgő, stb...........
Előzmény: #287010 csogu 2007.09.29. 14:22:58 |
| csogu | 2007.09.29. 14:24:12 / # 287011 |
|
Viszont azt is tudd, hogy az elv is olyan mint a fing...ha sokáig van belédszorúlva, akkor már téged mérgez, ha meg kijön, akkor elkerget mellőled mindenkit:-)))
Előzmény: #287009 Nevem senki 2007.09.29. 12:10:08 |
|
| csogu | 2007.09.29. 14:22:58 / # 287010 |
|
Mónit így név alapján nem tudom beazonosítani, de az biztos, hogy az Era nagyon nyugodtan kezelte a helyzetet...báááár, szerintem pont nála volt 2 olyan is, hogy a kollégák túlnyomtak a zavarás miatt, ezért kezdtem el én is kalapálni rendesen, de ilyenkor ennek semmi eredménye, mert egyszerűen nem megy ki a kódom. Na persze ha a kollégáknak volt eszük, akkor átviharoztak az egyeshez és reklamáltak, én is így tettem múltkor és minden további nélkül törőlték a pontot.
Közben meg ha a lap jobb oldalára pillantotok, akkor ott ki lett téve egy szavazás (köszi Bbetyár!!!) és lehet menni szavazgatni:-))
Az eddigi eredmény:
Kérdés: Szükséges-e a nyakkendő a taxisofőrnek
Összes szavazat: 90
csak akkor fontos ha 'best of': 37 szavazat
41%
csak bizonyos fuvarokhoz szükséges: 23 szavazat
26%
egyáltalán nem fontos: 17 szavazat
19%
nincs ennél fontosabb: 13 szavazat
14%
Megmondom őszintén én erre szavaztam:
csak bizonyos fuvarokhoz szükséges: 23 szavazat
26%
|
|
| Nevem senki | 2007.09.29. 12:10:08 / # 287009 |
|
"Az elv, olyan mint a fing: Tartja az ember, amíg tudja."
|
| utolsó senki | 2007.09.29. 09:58:22 / # 287008 |
|
Háááát,az is vagy 2.000.- az Ottóéknál,de akkor miért kellett frekit váltani,és ha péntek éjjel ilyen sz@r a forgalmazás(pont-hegyek,aminek a 90%a nincs eltörölve),ráadásul a diszi-aki a mi pénzünkből él-olyan arrogáns(lásd kellllllenföld Móni),hogy bicskanyitogató.
Előzmény: #287007 MCCCXCII 2007.09.29. 07:49:35 |
| MCCCXCII | 2007.09.29. 07:49:35 / # 287007 |
|
Már nappal is többször igy volt.
Állandóan mentünk ide-oda.
Ha így megy sokáig cseréltetnem kell a csatornaváltó gombot.
|
|
| utolsó senki | 2007.09.29. 07:29:27 / # 287006 |
|
A néma...
Előzmény: #287001 Nevem senki 2007.09.28. 15:45:06 |
| utolsó senki | 2007.09.29. 07:28:57 / # 287005 |
|
Tragikomikusan alakult a forgalmazás,5 percenként mentünk budáról-centrumra,centrumról-délre,délről-budára...
Előzmény: #287004 MCCCXCII 2007.09.29. 07:01:01 |
| MCCCXCII | 2007.09.29. 07:01:01 / # 287004 |
|
Én szundikáltam. Mi történt?
|
|