Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
nyertes00 2007.10.16. 22:28:56 / # 287303
avatar
Igazad van, csak az ruház be 6,5 millát akinek megéri és aki biztosan tudja, hogy tudja fizetni....... Hát igen ez is jól néz ki....
MCCCXCII 2007.10.16. 21:20:41 / # 287302
Ez ugye "SUPER B" kategóriás lesz majd? (.-))
cbtaxi 2007.10.16. 21:12:39 / # 287301
avatar
Igen? És mégis mi az a "valamit"? Normális dolognak tartod, 6,5 millát beruházni taxizásba? Mégis "kiknek"?A szerződéses "kedvesnek",a 7 éve befagyott tarifával? Ez is jól néz ki és ezt sem adják olcsón. Valamit,valamiért?
nyertes00 2007.10.16. 19:52:55 / # 287300
avatar
Hát nem adják olcsón..... De valamit valamiért.
utolsó senki 2007.10.16. 17:47:47 / # 287299
avatar
Az új SUPERB,állítólag 6,5 Mft-nál kezdődik majd.
nyertes00 2007.10.16. 17:42:49 / # 287298
avatar
Első pillantásra nem tűnik rossznak....
nyertes00 2007.10.16. 17:42:05 / # 287297
avatar
Szerintem nem jól vettef fel, mert ugye ezek a hideg napokra szólnak, naugyebár akkor az embernek a füle is tud ám fázni. Vagyis úgy kell/ene felvenned, hogy a füleid ne fázzanak... Ja csak akkor rosszabbul hallotszik az uerhá..... :-DDD
utolsó senki 2007.10.16. 16:38:28 / # 287296
avatar
Ficsurnak:

MCCCXCII 2007.10.16. 13:12:05 / # 287293
Nem ezen kezdtük. Csak addig csűrtük csavartuk a gondolatokat, amig eljutottunk az OMSZ-ig. (.-))
cbtaxi 2007.10.16. 11:07:36 / # 287292
avatar
Kipihent,elégedett,gondtalan emberek"laknak" itt. Az időjárás az egyetlen,ami még beszédtéma lehet. De jó nekünk! :))

MCCCXCII 2007.10.16. 09:30:01 / # 287291
Jó! Kinéztem az ablakokon (két égtáj felé néző) az egyiken napfényes, a másikon borús a látkép. Még szerencse, hogy a házon is két ki-bejárat van. Most a napfényes felé távozom, hogy szép időm legyen. (.-))
csogu 2007.10.16. 09:23:34 / # 287290
Na látod, ezt már rád bízom, hogy eldöntsd :-)
MCCCXCII 2007.10.16. 09:18:28 / # 287289
Már csak egy kérdésem van. Azért öltözöm fel mert hideg van, vagy azért van hideg mert felöltözöm? (.-))
csogu 2007.10.16. 09:07:52 / # 287288
Az északi szél megerősödik, sokfelé viharossá fokozódik. Különben ez a legjobb idő a taxizásra. Mert egy szélcsendes -5 fok, nem hoz annyi utast, mint egy +3 fokos hideg viharos széllel:-))

csogu 2007.10.16. 09:06:03 / # 287287
Kend be magad olyan krémmel, amit a hidegben sportolók használnak, és akkor nem kell ennyire felöltözni:-) Különben is, most jön a jó idő, szóval nem kell még ezzel foglalkozni:-) Komoly lehűlés jön! Mikes 2007. okt. 16. Kedden derült lesz az ég, sok napsütés várható, eső nem lesz. Napközben kissé megélénkül a déli szél. A hőmérséklet reggel -5, +3 fok között (északkeleten lesz a hidegebb), délután 15 fok körül alakul. Szerdán is csendes idő várható, a napsütést csak fátyolfelhők zavarják meg. Csütörtöktől az észak, északnyugat felől érkező hideg levegő, majd a tőlünk délre kialakuló légörvény hatására mozgalmas, kora télies idő alakulhat ki. Csütörtökön északnyugat felől erősen megnövekszik a felhőzet és délutántól egyre többfelé várható eső, zápor. Péntek hajnalra a záporokat északnyugat felől már hózáporok, havaseső-záporok válthatják fel. Az északi szél megerősödik, sokfelé viharossá fokozódik. Jelentős lehűlés várható! Szombaton a hideg reggelt követően napközben megnövekszik a felhőzet, főleg keleten hózápor, havas eső is kialakul. Vasárnap és hétfőn borongós időre számíthatunk, sokfelé valószínű csapadék, zömében eső, de a Dunántúl nyugati részén, illetve a magasabban fekvő tájakon havas eső, havazás sem kizárt. A folytatásban a mozgalmas jelleg mellett kissé emelkedik a hőmérséklet...
MCCCXCII 2007.10.16. 09:03:02 / # 287286
Erre mán én is gondoltam. De az inget be kő gyűrni a gatyóba. Na most ha nagyon aláöltözöm, mert hideg van, akkor nem tudom begombolni az ingemet. Arról már nem is beszélek, hogy a gatyóba se tudom betürni. Ha mégis megpróbálom, akkor nem tudom a gatyót összezárni a megfelelő helyen. Jó vehetek öt számmal nagyobbat mindenből, de akkor meg hány ing és gatyó kell? NO meg hogy néznénk ki? (;-)))
csogu 2007.10.16. 08:50:39 / # 287285
Különben én azt a megoldást találtam erre ki, hogy az ing alá öltözöm fel. Utána az ing, majd arra egy V nyakú pulóver.
MCCCXCII 2007.10.16. 08:47:28 / # 287284
Ez nem "faarc", csak próbáltam a legjobb képet vágni. Na most gondolj bele, hogy milyen a többi! (:-(((
csogu 2007.10.16. 08:35:53 / # 287283
Igen, tudom, de nézd meg azt a faarcot, amit vág közben:-)))
Nevem senki 2007.10.16. 08:20:27 / # 287282
avatar
Nem hiába ő a "Taxi esze":-)))
Oldalszám: 1757