| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| nyertes00 | 2007.10.16. 22:28:56 / # 287303 |
|
Igazad van, csak az ruház be 6,5 millát akinek megéri és aki biztosan tudja, hogy tudja fizetni.......
Hát igen ez is jól néz ki....
Előzmény: #287301 cbtaxi 2007.10.16. 21:12:39 |
| MCCCXCII | 2007.10.16. 21:20:41 / # 287302 |
|
Ez ugye "SUPER B" kategóriás lesz majd? (.-))
|
|
| cbtaxi | 2007.10.16. 21:12:39 / # 287301 |
|
Igen?
És mégis mi az a "valamit"?
Normális dolognak tartod, 6,5 millát beruházni taxizásba?
Mégis "kiknek"?A szerződéses "kedvesnek",a 7 éve befagyott tarifával?
Ez is jól néz ki és ezt sem adják olcsón.
Valamit,valamiért?
Előzmény: #287300 nyertes00 2007.10.16. 19:52:55 |
| nyertes00 | 2007.10.16. 19:52:55 / # 287300 |
|
Hát nem adják olcsón..... De valamit valamiért.
|
| utolsó senki | 2007.10.16. 17:47:47 / # 287299 |
|
Az új SUPERB,állítólag 6,5 Mft-nál kezdődik majd.
Előzmény: #287298 nyertes00 2007.10.16. 17:42:49 |
| nyertes00 | 2007.10.16. 17:42:49 / # 287298 |
|
Első pillantásra nem tűnik rossznak....
|
| nyertes00 | 2007.10.16. 17:42:05 / # 287297 |
|
Szerintem nem jól vettef fel, mert ugye ezek a hideg napokra szólnak, naugyebár akkor az embernek a füle is tud ám fázni. Vagyis úgy kell/ene felvenned, hogy a füleid ne fázzanak... Ja csak akkor rosszabbul hallotszik az uerhá..... :-DDD
Előzmény: #287278 MCCCXCII 2007.10.15. 16:49:15 |
| utolsó senki | 2007.10.16. 16:38:28 / # 287296 |
|
Ficsurnak:
|
| MCCCXCII | 2007.10.16. 13:12:05 / # 287293 |
|
Nem ezen kezdtük. Csak addig csűrtük csavartuk a gondolatokat, amig eljutottunk az OMSZ-ig.
(.-))
Előzmény: #287292 cbtaxi 2007.10.16. 11:07:36 |
|
| cbtaxi | 2007.10.16. 11:07:36 / # 287292 |
|
Kipihent,elégedett,gondtalan emberek"laknak" itt.
Az időjárás az egyetlen,ami még beszédtéma lehet.
De jó nekünk! :))
|
| MCCCXCII | 2007.10.16. 09:30:01 / # 287291 |
|
Jó!
Kinéztem az ablakokon (két égtáj felé néző) az egyiken napfényes, a másikon borús a látkép.
Még szerencse, hogy a házon is két ki-bejárat van. Most a napfényes felé távozom, hogy szép időm legyen. (.-))
Előzmény: #287290 csogu 2007.10.16. 09:23:34 |
|
| csogu | 2007.10.16. 09:23:34 / # 287290 |
|
Na látod, ezt már rád bízom, hogy eldöntsd :-)
Előzmény: #287289 MCCCXCII 2007.10.16. 09:18:28 |
|
| MCCCXCII | 2007.10.16. 09:18:28 / # 287289 |
|
Már csak egy kérdésem van.
Azért öltözöm fel mert hideg van, vagy azért van hideg mert felöltözöm?
(.-))
Előzmény: #287287 csogu 2007.10.16. 09:06:03 |
|
| csogu | 2007.10.16. 09:07:52 / # 287288 |
|
Az északi szél megerősödik, sokfelé viharossá fokozódik.
Különben ez a legjobb idő a taxizásra. Mert egy szélcsendes -5 fok, nem hoz annyi utast, mint egy +3 fokos hideg viharos széllel:-))
|
|
| csogu | 2007.10.16. 09:06:03 / # 287287 |
|
Kend be magad olyan krémmel, amit a hidegben sportolók használnak, és akkor nem kell ennyire felöltözni:-)
Különben is, most jön a jó idő, szóval nem kell még ezzel foglalkozni:-)
Komoly lehűlés jön!
Mikes
2007. okt. 16.
Kedden derült lesz az ég, sok napsütés várható, eső nem lesz. Napközben kissé megélénkül a déli szél. A hőmérséklet reggel -5, +3 fok között (északkeleten lesz a hidegebb), délután 15 fok körül alakul. Szerdán is csendes idő várható, a napsütést csak fátyolfelhők zavarják meg. Csütörtöktől az észak, északnyugat felől érkező hideg levegő, majd a tőlünk délre kialakuló légörvény hatására mozgalmas, kora télies idő alakulhat ki. Csütörtökön északnyugat felől erősen megnövekszik a felhőzet és délutántól egyre többfelé várható eső, zápor. Péntek hajnalra a záporokat északnyugat felől már hózáporok, havaseső-záporok válthatják fel. Az északi szél megerősödik, sokfelé viharossá fokozódik. Jelentős lehűlés várható! Szombaton a hideg reggelt követően napközben megnövekszik a felhőzet, főleg keleten hózápor, havas eső is kialakul. Vasárnap és hétfőn borongós időre számíthatunk, sokfelé valószínű csapadék, zömében eső, de a Dunántúl nyugati részén, illetve a magasabban fekvő tájakon havas eső, havazás sem kizárt. A folytatásban a mozgalmas jelleg mellett kissé emelkedik a hőmérséklet...
Előzmény: #287286 MCCCXCII 2007.10.16. 09:03:02 |
|
| MCCCXCII | 2007.10.16. 09:03:02 / # 287286 |
|
Erre mán én is gondoltam.
De az inget be kő gyűrni a gatyóba.
Na most ha nagyon aláöltözöm, mert hideg van, akkor nem tudom begombolni az ingemet.
Arról már nem is beszélek, hogy a gatyóba se tudom betürni. Ha mégis megpróbálom, akkor nem tudom a gatyót összezárni a megfelelő helyen.
Jó vehetek öt számmal nagyobbat mindenből, de akkor meg hány ing és gatyó kell?
NO meg hogy néznénk ki? (;-)))
Előzmény: #287285 csogu 2007.10.16. 08:50:39 |
|
| csogu | 2007.10.16. 08:50:39 / # 287285 |
|
Különben én azt a megoldást találtam erre ki, hogy az ing alá öltözöm fel. Utána az ing, majd arra egy V nyakú pulóver.
Előzmény: #287284 MCCCXCII 2007.10.16. 08:47:28 |
|
| MCCCXCII | 2007.10.16. 08:47:28 / # 287284 |
|
Ez nem "faarc", csak próbáltam a legjobb képet vágni.
Na most gondolj bele, hogy milyen a többi!
(:-(((
Előzmény: #287283 csogu 2007.10.16. 08:35:53 |
|
| csogu | 2007.10.16. 08:35:53 / # 287283 |
|
Igen, tudom, de nézd meg azt a faarcot, amit vág közben:-)))
Előzmény: #287282 Nevem senki 2007.10.16. 08:20:27 |
|
| Nevem senki | 2007.10.16. 08:20:27 / # 287282 |
|
Nem hiába ő a "Taxi esze":-)))
Előzmény: #287281 csogu 2007.10.16. 08:07:36 |