| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.10.16. 08:07:36 / # 287281 |
|
Nem normális:-DDDDDD
Előzmény: #287278 MCCCXCII 2007.10.15. 16:49:15 |
|
| trubadur | 2007.10.16. 02:07:11 / # 287280 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Jó a kép láccsóóó:-)))
|
| MCCCXCII | 2007.10.15. 16:49:15 / # 287278 |
|
Nyakkendő viselési javaslat.
Jönnek a „dermesztő” hidegek.
Ha nem akarsz tüdőbajos lenni, felveszel valami meleg cuccot.
De rögtön bűnbe esel. mert „sólyomszemék” nem látják rajtad a nyaktekerészeti mellfekvencet.
S jő a szigorú dorgálás.
Így viszont mindig látható lenne.
A vezetésben nem zavar. Sőt védjegyünk is lehetne tán.
Még az is előfordulhat, hogy több utasunk lenne.
Előzmény: #287027 cbtaxi 2007.09.30. 20:28:09 |
|
| utolsó senki | 2007.10.15. 15:55:20 / # 287276 |
|
Ezt nem igazán értem...
Előzmény: #287275 csogu 2007.10.14. 18:33:11 |
| csogu | 2007.10.14. 18:33:11 / # 287275 |
|
Világtalan nem a Csuda?
Én azt hittem...
|
|
| utolsó senki | 2007.10.14. 16:31:15 / # 287271 |
|
Ehe-ehe,jópofa kiscsávó...
csak kerülj a csőre,életedben annyi nevet még nem olvastál vissza(megszervezem!)...
Előzmény: #287260 világtaLAN 2007.10.12. 11:23:08 |
| világtaLAN | 2007.10.12. 11:23:08 / # 287260 |
|
Csaba bácsi... Ez olyan pedofilos felhanggal bír:))
Bár ha rád néz valaki, rögtön vágja...:)))
|
| utolsó senki | 2007.10.11. 16:49:54 / # 287251 |
|
Ezért meg-mint sorozatos visszaeső-1 hónap...
Előzmény: #287248 R2D2 2007.10.11. 16:33:58 |
| utolsó senki | 2007.10.11. 16:45:41 / # 287250 |
|
Idáig röhögtem,elképzeltem,amikor hazamész,
-gyere Botika,a Csaba bácsitól kaptál szép ajándékokat!ráadod,a Moni belép,majd sikoltozva rohan csomagolni.A Te cuccaidat...
Előzmény: #287248 R2D2 2007.10.11. 16:33:58 |
| R2D2 | 2007.10.11. 16:33:58 / # 287248 |
|
NAGYMARHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
| utolsó senki | 2007.10.11. 16:32:05 / # 287247 |
|
Etikátlan megszólalásért 2 hét...
szerintem lenne rá kereslet,képzeld el,adnék ajándékba a Botinak is!
Előzmény: #287246 R2D2 2007.10.11. 16:30:20 |
| R2D2 | 2007.10.11. 16:30:20 / # 287246 |
|
Marha!!
|
| utolsó senki | 2007.10.11. 16:23:06 / # 287244 |
|
vagy pulóver-kötő kisiparos:
|
| utolsó senki | 2007.10.11. 16:21:53 / # 287243 |
|
Ja,azt azzal ki is fújt a meló...de rájöttem,mi a megoldás:tenyésztő leszek!
Előzmény: #287241 R2D2 2007.10.11. 16:19:47 |
| R2D2 | 2007.10.11. 16:20:29 / # 287242 |
|
átülősbe is :)
|
| R2D2 | 2007.10.11. 16:19:47 / # 287241 |
|
Miért mit csináltál? Még átülősbeis voltál!
|
| utolsó senki | 2007.10.11. 16:13:30 / # 287240 |
|
Én egész éjjel nem kerestem annyit...
Előzmény: #287237 R2D2 2007.10.11. 15:56:39 |
| R2D2 | 2007.10.11. 15:56:39 / # 287237 |
|
Miért nem jöttél a közgázra? Pörgött!! Kivittek a Csobárd utcába majd felvettem a váci 102/6-ot az meg elvitt a 3. rozáliába! Lácsó volt!
|
| utolsó senki | 2007.10.11. 15:50:26 / # 287236 |
|
Mit király?Egyenesen a FEKETE GYÉMÁNT!!!
Előzmény: #287234 R2D2 2007.10.11. 15:43:46 |
| R2D2 | 2007.10.11. 15:43:46 / # 287234 |
|
Majd ma jólmegkereslek!! Dourandi a király!
|