Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.10.16. 08:07:36 / # 287281
Nem normális:-DDDDDD
trubadur 2007.10.16. 02:07:11 / # 287280
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Jó a kép láccsóóó:-)))

MCCCXCII 2007.10.15. 16:49:15 / # 287278
Nyakkendő viselési javaslat. Jönnek a „dermesztő” hidegek. Ha nem akarsz tüdőbajos lenni, felveszel valami meleg cuccot. De rögtön bűnbe esel. mert „sólyomszemék” nem látják rajtad a nyaktekerészeti mellfekvencet. S jő a szigorú dorgálás. Így viszont mindig látható lenne. A vezetésben nem zavar. Sőt védjegyünk is lehetne tán. Még az is előfordulhat, hogy több utasunk lenne.
utolsó senki 2007.10.15. 15:55:20 / # 287276
avatar
Ezt nem igazán értem...
csogu 2007.10.14. 18:33:11 / # 287275
Világtalan nem a Csuda? Én azt hittem...
utolsó senki 2007.10.14. 16:31:15 / # 287271
avatar
Ehe-ehe,jópofa kiscsávó... csak kerülj a csőre,életedben annyi nevet még nem olvastál vissza(megszervezem!)...
világtaLAN 2007.10.12. 11:23:08 / # 287260
avatar
Csaba bácsi... Ez olyan pedofilos felhanggal bír:)) Bár ha rád néz valaki, rögtön vágja...:)))
utolsó senki 2007.10.11. 16:49:54 / # 287251
avatar
Ezért meg-mint sorozatos visszaeső-1 hónap...
utolsó senki 2007.10.11. 16:45:41 / # 287250
avatar
Idáig röhögtem,elképzeltem,amikor hazamész, -gyere Botika,a Csaba bácsitól kaptál szép ajándékokat!ráadod,a Moni belép,majd sikoltozva rohan csomagolni.A Te cuccaidat...
R2D2 2007.10.11. 16:33:58 / # 287248
avatar
NAGYMARHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
utolsó senki 2007.10.11. 16:32:05 / # 287247
avatar
Etikátlan megszólalásért 2 hét... szerintem lenne rá kereslet,képzeld el,adnék ajándékba a Botinak is!
R2D2 2007.10.11. 16:30:20 / # 287246
avatar
Marha!!
utolsó senki 2007.10.11. 16:23:06 / # 287244
avatar
vagy pulóver-kötő kisiparos:
utolsó senki 2007.10.11. 16:21:53 / # 287243
avatar
Ja,azt azzal ki is fújt a meló...de rájöttem,mi a megoldás:tenyésztő leszek!
R2D2 2007.10.11. 16:20:29 / # 287242
avatar
átülősbe is :)

R2D2 2007.10.11. 16:19:47 / # 287241
avatar
Miért mit csináltál? Még átülősbeis voltál!
utolsó senki 2007.10.11. 16:13:30 / # 287240
avatar
Én egész éjjel nem kerestem annyit...
R2D2 2007.10.11. 15:56:39 / # 287237
avatar
Miért nem jöttél a közgázra? Pörgött!! Kivittek a Csobárd utcába majd felvettem a váci 102/6-ot az meg elvitt a 3. rozáliába! Lácsó volt!
utolsó senki 2007.10.11. 15:50:26 / # 287236
avatar
Mit király?Egyenesen a FEKETE GYÉMÁNT!!!
R2D2 2007.10.11. 15:43:46 / # 287234
avatar
Majd ma jólmegkereslek!! Dourandi a király!
Oldalszám: 1757