| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| TOMLA | 2007.11.05. 17:57:32 / # 287966 |
|
No vazze, mivel én hallgatok /terád/ elmentem, vettem két üveggel megittam oszt várom a hatást. Mivel /máma/ sz.nap hétfő lévén.
Előzmény: #287951 trubadur 2007.11.04. 17:14:09 |
| világtaLAN | 2007.11.05. 14:49:45 / # 287949 |
|
És lila....:))
|
| lilazoli | 2007.11.05. 11:34:22 / # 287962 |
|
Ha van isten ,kőztűnk jár! És őis munka nélkűli!
Előzmény: #287932 csogu 2007.11.05. 04:33:47 |
| pepe-01 | 2007.11.05. 10:17:55 / # 287961 |
|
NA szép... Veled meg mi történt az éjjel, hogy ilyen gondolatokkal esel haza???!!!
Előzmény: #287932 csogu 2007.11.05. 04:33:47 |
| MCCCXCII | 2007.11.05. 07:32:10 / # 287933 |
|
Mint a liba? DD
Előzmény: #287932 csogu 2007.11.05. 04:33:47 |
|
| csogu | 2007.11.05. 04:33:47 / # 287932 |
|
Jézus, ki vagy a mennyekben, én is kivagyok itt a földön!
|
|
| MCCCXCII | 2007.11.04. 19:54:03 / # 287959 |
|
Rám számíthatsz, ma itthon dözsöltem.))
Előzmény: #287957 csogu 2007.11.04. 19:44:45 |
|
| AdamGyak | 2007.11.04. 19:47:31 / # 287958 |
|
sok kicsi sokra megy, de lökjél inkább egy nagyot (ne a kocsmába!!):)
Előzmény: #287957 csogu 2007.11.04. 19:44:45 |
| csogu | 2007.11.04. 19:44:45 / # 287957 |
|
Na megyek kifelé...nem mintha nagy kedvem lenne...és pont ezért megkérem az urakat, hogy ne nagyon nyomkodjanak le a címről, mert gyorsan szeretnék egy 10-15 fuvart lezavarni, azt jönni haza. Köszi!
|
|
| MCCCXCII | 2007.11.04. 19:04:42 / # 287955 |
|
Most egészen megnyugodtam.:DD
Előzmény: #287954 Nevem senki 2007.11.04. 18:43:43 |
|
| Nevem senki | 2007.11.04. 18:43:43 / # 287954 |
|
Nem te voltál, hanem a Toma Laci:-))))
Előzmény: #287952 MCCCXCII 2007.11.04. 17:22:44 |
| MCCCXCII | 2007.11.04. 17:24:16 / # 287953 |
|
Nem csak én alszom soká? :)))
Előzmény: #287950 trubadur 2007.11.04. 17:09:41 |
|
| MCCCXCII | 2007.11.04. 17:22:44 / # 287952 |
|
Eddig törtem a fejem, hogy mikor mondtam ilyet "hogy a Lajos hozzám képest matyó hímzés".
Legfeljebb népi szőttest mondtam, de mikor azt még mindíg nem tudom?:))))
Előzmény: #287884 Nevem senki 2007.11.03. 15:11:04 |
|
| trubadur | 2007.11.04. 17:14:09 / # 287951 |
|
No ez még odavaló....:-))
Előzmény: #287950 trubadur 2007.11.04. 17:09:41 |
| trubadur | 2007.11.04. 17:09:41 / # 287950 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
No erre azért reagálok .....
TomaLa nem tom ezt mire irod,de az tuti hogy,újjjj autóval már szóba sem álsz a Póóór néppel.....hát ja
Nem tom mi bajod az arcommal, de a Bánfihajszesz az neked sem ártana....assszzzeeemmm !!!!
Előzmény: #287826 TOMLA 2007.11.01. 11:53:25 |
| cbtaxi | 2007.11.04. 14:08:42 / # 287947 |
|
Na további jókat!
Előzmény: #287946 MCCCXCII 2007.11.04. 12:58:12 |
| MCCCXCII | 2007.11.04. 12:58:12 / # 287946 |
|
Csak "töri" a fejét. Az nem olyan fájdalmas. )))
Előzmény: #287945 cbtaxi 2007.11.04. 12:44:03 |
|
| cbtaxi | 2007.11.04. 12:44:03 / # 287945 |
|
Abból megint fejfájás lesz! :)))
Előzmény: #287944 MCCCXCII 2007.11.04. 12:41:52 |
| MCCCXCII | 2007.11.04. 12:41:52 / # 287944 |
|
Most nem kell zavarni, mert erősen gondolkodik.)))
Előzmény: #287942 cbtaxi 2007.11.04. 12:40:15 |
|
| nyertes00 | 2007.11.04. 12:40:55 / # 287943 |
|
Talmácsi Gábor világbajnok lett! Szép volt..
|