Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
TOMLA 2007.11.05. 17:57:32 / # 287966
avatar
No vazze, mivel én hallgatok /terád/ elmentem, vettem két üveggel megittam oszt várom a hatást. Mivel /máma/ sz.nap hétfő lévén.
világtaLAN 2007.11.05. 14:49:45 / # 287949
avatar
És lila....:))

lilazoli 2007.11.05. 11:34:22 / # 287962
avatar
Ha van isten ,kőztűnk jár! És őis munka nélkűli!
pepe-01 2007.11.05. 10:17:55 / # 287961
avatar
NA szép... Veled meg mi történt az éjjel, hogy ilyen gondolatokkal esel haza???!!!
MCCCXCII 2007.11.05. 07:32:10 / # 287933
Mint a liba? DD
csogu 2007.11.05. 04:33:47 / # 287932
Jézus, ki vagy a mennyekben, én is kivagyok itt a földön!

MCCCXCII 2007.11.04. 19:54:03 / # 287959
Rám számíthatsz, ma itthon dözsöltem.))
AdamGyak 2007.11.04. 19:47:31 / # 287958
avatar
sok kicsi sokra megy, de lökjél inkább egy nagyot (ne a kocsmába!!):)
csogu 2007.11.04. 19:44:45 / # 287957
Na megyek kifelé...nem mintha nagy kedvem lenne...és pont ezért megkérem az urakat, hogy ne nagyon nyomkodjanak le a címről, mert gyorsan szeretnék egy 10-15 fuvart lezavarni, azt jönni haza. Köszi!

MCCCXCII 2007.11.04. 19:04:42 / # 287955
Most egészen megnyugodtam.:DD
Nevem senki 2007.11.04. 18:43:43 / # 287954
avatar
Nem te voltál, hanem a Toma Laci:-))))
MCCCXCII 2007.11.04. 17:24:16 / # 287953
Nem csak én alszom soká? :)))
MCCCXCII 2007.11.04. 17:22:44 / # 287952
Eddig törtem a fejem, hogy mikor mondtam ilyet "hogy a Lajos hozzám képest matyó hímzés". Legfeljebb népi szőttest mondtam, de mikor azt még mindíg nem tudom?:))))
trubadur 2007.11.04. 17:14:09 / # 287951
avatar
No ez még odavaló....:-))
trubadur 2007.11.04. 17:09:41 / # 287950
avatar
Jó reggelt szasztok !!! No erre azért reagálok ..... TomaLa nem tom ezt mire irod,de az tuti hogy,újjjj autóval már szóba sem álsz a Póóór néppel.....hát ja Nem tom mi bajod az arcommal, de a Bánfihajszesz az neked sem ártana....assszzzeeemmm !!!!
cbtaxi 2007.11.04. 14:08:42 / # 287947
avatar
Na további jókat!
MCCCXCII 2007.11.04. 12:58:12 / # 287946
Csak "töri" a fejét. Az nem olyan fájdalmas. )))
cbtaxi 2007.11.04. 12:44:03 / # 287945
avatar
Abból megint fejfájás lesz! :)))
MCCCXCII 2007.11.04. 12:41:52 / # 287944
Most nem kell zavarni, mert erősen gondolkodik.)))
nyertes00 2007.11.04. 12:40:55 / # 287943
avatar
Talmácsi Gábor világbajnok lett! Szép volt..

Oldalszám: 1757