| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Fox | 2007.11.08. 02:29:13 / # 288014 |
|
:D:D:D:D:D
|
| csogu | 2007.11.08. 02:24:12 / # 288015 |
|
Inkább hazajöttem:-)))
Ma igen nagy formában voltam. Elkentem a XI. kerületiek száját, 7 perccel úgy felvettem egy Rácz Lászlót, hogy csak úgy zengett. Ami a siker ízét kicsit megkeserítette, hogy tettem mindezt Újpestről…
Szent Lászlónak hallottam:-)
Majd nem rég ismét küzdöttem egy Erzsébeti címre a XIII. kerületből, de arról szerencsére levertek.
20 Percig északot hallgattam, mert Trubadur áthívott azt ott felejtettem magam…szóval jobban jártam szerintem, hogy hazajöttem:-)))
|
|
| cbtaxi | 2007.11.07. 17:14:18 / # 288000 |
|
Háát...hogy ki a király, az egyértelmü! :))
|
| utolsó senki | 2007.11.07. 17:05:47 / # 288012 |
|
Ez valami DNS v.hasonló lehet,kiszűri,ki a földönkívüli...habár szerintük ők "übermensch"ek...
(van 1 képem az eb gyűlésről,kit ismertek fel!?)
Előzmény: #288001 2007.11.07. 09:55:00 |
| csogu | 2007.11.07. 12:44:17 / # 288011 |
|
Én sem:-))))
Előzmény: #288010 lilazoli 2007.11.07. 12:41:14 |
|
| lilazoli | 2007.11.07. 12:41:14 / # 288010 |
|
igen :-(
Előzmény: #288007 csogu 2007.11.07. 11:43:10 |
| csogu | 2007.11.07. 11:43:10 / # 288007 |
|
Komolyan nem tudod?
Előzmény: #288002 lilazoli 2007.11.07. 10:06:43 |
|
| lilazoli | 2007.11.07. 10:06:43 / # 288002 |
|
Az meg mi??
Előzmény: #288001 2007.11.07. 09:55:00 |
| törölt felh. | 2007.11.07. 09:55:00 / # 288001 |
|
Pisiteszt az semmi esetleg egy XX tesztre lenne szüksége néhánynak.
|
| utolsó senki | 2007.11.07. 08:06:30 / # 287995 |
|
Azt hiszem,engem az Okoska kínálgathat az Újpest-droszton cigivel,nem fogom elfogadni...
viszont felhívom az eb-biz. elnök figyelmét(ami mindenre kiterjed,még arra is,ha valaki elveszít 1 kockasort,és ezért letiltja szombat hajnalban)1 pisitesztre
minden etikásra kiterjesztve:meglepődne az eredményen...
|
| utolsó senki | 2007.11.07. 07:34:46 / # 287994 |
|
Bátttyyaaaa asszem itt a válasz az eltűnt pálinkára-csak rá kell nézni...(a Laci autója mellett eltörpül!)
OKOSKA személyesen!
Előzmény: #287989 trubadur 2007.11.06. 19:51:12 |
| utolsó senki | 2007.11.07. 07:32:02 / # 287993 |
|
Nekem ez nagyon bejött:
|
| csogu | 2007.11.07. 01:31:29 / # 287990 |
|
Gondolod?
Hmmmm....
Szóval szerinted most a Csepeli megrendelők elgondolkodnak, hogy merjenek-e rendelni, mert lehet a Trubi megy értük?:-)))
Előzmény: #287987 cbtaxi 2007.11.06. 21:19:14 |
|
| cbtaxi | 2007.11.06. 21:19:14 / # 287987 |
|
Puff neki....most elvesztettünk pár megrendelőt az tuti! :-)))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: #287972 csogu 2007.11.06. 01:29:29 |
| trubadur | 2007.11.06. 19:51:12 / # 287989 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
No szóval, van 1 ember akit tegnap este tanítgattam csapásolni.....asszzzeeemmm jól ment neki :-)))
Előzmény: #287975 csogu 2007.11.06. 04:31:47 |
| csogu | 2007.11.06. 04:31:47 / # 287975 |
|
|
|
| csogu | 2007.11.06. 01:47:43 / # 287974 |
|
Azt hiszed a legdurvábbat tettem be ide?
Tévedsz:-)) Majd nézd meg a galériát ha elékészülök, azt a részét, ahol a 18-as piros karika is kint lesz:-))
Előzmény: #287973 Nevem senki 2007.11.06. 01:45:21 |
|
| Nevem senki | 2007.11.06. 01:45:21 / # 287973 |
|
Bekukkantok a hazaiba, és egyből a sikítófrász jön rám!!!
Normális vagy???
DDDDDDDDDDDDD
Előzmény: #287972 csogu 2007.11.06. 01:29:29 |
| csogu | 2007.11.06. 01:29:29 / # 287972 |
|
Urak, voltam a versenyen, fényképeztem, a hangulat kitűnő volt...de majd erről a cikkben. Most a képeket szerkesztem, csak az a baj, hogy egyesek ábrázatától többször is lefagy az egész, amit nem is nagyon csodálok:-))
|
|
| detox | 2007.11.05. 19:57:36 / # 287967 |
|
szasz!hijá fő.majd ezt is elmondom..bár sztem Teis tod.vazze.szétrombolom tokiot
Előzmény: #287950 trubadur 2007.11.04. 17:09:41 |