Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Fox 2007.11.08. 02:29:13 / # 288014
avatar
:D:D:D:D:D

csogu 2007.11.08. 02:24:12 / # 288015
Inkább hazajöttem:-))) Ma igen nagy formában voltam. Elkentem a XI. kerületiek száját, 7 perccel úgy felvettem egy Rácz Lászlót, hogy csak úgy zengett. Ami a siker ízét kicsit megkeserítette, hogy tettem mindezt Újpestről… Szent Lászlónak hallottam:-) Majd nem rég ismét küzdöttem egy Erzsébeti címre a XIII. kerületből, de arról szerencsére levertek. 20 Percig északot hallgattam, mert Trubadur áthívott azt ott felejtettem magam…szóval jobban jártam szerintem, hogy hazajöttem:-)))

cbtaxi 2007.11.07. 17:14:18 / # 288000
avatar
Háát...hogy ki a király, az egyértelmü! :))

utolsó senki 2007.11.07. 17:05:47 / # 288012
avatar
Ez valami DNS v.hasonló lehet,kiszűri,ki a földönkívüli...habár szerintük ők "übermensch"ek... (van 1 képem az eb gyűlésről,kit ismertek fel!?)
csogu 2007.11.07. 12:44:17 / # 288011
Én sem:-))))
lilazoli 2007.11.07. 12:41:14 / # 288010
avatar
igen :-(
csogu 2007.11.07. 11:43:10 / # 288007
Komolyan nem tudod?
lilazoli 2007.11.07. 10:06:43 / # 288002
avatar
Az meg mi??
törölt felh. 2007.11.07. 09:55:00 / # 288001
avatar
Pisiteszt az semmi esetleg egy XX tesztre lenne szüksége néhánynak.
utolsó senki 2007.11.07. 08:06:30 / # 287995
avatar
Azt hiszem,engem az Okoska kínálgathat az Újpest-droszton cigivel,nem fogom elfogadni... viszont felhívom az eb-biz. elnök figyelmét(ami mindenre kiterjed,még arra is,ha valaki elveszít 1 kockasort,és ezért letiltja szombat hajnalban)1 pisitesztre minden etikásra kiterjesztve:meglepődne az eredményen...

utolsó senki 2007.11.07. 07:34:46 / # 287994
avatar
Bátttyyaaaa asszem itt a válasz az eltűnt pálinkára-csak rá kell nézni...(a Laci autója mellett eltörpül!) OKOSKA személyesen!
utolsó senki 2007.11.07. 07:32:02 / # 287993
avatar
Nekem ez nagyon bejött:

csogu 2007.11.07. 01:31:29 / # 287990
Gondolod? Hmmmm.... Szóval szerinted most a Csepeli megrendelők elgondolkodnak, hogy merjenek-e rendelni, mert lehet a Trubi megy értük?:-)))
cbtaxi 2007.11.06. 21:19:14 / # 287987
avatar
Puff neki....most elvesztettünk pár megrendelőt az tuti! :-)))))))))))))))))))))))))))))))
trubadur 2007.11.06. 19:51:12 / # 287989
avatar
Jó reggelt szasztok !!! No szóval, van 1 ember akit tegnap este tanítgattam csapásolni.....asszzzeeemmm jól ment neki :-)))
csogu 2007.11.06. 04:31:47 / # 287975

csogu 2007.11.06. 01:47:43 / # 287974
Azt hiszed a legdurvábbat tettem be ide? Tévedsz:-)) Majd nézd meg a galériát ha elékészülök, azt a részét, ahol a 18-as piros karika is kint lesz:-))
Nevem senki 2007.11.06. 01:45:21 / # 287973
avatar
Bekukkantok a hazaiba, és egyből a sikítófrász jön rám!!! Normális vagy??? DDDDDDDDDDDDD
csogu 2007.11.06. 01:29:29 / # 287972
Urak, voltam a versenyen, fényképeztem, a hangulat kitűnő volt...de majd erről a cikkben. Most a képeket szerkesztem, csak az a baj, hogy egyesek ábrázatától többször is lefagy az egész, amit nem is nagyon csodálok:-))

detox 2007.11.05. 19:57:36 / # 287967
avatar
szasz!hijá fő.majd ezt is elmondom..bár sztem Teis tod.vazze.szétrombolom tokiot
Oldalszám: 1757