Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
pepe-01 2007.11.03. 18:16:53 / # 287919
avatar
Te még mindíg otthon vagy??? Szép... ...és dolgozni?? :))))
cbtaxi 2007.11.03. 18:14:27 / # 287918
avatar
12535! :-D
csogu 2007.11.03. 18:13:17 / # 287917
Na mesélj!!!!:-)))
cbtaxi 2007.11.03. 18:12:45 / # 287916
avatar
Szorgos nyelvcsapásokkal,magasra juthat az ember! :)))))
Nevem senki 2007.11.03. 15:33:41 / # 287912
avatar
HIhihihihih hahahahaha bruhaha DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

csogu 2007.11.03. 15:31:52 / # 287913
Nekem szabad!!! Mert tudják mind a ketten, hogy mélységesen tisztelem a szakmai prozenciójukat, amellyel mertanbólikusan kifejezhetik trencandális képességük!!!
Nevem senki 2007.11.03. 15:30:04 / # 287911
avatar
Na, ha ezt én írtam volna.....
csogu 2007.11.03. 15:26:46 / # 287910
Urak? Már megint elrontottam a linket?:-)))
Nevem senki 2007.11.03. 15:25:11 / # 287909
avatar
Nekem végem:-))) Ha te nem, ezek az urak biztosan végeznek velem:-)))
csogu 2007.11.03. 15:23:57 / # 287908
:-))) Érdekes visszanézni a "régi" képeket...már most...és mi lesz 10-20-30 év múlva!!!
csogu 2007.11.03. 15:23:08 / # 287907
MCCCXCII 2007.11.03. 15:19:42 / # 287906
Köszi! Ez is azt bizonyítja, hogy annyira nem vagyok sötét, mint állítom magamról. Most is hagytam "nyomot" a fényérzékelő szerkezetben.:)))
Nevem senki 2007.11.03. 15:13:14 / # 287905
avatar
Nevezd meg a segédeidet!!
csogu 2007.11.03. 15:11:59 / # 287904
Öreg? Nem egy korosztály vagytok?
Nevem senki 2007.11.03. 15:11:04 / # 287884
avatar
Mondta ő már azt is , hogy olyan szemét vagyok, hogy a Lajos hozzám képest matyó hímzés:-))) Na ez sem hatott meg:-)) Kedvelem az öreget:-))
csogu 2007.11.03. 15:10:26 / # 287903
a vagy-ra:-)))
Nevem senki 2007.11.03. 15:09:04 / # 287902
avatar
Kire gondoltál ?? Erikára v. a taxi eszére??
csogu 2007.11.03. 15:05:26 / # 287866
Aszonta egy rendes ember vagy:-))) Na, közben figyu mit találtam:-)))
Nevem senki 2007.11.03. 14:55:56 / # 287839
avatar
Azt hiszel , amit akarsz! Soha nem érdekelt, ki mit gondol rólam! Az az ő problémája:-))))

csogu 2007.11.03. 14:54:00 / # 287901
Azt a mindenit. Ő ilyen?:-))) Akkor már nem is hiszem el, amit rólad mesélt!!!
Oldalszám: 1757