| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| pepe-01 | 2007.11.03. 18:16:53 / # 287919 |
|
Te még mindíg otthon vagy???
Szép...
...és dolgozni?? :))))
Előzmény: #287917 csogu 2007.11.03. 18:13:17 |
| cbtaxi | 2007.11.03. 18:14:27 / # 287918 |
|
12535! :-D
Előzmény: #287917 csogu 2007.11.03. 18:13:17 |
| csogu | 2007.11.03. 18:13:17 / # 287917 |
|
Na mesélj!!!!:-)))
Előzmény: #287916 cbtaxi 2007.11.03. 18:12:45 |
|
| cbtaxi | 2007.11.03. 18:12:45 / # 287916 |
|
Szorgos nyelvcsapásokkal,magasra juthat az ember! :)))))
Előzmény: #287913 csogu 2007.11.03. 15:31:52 |
| Nevem senki | 2007.11.03. 15:33:41 / # 287912 |
|
HIhihihihih
hahahahaha
bruhaha
DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
|
| csogu | 2007.11.03. 15:31:52 / # 287913 |
|
Nekem szabad!!! Mert tudják mind a ketten, hogy mélységesen tisztelem a szakmai prozenciójukat, amellyel mertanbólikusan kifejezhetik trencandális képességük!!!
Előzmény: #287911 Nevem senki 2007.11.03. 15:30:04 |
|
| Nevem senki | 2007.11.03. 15:30:04 / # 287911 |
|
Na, ha ezt én írtam volna.....
Előzmény: #287910 csogu 2007.11.03. 15:26:46 |
| csogu | 2007.11.03. 15:26:46 / # 287910 |
|
Urak? Már megint elrontottam a linket?:-)))
Előzmény: #287909 Nevem senki 2007.11.03. 15:25:11 |
|
| Nevem senki | 2007.11.03. 15:25:11 / # 287909 |
|
Nekem végem:-)))
Ha te nem, ezek az urak biztosan végeznek velem:-)))
Előzmény: #287907 csogu 2007.11.03. 15:23:08 |
| csogu | 2007.11.03. 15:23:57 / # 287908 |
|
:-)))
Érdekes visszanézni a "régi" képeket...már most...és mi lesz 10-20-30 év múlva!!!
Előzmény: #287906 MCCCXCII 2007.11.03. 15:19:42 |
|
| csogu | 2007.11.03. 15:23:08 / # 287907 |
|
Előzmény: #287905 Nevem senki 2007.11.03. 15:13:14 |
|
| MCCCXCII | 2007.11.03. 15:19:42 / # 287906 |
|
Köszi! Ez is azt bizonyítja, hogy annyira nem vagyok sötét, mint állítom magamról.
Most is hagytam "nyomot" a fényérzékelő szerkezetben.:)))
Előzmény: #287903 csogu 2007.11.03. 15:10:26 |
|
| Nevem senki | 2007.11.03. 15:13:14 / # 287905 |
|
Nevezd meg a segédeidet!!
Előzmény: #287904 csogu 2007.11.03. 15:11:59 |
| csogu | 2007.11.03. 15:11:59 / # 287904 |
|
Öreg? Nem egy korosztály vagytok?
Előzmény: #287884 Nevem senki 2007.11.03. 15:11:04 |
|
| Nevem senki | 2007.11.03. 15:11:04 / # 287884 |
|
Mondta ő már azt is , hogy olyan szemét vagyok, hogy a Lajos hozzám képest matyó hímzés:-)))
Na ez sem hatott meg:-))
Kedvelem az öreget:-))
Előzmény: #287866 csogu 2007.11.03. 15:05:26 |
| csogu | 2007.11.03. 15:10:26 / # 287903 |
|
a vagy-ra:-)))
Előzmény: #287902 Nevem senki 2007.11.03. 15:09:04 |
|
| Nevem senki | 2007.11.03. 15:09:04 / # 287902 |
|
Kire gondoltál ??
Erikára v. a taxi eszére??
Előzmény: #287866 csogu 2007.11.03. 15:05:26 |
| csogu | 2007.11.03. 15:05:26 / # 287866 |
|
Aszonta egy rendes ember vagy:-)))
Na, közben figyu mit találtam:-)))
Előzmény: #287839 Nevem senki 2007.11.03. 14:55:56 |
|
| Nevem senki | 2007.11.03. 14:55:56 / # 287839 |
|
Azt hiszel , amit akarsz!
Soha nem érdekelt, ki mit gondol rólam!
Az az ő problémája:-))))
|
| csogu | 2007.11.03. 14:54:00 / # 287901 |
|
Azt a mindenit. Ő ilyen?:-))) Akkor már nem is hiszem el, amit rólad mesélt!!!
Előzmény: #287900 Nevem senki 2007.11.03. 14:53:08 |
|