| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.11.04. 12:40:15 / # 287942 |
|
Mert segítek szívesen!
Ahogy Te segítettél a futam PONTOS idejét illetően! :))))))
Előzmény: #287941 cbtaxi 2007.11.04. 12:39:17 |
| cbtaxi | 2007.11.04. 12:39:17 / # 287941 |
|
Miben,hol?
Előzmény: #287937 csogu 2007.11.04. 11:44:29 |
| csogu | 2007.11.04. 11:44:29 / # 287937 |
|
Nem adom fel, csal elakadtam benne:-))
|
|
| MCCCXCII | 2007.11.04. 11:21:54 / # 287939 |
|
Jó, hogy itt vagy.
A kép kitalálását feladtad? Vagy kérsz még segítséget?:))))
Előzmény: #287938 csogu 2007.11.04. 11:19:34 |
|
| csogu | 2007.11.04. 11:19:34 / # 287938 |
|
Nézd, beszéljük meg, hogy melyik részére gondolsz.
Kifejtem neked bővebben, és talán utána elfogadod, hogy van benne ráció.
Előzmény: #287935 csili 2007.11.04. 06:24:42 |
|
| csili | 2007.11.04. 06:25:48 / # 287936 |
|
Ezt Te sem gondolod komolyan
Előzmény: #287935 csili 2007.11.04. 06:24:42 |
| csili | 2007.11.04. 06:24:42 / # 287935 |
|
Ezt Tem gondolod komolyan. (remélem)
Előzmény: #287840 csogu 2007.11.02. 08:43:47 |
| cbtaxi | 2007.11.04. 05:47:23 / # 287934 |
|
Sebaj.Van olyan,amit már többször is beírtak,akár ismert volt,akár nem.
Előzmény: #287928 MCCCXCII 2007.11.03. 20:29:26 |
| MCCCXCII | 2007.11.03. 20:29:26 / # 287928 |
|
Beírom de lehet, hogy ismert.{.-((
Előzmény: #287914 cbtaxi 2007.11.03. 20:13:27 |
|
| cbtaxi | 2007.11.03. 20:13:27 / # 287914 |
|
Írd beide!
|
| MCCCXCII | 2007.11.03. 19:28:48 / # 287931 |
|
Erről van egy vicc. Nem ismered?:DD
Előzmény: #287917 csogu 2007.11.03. 18:13:17 |
|
| cbtaxi | 2007.11.03. 19:03:12 / # 287929 |
|
Maratoni beszélgetés lehet. :-D
Előzmény: #287927 csogu 2007.11.03. 18:27:45 |
| csogu | 2007.11.03. 18:27:45 / # 287927 |
|
Várj, előbb bekapcsolom:-)
Előzmény: #287925 góré001 2007.11.03. 18:24:52 |
|
| cbtaxi | 2007.11.03. 18:26:40 / # 287926 |
|
Bazz....ez aztán az interaktív kommunikáció!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))
|
| góré001 | 2007.11.03. 18:24:52 / # 287925 |
|
Vedd fel a telefont!
Előzmény: #287924 csogu 2007.11.03. 18:24:00 |
| csogu | 2007.11.03. 18:24:00 / # 287924 |
|
Persze-persze:-)))
Előzmény: #287923 cbtaxi 2007.11.03. 18:21:54 |
|
| cbtaxi | 2007.11.03. 18:21:54 / # 287923 |
|
Provokátor!!!
De most én mutassalak be a többieknek.....? :)))
Előzmény: #287922 csogu 2007.11.03. 18:19:44 |
| csogu | 2007.11.03. 18:19:44 / # 287922 |
|
Azért mert te semmire sem becsülöd sem az Attilát, sem a Pistit, én még kedvelhetem őket!!
Nem?:-))
Előzmény: #287921 cbtaxi 2007.11.03. 18:19:01 |
|
| cbtaxi | 2007.11.03. 18:19:01 / # 287921 |
|
Az hagyján,hogy otthon van,de itt osztja az észt! :((
Előzmény: #287919 pepe-01 2007.11.03. 18:16:53 |
| csogu | 2007.11.03. 18:18:14 / # 287920 |
|
Szombat van...hajnalra kell fittnek lenni:-)
nagyon nehezen szánom rá magam:-)
Előzmény: #287919 pepe-01 2007.11.03. 18:16:53 |
|