| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| etikás | 2007.11.10. 15:43:34 / # 288065 |
|
Lehet igazad van nekem is csak úgy mesélték.
Előzmény: #288058 csogu 2007.11.10. 15:24:30 |
| csogu | 2007.11.10. 15:24:30 / # 288058 |
|
Hello!
Ez azé nem teljesen így hangzott el!:-)
Nem tudom pontosan mit vétett az a két kolléga, de visszavonták az időpontjukat az etikáról és majd a Zoli (nem a Lila!) eldönti, hogy mi legyen a sorsuk, mennek etikára, vagy valami más.
Szóval szó sincs arról, amit a te írásod sugall, hogy nincs etikai gyűlés, helyette a Zoli egy személyben az egész testület.
|
|
| terminátor | 2007.11.10. 15:13:48 / # 288057 |
|
aha és miért?
|
| etikás | 2007.11.10. 14:50:03 / # 288067 |
|
Senki sem hallotta. Most kedden sem lesz.
Éjszaka berendeltek pár embert majd az egyes közölte, hogy nem lesz etika, majd a Révi elintézi.
Előzmény: #288066 terminátor 2007.11.10. 14:24:26 |
| terminátor | 2007.11.10. 14:24:26 / # 288066 |
|
hali!
kedden mivolt az etikán?nem lett beolvasva,vagy csak én nem hallottam rola?
kőssz
|
| trubadur | 2007.11.10. 13:44:11 / # 288064 |
|
Előzmény: #288062 lilazoli 2007.11.10. 13:20:18 |
| trubadur | 2007.11.10. 13:41:47 / # 288063 |
|
Előzmény: #288062 lilazoli 2007.11.10. 13:20:18 |
| lilazoli | 2007.11.10. 13:20:18 / # 288062 |
|
A leendő Megyeri híd mellett, 8,6 hektáros területen épül fel Magyarország legújabb és legnagyobb vízi birodalma, amelynek egyik jellegzetessége a 73 méter átmérőjű, 7 emelet magas kupolája lesz majd. A kivitelező cég, az Interestate 6 emelet magas csúszdát, szörfmedencét, pezsgőfürdőket, ugrótornyot és parkosított strandot is „beleálmodott” a víziparadicsomba. Sőt, az élményfürdő mellett egy 5 csillagos luxusszálloda fejlesztése is javában folyik már, amely az egyik legrangosabb hotellánchoz, a Ramadához tartozik majd. Az élményfürdő- és szállodakomplexum építése mintegy 17 milliárd forintba kerül.
Új városközpont épül?
„A Ramada Plaza – Aquaworld Hotel és Vízibirodalom beruházás gondolata még 2004-ben fogalmazódott meg bennünk. Úgy véltük ugyanis, hogy a lakásépítési boom előbb-utóbb kimerül, így az erőinket más fejlesztésekre kell kiterjeszteni, ha nem akarjuk szakembereink javát szélnek ereszteni” – világította meg lapunknak Pfandler Katalin, az Interestate Rt. elnök-vezérigazgatója a beruházás mozgatórugóit. Jóllehet elismeri, meglehetősen idegen volt akkoriban számukra egy ennyire összetett, bonyolult, és a hazai kivitelezők számára ismeretlen szerkezeteket és berendezéseket is tartalmazó komplexum megvalósítása.
A nyugat-európai példák azonban hatottak, mint Pfandler Katalin fogalmazott: Nyugat-Európában ugyanis 1-1,5 millió lakosra jut egy hasonló létesítmény. "Éppen ezért abban bízunk, hogy pár év múlva az újonnan csatlakozó uniós országokban is komoly igény jelentkezik a szabadidő kulturált eltöltésére, amelyhez pedig a fejlesztőknek is alkalmazkodni kell” – hangsúlyozta, utalva arra, hogy a jövőben az Aquaworldhöz hasonló projekteket szeretnének a környező országokban is megvalósítani.
A kupola alatt kap helyet az élményfürdõ - Nézegesse képgalériánkat!
A IV. kerületi Káposztásmegyer nem tartozik a főváros legfrekventáltabb része közé – bár igaz, a helyválasztás nem volt véletlen, hiszen a vízszükségletet a 770 méter mélyen fúrt termálkútból feltörő, 35 Celsius-fokos hévíz szolgáltatja majd –, ám az Interestate Rt. elnöke szerint ez idővel változni fog. „Pár éven belül akár a víziparkig is kitolódhat Budapest centruma, amely a szomszédságában épülő M0-s Duna-hídnak is köszönhető” – mutatott rá Pfandler Katalin, aki elsősorban a fővárosba érkező turistákra, illetve budapesti és környékbeli családokra számít a majdani látogatók között.
Óriáscsúszda és trópusi hangulat
Az Aquaworld nem nélkülözi a speciális megoldásokat. A 18 méter magasról induló csúszdákhoz panorámalift szállítja a vendégeket, akik összesen 900 méter hosszú csőrendszeren keresztül juthatnak vissza a fedett fürdőtérbe. A csúszdák hossza egyúttal rekordnak számít Közép-Európában, meghaladják az eddigi csúcstartó osztrák lutzmansburgi fürdő csúszdáinak méretét is. A két szintről induló 5 csúszda 110 és 160 méter hosszú elemeibe fény és hangeffektusokat építenek be.
A fedett csarnokban egy 180 méter hosszú hegyi folyó és egy – hazánkban kuriózumnak számító – szörfmedence is helyet kapna a számtalan kisebb és nagyobb, változatos élményelemeket tartalmazó medencék mellett. Az élménypark egyedi építészeti jellegzetessége a kupola alatt magasodó és a medencék által körülölelt Angkor-templom és függőhídrendszer. Az úszni vágyókról sem feledkeztek el: egy 25 méteres medence várja majd őket.
A kisebbek számára a kupolatértől elkülönített épületrészben különböző vízmélységű, élményelemekkel, gyermekcsúszdákkal, mesefigurás játékokkal felszerelt, összesen 150 négyzetméter nagyságú medenceterületet álmodott a kivitelező. Ennek a közelében játszóház, gyermekpelenkázó és születésnapi rendezvényeknek is helyet biztosító „rendezvényterem” gondoskodik az egész napos szabadidő eltöltéséről.
|
| lilazoli | 2007.11.10. 12:54:52 / # 288061 |
|
Pfujjj !! Ez igy olyan izé! :-)
Előzmény: #288060 csogu 2007.11.10. 12:45:52 |
| csogu | 2007.11.10. 12:45:52 / # 288060 |
|
Bazz, most ébredtem, és így olvastam az írásod:
[b][i]Úgy látom szalad a szekér:-))
Mindenki alszik vagy drogozik!
Úgy legyen, ámen:-)))[/i][/b]
Előzmény: #288059 Nevem senki 2007.11.10. 12:21:51 |
|
| Nevem senki | 2007.11.10. 12:21:51 / # 288059 |
|
Úgy látom szalad a szekér:-))
Mindenki alszik vagy dolgozik!
Úgy legyen, ámen:-)))
|
| csogu | 2007.11.08. 11:03:58 / # 288036 |
|
Az nem én vagyok:-))
Előzmény: #288035 Nevem senki 2007.11.08. 10:56:06 |
|
| Nevem senki | 2007.11.08. 10:56:06 / # 288035 |
|
Nem mondom!
Ki fogsz lukadni a kíváncsiságtól:-))
Előzmény: #288033 csogu 2007.11.08. 10:54:14 |
| csogu | 2007.11.08. 10:55:07 / # 288034 |
|
Na igen, Fox úr lassan iskolapélda lehet mind a kezdő, mind a gyakorló taxisok szemében.
Előzmény: #288016 Nevem senki 2007.11.08. 04:16:29 |
|
| csogu | 2007.11.08. 10:54:14 / # 288033 |
|
Miről is van szó?:-)) Bár tudod mit? Inkább ne is mondd:-)))
Előzmény: #288032 Nevem senki 2007.11.08. 10:51:14 |
|
| Nevem senki | 2007.11.08. 10:51:14 / # 288032 |
|
A legközelebbi balhénál meg is simogatom:-))
Előzmény: #288024 lilazoli 2007.11.08. 09:24:08 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.11.08. 09:26:23 / # 288025 |
|
Szia Lilazoli!
Átjönnél egy kicsit játszani a leg-leg.leg-be?
Előzmény: #288024 lilazoli 2007.11.08. 09:24:08 |
| lilazoli | 2007.11.08. 09:24:08 / # 288024 |
|
Az enyim se tucat,mégsem nézed meg!!:-(
Előzmény: #288016 Nevem senki 2007.11.08. 04:16:29 |
| Fox | 2007.11.08. 05:28:38 / # 288013 |
|
Hali,
Csodálkoztam is hogy miért lassítasz, épp hogy félreálltam telefonálni. Így már viszont érhető, köszönöm szépen
|
| Nevem senki | 2007.11.08. 04:16:29 / # 288016 |
|
Szia Fox Úr:-))
Megnézegettem ma hajnalban az autódat a Mogyoródin (főtaxis Berlingo), tényleg nem egy tucatautó. Szépen tartod, gratula:-))
Előzmény: #288014 Fox 2007.11.08. 02:29:13 |