Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
etikás 2007.11.10. 15:43:34 / # 288065
avatar
Lehet igazad van nekem is csak úgy mesélték.
csogu 2007.11.10. 15:24:30 / # 288058
Hello! Ez azé nem teljesen így hangzott el!:-) Nem tudom pontosan mit vétett az a két kolléga, de visszavonták az időpontjukat az etikáról és majd a Zoli (nem a Lila!) eldönti, hogy mi legyen a sorsuk, mennek etikára, vagy valami más. Szóval szó sincs arról, amit a te írásod sugall, hogy nincs etikai gyűlés, helyette a Zoli egy személyben az egész testület.

terminátor 2007.11.10. 15:13:48 / # 288057
avatar
aha és miért?

etikás 2007.11.10. 14:50:03 / # 288067
avatar
Senki sem hallotta. Most kedden sem lesz. Éjszaka berendeltek pár embert majd az egyes közölte, hogy nem lesz etika, majd a Révi elintézi.
terminátor 2007.11.10. 14:24:26 / # 288066
avatar
hali! kedden mivolt az etikán?nem lett beolvasva,vagy csak én nem hallottam rola? kőssz

trubadur 2007.11.10. 13:44:11 / # 288064
avatar
trubadur 2007.11.10. 13:41:47 / # 288063
avatar
lilazoli 2007.11.10. 13:20:18 / # 288062
avatar
A leendő Megyeri híd mellett, 8,6 hektáros területen épül fel Magyarország legújabb és legnagyobb vízi birodalma, amelynek egyik jellegzetessége a 73 méter átmérőjű, 7 emelet magas kupolája lesz majd. A kivitelező cég, az Interestate 6 emelet magas csúszdát, szörfmedencét, pezsgőfürdőket, ugrótornyot és parkosított strandot is „beleálmodott” a víziparadicsomba. Sőt, az élményfürdő mellett egy 5 csillagos luxusszálloda fejlesztése is javában folyik már, amely az egyik legrangosabb hotellánchoz, a Ramadához tartozik majd. Az élményfürdő- és szállodakomplexum építése mintegy 17 milliárd forintba kerül. Új városközpont épül? „A Ramada Plaza – Aquaworld Hotel és Vízibirodalom beruházás gondolata még 2004-ben fogalmazódott meg bennünk. Úgy véltük ugyanis, hogy a lakásépítési boom előbb-utóbb kimerül, így az erőinket más fejlesztésekre kell kiterjeszteni, ha nem akarjuk szakembereink javát szélnek ereszteni” – világította meg lapunknak Pfandler Katalin, az Interestate Rt. elnök-vezérigazgatója a beruházás mozgatórugóit. Jóllehet elismeri, meglehetősen idegen volt akkoriban számukra egy ennyire összetett, bonyolult, és a hazai kivitelezők számára ismeretlen szerkezeteket és berendezéseket is tartalmazó komplexum megvalósítása. A nyugat-európai példák azonban hatottak, mint Pfandler Katalin fogalmazott: Nyugat-Európában ugyanis 1-1,5 millió lakosra jut egy hasonló létesítmény. "Éppen ezért abban bízunk, hogy pár év múlva az újonnan csatlakozó uniós országokban is komoly igény jelentkezik a szabadidő kulturált eltöltésére, amelyhez pedig a fejlesztőknek is alkalmazkodni kell” – hangsúlyozta, utalva arra, hogy a jövőben az Aquaworldhöz hasonló projekteket szeretnének a környező országokban is megvalósítani. A kupola alatt kap helyet az élményfürdõ - Nézegesse képgalériánkat! A IV. kerületi Káposztásmegyer nem tartozik a főváros legfrekventáltabb része közé – bár igaz, a helyválasztás nem volt véletlen, hiszen a vízszükségletet a 770 méter mélyen fúrt termálkútból feltörő, 35 Celsius-fokos hévíz szolgáltatja majd –, ám az Interestate Rt. elnöke szerint ez idővel változni fog. „Pár éven belül akár a víziparkig is kitolódhat Budapest centruma, amely a szomszédságában épülő M0-s Duna-hídnak is köszönhető” – mutatott rá Pfandler Katalin, aki elsősorban a fővárosba érkező turistákra, illetve budapesti és környékbeli családokra számít a majdani látogatók között. Óriáscsúszda és trópusi hangulat Az Aquaworld nem nélkülözi a speciális megoldásokat. A 18 méter magasról induló csúszdákhoz panorámalift szállítja a vendégeket, akik összesen 900 méter hosszú csőrendszeren keresztül juthatnak vissza a fedett fürdőtérbe. A csúszdák hossza egyúttal rekordnak számít Közép-Európában, meghaladják az eddigi csúcstartó osztrák lutzmansburgi fürdő csúszdáinak méretét is. A két szintről induló 5 csúszda 110 és 160 méter hosszú elemeibe fény és hangeffektusokat építenek be. A fedett csarnokban egy 180 méter hosszú hegyi folyó és egy – hazánkban kuriózumnak számító – szörfmedence is helyet kapna a számtalan kisebb és nagyobb, változatos élményelemeket tartalmazó medencék mellett. Az élménypark egyedi építészeti jellegzetessége a kupola alatt magasodó és a medencék által körülölelt Angkor-templom és függőhídrendszer. Az úszni vágyókról sem feledkeztek el: egy 25 méteres medence várja majd őket. A kisebbek számára a kupolatértől elkülönített épületrészben különböző vízmélységű, élményelemekkel, gyermekcsúszdákkal, mesefigurás játékokkal felszerelt, összesen 150 négyzetméter nagyságú medenceterületet álmodott a kivitelező. Ennek a közelében játszóház, gyermekpelenkázó és születésnapi rendezvényeknek is helyet biztosító „rendezvényterem” gondoskodik az egész napos szabadidő eltöltéséről.

lilazoli 2007.11.10. 12:54:52 / # 288061
avatar
Pfujjj !! Ez igy olyan izé! :-)
csogu 2007.11.10. 12:45:52 / # 288060
Bazz, most ébredtem, és így olvastam az írásod: [b][i]Úgy látom szalad a szekér:-)) Mindenki alszik vagy drogozik! Úgy legyen, ámen:-)))[/i][/b]
Nevem senki 2007.11.10. 12:21:51 / # 288059
avatar
Úgy látom szalad a szekér:-)) Mindenki alszik vagy dolgozik! Úgy legyen, ámen:-)))

csogu 2007.11.08. 11:03:58 / # 288036
Az nem én vagyok:-))
Nevem senki 2007.11.08. 10:56:06 / # 288035
avatar
Nem mondom! Ki fogsz lukadni a kíváncsiságtól:-))
csogu 2007.11.08. 10:55:07 / # 288034
Na igen, Fox úr lassan iskolapélda lehet mind a kezdő, mind a gyakorló taxisok szemében.
csogu 2007.11.08. 10:54:14 / # 288033
Miről is van szó?:-)) Bár tudod mit? Inkább ne is mondd:-)))
Nevem senki 2007.11.08. 10:51:14 / # 288032
avatar
A legközelebbi balhénál meg is simogatom:-))
Bao, a FŐNÖK! 2007.11.08. 09:26:23 / # 288025
avatar
Szia Lilazoli! Átjönnél egy kicsit játszani a leg-leg.leg-be?
lilazoli 2007.11.08. 09:24:08 / # 288024
avatar
Az enyim se tucat,mégsem nézed meg!!:-(
Fox 2007.11.08. 05:28:38 / # 288013
avatar
Hali, Csodálkoztam is hogy miért lassítasz, épp hogy félreálltam telefonálni. Így már viszont érhető, köszönöm szépen

Nevem senki 2007.11.08. 04:16:29 / # 288016
avatar
Szia Fox Úr:-)) Megnézegettem ma hajnalban az autódat a Mogyoródin (főtaxis Berlingo), tényleg nem egy tucatautó. Szépen tartod, gratula:-))
Oldalszám: 1757