Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.11.12. 04:12:19 / # 288094
Háááááááárzs volt?:-))
csogu 2007.11.12. 04:11:29 / # 288093
Bizony-bizony!:-))
Joker 2007.11.11. 17:37:13 / # 288085
avatar
Jobban is teszed,én láttam a nyáron amikor a lengyel gyerek megkapta a maflást a Pisti-től! Forgott mint a szélkakas.:))))
bemondó 2007.11.11. 16:11:02 / # 288084
avatar
Sértett majom vagy. Az, hogy néhány pálinka után bepötyögöd az "igazat", nem nagy teljesítmény. Tessék odaállni. Én pl odaálltam a tizenhatos kolléga elé, és elmondtam a véleményemet a rióról meg néhány dologról. Értékelte. Mondjuk azóta nem nagyon járok éjszaka a nyócba:))))
cbtaxi 2007.11.11. 15:13:36 / # 288083
avatar
A Te írásoddal? :)))))
utolsó senki 2007.11.11. 15:02:03 / # 288082
avatar
Azért annyira nem,különben kitörölték volna!
cbtaxi 2007.11.11. 14:50:04 / # 288081
avatar
Nem szeretik egymást. Van ilyen........
kasu 2007.11.11. 07:38:18 / # 288080
avatar
naaa ilyen mosdatlan szavakat?!?ejnye
csogu 2007.11.10. 22:45:34 / # 288078
Szia!! Küld ide kérlek: csogutaxi@freemail.hu Thx!:-)
nyertes00 2007.11.10. 21:32:55 / # 288077
avatar
első olvasásra nem tűnik rossz helynek (persze,ha felépül)
utolsó senki 2007.11.10. 21:04:50 / # 288076
avatar
Én nem tudom,a Te szótáradban mi a megértő,de ha a felfuvalkodott,cezaromániás bunkót jelenti,akkor az.
Nevem senki 2007.11.10. 20:23:18 / # 288075
avatar
Csabi, neked a sz@r sem elég büdös:-))) Már az is baj, ha megértő??? DDDDDDDDDDDDD
utolsó senki 2007.11.10. 20:14:21 / # 288069
avatar
Ezzel egyébként a 12270es írásomra utalok... magyarul:elmehet a jó büdös p***ába az ilyen gyökér-nem kinevezett,hanem kinyalizott-eb elnök!
cbtaxi 2007.11.10. 20:04:43 / # 288055
avatar
Őőőőő....izé.. :))))))))))))))))))))

utolsó senki 2007.11.10. 20:01:49 / # 288074
avatar
Jaj cb,Te már 20 éve itt dolgozol,és nem ismered a lalikirály beceneveit?
cbtaxi 2007.11.10. 19:58:30 / # 288073
avatar
Jól gondolod. :)
Joker 2007.11.10. 19:55:46 / # 288072
avatar
Ki az Pinochet ? gondolom nem ő !
cbtaxi 2007.11.10. 19:54:34 / # 288071
avatar
A pinochet az ki? (azon kívül,hogy chilei diktátor és tömeggyilkos volt)
utolsó senki 2007.11.10. 18:52:15 / # 288070
avatar
Az éjjel véletlen fültanúja voltam annak,amikor a pinochet azt mondta egy munkatársunknak,hogy nyugodtan dolgozzon tovább,de pótolja mielőbb az elveszett dísztárcsáját.Ja,és csak B kat.lehet.

törölt felh. 2007.11.10. 18:30:43 / # 288068
avatar
Kedves Csogu! Kuldtem neked levelet ,legyszives valaszoljal ra!
Oldalszám: 1757