| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.11.12. 04:12:19 / # 288094 |
|
Háááááááárzs volt?:-))
Előzmény: #288085 Joker 2007.11.11. 17:37:13 |
|
| csogu | 2007.11.12. 04:11:29 / # 288093 |
|
Bizony-bizony!:-))
Előzmény: #288083 cbtaxi 2007.11.11. 15:13:36 |
|
| Joker | 2007.11.11. 17:37:13 / # 288085 |
|
Jobban is teszed,én láttam a nyáron amikor a lengyel gyerek megkapta a maflást a Pisti-től!
Forgott mint a szélkakas.:))))
Előzmény: #288084 bemondó 2007.11.11. 16:11:02 |
| bemondó | 2007.11.11. 16:11:02 / # 288084 |
|
Sértett majom vagy.
Az, hogy néhány pálinka után bepötyögöd az "igazat", nem nagy teljesítmény. Tessék odaállni.
Én pl odaálltam a tizenhatos kolléga elé, és elmondtam a véleményemet a rióról meg néhány dologról. Értékelte.
Mondjuk azóta nem nagyon járok éjszaka a nyócba:))))
|
| cbtaxi | 2007.11.11. 15:13:36 / # 288083 |
|
A Te írásoddal? :)))))
|
| utolsó senki | 2007.11.11. 15:02:03 / # 288082 |
|
Azért annyira nem,különben kitörölték volna!
Előzmény: #288080 kasu 2007.11.11. 07:38:18 |
| cbtaxi | 2007.11.11. 14:50:04 / # 288081 |
|
Nem szeretik egymást. Van ilyen........
Előzmény: #288080 kasu 2007.11.11. 07:38:18 |
| kasu | 2007.11.11. 07:38:18 / # 288080 |
|
naaa ilyen mosdatlan szavakat?!?ejnye
|
| csogu | 2007.11.10. 22:45:34 / # 288078 |
|
Szia!!
Küld ide kérlek: csogutaxi@freemail.hu
Thx!:-)
Előzmény: #288068 2007.11.10. 18:30:43 |
|
| nyertes00 | 2007.11.10. 21:32:55 / # 288077 |
|
első olvasásra nem tűnik rossz helynek (persze,ha felépül)
Előzmény: #288062 lilazoli 2007.11.10. 13:20:18 |
| utolsó senki | 2007.11.10. 21:04:50 / # 288076 |
|
Én nem tudom,a Te szótáradban mi a megértő,de ha a felfuvalkodott,cezaromániás bunkót jelenti,akkor az.
Előzmény: #288075 Nevem senki 2007.11.10. 20:23:18 |
| Nevem senki | 2007.11.10. 20:23:18 / # 288075 |
|
Csabi, neked a sz@r sem elég büdös:-)))
Már az is baj, ha megértő???
DDDDDDDDDDDDD
|
| utolsó senki | 2007.11.10. 20:14:21 / # 288069 |
|
Ezzel egyébként a 12270es írásomra utalok...
magyarul:elmehet a jó büdös p***ába az ilyen gyökér-nem kinevezett,hanem kinyalizott-eb elnök!
Előzmény: #288055 cbtaxi 2007.11.10. 20:04:43 |
| cbtaxi | 2007.11.10. 20:04:43 / # 288055 |
|
Őőőőő....izé.. :))))))))))))))))))))
|
| utolsó senki | 2007.11.10. 20:01:49 / # 288074 |
|
Jaj cb,Te már 20 éve itt dolgozol,és nem ismered a lalikirály beceneveit?
Előzmény: #288071 cbtaxi 2007.11.10. 19:54:34 |
| cbtaxi | 2007.11.10. 19:58:30 / # 288073 |
|
Jól gondolod. :)
Előzmény: #288072 Joker 2007.11.10. 19:55:46 |
| Joker | 2007.11.10. 19:55:46 / # 288072 |
|
Ki az Pinochet ? gondolom nem ő !
|
| cbtaxi | 2007.11.10. 19:54:34 / # 288071 |
|
A pinochet az ki?
(azon kívül,hogy chilei diktátor és tömeggyilkos volt)
|
| utolsó senki | 2007.11.10. 18:52:15 / # 288070 |
|
Az éjjel véletlen fültanúja voltam annak,amikor a pinochet azt mondta egy munkatársunknak,hogy nyugodtan dolgozzon tovább,de pótolja mielőbb az elveszett dísztárcsáját.Ja,és csak B kat.lehet.
|
| törölt felh. | 2007.11.10. 18:30:43 / # 288068 |
|
Kedves Csogu!
Kuldtem neked levelet ,legyszives valaszoljal ra!
Előzmény: #288058 csogu 2007.11.10. 15:24:30 |