| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.11.13. 02:43:30 / # 288139 |
|
De nagy az egyetértés:-)))
Előzmény: #288138 Akos1758 2007.11.13. 00:23:12 |
|
| Akos1758 | 2007.11.13. 00:23:12 / # 288138 |
|
NE viccelj, még a műanyag lakat is rárohadna :DD
Előzmény: #288136 cbtaxi 2007.11.12. 20:56:08 |
| cbtaxi | 2007.11.12. 20:56:56 / # 288137 |
|
|
| cbtaxi | 2007.11.12. 20:56:08 / # 288136 |
|
Ha viszont egy sültmalacot,hidegtálat,orsz krémtorta költeményt vittek volna el,hát Neked annyi lett volna. :)
Előzmény: #288135 csogu 2007.11.12. 20:49:47 |
| csogu | 2007.11.12. 20:49:47 / # 288135 |
|
Bicikli, azt vittek el....a bűnügyi technikus végig mért engem, és nem tudom miért, de azt láttam a szemében, hogy én gyanú felett állok nála...
Előzmény: #288134 cbtaxi 2007.11.12. 20:46:01 |
|
| cbtaxi | 2007.11.12. 20:46:01 / # 288134 |
|
Újpesti panel...Nagy okosság lehet.
Előzmény: #288133 csogu 2007.11.12. 20:43:17 |
| csogu | 2007.11.12. 20:43:17 / # 288133 |
|
Betörtek a szomszédba és haza rohantam. Mostz folyik a helyszínelés meg ilyenek, nekem meg egy ok, ami miatt nem kell kint lennem:-)) Pssszt!!:-)
Előzmény: #288132 cbtaxi 2007.11.12. 20:41:01 |
|
| cbtaxi | 2007.11.12. 20:41:01 / # 288132 |
|
Neked nem az utcán lenne a helyed?
Vagy csak korgott a pici poci? :))))))))))
Előzmény: #288131 csogu 2007.11.12. 20:39:19 |
| csogu | 2007.11.12. 20:39:19 / # 288131 |
|
De szép lesz ha ezek ketten (cbtaxi és Neve Senki) kinyírják egymást:-))) Végre tudok majd dolgzoni a két batyustól:-))
|
|
| Nevem senki | 2007.11.12. 19:55:29 / # 288130 |
|
Én is figyellek egy ideje:-))
Előzmény: #288129 cbtaxi 2007.11.12. 18:32:35 |
| cbtaxi | 2007.11.12. 18:32:35 / # 288129 |
|
Még nem,de Rajtad tartom a szemem! :))))
Előzmény: #288121 Nevem senki 2007.11.12. 12:27:02 |
| csogu | 2007.11.12. 16:32:27 / # 288128 |
|
Finoman fogalmazva, elmehetnek az orvosok a fenébe!
9 napja szenvedek valami légúti okosságban, a gyerekek meg 5 napja. Orvosok azt mondták, ez egy sima megfázás.
Tegnap beszéltem a 927-es Gabival, aki beszámolt arról, hogy neki mennyire betegek a gyerekei és ő maga is ebben a vírusban.
Na erre ma gyerekek nem suli, vissza orvos, aki aszondja, hogy persze, hogy köhögnek a gyerekek, mert ez egy makacs vírus ami most van, és amikor már maga a betegség el is múlt, akkor még a köhögés visszamaradhat 9-10 napig….ja és a gyerekek sem úszni, sem tornázni nem mehetnek…mondja ezt, miközben előző héten ő maga adta ki az igazolást, hogy egészségesek a gyerekek. Érdekes, ha mi címet-utast tévesztünk, akkor azonnal szankcionálás rá a válasz. Minket egy telefonhívással bemárthat bárki, miközben ezekkel az emberekkel szemben, akik életekért felelősek, szinte semmit sem lehet kezdeni. Kicsit igazságtalanságnak tartom.
Szóval ha valamelyikőtök gyermeke köhög, fáj a torka, fejfájás, hányinger, akkor az orvost kicsit lábbal illetni, ha aszondja, hogy ez nem vírus, és akkor talán ad megfelelő orvosságot és nem szenvednek annyit feleslegesen a gyerekek.
|
|
| csogu | 2007.11.12. 16:23:36 / # 288126 |
|
Még nem szóltak, hogy belennék rendelve:-)))
|
|
| csogu | 2007.11.12. 16:23:01 / # 288125 |
|
Azt nem tudni, de ami biztos az biztos, jobb ha tutira megyünk:-))
Előzmény: #288121 Nevem senki 2007.11.12. 12:27:02 |
|
| utolsó senki | 2007.11.12. 15:57:03 / # 288124 |
|
Este,munka előtt nem szokásom pálinkázni...
mellesleg már "odaálltam",de tudatlannak magyarázhatsz észérveket.
Viszont az bosszantó,hogy az egyenlők közt vannak egyenlőbbek!
Előzmény: #288084 bemondó 2007.11.11. 16:11:02 |
| üvegtigris | 2007.11.12. 14:58:19 / # 288123 |
|
A most megújuló Rádiótaxihoz?keresünk kollegákat.
Korrekt cégvezetés.
Nem véletlen ebben a topicban.
|
|
| Nevem senki | 2007.11.12. 12:27:02 / # 288121 |
|
Máris ilyen lennék, atyaisten:-))))
Előzmény: #288120 cbtaxi 2007.11.12. 12:23:20 |
| cbtaxi | 2007.11.12. 12:23:20 / # 288120 |
|
Ok.Megigérjük! De muszály 10 évet várnunk? :)))))
Előzmény: #288119 Nevem senki 2007.11.12. 12:14:52 |
| Nevem senki | 2007.11.12. 12:14:52 / # 288119 |
|
Szépen kérlek benneteket, ha én is ilyen leszek 10 év múlva, legyetek jók és lőjetek le!!!
DDDDDDDD
Előzmény: #288116 TOMLA 2007.11.12. 09:57:56 |
| TOMLA | 2007.11.12. 10:27:02 / # 288112 |
|
Baameg! Az én koromban má egy hátfalit okoz egy ilyen kép.:-))))
Előzmény: #288108 lilazoli 2007.11.12. 10:12:14 |