Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.11.13. 02:43:30 / # 288139
De nagy az egyetértés:-)))
Akos1758 2007.11.13. 00:23:12 / # 288138
avatar
NE viccelj, még a műanyag lakat is rárohadna :DD
cbtaxi 2007.11.12. 20:56:56 / # 288137
avatar

cbtaxi 2007.11.12. 20:56:08 / # 288136
avatar
Ha viszont egy sültmalacot,hidegtálat,orsz krémtorta költeményt vittek volna el,hát Neked annyi lett volna. :)
csogu 2007.11.12. 20:49:47 / # 288135
Bicikli, azt vittek el....a bűnügyi technikus végig mért engem, és nem tudom miért, de azt láttam a szemében, hogy én gyanú felett állok nála...
cbtaxi 2007.11.12. 20:46:01 / # 288134
avatar
Újpesti panel...Nagy okosság lehet.
csogu 2007.11.12. 20:43:17 / # 288133
Betörtek a szomszédba és haza rohantam. Mostz folyik a helyszínelés meg ilyenek, nekem meg egy ok, ami miatt nem kell kint lennem:-)) Pssszt!!:-)
cbtaxi 2007.11.12. 20:41:01 / # 288132
avatar
Neked nem az utcán lenne a helyed? Vagy csak korgott a pici poci? :))))))))))
csogu 2007.11.12. 20:39:19 / # 288131
De szép lesz ha ezek ketten (cbtaxi és Neve Senki) kinyírják egymást:-))) Végre tudok majd dolgzoni a két batyustól:-))

Nevem senki 2007.11.12. 19:55:29 / # 288130
avatar
Én is figyellek egy ideje:-))
cbtaxi 2007.11.12. 18:32:35 / # 288129
avatar
Még nem,de Rajtad tartom a szemem! :))))
csogu 2007.11.12. 16:32:27 / # 288128
Finoman fogalmazva, elmehetnek az orvosok a fenébe! 9 napja szenvedek valami légúti okosságban, a gyerekek meg 5 napja. Orvosok azt mondták, ez egy sima megfázás. Tegnap beszéltem a 927-es Gabival, aki beszámolt arról, hogy neki mennyire betegek a gyerekei és ő maga is ebben a vírusban. Na erre ma gyerekek nem suli, vissza orvos, aki aszondja, hogy persze, hogy köhögnek a gyerekek, mert ez egy makacs vírus ami most van, és amikor már maga a betegség el is múlt, akkor még a köhögés visszamaradhat 9-10 napig….ja és a gyerekek sem úszni, sem tornázni nem mehetnek…mondja ezt, miközben előző héten ő maga adta ki az igazolást, hogy egészségesek a gyerekek. Érdekes, ha mi címet-utast tévesztünk, akkor azonnal szankcionálás rá a válasz. Minket egy telefonhívással bemárthat bárki, miközben ezekkel az emberekkel szemben, akik életekért felelősek, szinte semmit sem lehet kezdeni. Kicsit igazságtalanságnak tartom. Szóval ha valamelyikőtök gyermeke köhög, fáj a torka, fejfájás, hányinger, akkor az orvost kicsit lábbal illetni, ha aszondja, hogy ez nem vírus, és akkor talán ad megfelelő orvosságot és nem szenvednek annyit feleslegesen a gyerekek.

csogu 2007.11.12. 16:23:36 / # 288126
Még nem szóltak, hogy belennék rendelve:-)))
csogu 2007.11.12. 16:23:01 / # 288125
Azt nem tudni, de ami biztos az biztos, jobb ha tutira megyünk:-))
utolsó senki 2007.11.12. 15:57:03 / # 288124
avatar
Este,munka előtt nem szokásom pálinkázni... mellesleg már "odaálltam",de tudatlannak magyarázhatsz észérveket. Viszont az bosszantó,hogy az egyenlők közt vannak egyenlőbbek!
üvegtigris 2007.11.12. 14:58:19 / # 288123
A most megújuló Rádiótaxihoz?keresünk kollegákat. Korrekt cégvezetés. Nem véletlen ebben a topicban.

Nevem senki 2007.11.12. 12:27:02 / # 288121
avatar
Máris ilyen lennék, atyaisten:-))))
cbtaxi 2007.11.12. 12:23:20 / # 288120
avatar
Ok.Megigérjük! De muszály 10 évet várnunk? :)))))
Nevem senki 2007.11.12. 12:14:52 / # 288119
avatar
Szépen kérlek benneteket, ha én is ilyen leszek 10 év múlva, legyetek jók és lőjetek le!!! DDDDDDDD
TOMLA 2007.11.12. 10:27:02 / # 288112
avatar
Baameg! Az én koromban má egy hátfalit okoz egy ilyen kép.:-))))
Oldalszám: 1757