| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2007.11.12. 10:12:14 / # 288108 |
|
|
| lilazoli | 2007.11.12. 10:10:43 / # 288107 |
|
Ennél már csak az a szebb halál ,ha egy nő lábai kőzt halsz meg!!
|
| lilazoli | 2007.11.12. 10:09:35 / # 288118 |
|
De példa értékű amit csinálnak!
Előzmény: #288117 TOMLA 2007.11.12. 10:08:00 |
| TOMLA | 2007.11.12. 10:08:00 / # 288117 |
|
Szeva Zol. Má itten olvasom, hogy a szurkolókat lelődözik Olaszhonba. Ne nagyon mennyé te oda.
Előzmény: #288106 lilazoli 2007.11.12. 10:02:33 |
| lilazoli | 2007.11.12. 10:02:33 / # 288106 |
|
A Tubi meg azt mondja ,hogy te voltál az ő spanja !! Most akkó hogyé vagyon emez?????????????
|
| TOMLA | 2007.11.12. 09:57:56 / # 288116 |
|
"voltam a spanod,"
Nohát ez igen nagy trauma lehetett. Mosmá megértek sok mindent amit eddig nem. /Drága szép testvérem/ Ahogy itten a Főtaxnál mondani szoktuk. Űberllek én tégedet nekem a Tubi volt a spanom két évig.
Előzmény: #288104 csogu 2007.11.12. 04:42:05 |
| kasu | 2007.11.12. 06:39:00 / # 288087 |
|
Á a Pityuka nem olyan gyerek biztos a manus be vót rugva! aPityu meg felsegitette! NEM!!!!!
Előzmény: #288085 Joker 2007.11.11. 17:37:13 |
| kasu | 2007.11.12. 06:36:13 / # 288090 |
|
há mé mibajod a nyockerrel /lehet hogy csak 1 rö betü?/ja tök jó hely?
Előzmény: #288084 bemondó 2007.11.11. 16:11:02 |
| csogu | 2007.11.12. 05:32:10 / # 288086 |
|
Semmi extra, csak idegesítő volt:-))
Tessék, olvasd:-)
|
|
| Nevem senki | 2007.11.12. 04:45:05 / # 288105 |
|
Ütős egy darab lehetett! Kíváncsian várom a holnapi beszámolót:-))
Előzmény: #288104 csogu 2007.11.12. 04:42:05 |
| csogu | 2007.11.12. 04:42:05 / # 288104 |
|
16 éve vagyok a Katával, van 2 gyermekem, voltam a spanod, tomajert 4 éve ismerem...stb...stb...de ez sem volt elég "gyúrás" ahhoz, hogy a hölgyemény ma ne hozzon ki a sodromból:-))
Előzmény: #288103 Nevem senki 2007.11.12. 04:39:37 |
|
| Nevem senki | 2007.11.12. 04:39:37 / # 288103 |
|
Gyúrjál, és akkor neki lesz alapvető érdeke, hogy ne találkozzatok:-)))))
Előzmény: #288102 csogu 2007.11.12. 04:29:38 |
| csogu | 2007.11.12. 04:29:38 / # 288102 |
|
Aham…értem, ok, majd figyelek, betápláltam a tiltólistára a címet :-)
Különben meg ezt annyira igazságtalanságnak tartom valahol, hogy én magam nem tilthatom le az utasról magamat. Ok, visszaadhatom a címet 1 pontért, ez rendben is van, de mi van, ha 2-3 hónap múlva nem emlékszem már a névre, esetleg a címre és újra belenyúlok? Így jártam? Ez is igaz.
De egyszerűen vannak olyan utasok, akit nem akarhat valaki elvinni. Ennek nagyon sok oka lehet. De vegyük számomra a legnyomósabb érvet!
Személyi biztonság!
Valakivel volt konfliktusom, és várhatóan a következő út során is megismétlődik ez. Nekem a mai utasommal ez szinte biztos. Akkor mindenkinek az az érdeke, hogy én többet ezt az utast ne vigyem, ne vihessem. Nem? Lehet erre is van egy számomra elfogadható értelmes válasz, mint pl. az etikátlan címmegközelítésre volt, de egyelőre semmi ilyen sem jut eszembe.
Előzmény: #288101 Nevem senki 2007.11.12. 04:22:58 |
|
| Nevem senki | 2007.11.12. 04:22:58 / # 288101 |
|
Ő az étteremből jött, nem a házból!!!
Nagy különbség:-))
Előzmény: #288100 csogu 2007.11.12. 04:21:07 |
| csogu | 2007.11.12. 04:21:07 / # 288100 |
|
Nekem onnan múltkor volt egy kanyarom. Kínai hölgy, és totál rendben volt minden.
Előzmény: #288098 Nevem senki 2007.11.12. 04:19:02 |
|
| csogu | 2007.11.12. 04:19:15 / # 288099 |
|
[b]Tisztelt Kollégák!
2007-11-16.-án Pénteken 13.30-kor, a XIII. kerület Babér utcai templomban vehettek végső búcsút a tragikus hirtelenséggel elhunyt 434-es Janitól!
|
|
| Nevem senki | 2007.11.12. 04:19:02 / # 288098 |
|
Nekem ott csak gondom volt, azért gondoltam.
Előzmény: #288097 csogu 2007.11.12. 04:15:59 |
| csogu | 2007.11.12. 04:15:59 / # 288097 |
|
Nem-nem!!! Azzal semmi gond sem volt. Összekeverte a házszámot...egy másik utcába mentünk, és ott volt a házszám 105...ezért adta meg azt a telefonosnak.
Előzmény: #288096 Nevem senki 2007.11.12. 04:14:41 |
|
| Nevem senki | 2007.11.12. 04:14:41 / # 288096 |
|
Zuglói???
Előzmény: #288095 csogu 2007.11.12. 04:13:12 |
| csogu | 2007.11.12. 04:13:12 / # 288095 |
|
Sanyi, engem ma egy nagyonkedves úgy kiakasztott, hogy csak na…de majd holnap megírom blogba, úgy is rég frissült:-)))
|
|