Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2007.11.12. 10:12:14 / # 288108
avatar

lilazoli 2007.11.12. 10:10:43 / # 288107
avatar
Ennél már csak az a szebb halál ,ha egy nő lábai kőzt halsz meg!!

lilazoli 2007.11.12. 10:09:35 / # 288118
avatar
De példa értékű amit csinálnak!
TOMLA 2007.11.12. 10:08:00 / # 288117
avatar
Szeva Zol. Má itten olvasom, hogy a szurkolókat lelődözik Olaszhonba. Ne nagyon mennyé te oda.
lilazoli 2007.11.12. 10:02:33 / # 288106
avatar
A Tubi meg azt mondja ,hogy te voltál az ő spanja !! Most akkó hogyé vagyon emez?????????????

TOMLA 2007.11.12. 09:57:56 / # 288116
avatar
"voltam a spanod," Nohát ez igen nagy trauma lehetett. Mosmá megértek sok mindent amit eddig nem. /Drága szép testvérem/ Ahogy itten a Főtaxnál mondani szoktuk. Űberllek én tégedet nekem a Tubi volt a spanom két évig.
kasu 2007.11.12. 06:39:00 / # 288087
avatar
Á a Pityuka nem olyan gyerek biztos a manus be vót rugva! aPityu meg felsegitette! NEM!!!!!
kasu 2007.11.12. 06:36:13 / # 288090
avatar
há mé mibajod a nyockerrel /lehet hogy csak 1 rö betü?/ja tök jó hely?
csogu 2007.11.12. 05:32:10 / # 288086
Semmi extra, csak idegesítő volt:-)) Tessék, olvasd:-)

Nevem senki 2007.11.12. 04:45:05 / # 288105
avatar
Ütős egy darab lehetett! Kíváncsian várom a holnapi beszámolót:-))
csogu 2007.11.12. 04:42:05 / # 288104
16 éve vagyok a Katával, van 2 gyermekem, voltam a spanod, tomajert 4 éve ismerem...stb...stb...de ez sem volt elég "gyúrás" ahhoz, hogy a hölgyemény ma ne hozzon ki a sodromból:-))
Nevem senki 2007.11.12. 04:39:37 / # 288103
avatar
Gyúrjál, és akkor neki lesz alapvető érdeke, hogy ne találkozzatok:-)))))
csogu 2007.11.12. 04:29:38 / # 288102
Aham…értem, ok, majd figyelek, betápláltam a tiltólistára a címet :-) Különben meg ezt annyira igazságtalanságnak tartom valahol, hogy én magam nem tilthatom le az utasról magamat. Ok, visszaadhatom a címet 1 pontért, ez rendben is van, de mi van, ha 2-3 hónap múlva nem emlékszem már a névre, esetleg a címre és újra belenyúlok? Így jártam? Ez is igaz. De egyszerűen vannak olyan utasok, akit nem akarhat valaki elvinni. Ennek nagyon sok oka lehet. De vegyük számomra a legnyomósabb érvet! Személyi biztonság! Valakivel volt konfliktusom, és várhatóan a következő út során is megismétlődik ez. Nekem a mai utasommal ez szinte biztos. Akkor mindenkinek az az érdeke, hogy én többet ezt az utast ne vigyem, ne vihessem. Nem? Lehet erre is van egy számomra elfogadható értelmes válasz, mint pl. az etikátlan címmegközelítésre volt, de egyelőre semmi ilyen sem jut eszembe.
Nevem senki 2007.11.12. 04:22:58 / # 288101
avatar
Ő az étteremből jött, nem a házból!!! Nagy különbség:-))
csogu 2007.11.12. 04:21:07 / # 288100
Nekem onnan múltkor volt egy kanyarom. Kínai hölgy, és totál rendben volt minden.
csogu 2007.11.12. 04:19:15 / # 288099
[b]Tisztelt Kollégák! 2007-11-16.-án Pénteken 13.30-kor, a XIII. kerület Babér utcai templomban vehettek végső búcsút a tragikus hirtelenséggel elhunyt 434-es Janitól!

Nevem senki 2007.11.12. 04:19:02 / # 288098
avatar
Nekem ott csak gondom volt, azért gondoltam.
csogu 2007.11.12. 04:15:59 / # 288097
Nem-nem!!! Azzal semmi gond sem volt. Összekeverte a házszámot...egy másik utcába mentünk, és ott volt a házszám 105...ezért adta meg azt a telefonosnak.
Nevem senki 2007.11.12. 04:14:41 / # 288096
avatar
Zuglói???
csogu 2007.11.12. 04:13:12 / # 288095
Sanyi, engem ma egy nagyonkedves úgy kiakasztott, hogy csak na…de majd holnap megírom blogba, úgy is rég frissült:-)))

Oldalszám: 1757