Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2007.11.17. 16:54:07 / # 288334
avatar
Előrendelés az örsön, 32-es busz megállója. vártam 15 percet, 4 buszsofőr küldött el az anyámba, egyet én küldtem el. Megérkezett a kedves 2 perc késéssel, 380 ft-al indulunk és 570-el megérkeztünk az Angol 15-be!!! Megkérdeztem, ezt hogy találta ki magának, hogy előrendelésbe kéri az autót, mondta, hogy a diszi javasolta neki. Hát aki ezt javasolta, legközelebb a szülőjével csesszen ki. Kikérem magamnak, hogy ilyen dilletánsok szolgáljanak ki a befizetett tagdíjamért!!!
csogu 2007.11.17. 16:09:15 / # 288333
Mi volt az a buszmegállós balhé?
csogu 2007.11.17. 16:07:43 / # 288356
Köszi!! Az igazság az, hogy eszembe sem jutott, hogy megpróbáljam:-)
TOMLA 2007.11.17. 15:28:12 / # 288355
avatar
Csogunak! Menü-POI-Solgáltatások-Bankok-Uncef/v. vmi./-Mind, oszt azon a környéken Má írja is a frankót.;-)))))))))))

nyertes00 2007.11.17. 13:28:21 / # 288353
avatar
Nem is rossz ötlet. Csak tudod szoktam azért nézelődni is mikor közlekedem és hát ami iagzán bejönne új autócskának, abban mindig valami 3 méteres hústorony ül, és már látszik rajta, hogy volt pár helyen, de legalább egyen -dobkoczka tetko a hüvelykujjnál- ha érted mire gondolok.....
Nevem senki 2007.11.17. 13:08:34 / # 288352
avatar
Nyerj két repülőjegyet Pekingbe a 2008-as kínai olimpiára! Ehhez nem kell más, mint megnézni a fotót és helyesen válaszolni a vele kapcsolatos kérdésekre. Sok szerencsét! Kérdések: 1. Melyik tanuló tűnik álmosnak? 2. Melyik a fiú ikerpár? 3. Melyik a lány ikerpár? 4. Hány nő látható a képen? 5. Melyikük a tanár?

MCCCXCII 2007.11.17. 11:56:27 / # 288331
Pont erre lenne valaki? (:-))
MCCCXCII 2007.11.17. 11:55:24 / # 288324
Gondolod feltünne? Csakk elötte hangosan kell kiabálni, hogy: "-Ki engedte meg neked, hogy elvidd az autómat?" Lefogadom, hogy még neked fognak segíteni.:))
Nevem senki 2007.11.17. 11:52:22 / # 288330
avatar
Gondoltam, hogy csak kizáró okok lesznek:-)) Ez még hajnalban az autóban fogalmatódott meg bennem, de mire hazaértem kb. ugyanezt gondoltam én is:-((
nyertes00 2007.11.17. 11:46:00 / # 288323
avatar
:-DD Amúgy biztos nem így "vennék" új autót, hogy a körúton kirágatok valakit az autójából, "kicsit" feltűnő lenne, és van egy érzésem, nem élvezném sokáig az új autót..
MCCCXCII 2007.11.17. 11:42:28 / # 288318
Az jó! Mert már megijedtem, hogy autót kell minden áron szerezned. {:-))

cbtaxi 2007.11.17. 11:24:13 / # 288316
avatar
Ez az!!!!!!!!!!!! Kormányszóvivő...vagy ilyesmi. Ez kell nekünk! Szavazzuk meeeg! :)))))

nyertes00 2007.11.17. 08:07:31 / # 288326
avatar
Értem én a viccet, csak nem mindig vagyok olyan "állapotban" , hogy tényleg megértsem :-DD
nyertes00 2007.11.17. 08:06:17 / # 288325
avatar
Az autóm megvan, legalábbis tegnap még megvolt :) Csak hülyét nem tudom magam körül elviselni.....
csogu 2007.11.17. 07:09:28 / # 288322
Az ötlet jó, sőt, kitűnő, talán páran érettek is vagyunk rá, mind itt, ezen az oldalon, mind ott, azon az oldalon. De…!!! ..és itt jön az, ami ilyenkor mindig keresztbe tesz. Mint gondolom tudod, az EB tagok nyilatkozatához, amennyiben az „hivatalos”, Miklós engedélye szükséges. Például arról írogathat itt a Trubadur, hogy heeeeeeeeeeej, meg hajrá fradi, meg ma is késtem 2 percet a 3 perces címről meg ilyenek, de mint etikás nem szólalhat meg! Mondjuk ebbe még nagyon kifogásolnivalót sem találok, hiszen az EB, az nem egy egyszemélyes buli, hanem ilyen csapatjáték. Pontosan ezért van minden lényeges kérdésben szavazás, mérlegelés stb…stb… Na és itt a másik probléma. Ezt a topikot is, mint a lapot, több százan, de mondhatnám azt is, több ezren olvassák naponta!!! Láthattad, hogy a Citynél Vámosi úr beírása milyen negatív reklámot idézett elő, mind a taxisok, mind a civilek körében. Na és akkor kanyarodjunk vissza az alapötletedhez. Valóban erre egy személyt lehetne, kellene kijelölni, hiszen egy-egy kérdésre jó lenne, ha a válasz nem 2-3 nap múlva érkezne meg. Azt sem lehet elvárni, hogy az EB keddenként a fegyelmi és egyéb aktuális ügyek után, még az interneten érkező kérdéseket is megtárgyalja, majd megfogalmazzanak egy választ, amit a Miklós jóváhagy és akkor azt még valaki be is gépelje. Ez elég abszurd, gondolom ebben egyetértünk. Vagyis, maradna az egyszemélyes internetetikás. Mégis ki lehetne az??? Annak az etikásnak nem lennék a helyében!!! Egy rossz válasz és itt is, és bent is, azonnal a kezére lépnének. Arról nem beszélve, hogy ha ügyesen kommunikál kifelé, még meg is kedvelhetitek sokan, ami egyenesen arányos azzal, hogy baromi sok ellenséget szerez magának a másik oldalon….és nem az EB-t alkotó gárda miatt, hanem mert ez egy sima emberi beidegződés. Ő különb lenne, ő más lenne, ő több lenne. …és akkor még nem beszéltünk arról, hogy mi, itt, ezen az oldalon, elég érettek vagyunk-e egy ilyen nyilvános információ cserére? Sanyi, te talán igen, meg még páran, de félek, ha ennek híre menne, akkor itt is szépen elszabadulnának az indulatok. Na persze, én semmi jónak sem vagyok az elrontója, itt a lapon ennek simán teret adunk, de hogy őszinte legyek, én a Miklós helyében egyik etikásnak sem adnék erre engedélyt, és az etikások helyében sem vállalnám be. Amennyiben ez másként lesz, akkor minden tiszteletem azé, aki ezt megpróbálja!!!
Nevem senki 2007.11.17. 05:54:32 / # 288314
avatar
Csinálnék egy új topicot Főtaxi EB. címen, ahol mindenki kérdezhetne és az EB. egy erre felhatalmazott, vagy bármely tagja válaszolna. Ennyi emberből(EB) csak találunk egy olyat, aki képes higgadtan és kellő körültekintéssel válaszolni a kollégáknak. Mit gondolsz, van létjogosultsága az ötletnek, vagy tudsz valami kizáró okot??

Nevem senki 2007.11.17. 05:50:18 / # 288313
avatar
Figyelj Ricsi

MCCCXCII 2007.11.16. 21:22:10 / # 288312
"Finoman fogalmazva egy pár emberkét kiráncigáltam volna az autójából.... Nocsak má nincs meg az a szép autód?:-)))
lilazoli 2007.11.16. 18:29:16 / # 288311
avatar
Jővő hét kedd 16' Óra "Utolsó2 az etikán !

trubadur 2007.11.16. 18:25:21 / # 288310
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Megyünk....megyünk
Oldalszám: 1757