| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Nevem senki | 2007.11.17. 16:54:07 / # 288334 |
|
Előrendelés az örsön, 32-es busz megállója. vártam 15 percet, 4 buszsofőr küldött el az anyámba, egyet én küldtem el. Megérkezett a kedves 2 perc késéssel, 380 ft-al indulunk és 570-el megérkeztünk az Angol 15-be!!!
Megkérdeztem, ezt hogy találta ki magának, hogy előrendelésbe kéri az autót, mondta, hogy a diszi javasolta neki.
Hát aki ezt javasolta, legközelebb a szülőjével csesszen ki. Kikérem magamnak, hogy ilyen dilletánsok szolgáljanak ki a befizetett tagdíjamért!!!
Előzmény: #288333 csogu 2007.11.17. 16:09:15 |
| csogu | 2007.11.17. 16:09:15 / # 288333 |
|
Mi volt az a buszmegállós balhé?
Előzmény: #288330 Nevem senki 2007.11.17. 11:52:22 |
|
| csogu | 2007.11.17. 16:07:43 / # 288356 |
|
Köszi!! Az igazság az, hogy eszembe sem jutott, hogy megpróbáljam:-)
Előzmény: #288355 TOMLA 2007.11.17. 15:28:12 |
|
| TOMLA | 2007.11.17. 15:28:12 / # 288355 |
|
Csogunak!
Menü-POI-Solgáltatások-Bankok-Uncef/v. vmi./-Mind, oszt azon a környéken Má írja is a frankót.;-)))))))))))
|
| nyertes00 | 2007.11.17. 13:28:21 / # 288353 |
|
Nem is rossz ötlet. Csak tudod szoktam azért nézelődni is mikor közlekedem és hát ami iagzán bejönne új autócskának, abban mindig valami 3 méteres hústorony ül, és már látszik rajta, hogy volt pár helyen, de legalább egyen
-dobkoczka tetko a hüvelykujjnál- ha érted mire gondolok.....
Előzmény: #288324 MCCCXCII 2007.11.17. 11:55:24 |
| Nevem senki | 2007.11.17. 13:08:34 / # 288352 |
|
Nyerj két repülőjegyet Pekingbe a 2008-as kínai olimpiára!
Ehhez nem kell más, mint megnézni a fotót és helyesen válaszolni a vele kapcsolatos kérdésekre.
Sok szerencsét!
Kérdések:
1. Melyik tanuló tűnik álmosnak?
2. Melyik a fiú ikerpár?
3. Melyik a lány ikerpár?
4. Hány nő látható a képen?
5. Melyikük a tanár?
|
| MCCCXCII | 2007.11.17. 11:56:27 / # 288331 |
|
Pont erre lenne valaki? (:-))
Előzmény: #288330 Nevem senki 2007.11.17. 11:52:22 |
|
| MCCCXCII | 2007.11.17. 11:55:24 / # 288324 |
|
Gondolod feltünne?
Csakk elötte hangosan kell kiabálni, hogy:
"-Ki engedte meg neked, hogy elvidd az autómat?"
Lefogadom, hogy még neked fognak segíteni.:))
Előzmény: #288323 nyertes00 2007.11.17. 11:46:00 |
|
| Nevem senki | 2007.11.17. 11:52:22 / # 288330 |
|
Gondoltam, hogy csak kizáró okok lesznek:-))
Ez még hajnalban az autóban fogalmatódott meg bennem, de mire hazaértem kb. ugyanezt gondoltam én is:-((
Előzmény: #288322 csogu 2007.11.17. 07:09:28 |
| nyertes00 | 2007.11.17. 11:46:00 / # 288323 |
|
:-DD
Amúgy biztos nem így "vennék" új autót, hogy a körúton kirágatok valakit az autójából, "kicsit" feltűnő lenne, és van egy érzésem, nem élvezném sokáig az új autót..
Előzmény: #288318 MCCCXCII 2007.11.17. 11:42:28 |
| MCCCXCII | 2007.11.17. 11:42:28 / # 288318 |
|
Az jó!
Mert már megijedtem, hogy autót kell minden áron szerezned. {:-))
|
|
| cbtaxi | 2007.11.17. 11:24:13 / # 288316 |
|
Ez az!!!!!!!!!!!!
Kormányszóvivő...vagy ilyesmi. Ez kell nekünk!
Szavazzuk meeeg! :)))))
|
| nyertes00 | 2007.11.17. 08:07:31 / # 288326 |
|
Értem én a viccet, csak nem mindig vagyok olyan "állapotban" , hogy tényleg megértsem :-DD
Előzmény: #288308 Nevem senki 2007.11.16. 16:26:12 |
| nyertes00 | 2007.11.17. 08:06:17 / # 288325 |
|
Az autóm megvan, legalábbis tegnap még megvolt :) Csak hülyét nem tudom magam körül elviselni.....
Előzmény: #288312 MCCCXCII 2007.11.16. 21:22:10 |
| csogu | 2007.11.17. 07:09:28 / # 288322 |
|
Az ötlet jó, sőt, kitűnő, talán páran érettek is vagyunk rá, mind itt, ezen az oldalon, mind ott, azon az oldalon. De…!!! ..és itt jön az, ami ilyenkor mindig keresztbe tesz.
Mint gondolom tudod, az EB tagok nyilatkozatához, amennyiben az „hivatalos”, Miklós engedélye szükséges. Például arról írogathat itt a Trubadur, hogy heeeeeeeeeeej, meg hajrá fradi, meg ma is késtem 2 percet a 3 perces címről meg ilyenek, de mint etikás nem szólalhat meg!
Mondjuk ebbe még nagyon kifogásolnivalót sem találok, hiszen az EB, az nem egy egyszemélyes buli, hanem ilyen csapatjáték. Pontosan ezért van minden lényeges kérdésben szavazás, mérlegelés stb…stb…
Na és itt a másik probléma. Ezt a topikot is, mint a lapot, több százan, de mondhatnám azt is, több ezren olvassák naponta!!! Láthattad, hogy a Citynél Vámosi úr beírása milyen negatív reklámot idézett elő, mind a taxisok, mind a civilek körében. Na és akkor kanyarodjunk vissza az alapötletedhez. Valóban erre egy személyt lehetne, kellene kijelölni, hiszen egy-egy kérdésre jó lenne, ha a válasz nem 2-3 nap múlva érkezne meg. Azt sem lehet elvárni, hogy az EB keddenként a fegyelmi és egyéb aktuális ügyek után, még az interneten érkező kérdéseket is megtárgyalja, majd megfogalmazzanak egy választ, amit a Miklós jóváhagy és akkor azt még valaki be is gépelje. Ez elég abszurd, gondolom ebben egyetértünk. Vagyis, maradna az egyszemélyes internetetikás.
Mégis ki lehetne az??? Annak az etikásnak nem lennék a helyében!!! Egy rossz válasz és itt is, és bent is, azonnal a kezére lépnének. Arról nem beszélve, hogy ha ügyesen kommunikál kifelé, még meg is kedvelhetitek sokan, ami egyenesen arányos azzal, hogy baromi sok ellenséget szerez magának a másik oldalon….és nem az EB-t alkotó gárda miatt, hanem mert ez egy sima emberi beidegződés. Ő különb lenne, ő más lenne, ő több lenne.
…és akkor még nem beszéltünk arról, hogy mi, itt, ezen az oldalon, elég érettek vagyunk-e egy ilyen nyilvános információ cserére?
Sanyi, te talán igen, meg még páran, de félek, ha ennek híre menne, akkor itt is szépen elszabadulnának az indulatok.
Na persze, én semmi jónak sem vagyok az elrontója, itt a lapon ennek simán teret adunk, de hogy őszinte legyek, én a Miklós helyében egyik etikásnak sem adnék erre engedélyt, és az etikások helyében sem vállalnám be. Amennyiben ez másként lesz, akkor minden tiszteletem azé, aki ezt megpróbálja!!!
Előzmény: #288314 Nevem senki 2007.11.17. 05:54:32 |
|
| Nevem senki | 2007.11.17. 05:54:32 / # 288314 |
|
Csinálnék egy új topicot Főtaxi EB. címen, ahol mindenki kérdezhetne és az EB. egy erre felhatalmazott, vagy bármely tagja válaszolna. Ennyi emberből(EB) csak találunk egy olyat, aki képes higgadtan és kellő körültekintéssel válaszolni a kollégáknak.
Mit gondolsz, van létjogosultsága az ötletnek, vagy tudsz valami kizáró okot??
|
| Nevem senki | 2007.11.17. 05:50:18 / # 288313 |
|
Figyelj Ricsi
|
| MCCCXCII | 2007.11.16. 21:22:10 / # 288312 |
|
"Finoman fogalmazva egy pár emberkét kiráncigáltam volna az autójából....
Nocsak má nincs meg az a szép autód?:-)))
Előzmény: #288305 nyertes00 2007.11.16. 16:20:26 |
|
| lilazoli | 2007.11.16. 18:29:16 / # 288311 |
|
Jővő hét kedd 16' Óra "Utolsó2 az etikán !
|
| trubadur | 2007.11.16. 18:25:21 / # 288310 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Megyünk....megyünk
Előzmény: #288309 cbtaxi 2007.11.16. 16:29:00 |