Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.11.15. 12:15:10 / # 288271
avatar
Üdv itthonról.Ha látsz a lapon,nem biztos,hogy itthon vagyok! A munkahelyemről is gyakran "hallozok".Tehát ha nem indul a rom,lehet,hogy 1 óra mire odaérek megrángatni! :))))))
csogu 2007.11.15. 02:52:59 / # 288267
Inkább nem válaszolnék:-))
csogu 2007.11.14. 23:01:46 / # 288265
Üdv a Kertészmosóból:-)

cbtaxi 2007.11.14. 17:29:53 / # 288261
avatar
a tus alatt. ez jó:)))))))))))))))))))
attus 2007.11.14. 17:12:59 / # 288260
avatar
Ki urh-zik alattam?
AdamGyak 2007.11.14. 17:02:01 / # 288259
avatar
De nem tudja hogy a víz árt a gépnek :)
trubadur 2007.11.14. 16:02:49 / # 288257
avatar
Szasztok Jó reggelt !!! Van aki meg a tus alatt urh-zik,ez úgy látszik divat lett minálunk. :-))
csogu 2007.11.14. 15:44:16 / # 288254
Neked ott nincs? Ideje lenne lépést tartanod a rohanó világgal:-))
lilazoli 2007.11.14. 15:42:13 / # 288248
avatar
Most beszéltem a Ricsivel !! Felháboritó!!!! A FŰRDŐKÁDBA netezik!!!

csogu 2007.11.14. 15:35:26 / # 288252
Így igaz, pontosan, csak valami miatt néha nem akarja az igazat:-(
lilazoli 2007.11.14. 15:34:44 / # 288251
avatar
csogu@hallotaxi.hu
csogu 2007.11.14. 15:27:31 / # 288250
Ha megjön, akkor nézem:-))
lilazoli 2007.11.14. 15:24:23 / # 288249
avatar
kűldtem emilt neked
csogu 2007.11.14. 15:07:41 / # 288190
Mit nem értesz?:-)
lilazoli 2007.11.14. 15:07:09 / # 288040
avatar
Ha leirná valaki,hogy most mia ferde .... ról van szó!!

lilazoli 2007.11.14. 15:05:25 / # 288244
avatar
Hiszek egy Istenben, De nem hiszek a cirkuszban, Ami körülötte zajlik. Hiszek az igazakban, És nem hiszek a hazugokban. Hiszek a szeretetben, De nem hiszek a bárgyuságban. Hiszek a szó erejében És szánom az ostobákat. Hiszek a barátaimban és tisztelem Az ellenségeimet.

attus 2007.11.14. 14:59:40 / # 288242
avatar
Csogu! Gyere játszani, mert elakadtunk!!!
csogu 2007.11.14. 14:30:09 / # 288237
Tán akkor gyere MSN-re.
törölt felh. 2007.11.14. 14:25:35 / # 288236
avatar
Hidd el nagyon visszafogott es finom vagyok!
csogu 2007.11.14. 14:17:41 / # 288234
Ebéd előtt idegesítesz itt engem...
Oldalszám: 1757