| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.11.15. 12:15:10 / # 288271 |
|
Üdv itthonról.Ha látsz a lapon,nem biztos,hogy itthon vagyok! A munkahelyemről is gyakran "hallozok".Tehát ha nem indul a rom,lehet,hogy 1 óra mire odaérek megrángatni! :))))))
Előzmény: #288265 csogu 2007.11.14. 23:01:46 |
| csogu | 2007.11.15. 02:52:59 / # 288267 |
|
Inkább nem válaszolnék:-))
Előzmény: #288260 attus 2007.11.14. 17:12:59 |
|
| csogu | 2007.11.14. 23:01:46 / # 288265 |
|
Üdv a Kertészmosóból:-)
|
|
| cbtaxi | 2007.11.14. 17:29:53 / # 288261 |
|
a tus alatt. ez jó:)))))))))))))))))))
Előzmény: #288260 attus 2007.11.14. 17:12:59 |
| attus | 2007.11.14. 17:12:59 / # 288260 |
|
Ki urh-zik alattam?
Előzmény: #288257 trubadur 2007.11.14. 16:02:49 |
| AdamGyak | 2007.11.14. 17:02:01 / # 288259 |
|
De nem tudja hogy a víz árt a gépnek :)
Előzmény: #288248 lilazoli 2007.11.14. 15:42:13 |
| trubadur | 2007.11.14. 16:02:49 / # 288257 |
|
Szasztok Jó reggelt !!!
Van aki meg a tus alatt urh-zik,ez úgy látszik divat lett minálunk. :-))
Előzmény: #288248 lilazoli 2007.11.14. 15:42:13 |
| csogu | 2007.11.14. 15:44:16 / # 288254 |
|
Neked ott nincs?
Ideje lenne lépést tartanod a rohanó világgal:-))
Előzmény: #288248 lilazoli 2007.11.14. 15:42:13 |
|
| lilazoli | 2007.11.14. 15:42:13 / # 288248 |
|
Most beszéltem a Ricsivel !! Felháboritó!!!! A FŰRDŐKÁDBA netezik!!!
|
| csogu | 2007.11.14. 15:35:26 / # 288252 |
|
Így igaz, pontosan, csak valami miatt néha nem akarja az igazat:-(
Előzmény: #288251 lilazoli 2007.11.14. 15:34:44 |
|
| lilazoli | 2007.11.14. 15:34:44 / # 288251 |
|
csogu@hallotaxi.hu
Előzmény: #288250 csogu 2007.11.14. 15:27:31 |
| csogu | 2007.11.14. 15:27:31 / # 288250 |
|
Ha megjön, akkor nézem:-))
Előzmény: #288249 lilazoli 2007.11.14. 15:24:23 |
|
| lilazoli | 2007.11.14. 15:24:23 / # 288249 |
|
kűldtem emilt neked
Előzmény: #288190 csogu 2007.11.14. 15:07:41 |
| csogu | 2007.11.14. 15:07:41 / # 288190 |
|
Mit nem értesz?:-)
Előzmény: #288040 lilazoli 2007.11.14. 15:07:09 |
|
| lilazoli | 2007.11.14. 15:07:09 / # 288040 |
|
Ha leirná valaki,hogy most mia ferde .... ról van szó!!
|
| lilazoli | 2007.11.14. 15:05:25 / # 288244 |
|
Hiszek egy Istenben,
De nem hiszek a cirkuszban,
Ami körülötte zajlik.
Hiszek az igazakban,
És nem hiszek a hazugokban.
Hiszek a szeretetben,
De nem hiszek a bárgyuságban.
Hiszek a szó erejében
És szánom az ostobákat.
Hiszek a barátaimban és tisztelem
Az ellenségeimet.
|
| attus | 2007.11.14. 14:59:40 / # 288242 |
|
Csogu!
Gyere játszani, mert elakadtunk!!!
Előzmény: #288237 csogu 2007.11.14. 14:30:09 |
| csogu | 2007.11.14. 14:30:09 / # 288237 |
|
Tán akkor gyere MSN-re.
Előzmény: #288236 2007.11.14. 14:25:35 |
|
| törölt felh. | 2007.11.14. 14:25:35 / # 288236 |
|
Hidd el nagyon visszafogott es finom vagyok!
Előzmény: #288233 csogu 2007.11.14. 14:12:07 |
| csogu | 2007.11.14. 14:17:41 / # 288234 |
|
Ebéd előtt idegesítesz itt engem...
Előzmény: #288233 csogu 2007.11.14. 14:12:07 |
|