| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.11.16. 16:29:00 / # 288309 |
|
Szereztem egy új megrendelőt a cégnek!
Óriási taxiskedvezményt ígérnek!
A jutalékomat meg kérném átutalni hétfőig! :)))))
|
| Nevem senki | 2007.11.16. 16:26:12 / # 288308 |
|
Na végre, érted te ha akarod:-)))
Előzmény: #288306 nyertes00 2007.11.16. 16:23:13 |
| Nevem senki | 2007.11.16. 16:24:47 / # 288307 |
|
Nem tudsz kiábrándítani, mint ahogy én sem tudtalak felvidítani, mint ahogy szándékomban állt:-((
Előzmény: #288305 nyertes00 2007.11.16. 16:20:26 |
| nyertes00 | 2007.11.16. 16:23:13 / # 288306 |
|
"kb 10fős etikai bizotságból talán 2+ a Révi Zoli értette meg." Azért ne szavazz ekkora tudást nekik :-DD De mondjuk a 2-ben kiegyezek...
Előzmény: #288279 2007.11.15. 16:55:43 |
| nyertes00 | 2007.11.16. 16:20:26 / # 288305 |
|
Sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak, mert nem olvastam vissza miket írtatok, én ezt ma -is- vontam le következtetésként, amikoris közlekedtem a városban....
Finoman fogalmazva egy pár emberkét kiráncigáltam volna az autójából....
Előzmény: #288298 Nevem senki 2007.11.16. 14:26:36 |
| Nevem senki | 2007.11.16. 15:24:08 / # 288303 |
|
Mentem, jobb ez így nekem:-))))
Előzmény: #288302 cbtaxi 2007.11.16. 15:11:53 |
| cbtaxi | 2007.11.16. 15:11:53 / # 288302 |
|
Na jó..így sem mértem.
Menj inkább fejtvény rejteni!
Előzmény: #288291 Nevem senki 2007.11.16. 15:09:59 |
| Nevem senki | 2007.11.16. 15:09:59 / # 288291 |
|
Ne vigyél bele!!!
Biztos nem a 12785-re gondolt!!!
Ez fix!!!!!!
Ne is akarj meggyőzni:-)))))))))))
|
| cbtaxi | 2007.11.16. 15:06:39 / # 288301 |
|
Mégis meddig olvassak vissza? Szeretném én is érteni!
Előzmény: #288298 Nevem senki 2007.11.16. 14:26:36 |
| Nevem senki | 2007.11.16. 14:26:36 / # 288298 |
|
Visszaolvastam, hogy ezt vajon mire reagáltad.
Vannak tippjeim, de inkább nem írom ide:-)))
Előzmény: #288297 nyertes00 2007.11.16. 14:11:09 |
| nyertes00 | 2007.11.16. 14:11:09 / # 288297 |
|
Csak azt tudnám, hogy hogy kaphat mindenféle sötét, félresikerűlt ember JOGOSÍTVÁNYT. Értem én, hogy a pénz az nagy úr,és pénzért mindent meg lehet venni,de ne a BIZTONSÁGOS közlekedés rovására!!!! .........
|
| cbtaxi | 2007.11.16. 11:09:25 / # 288295 |
|
|
| cbtaxi | 2007.11.16. 11:08:44 / # 288294 |
|
|
| csogu | 2007.11.16. 03:54:16 / # 288287 |
|
[b]Tisztelt Kollégák!
2007-11-16.-án Pénteken 13.30-kor, a XIII. kerület Babér utcai templomban vehettek végső búcsút a tragikus hirtelenséggel elhunyt 434-es Janitól!
Előzmény: #288099 csogu 2007.11.12. 04:19:15 |
|
| cbtaxi | 2007.11.15. 17:59:10 / # 288277 |
|
Hiába na...egy újszülöttnek, minden vicc új! :))))))
|
| törölt felh. | 2007.11.15. 16:55:43 / # 288279 |
|
DDDDDDDDdddd:-))))))))))))))))DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ezek szerint ismersz.
1ébként meg feleslegesen magyarázol nekik a kb 10fős etikai bizotságból talán 2+ a Révi Zoli értette meg.
Előzmény: #288272 wolfy 2007.11.15. 12:35:08 |
| cbtaxi | 2007.11.15. 16:37:13 / # 288278 |
|
Látom Zoli,visszahúz a szíved! :)))))))
Előzmény: #288275 lilazoli 2007.11.15. 13:06:41 |
| lilazoli | 2007.11.15. 13:06:41 / # 288275 |
|
Megnézném párotokat etikázás kőzben!! :-(
Előzmény: #288272 wolfy 2007.11.15. 12:35:08 |
| cbtaxi | 2007.11.15. 12:35:54 / # 288273 |
|
Jajjj...má megint........:(
Előzmény: #288272 wolfy 2007.11.15. 12:35:08 |
| wolfy | 2007.11.15. 12:35:08 / # 288272 |
|
etikásoknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Betűsorrend
"A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áitllsáa sznreit a szvkaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeözndenk el a btűek: eyegüdl az a fntoos, hgoy azeslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen: ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgáayzrataa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btüeket, hneam tleejs sazakvat ovals. Íme a bzoinytéik. Úhygoyg tnsesee mkneit bkébeén hyagni a hleysersáii fmonisáokgkal!"
|