Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.11.16. 16:29:00 / # 288309
avatar
Szereztem egy új megrendelőt a cégnek! Óriási taxiskedvezményt ígérnek! A jutalékomat meg kérném átutalni hétfőig! :)))))

Nevem senki 2007.11.16. 16:26:12 / # 288308
avatar
Na végre, érted te ha akarod:-)))
Nevem senki 2007.11.16. 16:24:47 / # 288307
avatar
Nem tudsz kiábrándítani, mint ahogy én sem tudtalak felvidítani, mint ahogy szándékomban állt:-((
nyertes00 2007.11.16. 16:23:13 / # 288306
avatar
"kb 10fős etikai bizotságból talán 2+ a Révi Zoli értette meg." Azért ne szavazz ekkora tudást nekik :-DD De mondjuk a 2-ben kiegyezek...
nyertes00 2007.11.16. 16:20:26 / # 288305
avatar
Sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak, mert nem olvastam vissza miket írtatok, én ezt ma -is- vontam le következtetésként, amikoris közlekedtem a városban.... Finoman fogalmazva egy pár emberkét kiráncigáltam volna az autójából....
Nevem senki 2007.11.16. 15:24:08 / # 288303
avatar
Mentem, jobb ez így nekem:-))))
cbtaxi 2007.11.16. 15:11:53 / # 288302
avatar
Na jó..így sem mértem. Menj inkább fejtvény rejteni!
Nevem senki 2007.11.16. 15:09:59 / # 288291
avatar
Ne vigyél bele!!! Biztos nem a 12785-re gondolt!!! Ez fix!!!!!! Ne is akarj meggyőzni:-)))))))))))

cbtaxi 2007.11.16. 15:06:39 / # 288301
avatar
Mégis meddig olvassak vissza? Szeretném én is érteni!
Nevem senki 2007.11.16. 14:26:36 / # 288298
avatar
Visszaolvastam, hogy ezt vajon mire reagáltad. Vannak tippjeim, de inkább nem írom ide:-)))
nyertes00 2007.11.16. 14:11:09 / # 288297
avatar
Csak azt tudnám, hogy hogy kaphat mindenféle sötét, félresikerűlt ember JOGOSÍTVÁNYT. Értem én, hogy a pénz az nagy úr,és pénzért mindent meg lehet venni,de ne a BIZTONSÁGOS közlekedés rovására!!!! .........

cbtaxi 2007.11.16. 11:09:25 / # 288295
avatar

cbtaxi 2007.11.16. 11:08:44 / # 288294
avatar

csogu 2007.11.16. 03:54:16 / # 288287
[b]Tisztelt Kollégák! 2007-11-16.-án Pénteken 13.30-kor, a XIII. kerület Babér utcai templomban vehettek végső búcsút a tragikus hirtelenséggel elhunyt 434-es Janitól!
cbtaxi 2007.11.15. 17:59:10 / # 288277
avatar
Hiába na...egy újszülöttnek, minden vicc új! :))))))

törölt felh. 2007.11.15. 16:55:43 / # 288279
avatar
DDDDDDDDdddd:-))))))))))))))))DDDDDDDDDDDDDDDDDD Ezek szerint ismersz. 1ébként meg feleslegesen magyarázol nekik a kb 10fős etikai bizotságból talán 2+ a Révi Zoli értette meg.
cbtaxi 2007.11.15. 16:37:13 / # 288278
avatar
Látom Zoli,visszahúz a szíved! :)))))))
lilazoli 2007.11.15. 13:06:41 / # 288275
avatar
Megnézném párotokat etikázás kőzben!! :-(
cbtaxi 2007.11.15. 12:35:54 / # 288273
avatar
Jajjj...má megint........:(
wolfy 2007.11.15. 12:35:08 / # 288272
avatar
etikásoknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Betűsorrend "A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áitllsáa sznreit a szvkaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeözndenk el a btűek: eyegüdl az a fntoos, hgoy azeslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen: ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgáayzrataa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btüeket, hneam tleejs sazakvat ovals. Íme a bzoinytéik. Úhygoyg tnsesee mkneit bkébeén hyagni a hleysersáii fmonisáokgkal!"

Oldalszám: 1757