Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.11.17. 18:34:40 / # 288363
avatar
Ebben egyetértek Veled. Emléxem,amikor először ültem a csőre....hát izzadtam rendesen,gombóc volt a torkomban,pedig amúgy nagy dumás vagyok.Idővel aztán - elég hamar - belejöttem.Imádtam is csinálni és szerettek velem dolgozni a kinn lévők.:))))
Nevem senki 2007.11.17. 17:54:31 / # 288362
avatar
Majd megemlítem neki, de megkérem a válasz neked címezze:-)))
OLW 2007.11.17. 17:49:44 / # 288361
avatar
Ő fizeti a vacsorát.
Nevem senki 2007.11.17. 17:38:47 / # 288360
avatar
Igazad van , mint legtöbbször. Már el is felejtettem az egészet, csak Csogu emlékeztetett rá:-)))
OLW 2007.11.17. 17:37:08 / # 288359
avatar
Most akkor komolyan. Megszólalni úgy, hogy több száz ember hallja, amit mondasz, és hibázol, nagyon nehéz, hidd el. Ha képes vagy ettől a ténytől eltekinteni, könnyebb a dolgod, de a kezdők stressze akkor is megmarad. Idő kell, hogy belerázódj, és tetszik, nem tetszik, minden kezdő címbeolvasó a Te, Én, Mi pénztárcánk rovására szerez gyakorlatot. Hová lett a szokott derűd? Gyere ki dolgozni, majd vacsizunk.
Nevem senki 2007.11.17. 17:32:05 / # 288358
avatar
Nem Tóni, nem így kezdted!!! És ezt nem azért mondom, mert a barátomnak nevezhetlek! Te egy értelmes, intelligens ember vagy és magyarul már akkor sem voltak kifejezési problémáid! /az angolra nem emlékszem/ Itt néha olyan emberek szólalnak meg a csövön, hogy szégyenlem a megnyilvánulásaikat az utasok előtt, és lehalkítom a rádiót!
OLW 2007.11.17. 17:30:51 / # 288347
avatar
Ja, és szegény kollégám a helyszínről: Itt csak egy közért van..
OLW 2007.11.17. 17:29:54 / # 288346
avatar
Nyugi. A and I delicat = Íendáj dilájket. én voltam... a pillanat hevében..
AdamGyak 2007.11.17. 17:29:46 / # 288345
avatar
egy külföldi úr hajtogatta nekünk szekápp szekápp. Mi volt az Club Seven... :)
Nevem senki 2007.11.17. 17:25:15 / # 288344
avatar
Gyöngyszemek: Tom George - betű szerint Becket's - Bekecs néven a kedves utas Bethlen droszt- Betlehem Lucky 13 - Luki söröző Nesze neked angol tanfolyam

OLW 2007.11.17. 17:22:28 / # 288343
avatar
Lehet, majdnem húsz éve én is így kezdtem? Te ott voltál...
Nevem senki 2007.11.17. 17:17:11 / # 288342
avatar
A rosszindulatról nem nyilatkozom, mert mehetek etikára:-(((

Nevem senki 2007.11.17. 17:15:45 / # 288341
avatar
Nem tudod megtanítani őket!! Minden ipari h....ét odaengednek a csőre. Én meg az utcán szívok miattuk, mert vagy nem értem mit mond vagy sírok a röhögéstől. Tegnap aki gyakorolt( péntek este!!!) a zuglót sem bírta kimondani, összeakadt a nyelve, nem artikulált, mint aki részeg. Pedig csak egyszerre akarta kiolvasni az összes képernyőn lévő betűt,ahelyett hogy értelmezte volna és símán kimondta volna az eredményt: ZUGLÓ Bonyolult mi??????????? Egy Dessewffy utcáról már nem is beszélek. Kiejti betűről betűre!!! Közröhej!!!
AdamGyak 2007.11.17. 17:11:58 / # 288340
avatar
Még egy harminc forint és az egy gépi kávé. Húzz bele!
AdamGyak 2007.11.17. 17:05:38 / # 288339
avatar
Szerintem abból indultak ki hogy ott 3droszt van, miért nem ott várakozol, nem láthatják át a helyzetet. Amikor valaki a drosztra áll akkor is el lehet küldeni, és akkor az is rossz indulat ?
OLW 2007.11.17. 17:04:32 / # 288338
avatar
Ha szeretnéd, a dilettánst megtanítom, a rosszindulatút össze-vissza verem. Kik voltak?
Nevem senki 2007.11.17. 17:04:29 / # 288337
avatar
Nem, nem! 600 ft-ot kerestem:-))
Nevem senki 2007.11.17. 17:00:53 / # 288336
avatar
A dilettantizmus, meg a rosszindulat zavar!!!!!!!

AdamGyak 2007.11.17. 16:59:37 / # 288335
avatar
De legalább kerestél 570ft-ot! :)
OLW 2007.11.17. 16:57:30 / # 288357
avatar
A 4:1 zavar?
Oldalszám: 1757