| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.11.17. 18:34:40 / # 288363 |
|
Ebben egyetértek Veled. Emléxem,amikor először ültem a csőre....hát izzadtam rendesen,gombóc volt a torkomban,pedig amúgy nagy dumás vagyok.Idővel aztán - elég hamar - belejöttem.Imádtam is csinálni és szerettek velem dolgozni a kinn lévők.:))))
Előzmény: #288359 OLW 2007.11.17. 17:37:08 |
| Nevem senki | 2007.11.17. 17:54:31 / # 288362 |
|
Majd megemlítem neki, de megkérem a válasz neked címezze:-)))
Előzmény: #288361 OLW 2007.11.17. 17:49:44 |
| OLW | 2007.11.17. 17:49:44 / # 288361 |
|
Ő fizeti a vacsorát.
Előzmény: #288360 Nevem senki 2007.11.17. 17:38:47 |
| Nevem senki | 2007.11.17. 17:38:47 / # 288360 |
|
Igazad van , mint legtöbbször.
Már el is felejtettem az egészet, csak Csogu emlékeztetett rá:-)))
Előzmény: #288359 OLW 2007.11.17. 17:37:08 |
| OLW | 2007.11.17. 17:37:08 / # 288359 |
|
Most akkor komolyan.
Megszólalni úgy, hogy több száz ember hallja, amit mondasz, és hibázol, nagyon nehéz, hidd el. Ha képes vagy ettől a ténytől eltekinteni, könnyebb a dolgod, de a kezdők stressze akkor is megmarad. Idő kell, hogy belerázódj, és tetszik, nem tetszik, minden kezdő címbeolvasó a Te, Én, Mi pénztárcánk rovására szerez gyakorlatot. Hová lett a szokott derűd? Gyere ki dolgozni, majd vacsizunk.
Előzmény: #288358 Nevem senki 2007.11.17. 17:32:05 |
| Nevem senki | 2007.11.17. 17:32:05 / # 288358 |
|
Nem Tóni, nem így kezdted!!!
És ezt nem azért mondom, mert a barátomnak nevezhetlek!
Te egy értelmes, intelligens ember vagy és magyarul már akkor sem voltak kifejezési problémáid! /az angolra nem emlékszem/
Itt néha olyan emberek szólalnak meg a csövön, hogy szégyenlem a megnyilvánulásaikat az utasok előtt, és lehalkítom a rádiót!
Előzmény: #288343 OLW 2007.11.17. 17:22:28 |
| OLW | 2007.11.17. 17:30:51 / # 288347 |
|
Ja, és szegény kollégám a helyszínről:
Itt csak egy közért van..
Előzmény: #288346 OLW 2007.11.17. 17:29:54 |
| OLW | 2007.11.17. 17:29:54 / # 288346 |
|
Nyugi.
A and I delicat = Íendáj dilájket.
én voltam... a pillanat hevében..
Előzmény: #288344 Nevem senki 2007.11.17. 17:25:15 |
| AdamGyak | 2007.11.17. 17:29:46 / # 288345 |
|
egy külföldi úr hajtogatta nekünk szekápp szekápp.
Mi volt az Club Seven... :)
Előzmény: #288344 Nevem senki 2007.11.17. 17:25:15 |
| Nevem senki | 2007.11.17. 17:25:15 / # 288344 |
|
Gyöngyszemek:
Tom George - betű szerint
Becket's - Bekecs néven a kedves utas
Bethlen droszt- Betlehem
Lucky 13 - Luki söröző
Nesze neked angol tanfolyam
|
| OLW | 2007.11.17. 17:22:28 / # 288343 |
|
Lehet, majdnem húsz éve én is így kezdtem?
Te ott voltál...
Előzmény: #288341 Nevem senki 2007.11.17. 17:15:45 |
| Nevem senki | 2007.11.17. 17:17:11 / # 288342 |
|
A rosszindulatról nem nyilatkozom, mert mehetek etikára:-(((
|
| Nevem senki | 2007.11.17. 17:15:45 / # 288341 |
|
Nem tudod megtanítani őket!!
Minden ipari h....ét odaengednek a csőre. Én meg az utcán szívok miattuk, mert vagy nem értem mit mond vagy sírok a röhögéstől.
Tegnap aki gyakorolt( péntek este!!!) a zuglót sem bírta kimondani, összeakadt a nyelve, nem artikulált, mint aki részeg. Pedig csak egyszerre akarta kiolvasni az összes képernyőn lévő betűt,ahelyett hogy értelmezte volna és símán kimondta volna az eredményt: ZUGLÓ
Bonyolult mi???????????
Egy Dessewffy utcáról már nem is beszélek. Kiejti betűről betűre!!!
Közröhej!!!
Előzmény: #288338 OLW 2007.11.17. 17:04:32 |
| AdamGyak | 2007.11.17. 17:11:58 / # 288340 |
|
Még egy harminc forint és az egy gépi kávé. Húzz bele!
Előzmény: #288337 Nevem senki 2007.11.17. 17:04:29 |
| AdamGyak | 2007.11.17. 17:05:38 / # 288339 |
|
Szerintem abból indultak ki hogy ott 3droszt van, miért nem ott várakozol, nem láthatják át a helyzetet. Amikor valaki a drosztra áll akkor is el lehet küldeni, és akkor az is rossz indulat ?
Előzmény: #288336 Nevem senki 2007.11.17. 17:00:53 |
| OLW | 2007.11.17. 17:04:32 / # 288338 |
|
Ha szeretnéd, a dilettánst megtanítom, a rosszindulatút össze-vissza verem.
Kik voltak?
Előzmény: #288336 Nevem senki 2007.11.17. 17:00:53 |
| Nevem senki | 2007.11.17. 17:04:29 / # 288337 |
|
Nem, nem! 600 ft-ot kerestem:-))
Előzmény: #288335 AdamGyak 2007.11.17. 16:59:37 |
| Nevem senki | 2007.11.17. 17:00:53 / # 288336 |
|
A dilettantizmus, meg a rosszindulat zavar!!!!!!!
|
| AdamGyak | 2007.11.17. 16:59:37 / # 288335 |
|
De legalább kerestél 570ft-ot! :)
Előzmény: #288334 Nevem senki 2007.11.17. 16:54:07 |
| OLW | 2007.11.17. 16:57:30 / # 288357 |
|
A 4:1 zavar?
Előzmény: #288334 Nevem senki 2007.11.17. 16:54:07 |