| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| OLW | 2007.11.18. 15:03:33 / # 288391 |
|
Most, igy kicsit elgondolkodva, nem is tudom.
Lehet, így hatékony csajozni? :DDD
Előzmény: #288390 csogu 2007.11.18. 14:41:54 |
| csogu | 2007.11.18. 14:41:54 / # 288390 |
|
Öregszik...egyre többet hibázik...:-(((
:-D
Előzmény: #288384 OLW 2007.11.18. 14:04:35 |
|
| csogu | 2007.11.18. 14:37:33 / # 288389 |
|
Kedves Era!
Amint elolvastam az írásod, megfogadtam, hogy nem szólok bele. Hagyom Sanyit érvényesülni:-)))
De csak nem bírom megállni…:-)
Az 1-es pontban írtakra reagálva:
Bizony-bizony, ezzel csak egyetérteni tudok, és tudja ezt a Sanyi is, mert hallottam már pontot kérni, de valakit néha egyszerűen muszáj hibáztatni, mert az nem lehet, hogy én magam legyek ilyen lúzer:-))
A 2-es pontban írtakra reagálva:
Nézd el neki, még új fiú:-)) Majd a következő kajálás alkalmával Fox ellátja jó tanácsokkal:-)
A 3-as pontban írtakra reagálva:
Sajna én is belefutottam ilyen visszajelzésbe. Na most, hogy az utas állított zavarában ilyet, vagy esetleg valóban van bent valaki, aki előszeretettel tanácsolgat ilyet, azt nem tudom.
A 4-es pontban írtakra reagálva:
Mondjuk ezt én nem is értettem a Sanyi írásában, mert most kifejezetten elfogadható a szolgálat.
Az 5-ös pontban írtakra reagálva:
Te nem ismered a Sanyit:-))) Ha Night Clubba ment volna az utas, akkor is kiakad. Nála nem pénz kérdése, hogy kritikával illessen:-))
Előzmény: #288383 era 2007.11.18. 13:39:48 |
|
| OLW | 2007.11.18. 14:04:35 / # 288384 |
|
Hmmmm.
Mennyek, kiássalak?
hopp a támadós fagyi.
|
| era | 2007.11.18. 13:39:48 / # 288383 |
|
Sanyi !
Ezt meg én kérem ki magamnak !!!
1.Előrendelés volt, elmondtak mindent a címről és Te jeleztél rá!!!!! Nem fuvarkényszer volt, TE VETTED FEL!!!!!! Be is jeleztél és már akkor is szidtad SAJÁT MAGAD, hogy hogy lehettél ilyen h.....e.
2. Előrendelésnél nem vagy köteles a címem várni, elég ha érinted és időre visszaállsz. Tehát a BKV-val nem kellett volna hadakoznod!
3. Próbáld magadban lejátszani azt amikor az utas taxit rendel. Szerinted a telefonos rábeszél egy utast, hogy előrendelésbe kérjen autót? Mi érdeke fűződne ehhez? Egyszerűen a logikáját nem látom, Te pedig még a rosszindulatot is belekevered. Általában a megrendelő nem közli velünk, hogy mi a cél állomás, max. a címfelvétel miatt azt kérdezzük meg Tőle, hogy merre felé fognak tovább utazni. Gondolom ezért lett belőle BKV gomba és nem metró kijárat, vagy Árkád, vagy Kerepesi befelé, kifelé ir.
4. Nem volt kezdő kollega péntek este bent a központban!!! Ha arra a lányra gondolsz, akit még etikás korodban Te is vittél haza a központból, Ő min. 3 éve dolgozik nálunk. Sokat URH-zott már nappal és éjszaka is egyaránt A csövön abban a max. 15 percben ült "fő műsoridőben", amíg ment a 2 csat, hogy kiszórjuk a címeket. Budán a legrutinosabb kolleganők ültek!!!!
5. Gyanítom, hogy ha ez a fuvar egy 3.000-4.000 Ft-os kanyar lett volna, akkor ez a "központcikizéses" szösszeneted nem jelent volna meg.
Tudom, hogy Te egy bátor szókimondó valaki vagy, aki névvel, kóddal felvállalja, amit ide ír, de nem biztos, hogy a düh jó tanácsadó.
Előzmény: #288334 Nevem senki 2007.11.17. 16:54:07 |
| csogu | 2007.11.18. 13:02:54 / # 288382 |
|
Lehet felismert mint vírus:-))))
Előzmény: #288370 Nevem senki 2007.11.18. 07:19:17 |
|
| utolsó senki | 2007.11.18. 12:58:21 / # 288381 |
|
Gondolom,most elővetted a "TERMINÁTOR-VADÁSZ" jelmezed...
Előzmény: #288374 2007.11.18. 12:53:58 |
| utolsó senki | 2007.11.18. 12:54:14 / # 288375 |
|
Mindamellett Te is tudod,a Pici hogy "szolgáltat",szerintem jobban tenné,ha meghúzná magát...
|
| törölt felh. | 2007.11.18. 12:53:58 / # 288374 |
|
Miután sikerült összevesznem a City vezetöivel.Mert szerintük a Taxis Póker verseny-en csak az Ő engedélyükkel indulhatott más társaság beli taxis és nekik a családtagjaik is taxisnak számítottak és indulattak felkaptam a vízet és betoltam a zsetont.Oszt hali.
Előzmény: #288364 trubadur 2007.11.17. 19:04:49 |
| utolsó senki | 2007.11.18. 12:49:47 / # 288380 |
|
Zoli,ez nem "dezsavű",ez a szomorú valóság!
Előzmény: #288379 lilazoli 2007.11.18. 12:34:03 |
| lilazoli | 2007.11.18. 12:34:03 / # 288379 |
|
Mi van ?? ""dezsavúú"" -d van !! :-(((
|
| utolsó senki | 2007.11.18. 12:24:32 / # 288378 |
|
Rafinált megoldás by FŐTAXI:
-1eske,a 848 a Szigetről koszos autóval vitt utast!
-593,igen?
-848,ezért 1 napra kiíratlak,mosatás után etikásnak mutasd be az autót!
-de én este 10 óta dolgozom,lehet,hogy sáros úton jártam,de előtte mosattam!
-nem érdekel!1 nap!
-Nem tudok mit tenni,nekem nincs ilyen hatalmam...
PICI,szánalmas vagy az ilyen jellegű "bevágódásaid" által,ne csodálkozz,ha a Szigetre való betévedésed maradandó károsodást okoz a szervezetedben...
(mellesleg valamelyik normális etikásnak érdemes volna utánanéznie a dolognak,mert szvsz itt HATALOMmal való visszaélés
történt!)
|
| utolsó senki | 2007.11.18. 11:54:30 / # 288377 |
|
Rájöttem,báttyyyaaa,tegnap miért nem dolgoztál:
ma a főfogás hallé lesz...
Előzmény: #288364 trubadur 2007.11.17. 19:04:49 |
| nyertes00 | 2007.11.18. 08:44:03 / # 288376 |
|
Most már van tippem miért nem lesz rólunk -taxisokról- Havas-féle könyv.. Csak a lényeget másoltam ki, a többi nem ide tartozozz a cikkből...
...."Év elején taxisnak állt, hogy könyvet írjon róluk. Mi lett ezzel a tervével?
Havas: Nagyon sokat dolgoztam rajta, felvettem az anyagot, de csúnyán átvertek. Egy üzletember keresett meg, akinek taxis cége is van. Nem nagy kedvem volt ehhez a munkához, de sok pénzt ígért. Viszont elkövettem azt a hibát, hogy nem írtunk szerződést, mert azt hittem, a kézfogás és az adott szó elég. Aztán nem fizette ki, amiben megállapodtunk, ezért nem folytattam a munkát. Hát ez most neki nem jött össze. Manapság sokak jellemhibája, hogy nem vállalják, amit mondanak. ".....
|
| Fox | 2007.11.18. 07:29:19 / # 288371 |
|
Szerintem elég korrekt helyen végzett, mintha a döntős asztalnál látnám a képeken..
Előzmény: #288364 trubadur 2007.11.17. 19:04:49 |
| Nevem senki | 2007.11.18. 07:19:17 / # 288370 |
|
Miért dob ki a nyamvadt szerveretek????
Előzmény: #288369 csogu 2007.11.18. 06:34:05 |
| csogu | 2007.11.18. 06:34:05 / # 288369 |
|
Ma én fizettem, holnap te!!:-)
Előzmény: #288362 Nevem senki 2007.11.17. 17:54:31 |
|
| csogu | 2007.11.18. 06:33:40 / # 288368 |
|
Ja-ja,..... belejöttél:-))
Előzmény: #288363 cbtaxi 2007.11.17. 18:34:40 |
|
| cbtaxi | 2007.11.17. 22:18:44 / # 288366 |
|
Legyőzte a Best of-os túlerő! :))))))))))
Előzmény: #288364 trubadur 2007.11.17. 19:04:49 |
| trubadur | 2007.11.17. 19:04:49 / # 288364 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
JWT kiszúrtalak a póker asztalnál jól nézelki :-)))
Széna-vagy Szalma lett a vége ???
|