| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Nevem senki | 2007.11.23. 19:48:33 / # 288682 |
|
De ha egyszer jól sül el a dolog, akkor egye fene:-)))
Előzmény: #288680 attus 2007.11.23. 19:46:26 |
| Nevem senki | 2007.11.23. 19:47:28 / # 288681 |
|
Nem, nem:-)))
Előzmény: #288680 attus 2007.11.23. 19:46:26 |
| attus | 2007.11.23. 19:46:26 / # 288680 |
|
Vagy pl. nem kéne idehozni a magánéletet!
Hülyeséget beszélek???
Előzmény: #288679 cbtaxi 2007.11.23. 19:39:00 |
| cbtaxi | 2007.11.23. 19:39:00 / # 288679 |
|
Azért most mindentől és mndkitől elvonatkoztatva: Kéne nyitni már lassan egy "Magánélet" c. Fórumot. Megérett az idő rá! :)))))))))))))))))))))))))))))
|
| Fox | 2007.11.23. 19:16:37 / # 288678 |
|
Hajaj.. rajtatok se igazodik ki az ember..
Mi lesz végül a hétvégétekkel? holnap hivtak estére moziba páran, pl eljöhetnétek.
Előzmény: #288677 vidéki girl 2007.11.23. 19:03:39 |
| vidéki girl | 2007.11.23. 19:03:39 / # 288677 |
|
mert igaz :)
Előzmény: #288675 etikás 2007.11.23. 17:22:58 |
| etikás | 2007.11.23. 17:22:58 / # 288675 |
|
Ez aranyos volt.
Előzmény: #288674 vidéki girl 2007.11.23. 17:17:35 |
| vidéki girl | 2007.11.23. 17:17:35 / # 288674 |
|
CEJETLEK
Előzmény: #288673 Akos1758 2007.11.23. 17:16:26 |
| Akos1758 | 2007.11.23. 17:16:26 / # 288673 |
|
nah és most megyek dolgozódni, mert a végén még azt a kis káposztát is le kell spórolni...
|
| Akos1758 | 2007.11.23. 17:14:16 / # 288672 |
|
Látod, nekem ilyen alacsonyak az üzemeltetési költségeim... Ezért tudok ilyen szép autót bérelni, amivel nekem többe kerül a fenntartása, annyit spórolok a kaján :DDD
Előzmény: #288647 csogu 2007.11.23. 04:49:08 |
| nyertes00 | 2007.11.23. 14:20:32 / # 288669 |
|
Azt hiszem "kissé" elsírnám magam, ha ennyit kapnék enni. A libacombbal még csak-csak nem volna bajom, nade az a köret!!!!! Az valami siralmas. Minek arra a tányérra bébi-répa??!! Díszítésnek nem rossz, egy SVÉDASZTALON. Aztán az az egy szem krumpli, no komment, és az az egy villára elegendő káposzta.....
Még jó,hogy rendes asszony van a háznál :))
Előzmény: #288647 csogu 2007.11.23. 04:49:08 |
| Nevem senki | 2007.11.23. 12:04:04 / # 288666 |
|
lőtted
|
| Nevem senki | 2007.11.23. 12:03:43 / # 288665 |
|
Ezt meg már itt lőted el:-))
|
| lilazoli | 2007.11.23. 11:28:57 / # 288663 |
|
A mindig újpest oldalon már ellőttűk!!!
Előzmény: #288659 Nevem senki 2007.11.23. 05:27:39 |
| csogu | 2007.11.23. 05:28:23 / # 288660 |
|
Zoli, a vicceskedjünkben olvashatod, amit a Sanyi most tele offolt:-))
Előzmény: #288659 Nevem senki 2007.11.23. 05:27:39 |
|
| Nevem senki | 2007.11.23. 05:27:39 / # 288659 |
|
Gyáva banda!
Mindegy!! Zoli üss meg, de ezt olvasnod kell:-)))))))))))))))
Előzmény: #288657 attus 2007.11.23. 05:26:19 |
| csogu | 2007.11.23. 05:26:49 / # 288658 |
|
Ne dőlj be attusnak, csak kavar!!:-))
Előzmény: #288642 Nevem senki 2007.11.23. 05:25:07 |
|
| attus | 2007.11.23. 05:26:19 / # 288657 |
|
Mindegy én ártatlan vagyok!
..és fradista!:-)
Előzmény: #288656 csogu 2007.11.23. 05:23:40 |
| Nevem senki | 2007.11.23. 05:25:07 / # 288642 |
|
Ugye, ugye!!
|
| csogu | 2007.11.23. 05:23:40 / # 288656 |
|
A Sanyi, mert ő a felbújtó!!:-))
Előzmény: #288655 attus 2007.11.23. 05:22:28 |
|