Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2007.11.23. 19:48:33 / # 288682
avatar
De ha egyszer jól sül el a dolog, akkor egye fene:-)))
Nevem senki 2007.11.23. 19:47:28 / # 288681
avatar
Nem, nem:-)))
attus 2007.11.23. 19:46:26 / # 288680
avatar
Vagy pl. nem kéne idehozni a magánéletet! Hülyeséget beszélek???
cbtaxi 2007.11.23. 19:39:00 / # 288679
avatar
Azért most mindentől és mndkitől elvonatkoztatva: Kéne nyitni már lassan egy "Magánélet" c. Fórumot. Megérett az idő rá! :)))))))))))))))))))))))))))))

Fox 2007.11.23. 19:16:37 / # 288678
avatar
Hajaj.. rajtatok se igazodik ki az ember.. Mi lesz végül a hétvégétekkel? holnap hivtak estére moziba páran, pl eljöhetnétek.
vidéki girl 2007.11.23. 19:03:39 / # 288677
avatar
mert igaz :)
etikás 2007.11.23. 17:22:58 / # 288675
avatar
Ez aranyos volt.
vidéki girl 2007.11.23. 17:17:35 / # 288674
avatar
CEJETLEK
Akos1758 2007.11.23. 17:16:26 / # 288673
avatar
nah és most megyek dolgozódni, mert a végén még azt a kis káposztát is le kell spórolni...

Akos1758 2007.11.23. 17:14:16 / # 288672
avatar
Látod, nekem ilyen alacsonyak az üzemeltetési költségeim... Ezért tudok ilyen szép autót bérelni, amivel nekem többe kerül a fenntartása, annyit spórolok a kaján :DDD
nyertes00 2007.11.23. 14:20:32 / # 288669
avatar
Azt hiszem "kissé" elsírnám magam, ha ennyit kapnék enni. A libacombbal még csak-csak nem volna bajom, nade az a köret!!!!! Az valami siralmas. Minek arra a tányérra bébi-répa??!! Díszítésnek nem rossz, egy SVÉDASZTALON. Aztán az az egy szem krumpli, no komment, és az az egy villára elegendő káposzta..... Még jó,hogy rendes asszony van a háznál :))
Nevem senki 2007.11.23. 12:04:04 / # 288666
avatar
lőtted

Nevem senki 2007.11.23. 12:03:43 / # 288665
avatar
Ezt meg már itt lőted el:-))

lilazoli 2007.11.23. 11:28:57 / # 288663
avatar
A mindig újpest oldalon már ellőttűk!!!
csogu 2007.11.23. 05:28:23 / # 288660
Zoli, a vicceskedjünkben olvashatod, amit a Sanyi most tele offolt:-))
Nevem senki 2007.11.23. 05:27:39 / # 288659
avatar
Gyáva banda! Mindegy!! Zoli üss meg, de ezt olvasnod kell:-)))))))))))))))
csogu 2007.11.23. 05:26:49 / # 288658
Ne dőlj be attusnak, csak kavar!!:-))
attus 2007.11.23. 05:26:19 / # 288657
avatar
Mindegy én ártatlan vagyok! ..és fradista!:-)
Nevem senki 2007.11.23. 05:25:07 / # 288642
avatar
Ugye, ugye!!

csogu 2007.11.23. 05:23:40 / # 288656
A Sanyi, mert ő a felbújtó!!:-))
Oldalszám: 1757