Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
attus 2007.11.23. 05:22:28 / # 288655
avatar
Na most akkor ki a gonosz?:-)
csogu 2007.11.23. 05:21:45 / # 288653
Lilazoli, a vicceskedjünkben nézz rá erre a hozzászólásra! 2168

csogu 2007.11.23. 05:11:11 / # 288652
Miért kellett ezt a szép művet elrondítani, azzal a reszelt répával?:-((
csogu 2007.11.23. 05:05:32 / # 288651
Nem lennék a pincér helyében, ha a Pista barátomnak egy ilyen adagot kihozna:-DDDD
Nevem senki 2007.11.23. 05:04:49 / # 288650
avatar
Egy kis rántotta, nehogy éhen halj:-))
wolfy 2007.11.23. 04:59:33 / # 288649
avatar
Ez még egy nőnek is kevés lenne, nem hogy egy embernek... ;-)
csogu 2007.11.23. 04:55:10 / # 288648
Most ismertem fel, hogy az a kerek valami, ott a tányéron, az egy krumpli....ez nekik a köret?????
csogu 2007.11.23. 04:49:08 / # 288647
Nézegetem ezeket a műremekeket...és nem is tudom...ezekkel az előkelő helyekkel mindig is ez volt a bajom. Hááát embernek való adag ez? Jó, Ákos1758 még vacsorára is tenne el belőle, na de rajta kívül nem ismerek embert, aki ennyivel beérné...:-))
csogu 2007.11.23. 04:44:00 / # 288646
Na, kell nekem hajnalban ilyeneket olvasnom....:Ropogós libacomb pezsgős káposztával, hagymás burgonya felfújttal

csogu 2007.11.23. 04:38:24 / # 288645
Lány létedre ilyet tennél?:-))
wolfy 2007.11.23. 04:37:25 / # 288644
avatar
Felkavarjam az állóvizet? :-))
csogu 2007.11.23. 04:20:29 / # 288643
De csend lett hírtelen itt:-)) Mindenki rohant kielégíteni bizonyos vágyakat?:-)...tudom, Fox "TV-zni" ment:-) Neve Senki, te villogtál rám a Podmaniczkyben?

Fox 2007.11.22. 19:59:00 / # 288641
avatar
:DDDD

csogu 2007.11.22. 19:58:52 / # 288640
Figyelitek...lehet beletaláltam...nagyon eltűnt a Fox úr:-))
csogu 2007.11.22. 19:51:32 / # 288639
A korbácsról és a kínzópadról már nem is beszélve:-)))
csogu 2007.11.22. 19:50:57 / # 288638
hmmmm...az itt annyira természetes, hogy eszembe sem jutott:-))
csogu 2007.11.22. 19:50:22 / # 288637
Nem hinném, hiszen azért vannak különlegesen nehéz, kapcsolat szakító szakmák, de ezek nem általános foglalkozások. Sokkal kiszámíthatóbb, és ott nem biztos, hogy azzal szembesülsz, hogy kint voltál 12 órát és kevesebb pénzzel mész haza, mint amivel elindultál...nem? DE!!:-)
Fox 2007.11.22. 19:50:15 / # 288636
avatar
Azért a takaritást se hagynád ki :)
csogu 2007.11.22. 19:48:52 / # 288635
Ebben igazad van, de 3 hét alatt? Nekem ez nem illik bele a képbe...akkor itt már a taxizás előtt is lehettek problémák.. Különben meg nekem írna egyszer egy ilyet az asszony, hogy szeretné nőnek érezni végre ismét magát mellettem...rohannék haza és egész nap süthetne, főzhetne, meg vasalhatna...mint egy igazi nő:-))
Fox 2007.11.22. 19:47:48 / # 288634
avatar
Naja, vicces... Már a felvetés is gáz, gép közelébe nem engedném.. nem hogy "kiteregesse a szennyest", kiderülne hogy a Hupikék Törpikék a kedvenc mesém, és a Tini Ninja teknőcőkkel jáccom
Oldalszám: 1757