| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| attus | 2007.11.23. 05:22:28 / # 288655 |
|
Na most akkor ki a gonosz?:-)
Előzmény: #288653 csogu 2007.11.23. 05:21:45 |
| csogu | 2007.11.23. 05:21:45 / # 288653 |
|
Lilazoli, a vicceskedjünkben nézz rá erre a hozzászólásra! 2168
|
|
| csogu | 2007.11.23. 05:11:11 / # 288652 |
|
Miért kellett ezt a szép művet elrondítani, azzal a reszelt répával?:-((
Előzmény: #288650 Nevem senki 2007.11.23. 05:04:49 |
|
| csogu | 2007.11.23. 05:05:32 / # 288651 |
|
Nem lennék a pincér helyében, ha a Pista barátomnak egy ilyen adagot kihozna:-DDDD
Előzmény: #288649 wolfy 2007.11.23. 04:59:33 |
|
| Nevem senki | 2007.11.23. 05:04:49 / # 288650 |
|
Egy kis rántotta, nehogy éhen halj:-))
Előzmény: #288648 csogu 2007.11.23. 04:55:10 |
| wolfy | 2007.11.23. 04:59:33 / # 288649 |
|
Ez még egy nőnek is kevés lenne, nem hogy egy embernek... ;-)
Előzmény: #288647 csogu 2007.11.23. 04:49:08 |
| csogu | 2007.11.23. 04:55:10 / # 288648 |
|
Most ismertem fel, hogy az a kerek valami, ott a tányéron, az egy krumpli....ez nekik a köret?????
Előzmény: #288647 csogu 2007.11.23. 04:49:08 |
|
| csogu | 2007.11.23. 04:49:08 / # 288647 |
|
Nézegetem ezeket a műremekeket...és nem is tudom...ezekkel az előkelő helyekkel mindig is ez volt a bajom. Hááát embernek való adag ez?
Jó, Ákos1758 még vacsorára is tenne el belőle, na de rajta kívül nem ismerek embert, aki ennyivel beérné...:-))
Előzmény: #288646 csogu 2007.11.23. 04:44:00 |
|
| csogu | 2007.11.23. 04:44:00 / # 288646 |
|
Na, kell nekem hajnalban ilyeneket olvasnom....:Ropogós libacomb pezsgős káposztával, hagymás burgonya felfújttal
|
|
| csogu | 2007.11.23. 04:38:24 / # 288645 |
|
Lány létedre ilyet tennél?:-))
Előzmény: #288644 wolfy 2007.11.23. 04:37:25 |
|
| wolfy | 2007.11.23. 04:37:25 / # 288644 |
|
Felkavarjam az állóvizet? :-))
Előzmény: #288643 csogu 2007.11.23. 04:20:29 |
| csogu | 2007.11.23. 04:20:29 / # 288643 |
|
De csend lett hírtelen itt:-)) Mindenki rohant kielégíteni bizonyos vágyakat?:-)...tudom, Fox "TV-zni" ment:-)
Neve Senki, te villogtál rám a Podmaniczkyben?
|
|
| Fox | 2007.11.22. 19:59:00 / # 288641 |
|
:DDDD
|
| csogu | 2007.11.22. 19:58:52 / # 288640 |
|
Figyelitek...lehet beletaláltam...nagyon eltűnt a Fox úr:-))
Előzmény: #288639 csogu 2007.11.22. 19:51:32 |
|
| csogu | 2007.11.22. 19:51:32 / # 288639 |
|
A korbácsról és a kínzópadról már nem is beszélve:-)))
Előzmény: #288634 Fox 2007.11.22. 19:47:48 |
|
| csogu | 2007.11.22. 19:50:57 / # 288638 |
|
hmmmm...az itt annyira természetes, hogy eszembe sem jutott:-))
Előzmény: #288636 Fox 2007.11.22. 19:50:15 |
|
| csogu | 2007.11.22. 19:50:22 / # 288637 |
|
Nem hinném, hiszen azért vannak különlegesen nehéz, kapcsolat szakító szakmák, de ezek nem általános foglalkozások. Sokkal kiszámíthatóbb, és ott nem biztos, hogy azzal szembesülsz, hogy kint voltál 12 órát és kevesebb pénzzel mész haza, mint amivel elindultál...nem? DE!!:-)
Előzmény: #288633 cbtaxi 2007.11.22. 19:46:55 |
|
| Fox | 2007.11.22. 19:50:15 / # 288636 |
|
Azért a takaritást se hagynád ki :)
Előzmény: #288635 csogu 2007.11.22. 19:48:52 |
| csogu | 2007.11.22. 19:48:52 / # 288635 |
|
Ebben igazad van, de 3 hét alatt? Nekem ez nem illik bele a képbe...akkor itt már a taxizás előtt is lehettek problémák..
Különben meg nekem írna egyszer egy ilyet az asszony, hogy szeretné nőnek érezni végre ismét magát mellettem...rohannék haza és egész nap süthetne, főzhetne, meg vasalhatna...mint egy igazi nő:-))
Előzmény: #288632 Fox 2007.11.22. 19:45:50 |
|
| Fox | 2007.11.22. 19:47:48 / # 288634 |
|
Naja, vicces...
Már a felvetés is gáz, gép közelébe nem engedném.. nem hogy "kiteregesse a szennyest", kiderülne hogy a Hupikék Törpikék a kedvenc mesém, és a Tini Ninja teknőcőkkel jáccom
Előzmény: #288631 csogu 2007.11.22. 19:44:57 |