Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2007.11.24. 11:44:50 / # 274203
avatar
Már megint engem keversz bele:-))))))
Fox 2007.11.24. 08:42:39 / # 272978
avatar
:DDD

Bao, a FŐNÖK! 2007.11.24. 08:41:43 / # 272969
avatar
De az tök jó!!! :)
Bao, a FŐNÖK! 2007.11.24. 08:41:12 / # 272968
avatar
Végre valaki megmondta. Szóval zsigulis a dudám! :)
Fox 2007.11.24. 08:40:10 / # 272959
avatar
zsiguli dudás.. :D
Bao, a FŐNÖK! 2007.11.24. 08:39:25 / # 272911
avatar
Azt te HALLOD ha neked köszönök!! :DD
Fox 2007.11.24. 08:38:42 / # 272909
avatar
Jajó, korrekt! Csak az én üzenetemre válaszoltál és megtévesztő volt :) Köszöngessetek neki nyugodtan, sőt! Szeretett hiánya van, tehát ha meglátjátok állitsátok meg és egy NAGY ölelést neki! :D
Bao, a FŐNÖK! 2007.11.24. 08:37:28 / # 272906
avatar
Arra az alakra aki a képen van! Ugyanúgy nézett ki életben is! :)
Bao, a FŐNÖK! 2007.11.24. 08:36:54 / # 272905
avatar
Nem rád te!!
Fox 2007.11.24. 08:36:20 / # 272904
avatar
Az király, köszi! Ugyanis Csüt reggel óta nicns autóm vasárnapig és a mai nap kivételével itthon ülök, de azért csokollak :D
Bao, a FŐNÖK! 2007.11.24. 08:26:54 / # 272901
avatar
Szevasz! Én köszöntem rád éjjel a Dráva - Dózsa sarkon. :)

csogu 2007.11.24. 04:20:29 / # 272840
Senkit:-))
Fox 2007.11.23. 20:06:10 / # 272817
avatar
Bocs ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Fox 2007.11.23. 20:06:01 / # 272816
avatar
Ez is magánélet, te mégis leirod. Szerinted érdekel bárkit is hogy te most nemleszel itt?..
cbtaxi 2007.11.23. 20:05:02 / # 272815
avatar
Na én léptem.Egy kis ideig oda leszek. Jók legyetek,jó melót mindenkinek!

cbtaxi 2007.11.23. 20:03:59 / # 272814
avatar
Pontosan! Amúgy meg kell egy fajta exhibicionizmus ahhoz,hogy a magánéletünket kivigyük idegenek elé.

attus 2007.11.23. 19:59:12 / # 288686
avatar
Tudod kibicnek semmi sem drága! Nem tudom észrevetted -e, de én egy ilyenbe sem szóltam bele! Nem véletlen, ezek a dolgok mindig szubjektívak, külső szemlélő nem tudja rendesen megitélni.
Nevem senki 2007.11.23. 19:58:54 / # 288685
avatar
Hát igen, de a remény hal meg utoljára:-)) Nevess ki , én mindenkinek drukkolok, még akkor is ha nem ezt látom a megoldásnak. Az esetek többségében valóban csak ront a helyzeten a sok jóindulatú hozzászóló.
cbtaxi 2007.11.23. 19:53:53 / # 288684
avatar
Elöbb-utóbb rosszul sül el.Hány példát láttunk már rá más fórumokon?Elkerülhetetlen,hogy ne szóljanak bele mások.
cbtaxi 2007.11.23. 19:51:36 / # 288683
avatar
Nem.Hisz pont ezért merészeltem javasolni.
Oldalszám: 1757