| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Nevem senki | 2007.11.24. 11:44:50 / # 274203 |
|
Már megint engem keversz bele:-))))))
Előzmény: #272840 csogu 2007.11.24. 04:20:29 |
| Fox | 2007.11.24. 08:42:39 / # 272978 |
|
:DDD
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.11.24. 08:41:43 / # 272969 |
|
De az tök jó!!!
:)
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.11.24. 08:41:12 / # 272968 |
|
Végre valaki megmondta.
Szóval zsigulis a dudám!
:)
Előzmény: #272959 Fox 2007.11.24. 08:40:10 |
| Fox | 2007.11.24. 08:40:10 / # 272959 |
|
zsiguli dudás.. :D
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.11.24. 08:39:25 / # 272911 |
|
Azt te HALLOD ha neked köszönök!!
:DD
Előzmény: #272909 Fox 2007.11.24. 08:38:42 |
| Fox | 2007.11.24. 08:38:42 / # 272909 |
|
Jajó, korrekt! Csak az én üzenetemre válaszoltál és megtévesztő volt :) Köszöngessetek neki nyugodtan, sőt! Szeretett hiánya van, tehát ha meglátjátok állitsátok meg és egy NAGY ölelést neki!
:D
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.11.24. 08:37:28 / # 272906 |
|
Arra az alakra aki a képen van!
Ugyanúgy nézett ki életben is!
:)
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.11.24. 08:36:54 / # 272905 |
|
Nem rád te!!
Előzmény: #272904 Fox 2007.11.24. 08:36:20 |
| Fox | 2007.11.24. 08:36:20 / # 272904 |
|
Az király, köszi! Ugyanis Csüt reggel óta nicns autóm vasárnapig és a mai nap kivételével itthon ülök, de azért csokollak :D
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.11.24. 08:26:54 / # 272901 |
|
Szevasz!
Én köszöntem rád éjjel a Dráva - Dózsa sarkon.
:)
|
| csogu | 2007.11.24. 04:20:29 / # 272840 |
|
Senkit:-))
Előzmény: #272816 Fox 2007.11.23. 20:06:01 |
|
| Fox | 2007.11.23. 20:06:10 / # 272817 |
|
Bocs ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: #272816 Fox 2007.11.23. 20:06:01 |
| Fox | 2007.11.23. 20:06:01 / # 272816 |
|
Ez is magánélet, te mégis leirod. Szerinted érdekel bárkit is hogy te most nemleszel itt?..
Előzmény: #272815 cbtaxi 2007.11.23. 20:05:02 |
| cbtaxi | 2007.11.23. 20:05:02 / # 272815 |
|
Na én léptem.Egy kis ideig oda leszek.
Jók legyetek,jó melót mindenkinek!
|
| cbtaxi | 2007.11.23. 20:03:59 / # 272814 |
|
Pontosan!
Amúgy meg kell egy fajta exhibicionizmus ahhoz,hogy a magánéletünket kivigyük idegenek elé.
|
| attus | 2007.11.23. 19:59:12 / # 288686 |
|
Tudod kibicnek semmi sem drága!
Nem tudom észrevetted -e, de én egy ilyenbe sem szóltam bele!
Nem véletlen, ezek a dolgok mindig szubjektívak, külső szemlélő nem tudja rendesen megitélni.
Előzmény: #288684 cbtaxi 2007.11.23. 19:53:53 |
| Nevem senki | 2007.11.23. 19:58:54 / # 288685 |
|
Hát igen, de a remény hal meg utoljára:-))
Nevess ki , én mindenkinek drukkolok, még akkor is ha nem ezt látom a megoldásnak.
Az esetek többségében valóban csak ront a helyzeten a sok jóindulatú hozzászóló.
Előzmény: #288684 cbtaxi 2007.11.23. 19:53:53 |
| cbtaxi | 2007.11.23. 19:53:53 / # 288684 |
|
Elöbb-utóbb rosszul sül el.Hány példát láttunk már rá más fórumokon?Elkerülhetetlen,hogy ne szóljanak bele mások.
Előzmény: #288682 Nevem senki 2007.11.23. 19:48:33 |
| cbtaxi | 2007.11.23. 19:51:36 / # 288683 |
|
Nem.Hisz pont ezért merészeltem javasolni.
Előzmény: #288680 attus 2007.11.23. 19:46:26 |