| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.11.22. 19:46:55 / # 288633 |
|
Csak épp annyi %-ban,mint bármilyen más foglalkozásnál. Szvsz!
Előzmény: #288626 csogu 2007.11.22. 19:37:54 |
| Fox | 2007.11.22. 19:45:50 / # 288632 |
|
Hát igen, nehéz jó tanácsot adni ilyenkor...a türelem nem minden esetbe segit, és szerintem ez már kicsit túlhaladt azon hogy kicsit legyen türelemmel az ember.
|
| csogu | 2007.11.22. 19:44:57 / # 288631 |
|
Nyugi, semmi ciki sincs ebben, újat sajnos egy lány sem tud nekünk itt írni...kivéve Fox bnői:-))
Előzmény: #288613 Akos1758 2007.11.22. 19:14:44 |
|
| csogu | 2007.11.22. 19:43:34 / # 288630 |
|
Tökéletesen igazad van, de ez megint egy olyan tanács, amit mi, de főleg ti, öreg rókák sem mindig tudunk betartani...
Előzmény: #288606 cbtaxi 2007.11.22. 18:40:48 |
|
| cbtaxi | 2007.11.22. 19:43:11 / # 288629 |
|
Szerintem már az is! :))))
"Huhh, de megkergetlek egyszer!!! :DDD"
Előzmény: #288619 csogu 2007.11.22. 19:21:59 |
| csogu | 2007.11.22. 19:40:36 / # 288628 |
|
Én is így érzem, de ne hétfőn menjenek, hanem vasárnap, amikor a kishölgy sem épp munka után van, az összeesés határán...
Előzmény: #288587 lilazoli 2007.11.22. 17:28:39 |
|
| csogu | 2007.11.22. 19:39:22 / # 288627 |
|
Fontos lenne ám nagyon, hogy otthon ne a stressz, az idegelés várja, hanem egy megértő, szerető Kedves, aki lesímogatja a homlokáról a gondok ráncait.
...és nem forró vasalóval...:-))
Előzmény: #288582 Nevem senki 2007.11.22. 17:12:23 |
|
| csogu | 2007.11.22. 19:37:54 / # 288626 |
|
Nagy %-ban igen.
Előzmény: #288581 vidéki girl 2007.11.22. 17:06:15 |
|
| csogu | 2007.11.22. 19:36:53 / # 288625 |
|
Tegnap mást mondtál, miközben egy csokor virággal a kezedben álltál az erkélyem alatt:-))
Előzmény: #288622 lilazoli 2007.11.22. 19:28:56 |
|
| csogu | 2007.11.22. 19:35:51 / # 288624 |
|
Most átmegyek kurva okosba:-))
Igen, ez részedről egy segélykiáltás, bár elgondolkodtató, hogy Ákos taxis múltját figyelembe véve… 3 hét??...kicsit korainak tűnik.
Gondolom emlékszel még, amikor hazafelé utazva meséltem nektek erről az egészről. Amennyiben igazán szeretitek egymást, ezen is túl lesztek, ha nem, akkor is, csak akkor épp másként.
Ez az egész kompromisszum hegyeket igényel. Új életforma – mert sajnos taxisnak lenni egy életforma is -, új kihívások, új szokások, és ezek sajnos aljas mód nagyon behatol a magánéletbe is, pontosabban annak a rovására történik minden.
Nem könnyű most neked, de Ákosnak sem. Nem akarom a fiút védeni, de látom rajta, hogy igyekszik minden irányba megfelelni, aminek az lesz a vége, hogy SENKINEK SEM FOG MEGFELELNI.
Ennek az egésznek a beállásához idő kell…na a kérdés most már csak az, hogy ennek a kivárásához elég erős-e a kapcsolatotok?!!!
Előzmény: #288573 vidéki girl 2007.11.22. 16:57:44 |
|
| lilazoli | 2007.11.22. 19:30:00 / # 288623 |
|
A tapasztalat beszél belőled???
Előzmény: #288608 Fox 2007.11.22. 18:44:48 |
| lilazoli | 2007.11.22. 19:28:56 / # 288622 |
|
dE MI NEM SZERETŰNK ÉS EZEN NEIS AKARJ VÁLTOZTATNI ! :)
Előzmény: #288621 csogu 2007.11.22. 19:26:18 |
| csogu | 2007.11.22. 19:26:18 / # 288621 |
|
Ne támadj!!! Tessék csak mesélni!!!:-))
Különben meg válaszolva a kérdésre: Természetesen nincs minden rendben, hiszen taxisok, egy részünk éjszakai taxisok vagyunk. Hogy is lehetne rendben? Maximum mi már megvívtuk a csatáink, és mind a ketten belefáradtunk a megváltoztathatatlanban. Mivel úgy döntöttünk, hogy szeretjük egymást, így együtt maradtunk. De lenne min változtatni…lottózom is rendületlenül:-))
Előzmény: #288572 Nevem senki 2007.11.22. 16:55:10 |
|
| csogu | 2007.11.22. 19:23:35 / # 288620 |
|
Érdekes, a hölgy sorait olvasva nekem nem is jutott eszembe viccelni ezzel...bár most hogy mondod te vén kujon...:-)))
Előzmény: #288571 Nevem senki 2007.11.22. 16:54:47 |
|
| csogu | 2007.11.22. 19:21:59 / # 288619 |
|
Húúúúúú bonyek...ez az Ákos nagyon hamar taxis lesz...
Előzmény: #288569 vidéki girl 2007.11.22. 16:48:57 |
|
| Akos1758 | 2007.11.22. 19:19:38 / # 288616 |
|
Huhh, de megkergetlek egyszer!!! :DDD
Előzmény: #288557 Fox 2007.11.22. 13:50:52 |
| lilazoli | 2007.11.22. 19:16:03 / # 288615 |
|
SOK SIKERT!!DDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: #288613 Akos1758 2007.11.22. 19:14:44 |
| lilazoli | 2007.11.22. 19:14:58 / # 288614 |
|
ok
|
| Akos1758 | 2007.11.22. 19:14:44 / # 288613 |
|
Köszi, ez jogos...
...Úgyhogy Kicsim, tudod a számom (vagy legalább vedd fel, mikor hívlak) és felejtsd el a szennyes kiteregetését!
Köszönettel: sztahanovista
Előzmény: #288591 Fox 2007.11.22. 17:34:38 |
| utolsó senki | 2007.11.22. 18:51:04 / # 288612 |
|
Szerintem világtaLAN és R2D2 topictársnak is kell!
Ha mentek a kútra,keress meg.
Előzmény: #288611 lilazoli 2007.11.22. 18:47:14 |