Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.11.22. 19:46:55 / # 288633
avatar
Csak épp annyi %-ban,mint bármilyen más foglalkozásnál. Szvsz!
Fox 2007.11.22. 19:45:50 / # 288632
avatar
Hát igen, nehéz jó tanácsot adni ilyenkor...a türelem nem minden esetbe segit, és szerintem ez már kicsit túlhaladt azon hogy kicsit legyen türelemmel az ember.

csogu 2007.11.22. 19:44:57 / # 288631
Nyugi, semmi ciki sincs ebben, újat sajnos egy lány sem tud nekünk itt írni...kivéve Fox bnői:-))
csogu 2007.11.22. 19:43:34 / # 288630
Tökéletesen igazad van, de ez megint egy olyan tanács, amit mi, de főleg ti, öreg rókák sem mindig tudunk betartani...
cbtaxi 2007.11.22. 19:43:11 / # 288629
avatar
Szerintem már az is! :)))) "Huhh, de megkergetlek egyszer!!! :DDD"
csogu 2007.11.22. 19:40:36 / # 288628
Én is így érzem, de ne hétfőn menjenek, hanem vasárnap, amikor a kishölgy sem épp munka után van, az összeesés határán...
csogu 2007.11.22. 19:39:22 / # 288627
Fontos lenne ám nagyon, hogy otthon ne a stressz, az idegelés várja, hanem egy megértő, szerető Kedves, aki lesímogatja a homlokáról a gondok ráncait. ...és nem forró vasalóval...:-))
csogu 2007.11.22. 19:37:54 / # 288626
Nagy %-ban igen.
csogu 2007.11.22. 19:36:53 / # 288625
Tegnap mást mondtál, miközben egy csokor virággal a kezedben álltál az erkélyem alatt:-))
csogu 2007.11.22. 19:35:51 / # 288624
Most átmegyek kurva okosba:-)) Igen, ez részedről egy segélykiáltás, bár elgondolkodtató, hogy Ákos taxis múltját figyelembe véve… 3 hét??...kicsit korainak tűnik. Gondolom emlékszel még, amikor hazafelé utazva meséltem nektek erről az egészről. Amennyiben igazán szeretitek egymást, ezen is túl lesztek, ha nem, akkor is, csak akkor épp másként. Ez az egész kompromisszum hegyeket igényel. Új életforma – mert sajnos taxisnak lenni egy életforma is -, új kihívások, új szokások, és ezek sajnos aljas mód nagyon behatol a magánéletbe is, pontosabban annak a rovására történik minden. Nem könnyű most neked, de Ákosnak sem. Nem akarom a fiút védeni, de látom rajta, hogy igyekszik minden irányba megfelelni, aminek az lesz a vége, hogy SENKINEK SEM FOG MEGFELELNI. Ennek az egésznek a beállásához idő kell…na a kérdés most már csak az, hogy ennek a kivárásához elég erős-e a kapcsolatotok?!!!
lilazoli 2007.11.22. 19:30:00 / # 288623
avatar
A tapasztalat beszél belőled???
lilazoli 2007.11.22. 19:28:56 / # 288622
avatar
dE MI NEM SZERETŰNK ÉS EZEN NEIS AKARJ VÁLTOZTATNI ! :)
csogu 2007.11.22. 19:26:18 / # 288621
Ne támadj!!! Tessék csak mesélni!!!:-)) Különben meg válaszolva a kérdésre: Természetesen nincs minden rendben, hiszen taxisok, egy részünk éjszakai taxisok vagyunk. Hogy is lehetne rendben? Maximum mi már megvívtuk a csatáink, és mind a ketten belefáradtunk a megváltoztathatatlanban. Mivel úgy döntöttünk, hogy szeretjük egymást, így együtt maradtunk. De lenne min változtatni…lottózom is rendületlenül:-))
csogu 2007.11.22. 19:23:35 / # 288620
Érdekes, a hölgy sorait olvasva nekem nem is jutott eszembe viccelni ezzel...bár most hogy mondod te vén kujon...:-)))
csogu 2007.11.22. 19:21:59 / # 288619
Húúúúúú bonyek...ez az Ákos nagyon hamar taxis lesz...
Akos1758 2007.11.22. 19:19:38 / # 288616
avatar
Huhh, de megkergetlek egyszer!!! :DDD
lilazoli 2007.11.22. 19:16:03 / # 288615
avatar
SOK SIKERT!!DDDDDDDDDDDDDDD
lilazoli 2007.11.22. 19:14:58 / # 288614
avatar
ok
Akos1758 2007.11.22. 19:14:44 / # 288613
avatar
Köszi, ez jogos... ...Úgyhogy Kicsim, tudod a számom (vagy legalább vedd fel, mikor hívlak) és felejtsd el a szennyes kiteregetését! Köszönettel: sztahanovista
utolsó senki 2007.11.22. 18:51:04 / # 288612
avatar
Szerintem világtaLAN és R2D2 topictársnak is kell! Ha mentek a kútra,keress meg.
Oldalszám: 1757