| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| carlotax | 2007.11.30. 21:12:29 / # 286065 |
|
Szeva!!
Már nem vagyok taxis,de mintha valami rémlene!
Hátha egyre gondolunk,akkor szegény Laci már
sajnos nincs közöttünk-ő Gödöllőn lakott!
Az oktatós nem rémlik,viszont a Bőrdzsekis
a Csupa nyolcra illik!!!ő még van!!!!Gondolom!
És ha igen akkor még mindig onnan dolgozik!!!
Remélem tudtam segíteni!!!
Üdv./Egy volt Főtaxis/
Előzmény: #284180 túrán 2007.11.30. 01:28:28 |
|
| cbtaxi | 2007.11.30. 17:07:54 / # 284887 |
|
A 90-es években még nem is volt nálunk időmérő státusz!
Asszem.......
Előzmény: #284180 túrán 2007.11.30. 01:28:28 |
| trubadur | 2007.11.30. 13:27:16 / # 285334 |
|
Jó reggelt szasztok!!!
Sztm.van neki, csak világos kék,nem pedig bugyi szinű.....
Egyébként meg nem fürdik leeeee. :-))))
|
| wolfy | 2007.11.30. 09:39:31 / # 285777 |
|
Csogu! Nincs eladó rózsaszín fürdőkádad? :-)
|
| túrán | 2007.11.30. 01:28:28 / # 284180 |
|
Sziasztok!Segitségre volna szükségem.Két kollégát keresek,illetve hármat.A kilencvenes évek végén,időmérő volt az egyik,Laci és 767 volt toledoval.A másik papája oktato volt főtaxinál és vidékiek voltak,a harmadik egy laza motorosdzsekis srác volt,az oktogonrol meg a damjanichbol dolgozott.Kösz,ha valaki tud valamit.
|
| törölt felh. | 2007.11.29. 16:12:55 / # 279205 |
|
Megszeretném említenni,mielőtt a Lilazoli nyilvánoságra hozza az álltala felvett hangfelvételt.
Amit mondtam azt testi és lelki terorizálás alatt hagyta el a számat!!!!
|
| Fox | 2007.11.29. 14:26:58 / # 274283 |
|
Huha ;)
Előzmény: #273309 2007.11.29. 12:53:44 |
| törölt felh. | 2007.11.29. 12:53:44 / # 273309 |
|
CSOGU!!
Valaszolj a levelre legyszives! Mar tobb mint 1 het eltellt!
|
| cbtaxi | 2007.11.26. 20:26:39 / # 287755 |
|
Mit cáfoljak ember?Egyetlen sorát sem értem!De gondolom,épp ez volt a szándékod! :))
Előzmény: #285345 csogu 2007.11.26. 01:30:24 |
| utolsó senki | 2007.11.26. 09:44:28 / # 286742 |
|
Báttyyyáááák és nénnyyéékkkk:
good vécser!
|
| attus | 2007.11.26. 02:49:22 / # 285504 |
|
LOL!:-))
NEM!!! :DDD
Előzmény: #285489 csogu 2007.11.26. 02:47:35 |
| csogu | 2007.11.26. 02:47:35 / # 285489 |
|
:-DDDDDDDDD
Na igen:-DDD
Attus, te még magára a viccre emlékszel?:-))
Előzmény: #285468 attus 2007.11.26. 02:44:43 |
|
| attus | 2007.11.26. 02:44:43 / # 285468 |
|
"hogy nem is tudják tovább adni a te poénjaid,"
...arra gondolsz, amikor Fox viccet mesélt a múltkor?
Még jó, hogy már ismertük, külömben sosem fejtettük volna meg a poént!:-))
Előzmény: #285345 csogu 2007.11.26. 01:30:24 |
| csogu | 2007.11.26. 02:23:42 / # 285413 |
|
:-DDDDDDDDDDDDDD
Ezt bírom, hogy veszed a lapot:-)))))
Előzmény: #285380 Nevem senki 2007.11.26. 01:55:12 |
|
| Nevem senki | 2007.11.26. 01:55:12 / # 285380 |
|
Lapos??
Egysíkú??
Konflis??????
Neked véged:-)))))
Előzmény: #285345 csogu 2007.11.26. 01:30:24 |
| csogu | 2007.11.26. 01:30:24 / # 285345 |
|
Szóval itt arra célzol – igaz, rejtve -, hogy bő lére szoktam engedni irományaim?:-))
Meg kell hogy mondjam neked, ebben azért nincs igazad…jobban belegondolva, ebben sincs igazad:-))
Mert igen is fontos a körítés, legalább annyira, mint főételnél a köret!!! Nem lehet egy történet közepébe belecsapni, mert akkor a kis apró tényezők, mint levesnél a fűszer, ami fogyaszthatóvá teszi az egészet, az lemarad, akkor maga az élvezet is elmarad. Minden fontosságot nyer és nyerhet, amennyiben az jó helyre és főleg jókor van elhelyezve. Messze álljon tőlem, hogy azt állítsam, hogy ez nekem megy, de egy biztos, tegnapelőtt is az egyik hölgy utasom könyörgőre fogta, hogy fejezzem be a sztorizást, mert a nevetéstől a könny kicsordult a szeméből és félt, hogy elmosódik a sminkje.
Jól felvezetve, egy-két szófordulatot belevéve, még egy magányos molylepke hétfői napját is úgy meg lehet írni, hogy minimum mosoly üljön ki a szád szélére. Ott van például a Sanyi, hogy mást ne említsek. Múltkor a kajáldában sztorizgatott nekünk. Igaz a történetek laposak voltak, egy síkúak, de ahogy előadta, a hirtelen színessé vált hangsúlyai, annyit javítottak a történetein, hogy még ma is emlegettük őket. Ebben volt például nagyon-nagy Hofi. Legalábbis én annak tartottam…tartom.
Szinte láttuk, amit a Sanyi mondott, oda és bele tudtuk magunkat képzelni és élni…pedig a konflisos korszakáról - amikor a taxizást kezdte -, semmit sem tudhatunk a korunknál fogva:-))
Szóval ezért mondom, hogy nem elég úgy kezdeni a sztorit, hogy pl: Képzeld el, beszállt egy utas és bla-bla-bla…hiszen ezzel nem teremtettük meg a másikban azt a hangulatot, ami akkor minket uralt. Így a sztorinkat az ő, jelenlegi hangulatában éli meg.
Vagy amennyiben valakiről akarsz mesélni egy sztorit. Egy olyan ficeréről, aki olyan kétbalkezes. Nem szabad magával a kiválasztott poénnal kezdeni, azt szépen fel kell vezetni, hogy a hallgatóságban kialakuljon egy igazi balfék képe, szinte maga előtt lássa, akiről beszélsz, természetesen behelyettesítve az ő ismeretvilágából bele illő emberrel. Amikor látod rajta, hogy issza minden egyes szavad, és a tekintetéből az sugárzik, hogy nevetni, sőt, ki akar valakit nevetni, más balszerencséjén AKAR mulatni, akkor adva a terep és szinte már mindegy mit mesélsz, ő akkor is szórakoztatónak fogja találni, ha különben nem is az.
Na az ilyen sztorikkal, pontosabban sztorizók hallgatóságával tud előfordulni az, hogy nem is tudják tovább adni a te poénjaid, mert bennük egyszerűen csak az fog megmaradni, ami maga a poén, az meg egy sima, nem kellően felvezetett előszó nélkül egy forintot sem ér…na szóval ezekkel a hallgatósággal tud előfordulni az, hogy elkezdik mondani a sztorit, amin ő maguk újból jót szórakoznak, de a hallgatósága csak döbbenten néz, vagy esetleg kényszeredetten mosolyog.
De cáfold meg amennyiben te másként gondolod:-)
|
|
| cbtaxi | 2007.11.25. 17:39:52 / # 286489 |
|
Csogukám,ne fogd vissza magad,elvégre az írás a Te profilod!
Szokásos tömőrségeddel ( kb 8-10 oldal)foglald össze röviden a történteket! :))
Előzmény: #286024 csogu 2007.11.25. 12:33:22 |
| csogu | 2007.11.25. 12:33:22 / # 286024 |
|
Szerencséd, hogy nem dolgoztál…nem volt egyszerű ez a pár nap…de inkább hagyom hogy a Sanyi mondja el…
Sanyikám, hajrá, ne fogd vissza magad:-))
Előzmény: #285654 cbtaxi 2007.11.25. 08:52:28 |
|
| csogu | 2007.11.25. 12:22:48 / # 286003 |
|
Nagyon szépen megkérem a kedves kollégákat a demarkációs határok betartására!!!
Mint pl. Zuglóiak ne nyomkorásszanak nekem Zsilip utcára meg a hasonló:-)))
|
|
| cbtaxi | 2007.11.25. 08:52:28 / # 285654 |
|
Akkor jó,legalább két embert! :)))))))))))
Előzmény: #272840 csogu 2007.11.24. 04:20:29 |