Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
carlotax 2007.11.30. 21:12:29 / # 286065
Szeva!! Már nem vagyok taxis,de mintha valami rémlene! Hátha egyre gondolunk,akkor szegény Laci már sajnos nincs közöttünk-ő Gödöllőn lakott! Az oktatós nem rémlik,viszont a Bőrdzsekis a Csupa nyolcra illik!!!ő még van!!!!Gondolom! És ha igen akkor még mindig onnan dolgozik!!! Remélem tudtam segíteni!!! Üdv./Egy volt Főtaxis/
cbtaxi 2007.11.30. 17:07:54 / # 284887
avatar
A 90-es években még nem is volt nálunk időmérő státusz! Asszem.......
trubadur 2007.11.30. 13:27:16 / # 285334
avatar
Jó reggelt szasztok!!! Sztm.van neki, csak világos kék,nem pedig bugyi szinű..... Egyébként meg nem fürdik leeeee. :-))))

wolfy 2007.11.30. 09:39:31 / # 285777
avatar
Csogu! Nincs eladó rózsaszín fürdőkádad? :-)

túrán 2007.11.30. 01:28:28 / # 284180
avatar
Sziasztok!Segitségre volna szükségem.Két kollégát keresek,illetve hármat.A kilencvenes évek végén,időmérő volt az egyik,Laci és 767 volt toledoval.A másik papája oktato volt főtaxinál és vidékiek voltak,a harmadik egy laza motorosdzsekis srác volt,az oktogonrol meg a damjanichbol dolgozott.Kösz,ha valaki tud valamit.

törölt felh. 2007.11.29. 16:12:55 / # 279205
avatar
Megszeretném említenni,mielőtt a Lilazoli nyilvánoságra hozza az álltala felvett hangfelvételt. Amit mondtam azt testi és lelki terorizálás alatt hagyta el a számat!!!!

Fox 2007.11.29. 14:26:58 / # 274283
avatar
Huha ;)
törölt felh. 2007.11.29. 12:53:44 / # 273309
avatar
CSOGU!! Valaszolj a levelre legyszives! Mar tobb mint 1 het eltellt!

cbtaxi 2007.11.26. 20:26:39 / # 287755
avatar
Mit cáfoljak ember?Egyetlen sorát sem értem!De gondolom,épp ez volt a szándékod! :))
utolsó senki 2007.11.26. 09:44:28 / # 286742
avatar
Báttyyyáááák és nénnyyéékkkk: good vécser!

attus 2007.11.26. 02:49:22 / # 285504
avatar
LOL!:-)) NEM!!! :DDD
csogu 2007.11.26. 02:47:35 / # 285489
:-DDDDDDDDD Na igen:-DDD Attus, te még magára a viccre emlékszel?:-))
attus 2007.11.26. 02:44:43 / # 285468
avatar
"hogy nem is tudják tovább adni a te poénjaid," ...arra gondolsz, amikor Fox viccet mesélt a múltkor? Még jó, hogy már ismertük, külömben sosem fejtettük volna meg a poént!:-))
csogu 2007.11.26. 02:23:42 / # 285413
:-DDDDDDDDDDDDDD Ezt bírom, hogy veszed a lapot:-)))))
Nevem senki 2007.11.26. 01:55:12 / # 285380
avatar
Lapos?? Egysíkú?? Konflis?????? Neked véged:-)))))
csogu 2007.11.26. 01:30:24 / # 285345
Szóval itt arra célzol – igaz, rejtve -, hogy bő lére szoktam engedni irományaim?:-)) Meg kell hogy mondjam neked, ebben azért nincs igazad…jobban belegondolva, ebben sincs igazad:-)) Mert igen is fontos a körítés, legalább annyira, mint főételnél a köret!!! Nem lehet egy történet közepébe belecsapni, mert akkor a kis apró tényezők, mint levesnél a fűszer, ami fogyaszthatóvá teszi az egészet, az lemarad, akkor maga az élvezet is elmarad. Minden fontosságot nyer és nyerhet, amennyiben az jó helyre és főleg jókor van elhelyezve. Messze álljon tőlem, hogy azt állítsam, hogy ez nekem megy, de egy biztos, tegnapelőtt is az egyik hölgy utasom könyörgőre fogta, hogy fejezzem be a sztorizást, mert a nevetéstől a könny kicsordult a szeméből és félt, hogy elmosódik a sminkje. Jól felvezetve, egy-két szófordulatot belevéve, még egy magányos molylepke hétfői napját is úgy meg lehet írni, hogy minimum mosoly üljön ki a szád szélére. Ott van például a Sanyi, hogy mást ne említsek. Múltkor a kajáldában sztorizgatott nekünk. Igaz a történetek laposak voltak, egy síkúak, de ahogy előadta, a hirtelen színessé vált hangsúlyai, annyit javítottak a történetein, hogy még ma is emlegettük őket. Ebben volt például nagyon-nagy Hofi. Legalábbis én annak tartottam…tartom. Szinte láttuk, amit a Sanyi mondott, oda és bele tudtuk magunkat képzelni és élni…pedig a konflisos korszakáról - amikor a taxizást kezdte -, semmit sem tudhatunk a korunknál fogva:-)) Szóval ezért mondom, hogy nem elég úgy kezdeni a sztorit, hogy pl: Képzeld el, beszállt egy utas és bla-bla-bla…hiszen ezzel nem teremtettük meg a másikban azt a hangulatot, ami akkor minket uralt. Így a sztorinkat az ő, jelenlegi hangulatában éli meg. Vagy amennyiben valakiről akarsz mesélni egy sztorit. Egy olyan ficeréről, aki olyan kétbalkezes. Nem szabad magával a kiválasztott poénnal kezdeni, azt szépen fel kell vezetni, hogy a hallgatóságban kialakuljon egy igazi balfék képe, szinte maga előtt lássa, akiről beszélsz, természetesen behelyettesítve az ő ismeretvilágából bele illő emberrel. Amikor látod rajta, hogy issza minden egyes szavad, és a tekintetéből az sugárzik, hogy nevetni, sőt, ki akar valakit nevetni, más balszerencséjén AKAR mulatni, akkor adva a terep és szinte már mindegy mit mesélsz, ő akkor is szórakoztatónak fogja találni, ha különben nem is az. Na az ilyen sztorikkal, pontosabban sztorizók hallgatóságával tud előfordulni az, hogy nem is tudják tovább adni a te poénjaid, mert bennük egyszerűen csak az fog megmaradni, ami maga a poén, az meg egy sima, nem kellően felvezetett előszó nélkül egy forintot sem ér…na szóval ezekkel a hallgatósággal tud előfordulni az, hogy elkezdik mondani a sztorit, amin ő maguk újból jót szórakoznak, de a hallgatósága csak döbbenten néz, vagy esetleg kényszeredetten mosolyog. De cáfold meg amennyiben te másként gondolod:-)

cbtaxi 2007.11.25. 17:39:52 / # 286489
avatar
Csogukám,ne fogd vissza magad,elvégre az írás a Te profilod! Szokásos tömőrségeddel ( kb 8-10 oldal)foglald össze röviden a történteket! :))
csogu 2007.11.25. 12:33:22 / # 286024
Szerencséd, hogy nem dolgoztál…nem volt egyszerű ez a pár nap…de inkább hagyom hogy a Sanyi mondja el… Sanyikám, hajrá, ne fogd vissza magad:-))
csogu 2007.11.25. 12:22:48 / # 286003
Nagyon szépen megkérem a kedves kollégákat a demarkációs határok betartására!!! Mint pl. Zuglóiak ne nyomkorásszanak nekem Zsilip utcára meg a hasonló:-)))

cbtaxi 2007.11.25. 08:52:28 / # 285654
avatar
Akkor jó,legalább két embert! :)))))))))))
Oldalszám: 1757