| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.12.02. 16:26:14 / # 287915 |
|
Tudja vki,hogy mi is történt valójában és hogy?
Ötvös anyánkkal ugyanis ilyenkor képtelenség higgadtan kommunikálni. :))))))))))))))))))
Előzmény: #287754 Akos1758 2007.12.02. 16:02:26 |
| Akos1758 | 2007.12.02. 16:02:26 / # 287754 |
|
Szerencsére nem úgy szorult be, hogy vágni kellett volna, a mentősök ki tudták venni, de mikor odaértem abszolút sokkos állapotban volt (ami a helyszínt látva nem is volt csoda).
Valóban combcsont- és nyílt lábszártörés, Árpád kórház.
Előzmény: #287742 terminátor 2007.12.02. 15:31:15 |
| terminátor | 2007.12.02. 15:31:15 / # 287742 |
|
hát sajnos! ha jol hallotam be is szorult a kocsiba.
nem semmi ez az árpádhid,pedig az a legszélesebb.
multkor meg a lányok
Előzmény: #287737 6ker 2007.12.02. 15:27:33 |
| 6ker | 2007.12.02. 15:27:33 / # 287737 |
|
Sajnos kollegánk, comb és alsó lábszár törése van, ha jól hallottam:(
Előzmény: #287733 terminátor 2007.12.02. 15:25:58 |
| terminátor | 2007.12.02. 15:25:58 / # 287733 |
|
hali!
hajnalban mivolt az árpádhidon,a balesetnél?
tud valaki valamit?
|
| 6ker | 2007.12.02. 15:21:18 / # 287728 |
|
Túl melegedett a batyu, szinte lángolt az egész autó..de legyőztem JWT-t tegnap a TopShopnal.
|
| Akos1758 | 2007.12.02. 11:10:56 / # 287648 |
|
Hidd el, az enyém is az volt :D
Hazamegyek magam alatt, mindenféle vigyorra képtelenül, erre a kis Dinka ott ugrál nekem örömében, hogy jajj, de jóóó...
...Na, teszem hozzá, ha ezt netán valamilyen etikás olvasná:
NEKEM EZ NEM JÓ! NE TESSÉK AZ Ő KEDVÉÉRT ENGEMET TILTOGATNI!!!
(csak mielőtt valakinek az eszébe jutna, hogy megörvendezteti)
Előzmény: #287633 2007.12.02. 10:14:17 |
| utolsó senki | 2007.12.02. 10:19:13 / # 287641 |
|
Bármikor szívesen segítek,ha ilyen gondjaid vannak!!!
(persze kivétel a Bogdáni sarok...)
Előzmény: #287633 2007.12.02. 10:14:17 |
| törölt felh. | 2007.12.02. 10:14:17 / # 287633 |
|
Legalább a kedveseddel tudsz lenni egy kicsit.
Az én drágaságom tiszta boldog ha letiltanak.
Előzmény: #287222 Akos1758 2007.12.01. 16:20:14 |
| törölt felh. | 2007.12.02. 06:31:57 / # 287517 |
|
Szia!
Előbb vmi baj volt...
Szóval akinek oktató volt a papája ő a Krisznai Gyuszi lehet. Legutóbb a BP taxinál láttam, etikás lett, meg elköltözött Kistarcsára szép családi házba.
A csupanyolcas Pistit megtalálod a Király droszton esténként, szegény Rapajka Lacit meg már csak a cinkotai temetőben.
Üdv
Előzmény: #287415 túrán 2007.12.02. 00:29:19 |
| törölt felh. | 2007.12.02. 06:26:26 / # 287495 |
|
Előzmény: #287415 túrán 2007.12.02. 00:29:19 |
| törölt felh. | 2007.12.02. 06:26:26 / # 287507 |
|
Előzmény: #287415 túrán 2007.12.02. 00:29:19 |
| túrán | 2007.12.02. 00:29:19 / # 287415 |
|
Már Én sem.Akkoriban hagytam abba,vidékiek lettünk.Nem lett volna kifizetödő folytatni.A Laci stimmel,sajnálom.Nem tudtam.Nem is gondoltam ilyesmire.A Krasznai név ugrott be.Köszi a segitséget.
Előzmény: #286065 carlotax 2007.11.30. 21:12:29 |
| cbtaxi | 2007.12.01. 22:50:01 / # 287341 |
|
De van más tipus is. :))))))
Előzmény: #287222 Akos1758 2007.12.01. 16:20:14 |
| cbtaxi | 2007.12.01. 21:13:24 / # 287321 |
|
Nekem van,keress meg az éjszaka! :)))))))))
Előzmény: #287222 Akos1758 2007.12.01. 16:20:14 |
| AdamGyak | 2007.12.01. 16:50:48 / # 287238 |
|
http://www.vatera.hu/egyebek_c374.html?q=papag%E1j
;)
Előzmény: #287222 Akos1758 2007.12.01. 16:20:14 |
| Akos1758 | 2007.12.01. 16:20:14 / # 287222 |
|
Na, megvolt az első 2 nap...
Wesselényi 17...
...én meg 14-et értettem.
Már-már lázadtam, hogy állok a síp sarkán, mert máshol nem volt hely, 1eske nem igen válaszol (mondjuk térerőm sem volt sok)...
...helyezkedek, mocorgok, majd végre a hang:
-758?!
-Szia! Rászolnál a kedves utasra, hogy csak a síp sarkon tudtam megállni és már jó ideje várok?!
-Miért, a 17 a Síp sarkán van?
-őőőő izé... ...hát, a 17 az nem, de én nem 14et kaptam?
-nem, 17et.
-akkor rohanok oda és asszem...
-...rendben, fuvar végén keress meg!
-ok... :(
Nah, ezek után átvágtatok a 17 elé, Idős bácsika vár is rám, igen boldog, mikor meglátja, hogy végre megérkeztem. Beül, majd igen "boldoggá" tesz, mivel tudom, az az utolsó fuvarom aznap...
-Király-Kertész sarokra lesz szíves...
Megérkeztünk, majd én 1eseke, két nap.
Persze az egyiket megváltom, hétfőn caplatok bé kifizetni, de azért a Pénteket buktam... :(
Tanulópénz, elismerem, de...
...VAN VALAKINEK OCSÓN 1 PAPAGÁLYA???
|
| MCCCXCII | 2007.12.01. 13:09:12 / # 286889 |
|
92-ben vagy 93-ban kezdődött, amikor "bevezettem" az időszűkítést.
Olyan jól sikerült, hogy időmérőket is "alkazmaztak" ennek során.
Ez most nagyképűen hangzik, de valóban így volt.
Ha érdekel leírom az első esetet. (:-)))
Előzmény: #284887 cbtaxi 2007.11.30. 17:07:54 |
|
| mimóza | 2007.11.30. 22:34:21 / # 286254 |
|
Sziasztok
Túrán!Majd keres a motorosdzsekis!Jó szakadt volt
az a dzseki !
Előzmény: #284180 túrán 2007.11.30. 01:28:28 |
| carlotax | 2007.11.30. 21:25:18 / # 286168 |
|
Különben szevasztok,Mndenkinek!!!!
Remélem mindenki jól van!Hát már igen rég
voltam itt,mível már nem vagyok Taxis!
Az elmúlt egy-két hétben kezdtem benézni
megint hozzátok,remélem nem gomd!!!!
Mindenkinek kellemes Ünnepeket és Boldog-
Boldogabb Új esztendőt kivánok!!!!
Üdv Carlo.
|
|