Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.12.02. 16:26:14 / # 287915
avatar
Tudja vki,hogy mi is történt valójában és hogy? Ötvös anyánkkal ugyanis ilyenkor képtelenség higgadtan kommunikálni. :))))))))))))))))))
Akos1758 2007.12.02. 16:02:26 / # 287754
avatar
Szerencsére nem úgy szorult be, hogy vágni kellett volna, a mentősök ki tudták venni, de mikor odaértem abszolút sokkos állapotban volt (ami a helyszínt látva nem is volt csoda). Valóban combcsont- és nyílt lábszártörés, Árpád kórház.
terminátor 2007.12.02. 15:31:15 / # 287742
avatar
hát sajnos! ha jol hallotam be is szorult a kocsiba. nem semmi ez az árpádhid,pedig az a legszélesebb. multkor meg a lányok
6ker 2007.12.02. 15:27:33 / # 287737
avatar
Sajnos kollegánk, comb és alsó lábszár törése van, ha jól hallottam:(
terminátor 2007.12.02. 15:25:58 / # 287733
avatar
hali! hajnalban mivolt az árpádhidon,a balesetnél? tud valaki valamit?

6ker 2007.12.02. 15:21:18 / # 287728
avatar
Túl melegedett a batyu, szinte lángolt az egész autó..de legyőztem JWT-t tegnap a TopShopnal.

Akos1758 2007.12.02. 11:10:56 / # 287648
avatar
Hidd el, az enyém is az volt :D Hazamegyek magam alatt, mindenféle vigyorra képtelenül, erre a kis Dinka ott ugrál nekem örömében, hogy jajj, de jóóó... ...Na, teszem hozzá, ha ezt netán valamilyen etikás olvasná: NEKEM EZ NEM JÓ! NE TESSÉK AZ Ő KEDVÉÉRT ENGEMET TILTOGATNI!!! (csak mielőtt valakinek az eszébe jutna, hogy megörvendezteti)
utolsó senki 2007.12.02. 10:19:13 / # 287641
avatar
Bármikor szívesen segítek,ha ilyen gondjaid vannak!!! (persze kivétel a Bogdáni sarok...)
törölt felh. 2007.12.02. 10:14:17 / # 287633
avatar
Legalább a kedveseddel tudsz lenni egy kicsit. Az én drágaságom tiszta boldog ha letiltanak.
törölt felh. 2007.12.02. 06:31:57 / # 287517
avatar
Szia! Előbb vmi baj volt... Szóval akinek oktató volt a papája ő a Krisznai Gyuszi lehet. Legutóbb a BP taxinál láttam, etikás lett, meg elköltözött Kistarcsára szép családi házba. A csupanyolcas Pistit megtalálod a Király droszton esténként, szegény Rapajka Lacit meg már csak a cinkotai temetőben. Üdv
törölt felh. 2007.12.02. 06:26:26 / # 287495
avatar
törölt felh. 2007.12.02. 06:26:26 / # 287507
avatar
túrán 2007.12.02. 00:29:19 / # 287415
avatar
Már Én sem.Akkoriban hagytam abba,vidékiek lettünk.Nem lett volna kifizetödő folytatni.A Laci stimmel,sajnálom.Nem tudtam.Nem is gondoltam ilyesmire.A Krasznai név ugrott be.Köszi a segitséget.
cbtaxi 2007.12.01. 22:50:01 / # 287341
avatar
De van más tipus is. :))))))
cbtaxi 2007.12.01. 21:13:24 / # 287321
avatar
Nekem van,keress meg az éjszaka! :)))))))))
AdamGyak 2007.12.01. 16:50:48 / # 287238
avatar
http://www.vatera.hu/egyebek_c374.html?q=papag%E1j ;)
Akos1758 2007.12.01. 16:20:14 / # 287222
avatar
Na, megvolt az első 2 nap... Wesselényi 17... ...én meg 14-et értettem. Már-már lázadtam, hogy állok a síp sarkán, mert máshol nem volt hely, 1eske nem igen válaszol (mondjuk térerőm sem volt sok)... ...helyezkedek, mocorgok, majd végre a hang: -758?! -Szia! Rászolnál a kedves utasra, hogy csak a síp sarkon tudtam megállni és már jó ideje várok?! -Miért, a 17 a Síp sarkán van? -őőőő izé... ...hát, a 17 az nem, de én nem 14et kaptam? -nem, 17et. -akkor rohanok oda és asszem... -...rendben, fuvar végén keress meg! -ok... :( Nah, ezek után átvágtatok a 17 elé, Idős bácsika vár is rám, igen boldog, mikor meglátja, hogy végre megérkeztem. Beül, majd igen "boldoggá" tesz, mivel tudom, az az utolsó fuvarom aznap... -Király-Kertész sarokra lesz szíves... Megérkeztünk, majd én 1eseke, két nap. Persze az egyiket megváltom, hétfőn caplatok bé kifizetni, de azért a Pénteket buktam... :( Tanulópénz, elismerem, de... ...VAN VALAKINEK OCSÓN 1 PAPAGÁLYA???

MCCCXCII 2007.12.01. 13:09:12 / # 286889
92-ben vagy 93-ban kezdődött, amikor "bevezettem" az időszűkítést. Olyan jól sikerült, hogy időmérőket is "alkazmaztak" ennek során. Ez most nagyképűen hangzik, de valóban így volt. Ha érdekel leírom az első esetet. (:-)))
mimóza 2007.11.30. 22:34:21 / # 286254
avatar
Sziasztok Túrán!Majd keres a motorosdzsekis!Jó szakadt volt az a dzseki !
carlotax 2007.11.30. 21:25:18 / # 286168
Különben szevasztok,Mndenkinek!!!! Remélem mindenki jól van!Hát már igen rég voltam itt,mível már nem vagyok Taxis! Az elmúlt egy-két hétben kezdtem benézni megint hozzátok,remélem nem gomd!!!! Mindenkinek kellemes Ünnepeket és Boldog- Boldogabb Új esztendőt kivánok!!!! Üdv Carlo.

Oldalszám: 1757