| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| wolfy | 2007.12.03. 21:04:23 / # 272894 |
|
Itt az alapvető probléma a taxisok nagy részének hozzáállásával és ami miatt itt tart a "szakma".
"akiket mi "meglepetések helyett" becsülettel szolgálunk"
Neked nem szolgálni kell, hanem szolgáltaást nyújtani. Hatalmas különbség. Nem csicskás vagy hanem taxis.
Ezért kezelnek minket úgy ahogy. Piálás kajálas a kocsiban, kutyás szülés :-DDD stb.
Na már bele van keverve a csogu is:-))
|
| cbtaxi | 2007.12.03. 20:46:55 / # 272877 |
|
A Csogu? Sehogy.Nincs is képben.Hol olvastad?
Előzmény: #272830 indi50 2007.12.03. 20:18:53 |
| indi50 | 2007.12.03. 20:18:53 / # 272830 |
|
"ha a kocsi utasterében hagynak valamit, akkor azért nem tartozol felelősséggel, akármilyen megható is a duma. csak a gépjármű csomagtartójában hagyott poggyászért felelsz."
Ezzel teljesen egyetértek, nálunk is volt már ebből gond.
Sajnos nagyon kellemetlen tud lenni.
Azt nem értem, hogy a csogu, hogyan kerül a képbe?
|
|
| cbtaxi | 2007.12.03. 20:03:49 / # 272825 |
|
Nem baj.Márciusban majd újra "leromboljuk". :))))
Vicc,hát persze.De mi mást írhatnék erre?
Kész tényként aposztofálsz olyan dolgot,amire semmilyen bizonyítékod sincs.Lehet hogy maradt vmi a kolléga kocsijában.Lehet,hogy nem.Ha maradt,lehet,hogy eltette,lehet,hogy nem.Mert esetleg a következő utas "ráült",oszt jónapot.Keserű gúnnyal,maró iróniával,meggondolatlanul sértegetsz minket.Mondom ezt úgy,hogy nyár óta nem jártam a szigeten.
|
| csili | 2007.12.03. 19:43:18 / # 288676 |
|
Igazad van, jól nyúljátok le azokat az utasokat, akiket mi "meglepetések helyett" becsülettel szolgálunk. Nyugodtan hiénázzatok ellenőri áldással, majd januárban itthagyjátok a céget, februárban pedig újra elkezdjük helyreállítani a becsületünket.
Előzmény: #288662 wolfy 2007.12.03. 19:13:38 |
| wolfy | 2007.12.03. 19:13:38 / # 288662 |
|
ha a kocsi utasterében hagynak valamit, akkor azért nem tartozol felelősséggel, akármilyen megható is a duma. csak a gépjármű csomagtartójában hagyott poggyászért felelsz.
Előzmény: #288536 csili 2007.12.03. 19:03:33 |
| cbtaxi | 2007.12.03. 19:11:19 / # 288592 |
|
Lehet,hogy nem is Hallotaxizik!
Előzmény: #288536 csili 2007.12.03. 19:03:33 |
| cbtaxi | 2007.12.03. 19:09:54 / # 288562 |
|
Igazad van barátom!De azért Nálad más értelmet nyer a kifejezés,hogy: "Találkozunk a nyugati mekinél?" :))))
Előzmény: #288540 indi50 2007.12.03. 19:04:11 |
| indi50 | 2007.12.03. 19:04:11 / # 288540 |
|
Mit csináljak?
Nálunk nincs Meki.:)
Előzmény: #288385 cbtaxi 2007.12.03. 17:57:45 |
|
| csili | 2007.12.03. 19:03:33 / # 288536 |
|
Hogy becsülettel jelentkezzen ha keresik, hogy becsülettel adja vissza, ha valamit a kocsijába hagytak, hogy legyen olyan becsületes, mint én vagyok, hogy az én becsületem árán ne hiénázzon ellenőri áldással.
Előzmény: #288512 wolfy 2007.12.03. 18:51:15 |
| cbtaxi | 2007.12.03. 18:59:21 / # 288533 |
|
Hallod...Elveszett! :))
Előzmény: #288512 wolfy 2007.12.03. 18:51:15 |
| cbtaxi | 2007.12.03. 18:57:55 / # 288531 |
|
"Kedves" GURIGA!
A Ricsi megkért,hogy szóljak: Immáron 5.napja nincs gépe.Tönkrement az alaplapja vagy mi.
Lényeg az,hogy nem olvas de ami mindannyiunkat örömmel tölt el, nem is ír!!!! :-))))))
Előzmény: #288281 2007.12.03. 15:33:17 |
| wolfy | 2007.12.03. 18:51:15 / # 288512 |
|
mit akarsz tőle?
Előzmény: #288488 csili 2007.12.03. 18:36:36 |
| csili | 2007.12.03. 18:36:36 / # 288488 |
|
Szeretném megkérdezni, hogy előkerült-e az a Mercis kolléga, aki a Szigetről vitt el utasokat először a Hegedűs Gyula utcába, majd folytatta útját az I. kerületbe?
|
| cbtaxi | 2007.12.03. 17:57:45 / # 288385 |
|
Tudsz élni,nem mondom!
Füredről felugrottál hambizni? :)
Előzmény: #288017 indi50 2007.12.03. 04:35:26 |
| törölt felh. | 2007.12.03. 15:33:17 / # 288281 |
|
"Kedves" CSOGU!
Intezkedj legyszives a levelemben leirtakkal kapcsolatban!!
Elfogyott a turelmem nem varok tovabb!
Mindenkinek vannak problemai az enyemre sincs tekintettel a foberlom!
Előzmény: #273309 2007.11.29. 12:53:44 |
| túrán | 2007.12.03. 12:00:38 / # 287325 |
|
Köszönöm az infókat.A Pistit,ha pesten járok,megnézem mennyit változott a kölyök.Krisznai,igen majdnem jól emlékeztem.Ő is milyen gyerek volt még akkoriban.A Lacin le vagyok döbbenve,bár akkoriban poénkodtunk,hogy a kormányra borúlva fogunk megdögleni.Nem tudom ki találta ki hallotaxi.hu-t,de kösz.Nekem amiket itt olvasok sokat jelent.Mintha a deákon kávéznánk.Jaj,de szép is volt!Köszönöm
|
| indi50 | 2007.12.03. 04:35:26 / # 288017 |
|
Köszönöm a nyugati drosztot!
Tegnap, fél egykor,nagy szolgálatot tett nekem azzal, hogy be tudtam állni.
Majd nem bepi..,illetve miket írok, vettem két sajtos burgert.:)
|
|
| cbtaxi | 2007.12.02. 17:52:17 / # 288021 |
|
Én is csak ennyit találtam.
Újabb baleset az Árpád hídon
Utolsó módosítás: 2007. december 02. 08:48
Egy súlyos sérültet emeltek ki a tűzoltók abból az autóból, amelyik egy másik autóval ütközött az Árpád hídon a Buda felé vezető oldalon vasárnap reggel fél hatkor, a járművek két forgalmi sávot elzártak.
A HavariaPress úgy tudja, az Árpád hídnál eközben újabb baleset történt: a Szentendrei úti felüljárón Pest felé két autó összeütközött, ott személyi sérülés nem történt, a sérült járművek a forgalmat akadályozzák.
|
| törölt felh. | 2007.12.02. 17:35:16 / # 287988 |
|
Pedig ha késett volna.
Előzmény: #287728 6ker 2007.12.02. 15:21:18 |