Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
wolfy 2007.12.03. 21:04:23 / # 272894
avatar
Itt az alapvető probléma a taxisok nagy részének hozzáállásával és ami miatt itt tart a "szakma". "akiket mi "meglepetések helyett" becsülettel szolgálunk" Neked nem szolgálni kell, hanem szolgáltaást nyújtani. Hatalmas különbség. Nem csicskás vagy hanem taxis. Ezért kezelnek minket úgy ahogy. Piálás kajálas a kocsiban, kutyás szülés :-DDD stb. Na már bele van keverve a csogu is:-))

cbtaxi 2007.12.03. 20:46:55 / # 272877
avatar
A Csogu? Sehogy.Nincs is képben.Hol olvastad?
indi50 2007.12.03. 20:18:53 / # 272830
"ha a kocsi utasterében hagynak valamit, akkor azért nem tartozol felelősséggel, akármilyen megható is a duma. csak a gépjármű csomagtartójában hagyott poggyászért felelsz." Ezzel teljesen egyetértek, nálunk is volt már ebből gond. Sajnos nagyon kellemetlen tud lenni. Azt nem értem, hogy a csogu, hogyan kerül a képbe?

cbtaxi 2007.12.03. 20:03:49 / # 272825
avatar
Nem baj.Márciusban majd újra "leromboljuk". :)))) Vicc,hát persze.De mi mást írhatnék erre? Kész tényként aposztofálsz olyan dolgot,amire semmilyen bizonyítékod sincs.Lehet hogy maradt vmi a kolléga kocsijában.Lehet,hogy nem.Ha maradt,lehet,hogy eltette,lehet,hogy nem.Mert esetleg a következő utas "ráült",oszt jónapot.Keserű gúnnyal,maró iróniával,meggondolatlanul sértegetsz minket.Mondom ezt úgy,hogy nyár óta nem jártam a szigeten.

csili 2007.12.03. 19:43:18 / # 288676
avatar
Igazad van, jól nyúljátok le azokat az utasokat, akiket mi "meglepetések helyett" becsülettel szolgálunk. Nyugodtan hiénázzatok ellenőri áldással, majd januárban itthagyjátok a céget, februárban pedig újra elkezdjük helyreállítani a becsületünket.
wolfy 2007.12.03. 19:13:38 / # 288662
avatar
ha a kocsi utasterében hagynak valamit, akkor azért nem tartozol felelősséggel, akármilyen megható is a duma. csak a gépjármű csomagtartójában hagyott poggyászért felelsz.
cbtaxi 2007.12.03. 19:11:19 / # 288592
avatar
Lehet,hogy nem is Hallotaxizik!
cbtaxi 2007.12.03. 19:09:54 / # 288562
avatar
Igazad van barátom!De azért Nálad más értelmet nyer a kifejezés,hogy: "Találkozunk a nyugati mekinél?" :))))
indi50 2007.12.03. 19:04:11 / # 288540
Mit csináljak? Nálunk nincs Meki.:)
csili 2007.12.03. 19:03:33 / # 288536
avatar
Hogy becsülettel jelentkezzen ha keresik, hogy becsülettel adja vissza, ha valamit a kocsijába hagytak, hogy legyen olyan becsületes, mint én vagyok, hogy az én becsületem árán ne hiénázzon ellenőri áldással.
cbtaxi 2007.12.03. 18:59:21 / # 288533
avatar
Hallod...Elveszett! :))
cbtaxi 2007.12.03. 18:57:55 / # 288531
avatar
"Kedves" GURIGA! A Ricsi megkért,hogy szóljak: Immáron 5.napja nincs gépe.Tönkrement az alaplapja vagy mi. Lényeg az,hogy nem olvas de ami mindannyiunkat örömmel tölt el, nem is ír!!!! :-))))))
wolfy 2007.12.03. 18:51:15 / # 288512
avatar
mit akarsz tőle?
csili 2007.12.03. 18:36:36 / # 288488
avatar
Szeretném megkérdezni, hogy előkerült-e az a Mercis kolléga, aki a Szigetről vitt el utasokat először a Hegedűs Gyula utcába, majd folytatta útját az I. kerületbe?

cbtaxi 2007.12.03. 17:57:45 / # 288385
avatar
Tudsz élni,nem mondom! Füredről felugrottál hambizni? :)
törölt felh. 2007.12.03. 15:33:17 / # 288281
avatar
"Kedves" CSOGU! Intezkedj legyszives a levelemben leirtakkal kapcsolatban!! Elfogyott a turelmem nem varok tovabb! Mindenkinek vannak problemai az enyemre sincs tekintettel a foberlom!
túrán 2007.12.03. 12:00:38 / # 287325
avatar
Köszönöm az infókat.A Pistit,ha pesten járok,megnézem mennyit változott a kölyök.Krisznai,igen majdnem jól emlékeztem.Ő is milyen gyerek volt még akkoriban.A Lacin le vagyok döbbenve,bár akkoriban poénkodtunk,hogy a kormányra borúlva fogunk megdögleni.Nem tudom ki találta ki hallotaxi.hu-t,de kösz.Nekem amiket itt olvasok sokat jelent.Mintha a deákon kávéznánk.Jaj,de szép is volt!Köszönöm

indi50 2007.12.03. 04:35:26 / # 288017
Köszönöm a nyugati drosztot! Tegnap, fél egykor,nagy szolgálatot tett nekem azzal, hogy be tudtam állni. Majd nem bepi..,illetve miket írok, vettem két sajtos burgert.:)

cbtaxi 2007.12.02. 17:52:17 / # 288021
avatar
Én is csak ennyit találtam. Újabb baleset az Árpád hídon Utolsó módosítás: 2007. december 02. 08:48 Egy súlyos sérültet emeltek ki a tűzoltók abból az autóból, amelyik egy másik autóval ütközött az Árpád hídon a Buda felé vezető oldalon vasárnap reggel fél hatkor, a járművek két forgalmi sávot elzártak. A HavariaPress úgy tudja, az Árpád hídnál eközben újabb baleset történt: a Szentendrei úti felüljárón Pest felé két autó összeütközött, ott személyi sérülés nem történt, a sérült járművek a forgalmat akadályozzák.

törölt felh. 2007.12.02. 17:35:16 / # 287988
avatar
Pedig ha késett volna.
Oldalszám: 1757