Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Akos1758 2007.12.04. 20:42:53 / # 286939
avatar
Nem hiába, az ember legjobb barátja... ...még bízik... Tehát mondhatom, a legnaívabb állat a kutya :DD
cbtaxi 2007.12.04. 20:39:12 / # 286935
avatar
Ma kirándulni volt. A Várszínház sorompójától(mert nem engedték be kocsival) elgyalogolt!!!!!!! az Oroszlános udvarba a Széchenyi könyvtárig,majd vissza.Pont akkor hívtam fel.A kifulladni készülő gőzfűrésznek lehet olyan hangja mint akkor Csogunak.Szerintem komoly életveszélyben volt! :)))))))))
AdamGyak 2007.12.04. 18:05:02 / # 286872
avatar
A kutyája mellette van, szurkol neki :D
cbtaxi 2007.12.04. 17:10:22 / # 286831
avatar
Kedves GURIGA!!! A hozzászólásod a 13185-ös megvan,ahogy az arra írt válasz is 13189!
törölt felh. 2007.12.04. 16:49:50 / # 286793
avatar
Gyerekek fiuk lányok!!! Újongjunk vigadjunk. Itt a karácsony és tarifát emeltek nekünk. De jó most jön a dinom-dánom. Miért is emeltek??? Meddig is ??? Miért is: Hát lehet tényleg nekünk akartak kedveskedni azzal a 10ft-tal miután a legutóbbi tagdíj emelésnél elfelejtkeztek rólunk.(4000ft/hó). Vagy inkább kellett a vezetőknek egy kis gempa karácsonyra. Főtaxi kb750fő x átlag 6000ft tarifa állítás=4.500.000ft ebből azért a taxiórások szépen vissza tudnak pörgetni. Meddig: Hát kb a következő tagdíjig. Mert akkor megint jönnek az inflációval és bla-bla-bla.

Akos1758 2007.12.04. 14:27:18 / # 285251
avatar
Nem törlődött ki, de nem is csodálkozom, hogy nem vetted észre, mivel úgy tűnik nem is olvasol, csak írsz ide. Ha megtennéd megtalálhatnád a saját beírásod is, valamint azt is, hogy egy páran megírtuk : BESZ@RT CSOGU GÉPE! JELENLEG -ha nem tűnt volna fel- EGYÁLTALÁN NEM ÍR!!! Bár, ha jobban belegondolok, valóban nem olyan feltűnő... ...Ricsi, nem hiányzol a kutyának sem... ...esetleg az újszülöttnek ;)
6ker 2007.12.04. 14:06:36 / # 285037
avatar
2 kilonyi wellington belszint kerestek rajta, de nemtalalta meg...
törölt felh. 2007.12.04. 13:36:50 / # 285005
avatar
Úgylátszik a hozzászolásom kiörlődött... Várom a leveled CSOGU! De megbeszélhetjük itt is ,ha gondolod!

Nevem senki 2007.12.04. 10:15:25 / # 281329
avatar
Később kiderült! Egy nagybőgőt:-))))
csili 2007.12.04. 05:36:54 / # 280274
avatar
Igazad van, nem is szolgálok, hanem szolgáltatok, nálam nincs piálás, kajálás, de még szülés sem, igaz 120-al mentem az Üllőin az István kórházig. :)))
csili 2007.12.04. 05:28:27 / # 280268
avatar
"Kész tényként aposztofálsz olyan dolgot,amire semmilyen bizonyítékod sincs.Lehet hogy maradt vmi a kolléga kocsijában.Lehet,hogy nem.Ha maradt,lehet,hogy eltette,lehet,hogy nem." Én nem azt mondtam, hogy a mercis lopott, hanem azt, hogy nem jelentkezett a keresésre pár perccel a fuvarvégzés után. Velem is, meg szerintem valamennyiünkkel megesett, hogy talált tárgyat kerestek rajtunk, és vagy megtaláltuk, vagy nem, de a Főtaxi arról (is) híres, hogy ha az utas ott felejtett valamit, azt (csapott órával többnyire) visszakapta. Ehhez képest szinte nincs olyan hétvége, amikor ne hallanám: kinek volt fuvarja a szigetről.... kezdetű felhívásra a kaján kussot.
Akos1758 2007.12.04. 03:46:17 / # 278783
avatar
Lehet a fuvardíjat?! :DDD
Akos1758 2007.12.04. 03:45:34 / # 278779
avatar
Na azért ne örülj ennyire, lehet lassan feltámad hamvaiból és visszatér "zaklatni" itt a jónépet! Úgy néz ki van egy lapom a számára (ha végre sikerül Ldöntenie, milyen is van (volt) neki! :D Amúgy valóban, ismét sikerült elfüstölnie az alaplaját :DDD

etikás 2007.12.04. 01:49:58 / # 278694
avatar
Ma a csogunk is kerestek valamit nagyon. Bent felejtett az utasa valamit de nem mondták mit.
cbtaxi 2007.12.03. 22:39:34 / # 274334
avatar
Ez jó! Ide most nagyon üt. :-D
Rocktaxi 2007.12.03. 22:35:46 / # 274289
Teher alatt nő a pálma!! :-))
cbtaxi 2007.12.03. 21:17:47 / # 273308
avatar
Szegény Csogu! Napok óta éhezik és erre végig kell néznie,ahogy egy kutya zabál a kocsijában.Nem szeretik az égiek! :)))))))
indi50 2007.12.03. 21:12:23 / # 273306
Ezt írtam én is.:) "Azt nem értem, hogy a csogu, hogyan kerül a képbe?" Vicc nélkül. Bocsi, valamit elnéztem, azt hittem, hogy a csogunak van címezve.
wolfy 2007.12.03. 21:11:17 / # 273302
avatar
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Különböző eseteket soroltam föl. Bocsi a félrevezetésért. :-))
Rocktaxi 2007.12.03. 21:09:02 / # 273297
A kutya szülés közben kajált Csogu kocsijában? Mi van?? :-))
Oldalszám: 1757