| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Akos1758 | 2007.12.04. 20:42:53 / # 286939 |
|
Nem hiába, az ember legjobb barátja...
...még bízik...
Tehát mondhatom, a legnaívabb állat a kutya :DD
Előzmény: #286872 AdamGyak 2007.12.04. 18:05:02 |
| cbtaxi | 2007.12.04. 20:39:12 / # 286935 |
|
Ma kirándulni volt.
A Várszínház sorompójától(mert nem engedték be kocsival) elgyalogolt!!!!!!! az Oroszlános udvarba a Széchenyi könyvtárig,majd vissza.Pont akkor hívtam fel.A kifulladni készülő gőzfűrésznek lehet olyan hangja mint akkor Csogunak.Szerintem komoly életveszélyben volt! :)))))))))
Előzmény: #286872 AdamGyak 2007.12.04. 18:05:02 |
| AdamGyak | 2007.12.04. 18:05:02 / # 286872 |
|
A kutyája mellette van, szurkol neki :D
Előzmény: #285251 Akos1758 2007.12.04. 14:27:18 |
| cbtaxi | 2007.12.04. 17:10:22 / # 286831 |
|
Kedves GURIGA!!!
A hozzászólásod a 13185-ös megvan,ahogy az arra írt válasz is 13189!
Előzmény: #285005 2007.12.04. 13:36:50 |
| törölt felh. | 2007.12.04. 16:49:50 / # 286793 |
|
Gyerekek fiuk lányok!!!
Újongjunk vigadjunk.
Itt a karácsony és tarifát emeltek nekünk. De jó most jön a dinom-dánom.
Miért is emeltek???
Meddig is ???
Miért is:
Hát lehet tényleg nekünk akartak kedveskedni azzal a 10ft-tal miután a legutóbbi tagdíj emelésnél elfelejtkeztek rólunk.(4000ft/hó).
Vagy inkább kellett a vezetőknek egy kis gempa karácsonyra.
Főtaxi kb750fő x átlag 6000ft tarifa állítás=4.500.000ft ebből azért a taxiórások szépen vissza tudnak pörgetni.
Meddig:
Hát kb a következő tagdíjig. Mert akkor megint jönnek az inflációval és bla-bla-bla.
|
| Akos1758 | 2007.12.04. 14:27:18 / # 285251 |
|
Nem törlődött ki, de nem is csodálkozom, hogy nem vetted észre, mivel úgy tűnik nem is olvasol, csak írsz ide. Ha megtennéd megtalálhatnád a saját beírásod is, valamint azt is, hogy egy páran megírtuk : BESZ@RT CSOGU GÉPE! JELENLEG -ha nem tűnt volna fel- EGYÁLTALÁN NEM ÍR!!!
Bár, ha jobban belegondolok, valóban nem olyan feltűnő...
...Ricsi, nem hiányzol a kutyának sem...
...esetleg az újszülöttnek ;)
Előzmény: #285005 2007.12.04. 13:36:50 |
| 6ker | 2007.12.04. 14:06:36 / # 285037 |
|
2 kilonyi wellington belszint kerestek rajta, de nemtalalta meg...
Előzmény: #278694 etikás 2007.12.04. 01:49:58 |
| törölt felh. | 2007.12.04. 13:36:50 / # 285005 |
|
Úgylátszik a hozzászolásom kiörlődött...
Várom a leveled CSOGU!
De megbeszélhetjük itt is ,ha gondolod!
|
| Nevem senki | 2007.12.04. 10:15:25 / # 281329 |
|
Később kiderült!
Egy nagybőgőt:-))))
Előzmény: #278694 etikás 2007.12.04. 01:49:58 |
| csili | 2007.12.04. 05:36:54 / # 280274 |
|
Igazad van, nem is szolgálok, hanem szolgáltatok, nálam nincs piálás, kajálás, de még szülés sem, igaz 120-al mentem az Üllőin az István kórházig. :)))
Előzmény: #272894 wolfy 2007.12.03. 21:04:23 |
| csili | 2007.12.04. 05:28:27 / # 280268 |
|
"Kész tényként aposztofálsz olyan dolgot,amire semmilyen bizonyítékod sincs.Lehet hogy maradt vmi a kolléga kocsijában.Lehet,hogy nem.Ha maradt,lehet,hogy eltette,lehet,hogy nem."
Én nem azt mondtam, hogy a mercis lopott, hanem azt, hogy nem jelentkezett a keresésre pár perccel a fuvarvégzés után. Velem is, meg szerintem valamennyiünkkel megesett, hogy talált tárgyat kerestek rajtunk, és vagy megtaláltuk, vagy nem, de a Főtaxi arról (is) híres, hogy ha az utas ott felejtett valamit, azt (csapott órával többnyire) visszakapta. Ehhez képest szinte nincs olyan hétvége, amikor ne hallanám: kinek volt fuvarja a szigetről.... kezdetű felhívásra a kaján kussot.
Előzmény: #272825 cbtaxi 2007.12.03. 20:03:49 |
| Akos1758 | 2007.12.04. 03:46:17 / # 278783 |
|
Lehet a fuvardíjat?! :DDD
Előzmény: #278694 etikás 2007.12.04. 01:49:58 |
| Akos1758 | 2007.12.04. 03:45:34 / # 278779 |
|
Na azért ne örülj ennyire, lehet lassan feltámad hamvaiból és visszatér "zaklatni" itt a jónépet! Úgy néz ki van egy lapom a számára (ha végre sikerül Ldöntenie, milyen is van (volt) neki! :D
Amúgy valóban, ismét sikerült elfüstölnie az alaplaját :DDD
|
| etikás | 2007.12.04. 01:49:58 / # 278694 |
|
Ma a csogunk is kerestek valamit nagyon. Bent felejtett az utasa valamit de nem mondták mit.
Előzmény: #272877 cbtaxi 2007.12.03. 20:46:55 |
| cbtaxi | 2007.12.03. 22:39:34 / # 274334 |
|
Ez jó! Ide most nagyon üt. :-D
Előzmény: #274289 Rocktaxi 2007.12.03. 22:35:46 |
| Rocktaxi | 2007.12.03. 22:35:46 / # 274289 |
|
Teher alatt nő a pálma!! :-))
Előzmény: #273308 cbtaxi 2007.12.03. 21:17:47 |
|
| cbtaxi | 2007.12.03. 21:17:47 / # 273308 |
|
Szegény Csogu! Napok óta éhezik és erre végig kell néznie,ahogy egy kutya zabál a kocsijában.Nem szeretik az égiek! :)))))))
Előzmény: #273297 Rocktaxi 2007.12.03. 21:09:02 |
| indi50 | 2007.12.03. 21:12:23 / # 273306 |
|
Ezt írtam én is.:)
"Azt nem értem, hogy a csogu, hogyan kerül a képbe?"
Vicc nélkül.
Bocsi, valamit elnéztem, azt hittem, hogy a csogunak van címezve.
Előzmény: #272877 cbtaxi 2007.12.03. 20:46:55 |
|
| wolfy | 2007.12.03. 21:11:17 / # 273302 |
|
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Különböző eseteket soroltam föl. Bocsi a félrevezetésért. :-))
Előzmény: #273297 Rocktaxi 2007.12.03. 21:09:02 |
| Rocktaxi | 2007.12.03. 21:09:02 / # 273297 |
|
A kutya szülés közben kajált Csogu kocsijában?
Mi van?? :-))
Előzmény: #272894 wolfy 2007.12.03. 21:04:23 |
|