Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2007.12.11. 03:35:30 / # 285027
avatar
Csak nem te is ott voltál???????
cbtaxi 2007.12.11. 03:33:19 / # 285025
avatar
Még szerencse,hogy engem nem smároltak le! :)))))))

cbtaxi 2007.12.11. 03:31:28 / # 285022
avatar
Nna,ez is megvolt,jót mulattunk.Csak tudnám milyen pezsgőt ittam. Qrvára fáj a fejem!

tesco 2007.12.11. 02:52:06 / # 284945
avatar
fehér a zokni!!!A jövőben az is kötelező lesz:-)))
AdamGyak 2007.12.10. 19:54:23 / # 283482
avatar
Piros-fehér :D
cbtaxi 2007.12.10. 18:55:00 / # 281582
avatar
Jó,jó. De miért pont Főtaxis? :-)
cbtaxi 2007.12.10. 18:54:07 / # 281563
avatar
Tyúxemedre léptem,vazze? Némi indulatot vélek felfedezni benned. Olyan etikás a "hangod".:)))))))
nightsky 2007.12.10. 17:49:05 / # 281562
avatar
A főtaxi télapója dec.7 hajnalban!!!

tesco 2007.12.10. 17:24:42 / # 281465
avatar
nagyon jól informált vagy vazzze!
tesco 2007.12.10. 17:24:42 / # 281474
avatar
nagyon jól informált vagy vazzze!
cbtaxi 2007.12.10. 14:59:52 / # 281188
avatar
Ma este "szabad" a pálya! Nem lesz egy ellenőr sem az utcán.De talán még etikás se! Bár ez utóbbi nem biztos! :))))) Jó mulatást urak!

TOMLA 2007.12.10. 10:23:07 / # 274199
avatar
Kösz.

miamanó 2007.12.09. 20:54:12 / # 286693
avatar
786
cbtaxi 2007.12.09. 20:06:56 / # 286667
avatar
És most??? Vasárnap van! Ennyire nagy az éhinség? Pihenni is kell vmikor skacok!
TOMLA 2007.12.09. 12:34:52 / # 286472
avatar
T. 6ker topictárs! Igéretemhez híven megírtam én teneked a CD- t.Oszt a világ összes f@száér nem tudtam kinyomozni az új kódodat. Toma.

utolsó senki 2007.12.09. 10:59:26 / # 286439
avatar
Nagy hülye,meg is érdemled... letűnt idők-ebből nem élsz meg!
etikás 2007.12.09. 10:50:54 / # 286432
avatar
Dolgozni Dolgozni Dolgozni Lenin
utolsó senki 2007.12.09. 09:04:43 / # 286305
avatar
Lehet,hogy nem is volna baj...
cbtaxi 2007.12.09. 06:59:28 / # 286238
avatar
Na mi van,ma is mndki egyből fejest ugrott az ágyba? A végén még kihal a topic. :((

Nevem senki 2007.12.09. 04:43:27 / # 286226
avatar
Értem,de mi az a gub??? DDDDDDDDDDDDDDD
Oldalszám: 1757