| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Nevem senki | 2007.12.11. 03:35:30 / # 285027 |
|
Csak nem te is ott voltál???????
Előzmény: #285025 cbtaxi 2007.12.11. 03:33:19 |
| cbtaxi | 2007.12.11. 03:33:19 / # 285025 |
|
Még szerencse,hogy engem nem smároltak le! :)))))))
|
| cbtaxi | 2007.12.11. 03:31:28 / # 285022 |
|
Nna,ez is megvolt,jót mulattunk.Csak tudnám milyen pezsgőt ittam.
Qrvára fáj a fejem!
|
| tesco | 2007.12.11. 02:52:06 / # 284945 |
|
fehér a zokni!!!A jövőben az is kötelező lesz:-)))
Előzmény: #281582 cbtaxi 2007.12.10. 18:55:00 |
| AdamGyak | 2007.12.10. 19:54:23 / # 283482 |
|
Piros-fehér :D
Előzmény: #281582 cbtaxi 2007.12.10. 18:55:00 |
| cbtaxi | 2007.12.10. 18:55:00 / # 281582 |
|
Jó,jó. De miért pont Főtaxis? :-)
Előzmény: #281562 nightsky 2007.12.10. 17:49:05 |
| cbtaxi | 2007.12.10. 18:54:07 / # 281563 |
|
Tyúxemedre léptem,vazze?
Némi indulatot vélek felfedezni benned.
Olyan etikás a "hangod".:)))))))
Előzmény: #281474 tesco 2007.12.10. 17:24:42 |
| nightsky | 2007.12.10. 17:49:05 / # 281562 |
|
A főtaxi télapója dec.7 hajnalban!!!
|
| tesco | 2007.12.10. 17:24:42 / # 281465 |
|
nagyon jól informált vagy vazzze!
Előzmény: #281188 cbtaxi 2007.12.10. 14:59:52 |
| tesco | 2007.12.10. 17:24:42 / # 281474 |
|
nagyon jól informált vagy vazzze!
Előzmény: #281188 cbtaxi 2007.12.10. 14:59:52 |
| cbtaxi | 2007.12.10. 14:59:52 / # 281188 |
|
Ma este "szabad" a pálya! Nem lesz egy ellenőr sem az utcán.De talán még etikás se!
Bár ez utóbbi nem biztos! :)))))
Jó mulatást urak!
|
| TOMLA | 2007.12.10. 10:23:07 / # 274199 |
|
Kösz.
|
| miamanó | 2007.12.09. 20:54:12 / # 286693 |
|
786
Előzmény: #286472 TOMLA 2007.12.09. 12:34:52 |
| cbtaxi | 2007.12.09. 20:06:56 / # 286667 |
|
És most??? Vasárnap van! Ennyire nagy az éhinség?
Pihenni is kell vmikor skacok!
Előzmény: #286432 etikás 2007.12.09. 10:50:54 |
| TOMLA | 2007.12.09. 12:34:52 / # 286472 |
|
T. 6ker topictárs!
Igéretemhez híven megírtam én teneked a CD- t.Oszt a világ összes f@száér nem tudtam kinyomozni az új kódodat.
Toma.
|
| utolsó senki | 2007.12.09. 10:59:26 / # 286439 |
|
Nagy hülye,meg is érdemled...
letűnt idők-ebből nem élsz meg!
Előzmény: #286432 etikás 2007.12.09. 10:50:54 |
| etikás | 2007.12.09. 10:50:54 / # 286432 |
|
Dolgozni
Dolgozni
Dolgozni
Lenin
Előzmény: #286238 cbtaxi 2007.12.09. 06:59:28 |
| utolsó senki | 2007.12.09. 09:04:43 / # 286305 |
|
Lehet,hogy nem is volna baj...
Előzmény: #286238 cbtaxi 2007.12.09. 06:59:28 |
| cbtaxi | 2007.12.09. 06:59:28 / # 286238 |
|
Na mi van,ma is mndki egyből fejest ugrott az ágyba?
A végén még kihal a topic. :((
|
| Nevem senki | 2007.12.09. 04:43:27 / # 286226 |
|
Értem,de mi az a gub???
DDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: #273117 cbtaxi 2007.12.08. 06:46:42 |