| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| trubadur | 2007.12.08. 14:19:14 / # 274205 |
|
Te meg engem, majd csak eccer :-(((
Előzmény: #274198 lilazoli 2007.12.08. 13:49:49 |
| lilazoli | 2007.12.08. 13:49:49 / # 274198 |
|
Hivj fel!
Előzmény: #272915 kasu 2007.12.08. 06:07:47 |
| cbtaxi | 2007.12.08. 06:46:42 / # 273117 |
|
Amúgy meg ki a fitt? Én aludtam,de Te kint voltál. (állítólag)és mégis a gép előtt gubbasztasz.
Jaa..tudom,ne is mond! Az esti közös répázástól vagy ilyen fitt! :))))))))))
Előzmény: #273108 Nevem senki 2007.12.08. 06:43:52 |
| Nevem senki | 2007.12.08. 06:43:52 / # 273108 |
|
Köszi:-)))))))))
Már nem halok meg hülyén!
Ne is válaszolj, tudom: dehogynem :-))))))
Előzmény: #273087 cbtaxi 2007.12.08. 06:37:51 |
| cbtaxi | 2007.12.08. 06:37:51 / # 273087 |
|
Ha pl a T5-ös fórumban elkezdünk beszélgetni egymással mondjuk főtaxis dolgokról, azt nevezik offolásnak. A lényeg:az adott fórumban,lehetőleg a fórum nevéhez kapcsolódó témákról menjen a csevej..
Előzmény: #273066 Nevem senki 2007.12.08. 06:33:11 |
| Nevem senki | 2007.12.08. 06:36:36 / # 273065 |
|
DDDDDDDDDDDDDDDD
|
| cbtaxi | 2007.12.08. 06:34:12 / # 273070 |
|
Ricsi...Ricsi...nem ismerős a név! Volt régen egy ilyen nevü felhasználó a fórumon? :)))))
Előzmény: #273038 Nevem senki 2007.12.08. 06:27:49 |
| Nevem senki | 2007.12.08. 06:33:11 / # 273066 |
|
Nem vagyok jártas a fórum szlengbe:-(((
Egyszer elárulhatná valaki, hogy az off-olás jelent-e valamit, vagy csak az ilyen tudatlanokat szívatjátok vele, mint amilyen én is vagyok?
|
| cbtaxi | 2007.12.08. 06:32:20 / # 273061 |
|
A nejem azt mondta,hogy ma este már kienged.Szerintem ha közben megvizsgálja a brifkóm tartalmát,már délután!
És nem kienged,KIZAVAR!! :)))))))
Előzmény: #273035 Nevem senki 2007.12.08. 06:25:03 |
| Nevem senki | 2007.12.08. 06:27:49 / # 273038 |
|
Mióta Ricsinek rossz a gépe és reggelente alszik, egész korán jár ki dolgozni:-)))
Sztem a Kata keze van a dologban:-))
|
| Nevem senki | 2007.12.08. 06:25:03 / # 273035 |
|
Mondta rendesen, nekem jól sikerült az éjszaka:-))))
Előzmény: #273026 cbtaxi 2007.12.08. 06:22:34 |
| cbtaxi | 2007.12.08. 06:22:34 / # 273026 |
|
Ja..imádom amikor dajkál! Én meg hálás kisbeteg tudok ám lenni. :)))
Mizujs odakinn,ment a meló?Nincs ma reggel túl hideg, az autómon se látok innen jeget.Volt fuvar rendesen?
Előzmény: #272983 Nevem senki 2007.12.08. 06:19:47 |
| Nevem senki | 2007.12.08. 06:19:47 / # 272983 |
|
Szerintem jobban jártál vele, mint egy urulógussal:-)))))
Előzmény: #272979 cbtaxi 2007.12.08. 06:17:49 |
| cbtaxi | 2007.12.08. 06:17:49 / # 272979 |
|
Válaszolok itt.
Annyit aludtam az elmúlt 3 napban mint egy csecsemő.Nemrég keltem megint.Vitaminokkal fullon vok rakva.
Kellett nekem gyermekorvost feleségül vennem! :))))))))
Előzmény: #272962 Nevem senki 2007.12.08. 06:13:00 |
| Nevem senki | 2007.12.08. 06:13:00 / # 272962 |
|
Szasz Kasu!
Előzmény: #272915 kasu 2007.12.08. 06:07:47 |
| kasu | 2007.12.08. 06:07:47 / # 272915 |
|
na! mi van senki nem pofázik? hajtás van KARÁCSONYRA??
|
| cbtaxi | 2007.12.06. 00:46:02 / # 287274 |
|
Ne mondjátok,hogy ide be se néztem! :)))))))
|
| utolsó senki | 2007.12.05. 18:15:23 / # 287997 |
|
Piedone topictársnak:
|
| Fox | 2007.12.05. 04:43:56 / # 286840 |
|
Hát igen igen..minket mindig beengedtek.. nem hiába.. ;)
|
| Akos1758 | 2007.12.04. 20:44:48 / # 286940 |
|
Ja, el is felejtettem javasolni:
Mobiltelefon!!!
(Ha így nem lenne ismerős, felétek: Handy;) )
|