Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
trubadur 2007.12.08. 14:19:14 / # 274205
avatar
Te meg engem, majd csak eccer :-(((
lilazoli 2007.12.08. 13:49:49 / # 274198
avatar
Hivj fel!
cbtaxi 2007.12.08. 06:46:42 / # 273117
avatar
Amúgy meg ki a fitt? Én aludtam,de Te kint voltál. (állítólag)és mégis a gép előtt gubbasztasz. Jaa..tudom,ne is mond! Az esti közös répázástól vagy ilyen fitt! :))))))))))
Nevem senki 2007.12.08. 06:43:52 / # 273108
avatar
Köszi:-))))))))) Már nem halok meg hülyén! Ne is válaszolj, tudom: dehogynem :-))))))
cbtaxi 2007.12.08. 06:37:51 / # 273087
avatar
Ha pl a T5-ös fórumban elkezdünk beszélgetni egymással mondjuk főtaxis dolgokról, azt nevezik offolásnak. A lényeg:az adott fórumban,lehetőleg a fórum nevéhez kapcsolódó témákról menjen a csevej..
Nevem senki 2007.12.08. 06:36:36 / # 273065
avatar
DDDDDDDDDDDDDDDD

cbtaxi 2007.12.08. 06:34:12 / # 273070
avatar
Ricsi...Ricsi...nem ismerős a név! Volt régen egy ilyen nevü felhasználó a fórumon? :)))))
Nevem senki 2007.12.08. 06:33:11 / # 273066
avatar
Nem vagyok jártas a fórum szlengbe:-((( Egyszer elárulhatná valaki, hogy az off-olás jelent-e valamit, vagy csak az ilyen tudatlanokat szívatjátok vele, mint amilyen én is vagyok?

cbtaxi 2007.12.08. 06:32:20 / # 273061
avatar
A nejem azt mondta,hogy ma este már kienged.Szerintem ha közben megvizsgálja a brifkóm tartalmát,már délután! És nem kienged,KIZAVAR!! :)))))))
Nevem senki 2007.12.08. 06:27:49 / # 273038
avatar
Mióta Ricsinek rossz a gépe és reggelente alszik, egész korán jár ki dolgozni:-))) Sztem a Kata keze van a dologban:-))

Nevem senki 2007.12.08. 06:25:03 / # 273035
avatar
Mondta rendesen, nekem jól sikerült az éjszaka:-))))
cbtaxi 2007.12.08. 06:22:34 / # 273026
avatar
Ja..imádom amikor dajkál! Én meg hálás kisbeteg tudok ám lenni. :))) Mizujs odakinn,ment a meló?Nincs ma reggel túl hideg, az autómon se látok innen jeget.Volt fuvar rendesen?
Nevem senki 2007.12.08. 06:19:47 / # 272983
avatar
Szerintem jobban jártál vele, mint egy urulógussal:-)))))
cbtaxi 2007.12.08. 06:17:49 / # 272979
avatar
Válaszolok itt. Annyit aludtam az elmúlt 3 napban mint egy csecsemő.Nemrég keltem megint.Vitaminokkal fullon vok rakva. Kellett nekem gyermekorvost feleségül vennem! :))))))))
Nevem senki 2007.12.08. 06:13:00 / # 272962
avatar
Szasz Kasu!
kasu 2007.12.08. 06:07:47 / # 272915
avatar
na! mi van senki nem pofázik? hajtás van KARÁCSONYRA??

cbtaxi 2007.12.06. 00:46:02 / # 287274
avatar
Ne mondjátok,hogy ide be se néztem! :)))))))

utolsó senki 2007.12.05. 18:15:23 / # 287997
avatar
Piedone topictársnak:

Fox 2007.12.05. 04:43:56 / # 286840
avatar
Hát igen igen..minket mindig beengedtek.. nem hiába.. ;)

Akos1758 2007.12.04. 20:44:48 / # 286940
avatar
Ja, el is felejtettem javasolni: Mobiltelefon!!! (Ha így nem lenne ismerős, felétek: Handy;) )

Oldalszám: 1757