Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2007.12.29. 18:25:40 / # 288348
avatar
Mert a Zoli nem arra reagált amire te. Mi valószínüleg nem olyan közegben éltünk, nevelkedtünk, mint te. Ez persze nem érdem, ilyenek voltak a körülmények. Ott mindenkinek vállalnia kellett a saját hülyeségét, még ha fájt is, mert ha sumákolt az még rosszabb volt. Részletesen: Először nyalja a Lajos seggét, mert tart tőle, de mindezt névtelenül, mert a többiek véleményétől is tart. Erre tett megjegyzést Zoli, és szerintem te ezt nem értetted meg:-))
nyertes00 2007.12.29. 18:14:32 / # 288328
avatar
és miért nem értem???
Nevem senki 2007.12.29. 18:05:46 / # 288327
avatar
Arra van ekkora arcod, hogy nem vállalod, és így téged szembesíteni sem lehet a hibáiddal???
Nevem senki 2007.12.29. 18:03:06 / # 288317
avatar
Nem attól,de ezt valszeg úgysem érted:-((
Nevem senki 2007.12.29. 18:00:37 / # 288315
avatar
Ezért kedvellek Zoli! Nagy f@sz vagy, de szemtől szembe!!:-)))
nyertes00 2007.12.29. 17:55:19 / # 288304
avatar
van benne valami
nyertes00 2007.12.29. 17:54:49 / # 288300
avatar
Attól hánysz, hogy valaki elismeri nem volt elég információ a birtokában és ezt beismerte????
tesco 2007.12.29. 17:26:56 / # 288293
avatar
van erre egy mondás,vajom neked "vaj" van a füled mögött? bukott etikus....maradj csendben!
lilazoli 2007.12.29. 17:11:46 / # 288286
avatar
Vagy mégsem???:)
lilazoli 2007.12.29. 16:57:28 / # 288280
avatar
Yesssssss !!!!!! :-P
lilazoli 2007.12.29. 16:56:34 / # 288268
avatar
Arctalanul észtosztani???Korrekt tájékoztatás???Meg a szia Lajos! Hányok!!
lalikirály 2007.12.29. 16:39:37 / # 288255
avatar
Ha kész a sült,szólj és időben ottleszünk zsűrizni a pirosra sült négylábút.
lalikirály 2007.12.29. 16:34:01 / # 288245
avatar
A ,többes" csak emlékeztető az előző írásokhoz és nem kapcsolódik a Zolihoz.Ezek után pedig fogadd elismerésem az emberismeretedért!
trubadur 2007.12.29. 16:24:43 / # 288228
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Mondom a lényeget,a Cd mög van, vissza is adom:-)) Malacot meg holnap veszek,milyen finom lessz sütve:-)) De úgy látom Csogu beindult a fantáziád :-))
R2D2 2007.12.29. 15:33:38 / # 288089
avatar
SziaLajos! Örömmel látom hogy itt vagy a fórumon és ezáltal jobban átlátod a srácok problemáit gondjait! Szerintem ez neked is és a srácoknak is jó! Aztán meg hagy zrikáljanak mert itt azt is lehet!:-)

chill of fear 2007.12.29. 14:32:18 / # 287596
avatar
Szia Lajos! A találgatások megelőzhetőek a korrekt tájékoztatással, amire ez a fórum tökéletesen megfelel. Köszönöm a magam és a többiek nevében is, hogy leírtad a történteket. Elnézésed ami miatt az inkognitóm megőrzöm, nyomos okom van rá. Jó munkát neked.
6ker 2007.12.29. 14:14:01 / # 287583
avatar
Miért, hogy megy most? Vagy mivan? Készüljetek jövő őszre, lehet lesz végre megint DERBY. Az egyetlen.
cbtaxi 2007.12.29. 13:59:28 / # 287574
avatar
És miért királyi többesben fogalmazol? Na jó,a királyit megértem,de a többest???:))))) Ha visszaolvasok,nem találok se itélkezést,se pálcatörést a Zoli feje felett. Inkább ( magammal az élen) hitetlenkedést. Tehát a közhangulat a Zoli mellett volt,épp azért mert Ő olyan amilyen!
lalikirály 2007.12.29. 13:56:53 / # 287562
avatar
Ha kifejtenéd bővebben mire gondolsz.
cbtaxi 2007.12.29. 13:53:27 / # 287533
avatar
Te kis rámenős! Na jól van na......lehetsz a barátom! :))))))
Oldalszám: 1757