| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Nevem senki | 2007.12.29. 18:25:40 / # 288348 |
|
Mert a Zoli nem arra reagált amire te. Mi valószínüleg nem olyan közegben éltünk, nevelkedtünk, mint te. Ez persze nem érdem, ilyenek voltak a körülmények. Ott mindenkinek vállalnia kellett a saját hülyeségét, még ha fájt is, mert ha sumákolt az még rosszabb volt.
Részletesen:
Először nyalja a Lajos seggét, mert tart tőle, de mindezt névtelenül, mert a többiek véleményétől is tart.
Erre tett megjegyzést Zoli, és szerintem te ezt nem értetted meg:-))
Előzmény: #288328 nyertes00 2007.12.29. 18:14:32 |
| nyertes00 | 2007.12.29. 18:14:32 / # 288328 |
|
és miért nem értem???
Előzmény: #288317 Nevem senki 2007.12.29. 18:03:06 |
| Nevem senki | 2007.12.29. 18:05:46 / # 288327 |
|
Arra van ekkora arcod, hogy nem vállalod, és így téged szembesíteni sem lehet a hibáiddal???
Előzmény: #288293 tesco 2007.12.29. 17:26:56 |
| Nevem senki | 2007.12.29. 18:03:06 / # 288317 |
|
Nem attól,de ezt valszeg úgysem érted:-((
Előzmény: #288300 nyertes00 2007.12.29. 17:54:49 |
| Nevem senki | 2007.12.29. 18:00:37 / # 288315 |
|
Ezért kedvellek Zoli! Nagy f@sz vagy, de szemtől szembe!!:-)))
Előzmény: #288268 lilazoli 2007.12.29. 16:56:34 |
| nyertes00 | 2007.12.29. 17:55:19 / # 288304 |
|
van benne valami
Előzmény: #288293 tesco 2007.12.29. 17:26:56 |
| nyertes00 | 2007.12.29. 17:54:49 / # 288300 |
|
Attól hánysz, hogy valaki elismeri nem volt elég információ a birtokában és ezt beismerte????
Előzmény: #288268 lilazoli 2007.12.29. 16:56:34 |
| tesco | 2007.12.29. 17:26:56 / # 288293 |
|
van erre egy mondás,vajom neked "vaj" van a füled mögött? bukott etikus....maradj csendben!
Előzmény: #288280 lilazoli 2007.12.29. 16:57:28 |
| lilazoli | 2007.12.29. 17:11:46 / # 288286 |
|
Vagy mégsem???:)
Előzmény: #287408 Nevem senki 2007.12.29. 12:50:43 |
| lilazoli | 2007.12.29. 16:57:28 / # 288280 |
|
Yesssssss !!!!!! :-P
Előzmény: #287533 cbtaxi 2007.12.29. 13:53:27 |
| lilazoli | 2007.12.29. 16:56:34 / # 288268 |
|
Arctalanul észtosztani???Korrekt tájékoztatás???Meg a szia Lajos! Hányok!!
|
| lalikirály | 2007.12.29. 16:39:37 / # 288255 |
|
Ha kész a sült,szólj és időben ottleszünk zsűrizni a pirosra sült négylábút.
Előzmény: #288228 trubadur 2007.12.29. 16:24:43 |
| lalikirály | 2007.12.29. 16:34:01 / # 288245 |
|
A ,többes" csak emlékeztető az előző írásokhoz és nem kapcsolódik a Zolihoz.Ezek után pedig fogadd elismerésem az emberismeretedért!
Előzmény: #287574 cbtaxi 2007.12.29. 13:59:28 |
| trubadur | 2007.12.29. 16:24:43 / # 288228 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Mondom a lényeget,a Cd mög van, vissza is adom:-))
Malacot meg holnap veszek,milyen finom lessz sütve:-))
De úgy látom Csogu beindult a fantáziád :-))
Előzmény: #287256 csogu 2007.12.29. 05:52:47 |
| R2D2 | 2007.12.29. 15:33:38 / # 288089 |
|
SziaLajos! Örömmel látom hogy itt vagy a fórumon és ezáltal jobban átlátod a srácok problemáit gondjait! Szerintem ez neked is és a srácoknak is jó! Aztán meg hagy zrikáljanak mert itt azt is lehet!:-)
|
| chill of fear | 2007.12.29. 14:32:18 / # 287596 |
|
Szia Lajos!
A találgatások megelőzhetőek a korrekt tájékoztatással, amire ez a fórum tökéletesen megfelel. Köszönöm a magam és a többiek nevében is, hogy leírtad a történteket. Elnézésed ami miatt az inkognitóm megőrzöm, nyomos okom van rá. Jó munkát neked.
Előzmény: #287526 lalikirály 2007.12.29. 13:52:43 |
| 6ker | 2007.12.29. 14:14:01 / # 287583 |
|
Miért, hogy megy most? Vagy mivan?
Készüljetek jövő őszre, lehet lesz végre megint DERBY. Az egyetlen.
Előzmény: #287294 lilazoli 2007.12.29. 08:53:14 |
| cbtaxi | 2007.12.29. 13:59:28 / # 287574 |
|
És miért királyi többesben fogalmazol?
Na jó,a királyit megértem,de a többest???:)))))
Ha visszaolvasok,nem találok se itélkezést,se pálcatörést a Zoli feje felett.
Inkább ( magammal az élen) hitetlenkedést.
Tehát a közhangulat a Zoli mellett volt,épp azért mert Ő olyan amilyen!
Előzmény: #287526 lalikirály 2007.12.29. 13:52:43 |
| lalikirály | 2007.12.29. 13:56:53 / # 287562 |
|
Ha kifejtenéd bővebben mire gondolsz.
Előzmény: #286044 2007.12.28. 17:25:20 |
| cbtaxi | 2007.12.29. 13:53:27 / # 287533 |
|
Te kis rámenős!
Na jól van na......lehetsz a barátom! :))))))
Előzmény: #287304 lilazoli 2007.12.29. 08:53:52 |