Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lalikirály 2007.12.29. 13:52:43 / # 287526
avatar
kértem már többször,most ismét megteszem:előbb legyetek minden részlettel tisztában és azután itélkezzetek! a Zolit a taxi1 hivta át az elveszett tárgy miatt,ez idő alatt a2-es pedig kiadta a cimet. a kollégák szóltak az1-esnek hogy a 1037 az elsö,az1-es utasítására ment át és vette fel /az amúgy is őt megillető címet/mint a sorban álló első A-kat.Talán még annyit tennék hozzá,hogy a1037-es Zoli a saját érdekében soha nem szólt volna,de a MÁSOK ÉRDEKÉÉRT mindíg kiállt!
Nevem senki 2007.12.29. 12:50:43 / # 287408
avatar
Én is tévedhetek!! EGYSZER azt hittem, hogy nincs igazam,de tévedtem, mert igazam volt!!
törölt felh. 2007.12.29. 10:36:38 / # 287333
avatar
Ezek szerint a Magasságos Központ egyik hibáját egy másikkal tetézi, és szerződött partnereinek még egy információ-morzsácskát se vet.
csogu 2007.12.29. 10:03:58 / # 287332
Arra célzol, hogy az miatt nem lesznek ezek a miénk, mert egyszerűen képtelenek vagyunk feltölteni?
csogu 2007.12.29. 10:02:37 / # 287331
Utolsónak annyiban van igaza, hogy ha egy kolléga már megy a címre 1 1/2 perce, akkor már nem állítom meg. De ez meg nem a Zoli hibája, hiszen ő ezt nem hallhatta. Kasunak meg köszi, hogy felhomályosított minket:-))
lilazoli 2007.12.29. 09:16:01 / # 287323
avatar
A Sanyi csak szeretné,de neki sosem lesz igaza!!!:)
lilazoli 2007.12.29. 09:13:51 / # 287320
avatar
A tudatlanság nem mentség!! Avagy szereztél újbarátot!!! Majd most jőn az ha intézkednie kell veled szembe,hogy ezért pikkel rád!!!
lilazoli 2007.12.29. 09:11:49 / # 287316
avatar
:-)))
lilazoli 2007.12.29. 09:11:18 / # 287313
avatar
Na végre valaki aki nem csak kőpkőd!! Ezért vagy te a nagy KASU!!! :))))
kasu 2007.12.29. 09:02:15 / # 287310
avatar
igazad van a Zolit elhivta a taxi 1. a kezelö pedig elfeljtette hogy az eggyes szolt hogy a 1037. a droszt első /az egészet halottam mert délen voltam végig.
kasu 2007.12.29. 08:55:50 / # 287306
avatar
Hát a Tibi/1040/
lilazoli 2007.12.29. 08:53:52 / # 287304
avatar
Nem 229-et akartál irni????
lilazoli 2007.12.29. 08:53:14 / # 287294
avatar
Ha ez igy megy ,januárba nem lesz hova beállni!!! Moulen,Balkán,stb...stb...

csogu 2007.12.29. 05:52:47 / # 287256
Rejtvény!! Na kitaláljátok, hogy a következő párbeszédben ki volt a taxis?:-))) Sztori röviden: Utas bent felejtett a kollégánál valamit, majd amikor az 1-es kereste, akkor kiderült, hogy az elveszettnek hitt tárgy megvan. - ...és holnap este mikor kezdesz? - kérdezte az 1-es. - Húúú, ha én azt tudnám. - De mégis, 9-10? - Nem tudom, holnap rohangálásos nap lesz. Még malacot is vennem kell, szóval nem tudom. Na, szerintetek ki volt ez a kondás fiú?:-))

cbtaxi 2007.12.28. 20:01:51 / # 286246
avatar
A 37-es Zolit azon kevesek közé tartozik nálam,akiket tisztelek és kedvelek. Valaminek lenni kell még a háttérben,amiről nem tudunk. Ekkorát nem tévedhetek! Ez a sztori így nem kerek.

tesco 2007.12.28. 18:55:06 / # 286160
avatar
de mért nem kérdezzük meg a Brekit? ő hogy látja?vajon?

utolsó senki 2007.12.28. 17:54:51 / # 286070
avatar
Igazán nem értem,miről is van szó a Te olvasatodban?
törölt felh. 2007.12.28. 17:25:20 / # 286044
avatar
Hát amennyit a legfőbb etikus kapott a visszavont kéthetes letiltásért.
nyertes00 2007.12.28. 17:17:54 / # 286038
avatar
Azért kiváncsi lennék, hogy ilyenkor a vétkes etikás mit kap? (hány napot!!!!!!......)
etikás 2007.12.28. 17:08:39 / # 286032
avatar
Mindenkit a pénz hajt, sajnos.
Oldalszám: 1757