| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lalikirály | 2007.12.29. 13:52:43 / # 287526 |
|
kértem már többször,most ismét megteszem:előbb legyetek minden részlettel tisztában és azután itélkezzetek! a Zolit a taxi1 hivta át az elveszett tárgy miatt,ez idő alatt a2-es pedig kiadta a cimet. a kollégák szóltak az1-esnek hogy a 1037 az elsö,az1-es utasítására ment át és vette fel /az amúgy is őt megillető címet/mint a sorban álló első A-kat.Talán még annyit tennék hozzá,hogy a1037-es Zoli a saját érdekében soha nem szólt volna,de a MÁSOK ÉRDEKÉÉRT mindíg kiállt!
|
| Nevem senki | 2007.12.29. 12:50:43 / # 287408 |
|
Én is tévedhetek!!
EGYSZER azt hittem, hogy nincs igazam,de tévedtem, mert igazam volt!!
Előzmény: #287323 lilazoli 2007.12.29. 09:16:01 |
| törölt felh. | 2007.12.29. 10:36:38 / # 287333 |
|
Ezek szerint a Magasságos Központ egyik hibáját egy másikkal tetézi, és szerződött partnereinek még egy információ-morzsácskát se vet.
Előzmény: #287331 csogu 2007.12.29. 10:02:37 |
| csogu | 2007.12.29. 10:03:58 / # 287332 |
|
Arra célzol, hogy az miatt nem lesznek ezek a miénk, mert egyszerűen képtelenek vagyunk feltölteni?
Előzmény: #287294 lilazoli 2007.12.29. 08:53:14 |
|
| csogu | 2007.12.29. 10:02:37 / # 287331 |
|
Utolsónak annyiban van igaza, hogy ha egy kolléga már megy a címre 1 1/2 perce, akkor már nem állítom meg. De ez meg nem a Zoli hibája, hiszen ő ezt nem hallhatta.
Kasunak meg köszi, hogy felhomályosított minket:-))
Előzmény: #287320 lilazoli 2007.12.29. 09:13:51 |
|
| lilazoli | 2007.12.29. 09:16:01 / # 287323 |
|
A Sanyi csak szeretné,de neki sosem lesz igaza!!!:)
Előzmény: #287310 kasu 2007.12.29. 09:02:15 |
| lilazoli | 2007.12.29. 09:13:51 / # 287320 |
|
A tudatlanság nem mentség!! Avagy szereztél újbarátot!!! Majd most jőn az ha intézkednie kell veled szembe,hogy ezért pikkel rád!!!
|
| lilazoli | 2007.12.29. 09:11:49 / # 287316 |
|
:-)))
Előzmény: #287306 kasu 2007.12.29. 08:55:50 |
| lilazoli | 2007.12.29. 09:11:18 / # 287313 |
|
Na végre valaki aki nem csak kőpkőd!!
Ezért vagy te a nagy KASU!!! :))))
Előzmény: #287310 kasu 2007.12.29. 09:02:15 |
| kasu | 2007.12.29. 09:02:15 / # 287310 |
|
igazad van a Zolit elhivta a taxi 1. a kezelö pedig elfeljtette hogy az eggyes szolt hogy a 1037. a droszt első /az egészet halottam mert délen voltam végig.
Előzmény: #285982 Nevem senki 2007.12.28. 16:24:13 |
| kasu | 2007.12.29. 08:55:50 / # 287306 |
|
Hát a Tibi/1040/
Előzmény: #287256 csogu 2007.12.29. 05:52:47 |
| lilazoli | 2007.12.29. 08:53:52 / # 287304 |
|
Nem 229-et akartál irni????
Előzmény: #286246 cbtaxi 2007.12.28. 20:01:51 |
| lilazoli | 2007.12.29. 08:53:14 / # 287294 |
|
Ha ez igy megy ,januárba nem lesz hova beállni!!! Moulen,Balkán,stb...stb...
|
| csogu | 2007.12.29. 05:52:47 / # 287256 |
|
Rejtvény!!
Na kitaláljátok, hogy a következő párbeszédben ki volt a taxis?:-)))
Sztori röviden:
Utas bent felejtett a kollégánál valamit, majd amikor az 1-es kereste, akkor kiderült, hogy az elveszettnek hitt tárgy megvan.
- ...és holnap este mikor kezdesz? - kérdezte az 1-es.
- Húúú, ha én azt tudnám.
- De mégis, 9-10?
- Nem tudom, holnap rohangálásos nap lesz. Még malacot is vennem kell, szóval nem tudom.
Na, szerintetek ki volt ez a kondás fiú?:-))
|
|
| cbtaxi | 2007.12.28. 20:01:51 / # 286246 |
|
A 37-es Zolit azon kevesek közé tartozik nálam,akiket tisztelek és kedvelek.
Valaminek lenni kell még a háttérben,amiről nem tudunk.
Ekkorát nem tévedhetek!
Ez a sztori így nem kerek.
|
| tesco | 2007.12.28. 18:55:06 / # 286160 |
|
de mért nem kérdezzük meg a Brekit?
ő hogy látja?vajon?
|
| utolsó senki | 2007.12.28. 17:54:51 / # 286070 |
|
Igazán nem értem,miről is van szó a Te olvasatodban?
Előzmény: #286032 etikás 2007.12.28. 17:08:39 |
| törölt felh. | 2007.12.28. 17:25:20 / # 286044 |
|
Hát amennyit a legfőbb etikus kapott a visszavont kéthetes letiltásért.
Előzmény: #286038 nyertes00 2007.12.28. 17:17:54 |
| nyertes00 | 2007.12.28. 17:17:54 / # 286038 |
|
Azért kiváncsi lennék, hogy ilyenkor a vétkes etikás mit kap? (hány napot!!!!!!......)
Előzmény: #286032 etikás 2007.12.28. 17:08:39 |
| etikás | 2007.12.28. 17:08:39 / # 286032 |
|
Mindenkit a pénz hajt, sajnos.
|