| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| utolsó senki | 2007.12.28. 16:52:21 / # 286029 |
|
Szó sem volt semmi ilyenről,2x szólt a drosztra,majd Brekeke 10(!)perccel felvette a címet.Sacc 1,5 perc múlva meg elvették tőle...
Előzmény: #285982 Nevem senki 2007.12.28. 16:24:13 |
| Nevem senki | 2007.12.28. 16:24:13 / # 285982 |
|
Nem védem én a Zolit, védje meg mindenki saját magát, meg a véleményét, de:
Nem lehet, hogy délen adott árajánlatot v. intézett valamit és kérte a kolleginát, hogy tartsa az újpest drosztot, csak ő erröl elfeledkezett??
Előzmény: #285966 free 2007.12.28. 15:51:14 |
| nyertes00 | 2007.12.28. 16:20:08 / # 285972 |
|
Most mér kérdezel ilyet? Valakire a levegő van jóhatással, valakire meg az ehető dolgok közelsége :-))))
|
| nyertes00 | 2007.12.28. 16:18:55 / # 285968 |
|
Kicsit furcsa, hogy az egyesnek nem tűnt fel, hogy ez így nem jó. És,hogy nem szólt a 1037-nek, hogy te ezt már nem veheted fel...
Előzmény: #285966 free 2007.12.28. 15:51:14 |
| free | 2007.12.28. 15:51:14 / # 285966 |
|
Csak forgattam a fejem az autóban.Nem értettem mi az oka annak, hogy valakire nem úgy vonatkozik az etikai szabályzat, mint a többiekre.Pedig egyszerű. Két megszólítás és ha nem jelentkezik a droszt első , a címet fel kell dobni.Így is volt, csak a folytatás volt érdekes.
|
| Fox | 2007.12.28. 14:28:37 / # 286556 |
|
:D
Előzmény: #286553 Nevem senki 2007.12.28. 14:20:33 |
| Nevem senki | 2007.12.28. 14:20:33 / # 286553 |
|
Látot már valaki olyan fotót Ricsinkről, amin nincs elérhető közelségben valami ehető???
DDDDDDDDDD
|
| cbtaxi | 2007.12.28. 13:49:21 / # 286498 |
|
Most mééé?Mi bajod van ezzel az arccal? :)))))
Előzmény: #286169 csogu 2007.12.28. 10:13:38 |
| csogu | 2007.12.28. 10:13:38 / # 286169 |
|
Nem tisztem a Zolit (1037) védeni, de egyike a legkorrektebb etikásoknak. Számomra elképzelhetetlen, hogy ekkorát hibázott volna. Az "éhség" meg nem rá jellemző. Amennyiben mégis így van, akkor ez a nem értem kategória nálam..:-(
A csatornaszétválasztásban viszont igazad van. Biztos annak is meg volt az oka, de én is ki-kiugráltam az autóból és ijedten pislogtam az antenna írányába, tartva attól, hogy valakinek szüksége volt rá, majd amikor ráeszméltem, hogy mi a helyzet, akkor értetlenül néztem ki az egyébként sem értelmes arcom mögül:-))
Előzmény: #286079 free 2007.12.28. 05:03:51 |
|
| cbtaxi | 2007.12.28. 07:19:49 / # 286159 |
|
Erre én is kiváncsi vagyok!Ez történt valóban?
Szóról-szóra?
Előzmény: #286079 free 2007.12.28. 05:03:51 |
| Nevem senki | 2007.12.28. 05:54:06 / # 286149 |
|
Rossznak látszik, nagyon rossznak, de biztosan birtokában vagy minden infónak?
Előzmény: #286079 free 2007.12.28. 05:03:51 |
| free | 2007.12.28. 05:03:51 / # 286079 |
|
Üdv!
Az etikai bizottság példamutató tevékenységének egyik kis gyümölcse(tükör):
Az este folyamán , mint azt már megszoktuk, a külön erre a célra "készített" újpesti droszt elsőt szólította a diszpécser.Majd szólította ismét, választ azonban másodszor sem kapott. Ezután SZABÁLYOSAN "adta el" a cib
bankot, amit a 112 szintén szabályosan fel is vett.Úgy kb 1-2 perc múlva a már említett kolléganő keresgélni kezte a csatornán a 1037-es urat, aki ekkor ahogy kell bejelzett.
Diszpécserünk "egy mozdulattal" megfosztotta a 112-t az álltala korrekt módon felvett címtől és még ugyanezzel a lendülettel lediktálta a 1037-nek, aki visszajelzésével mint etikás is jóváhagyta ezt a szabálytalanságot, nem utolsósorban érintettként, a példamutatás eléggé sajátos módját választva ezzel.
Talán érdemes lenne többet lapozgatni azt a pár oldalt.
Más. Lehet , hogy nem csak nekem tünt fel a csatornák értelmetlen szétválasztása.Legalább hatszor hittem azt, hogy lenyúlták az antennámat, de kiderült, hogy "budán " vagyok. Közben délen negyeddel kiabálnak egy Ferenciek terét irányban az Astoria felé. Logikus.Arra a percenként 4 címre biztos jó, de kinek?
|
| trubadur | 2007.12.27. 10:39:38 / # 286688 |
|
na végre valaki válaszol :-))
oké..
Előzmény: #286588 lalikirály 2007.12.27. 10:37:54 |
| lalikirály | 2007.12.27. 10:37:54 / # 286588 |
|
vasárnap 15h után,de telefonon pontosan megkapod
Előzmény: #286062 trubadur 2007.12.26. 18:07:00 |
| trubadur | 2007.12.26. 18:07:00 / # 286062 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Kellemes karácsonyt mindenkinek !
A héten nem akartok Bólingozni valameik nap ??
Bólingosak ????
|
| kasu | 2007.12.23. 09:07:46 / # 285382 |
|
Mden keves és nem kedves ismerösömnek és KEDVES CSALÁDJÁNAK Békés-Boldog KARÁCSONYT!
|
| nemkar | 2007.12.23. 03:12:22 / # 274375 |
|
Minden kedves kollégámnak Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket, és Boldog Új Évet Kívánok.
|
| trubadur | 2007.12.22. 17:31:47 / # 272898 |
|
Ok
Tod
8.-án
Ja:-))
|
| terminátor | 2007.12.21. 11:43:55 / # 287559 |
|
hali!
Trubadur
megvolt a biztosítás intézése bementem személyesen mert ezek már nem akarnak dolgozni!
de a márkaszervizben csak január 7.én kezdenek a karoszériások meg a fényezők!
de majd sürgetem őket!
a két ünnep kőzt nem is dolgoznak!
|
| Storm | 2007.12.21. 07:33:09 / # 288240 |
|
Nem ugyanazok voltak műszakban, kivéve a reklamán.
Előzmény: #287998 cbtaxi 2007.12.20. 18:23:44 |