Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
utolsó senki 2007.12.28. 16:52:21 / # 286029
avatar
Szó sem volt semmi ilyenről,2x szólt a drosztra,majd Brekeke 10(!)perccel felvette a címet.Sacc 1,5 perc múlva meg elvették tőle...
Nevem senki 2007.12.28. 16:24:13 / # 285982
avatar
Nem védem én a Zolit, védje meg mindenki saját magát, meg a véleményét, de: Nem lehet, hogy délen adott árajánlatot v. intézett valamit és kérte a kolleginát, hogy tartsa az újpest drosztot, csak ő erröl elfeledkezett??
nyertes00 2007.12.28. 16:20:08 / # 285972
avatar
Most mér kérdezel ilyet? Valakire a levegő van jóhatással, valakire meg az ehető dolgok közelsége :-))))

nyertes00 2007.12.28. 16:18:55 / # 285968
avatar
Kicsit furcsa, hogy az egyesnek nem tűnt fel, hogy ez így nem jó. És,hogy nem szólt a 1037-nek, hogy te ezt már nem veheted fel...
free 2007.12.28. 15:51:14 / # 285966
avatar
Csak forgattam a fejem az autóban.Nem értettem mi az oka annak, hogy valakire nem úgy vonatkozik az etikai szabályzat, mint a többiekre.Pedig egyszerű. Két megszólítás és ha nem jelentkezik a droszt első , a címet fel kell dobni.Így is volt, csak a folytatás volt érdekes.

Fox 2007.12.28. 14:28:37 / # 286556
avatar
:D
Nevem senki 2007.12.28. 14:20:33 / # 286553
avatar
Látot már valaki olyan fotót Ricsinkről, amin nincs elérhető közelségben valami ehető??? DDDDDDDDDD

cbtaxi 2007.12.28. 13:49:21 / # 286498
avatar
Most mééé?Mi bajod van ezzel az arccal? :)))))
csogu 2007.12.28. 10:13:38 / # 286169
Nem tisztem a Zolit (1037) védeni, de egyike a legkorrektebb etikásoknak. Számomra elképzelhetetlen, hogy ekkorát hibázott volna. Az "éhség" meg nem rá jellemző. Amennyiben mégis így van, akkor ez a nem értem kategória nálam..:-( A csatornaszétválasztásban viszont igazad van. Biztos annak is meg volt az oka, de én is ki-kiugráltam az autóból és ijedten pislogtam az antenna írányába, tartva attól, hogy valakinek szüksége volt rá, majd amikor ráeszméltem, hogy mi a helyzet, akkor értetlenül néztem ki az egyébként sem értelmes arcom mögül:-))
cbtaxi 2007.12.28. 07:19:49 / # 286159
avatar
Erre én is kiváncsi vagyok!Ez történt valóban? Szóról-szóra?
Nevem senki 2007.12.28. 05:54:06 / # 286149
avatar
Rossznak látszik, nagyon rossznak, de biztosan birtokában vagy minden infónak?
free 2007.12.28. 05:03:51 / # 286079
avatar
Üdv! Az etikai bizottság példamutató tevékenységének egyik kis gyümölcse(tükör): Az este folyamán , mint azt már megszoktuk, a külön erre a célra "készített" újpesti droszt elsőt szólította a diszpécser.Majd szólította ismét, választ azonban másodszor sem kapott. Ezután SZABÁLYOSAN "adta el" a cib bankot, amit a 112 szintén szabályosan fel is vett.Úgy kb 1-2 perc múlva a már említett kolléganő keresgélni kezte a csatornán a 1037-es urat, aki ekkor ahogy kell bejelzett. Diszpécserünk "egy mozdulattal" megfosztotta a 112-t az álltala korrekt módon felvett címtől és még ugyanezzel a lendülettel lediktálta a 1037-nek, aki visszajelzésével mint etikás is jóváhagyta ezt a szabálytalanságot, nem utolsósorban érintettként, a példamutatás eléggé sajátos módját választva ezzel. Talán érdemes lenne többet lapozgatni azt a pár oldalt. Más. Lehet , hogy nem csak nekem tünt fel a csatornák értelmetlen szétválasztása.Legalább hatszor hittem azt, hogy lenyúlták az antennámat, de kiderült, hogy "budán " vagyok. Közben délen negyeddel kiabálnak egy Ferenciek terét irányban az Astoria felé. Logikus.Arra a percenként 4 címre biztos jó, de kinek?

trubadur 2007.12.27. 10:39:38 / # 286688
avatar
na végre valaki válaszol :-)) oké..
lalikirály 2007.12.27. 10:37:54 / # 286588
avatar
vasárnap 15h után,de telefonon pontosan megkapod
trubadur 2007.12.26. 18:07:00 / # 286062
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Kellemes karácsonyt mindenkinek ! A héten nem akartok Bólingozni valameik nap ?? Bólingosak ????

kasu 2007.12.23. 09:07:46 / # 285382
avatar
Mden keves és nem kedves ismerösömnek és KEDVES CSALÁDJÁNAK Békés-Boldog KARÁCSONYT!

nemkar 2007.12.23. 03:12:22 / # 274375
avatar
Minden kedves kollégámnak Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket, és Boldog Új Évet Kívánok.

trubadur 2007.12.22. 17:31:47 / # 272898
avatar
Ok Tod 8.-án Ja:-))

terminátor 2007.12.21. 11:43:55 / # 287559
avatar
hali! Trubadur megvolt a biztosítás intézése bementem személyesen mert ezek már nem akarnak dolgozni! de a márkaszervizben csak január 7.én kezdenek a karoszériások meg a fényezők! de majd sürgetem őket! a két ünnep kőzt nem is dolgoznak!

Storm 2007.12.21. 07:33:09 / # 288240
avatar
Nem ugyanazok voltak műszakban, kivéve a reklamán.
Oldalszám: 1757