Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
nyertes00 2008.01.06. 14:58:17 / # 286216
avatar
már megint egy támadás...... http://www.origo.hu/itthon/20080106-megtamadtak-egy-taxist-vonyarcvashegyen.html

TOMLA 2008.01.06. 14:57:22 / # 286174
avatar
Ahogy kinézek az ablakon legszivesebben visszaaludnék. Arra próbálok célozgatni, hogy a qrva anyukáját ennek az időjárásnak.
Nevem senki 2008.01.06. 14:52:07 / # 286163
avatar
Látom, még mindig nem ébredtél fel:-))))
TOMLA 2008.01.06. 14:51:52 / # 286155
avatar
No ja. Van ilyen lőrincen,káposztáson,csepelen stb..Ahogy ezt az én Boros komám mondta:olyan ez egész pontosan mint mikor az én Sári kutyám itten Alacskán kőrbepisili a területét osztán ha másik taxis kutyája be mer tévedni oda alaposan megharapja.
TOMLA 2008.01.06. 14:40:07 / # 286104
avatar
Gyere ki a hóra/jégre/!

törölt felh. 2008.01.06. 12:15:35 / # 285763
avatar
Tömöreben. Ráléptem két etikás tyúkszemére és ha meg akartam volna védeni magamat letiltott volna az elöljáró tiszt.Mint arra már volt példa.
törölt felh. 2008.01.06. 12:14:18 / # 285617
avatar
De ez itt a Főtaxis topik. A lényeg véletlenül felvetem hajnalban egy Móric Mc-ét 3perccel ami Érdre ment egyből be lettem támadva,mert állítólag az egyik etikás szerint a kódkírója nem az én kódomat írta de azért nem sikerült elérnie,hogy újra dobják a címet. Én meg bocsánatot kértem tőle,hogy felvettem a XI-be címet,és ezért áthívott északra gumifülre átjött a két említett kolléga és rólam beszéltek amikor be akartam kapcsolódni a beszélgetésbe ami rólam szólt akkor a 1035-azt mondta ha beleszólok kapok egy napot. Végül is csak arról volt szó amit leírattam.

cbtaxi 2008.01.06. 09:56:19 / # 273109
avatar
Nem történt semmi? AKKO MEGINT:

bemondó 2008.01.06. 08:21:16 / # 288319
avatar
"Álmában csönget egy picit..."
kasu 2008.01.06. 07:51:19 / # 288270
avatar
Laci elöbb ébredj föl oszt utána beszélj OKÉ?
csogu 2008.01.06. 05:01:00 / # 288005
Csak rosszul ébred, előfordult ez már mással is:-)
TOMLA 2008.01.06. 01:59:10 / # 287656
avatar
Nem tudom miről van szó, de ez itt olyan mintha nem a főtaxis, hanem a zóna v. a rádiós topicot olvasnám.
cbtaxi 2008.01.05. 21:21:10 / # 287430
avatar
Hmm...jó veletek dumcsizni,mentem is meló! :))))

cbtaxi 2008.01.05. 17:53:53 / # 287052
avatar
Jó reggelt!

törölt felh. 2008.01.05. 14:13:00 / # 285952
avatar
Imádom a szájhagyományokat és főleg azokat akik ápolják és terjesztik azokat: Kedves gumifülű kollégák 1048és1131. 1048: Nem azt mondtam,hogy agyilag nulla vagy hanem azt „agyilag még nem vagy a topon” . Ezt meg azért mondtam mert te említeted nemrég keltél fel és még azt sem tudod hol vagy és miről van szó PONT 1131: Te meg nem azt mondtad,hogy kiirtod a családomat amivel mindig kérkedsz hanem: Kár,hogy Hitler öngyilkos lett és nem fejezte be a művét, ezek meg itt tüntetnek. Na kérlek az a tüntetés emlékfelvonulás volt a több millió zsidó áldozat emlékére de téged mint RASZISTA egyént ez nem érint. Ja és a taxim színe nem piros.

terminátor 2008.01.05. 11:14:20 / # 285555
avatar
hali! mehet más is kuglizni? vagy csak a kiváltságosok! igyekszem egyébként:)

cbtaxi 2008.01.05. 07:19:41 / # 285553
avatar
Részemről:

csogu 2008.01.04. 19:22:08 / # 288026
Utolsó, minden rendben?:-)

csogu 2008.01.04. 19:21:49 / # 288022
Őt szerintem transzportálják:-)))
cbtaxi 2008.01.04. 19:17:29 / # 287991
avatar
A címekre is ilyen sebességgel vánszorogsz? :))
Oldalszám: 1757