| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| nyertes00 | 2008.01.06. 14:58:17 / # 286216 |
|
már megint egy támadás......
http://www.origo.hu/itthon/20080106-megtamadtak-egy-taxist-vonyarcvashegyen.html
|
| TOMLA | 2008.01.06. 14:57:22 / # 286174 |
|
Ahogy kinézek az ablakon legszivesebben visszaaludnék. Arra próbálok célozgatni, hogy a qrva anyukáját ennek az időjárásnak.
Előzmény: #286163 Nevem senki 2008.01.06. 14:52:07 |
| Nevem senki | 2008.01.06. 14:52:07 / # 286163 |
|
Látom, még mindig nem ébredtél fel:-))))
Előzmény: #286104 TOMLA 2008.01.06. 14:40:07 |
| TOMLA | 2008.01.06. 14:51:52 / # 286155 |
|
No ja. Van ilyen lőrincen,káposztáson,csepelen stb..Ahogy ezt az én Boros komám mondta:olyan ez egész pontosan mint mikor az én Sári kutyám itten Alacskán kőrbepisili a területét osztán ha másik taxis kutyája be mer tévedni oda alaposan megharapja.
Előzmény: #285617 2008.01.06. 12:14:18 |
| TOMLA | 2008.01.06. 14:40:07 / # 286104 |
|
Gyere ki a hóra/jégre/!
|
| törölt felh. | 2008.01.06. 12:15:35 / # 285763 |
|
Tömöreben.
Ráléptem két etikás tyúkszemére és ha meg akartam volna védeni magamat letiltott volna az elöljáró tiszt.Mint arra már volt példa.
Előzmény: #285617 2008.01.06. 12:14:18 |
| törölt felh. | 2008.01.06. 12:14:18 / # 285617 |
|
De ez itt a Főtaxis topik.
A lényeg véletlenül felvetem hajnalban egy Móric Mc-ét 3perccel ami Érdre ment egyből be lettem támadva,mert állítólag az egyik etikás szerint a kódkírója nem az én kódomat írta de azért nem sikerült elérnie,hogy újra dobják a címet.
Én meg bocsánatot kértem tőle,hogy felvettem a XI-be címet,és ezért áthívott északra gumifülre átjött a két említett kolléga és rólam beszéltek amikor be akartam kapcsolódni a beszélgetésbe ami rólam szólt akkor a 1035-azt mondta ha beleszólok kapok egy napot. Végül is csak arról volt szó amit leírattam.
|
| cbtaxi | 2008.01.06. 09:56:19 / # 273109 |
|
Nem történt semmi?
AKKO MEGINT:
|
| bemondó | 2008.01.06. 08:21:16 / # 288319 |
|
"Álmában csönget egy picit..."
Előzmény: #288270 kasu 2008.01.06. 07:51:19 |
| kasu | 2008.01.06. 07:51:19 / # 288270 |
|
Laci elöbb ébredj föl oszt utána beszélj OKÉ?
Előzmény: #287656 TOMLA 2008.01.06. 01:59:10 |
| csogu | 2008.01.06. 05:01:00 / # 288005 |
|
Csak rosszul ébred, előfordult ez már mással is:-)
Előzmény: #287656 TOMLA 2008.01.06. 01:59:10 |
|
| TOMLA | 2008.01.06. 01:59:10 / # 287656 |
|
Nem tudom miről van szó, de ez itt olyan mintha nem a főtaxis, hanem a zóna v. a rádiós topicot olvasnám.
Előzmény: #285952 2008.01.05. 14:13:00 |
| cbtaxi | 2008.01.05. 21:21:10 / # 287430 |
|
Hmm...jó veletek dumcsizni,mentem is meló! :))))
|
| cbtaxi | 2008.01.05. 17:53:53 / # 287052 |
|
Jó reggelt!
|
| törölt felh. | 2008.01.05. 14:13:00 / # 285952 |
|
Imádom a szájhagyományokat és főleg azokat akik ápolják és terjesztik azokat:
Kedves gumifülű kollégák 1048és1131.
1048:
Nem azt mondtam,hogy agyilag nulla vagy hanem azt „agyilag még nem vagy a topon” .
Ezt meg azért mondtam mert te említeted nemrég keltél fel és még azt sem tudod hol vagy és miről van szó PONT
1131:
Te meg nem azt mondtad,hogy kiirtod a családomat amivel mindig kérkedsz hanem:
Kár,hogy Hitler öngyilkos lett és nem fejezte be a művét, ezek meg itt tüntetnek.
Na kérlek az a tüntetés emlékfelvonulás volt a több millió zsidó áldozat emlékére de téged mint RASZISTA egyént ez nem érint.
Ja és a taxim színe nem piros.
|
| terminátor | 2008.01.05. 11:14:20 / # 285555 |
|
hali!
mehet más is kuglizni?
vagy csak a kiváltságosok!
igyekszem egyébként:)
|
| cbtaxi | 2008.01.05. 07:19:41 / # 285553 |
|
Részemről:
|
| csogu | 2008.01.04. 19:22:08 / # 288026 |
|
Utolsó, minden rendben?:-)
|
|
| csogu | 2008.01.04. 19:21:49 / # 288022 |
|
Őt szerintem transzportálják:-)))
Előzmény: #287991 cbtaxi 2008.01.04. 19:17:29 |
|
| cbtaxi | 2008.01.04. 19:17:29 / # 287991 |
|
A címekre is ilyen sebességgel vánszorogsz? :))
Előzmény: #287353 trubadur 2008.01.04. 16:19:08 |