| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| trubadur | 2008.01.06. 22:45:02 / # 287143 |
|
Nem, nem vagy kiszámítható,de mondom én hogy az van amire gondolok.........
(és egyébként a 1035- ös kolléga úr azért kérdezett vissza, mert a kódkiíróján a 1512 jelent meg)
Csak ennyi...
Előzmény: #286946 cbtaxi 2008.01.06. 21:54:33 |
| törölt felh. | 2008.01.06. 22:26:10 / # 287064 |
|
Hagyad ma'.
Hiszen 25 éve fötaxis.Tudod meglepetések helyet.
Előzmény: #286959 cbtaxi 2008.01.06. 22:12:29 |
| törölt felh. | 2008.01.06. 22:24:53 / # 287055 |
|
Póker?
Előzmény: #286978 cbtaxi 2008.01.06. 22:13:17 |
| cbtaxi | 2008.01.06. 22:13:17 / # 286978 |
|
Ulti? Kell egy harmadik!
Előzmény: #286955 2008.01.06. 22:09:28 |
| cbtaxi | 2008.01.06. 22:12:29 / # 286959 |
|
Jaj,csak most el ne kezdjétek a " te még kaviccsal dobáltad a taxit,amikor én már....." dumát!
Ez a "több füled lesz mint fogad" duma meg aztán tényleg nem kéne!
Boritékolható,hogy JWT nem hagyja szó nélkül,erre majd Te fox reagálni,Ákos megint vissza,és így tovább......
Bár az is igaz,így legalább beindul egy kicsit ez a topic is! :)))))))))))))
Előzmény: #286948 falcon 2008.01.06. 21:54:51 |
| törölt felh. | 2008.01.06. 22:09:28 / # 286955 |
|
Felölem sakkozhatunk is.
Zéro fighternek említeném meg,hogy a Polgár lánnyal jártam általánosba.
Előzmény: #286951 cbtaxi 2008.01.06. 22:02:37 |
| törölt felh. | 2008.01.06. 22:08:09 / # 286954 |
|
Kedeves névtelenül becsmérlő kolléga!!!
-Érzésem szerint egyenlő a tagdíjunk mértéke és egyféle etikai szabályzat van ami rád is és rám is úgyanúgy vonatkozik fügetlenül attól,hogy ki mennyi ideje főtaxis.
-Tőbb vagyok mint 25 éves.
-Igen a szívemre fogom venni azt ha jogtalanul járnak el velem szamben.
-Nagyon erös lehetsz.(Juniorban Bp 2 voltam 1113 indulóból).
-A kód kiíróját visszont csak ő látta.
Előzmény: #286948 falcon 2008.01.06. 21:54:51 |
| cbtaxi | 2008.01.06. 22:02:37 / # 286951 |
|
Mindig ez a Bogdáni!Én már soxor tényleg nem tudom,mokor poénkodsz és mikor gondolod komolyan!
Némi támpont a smiley,ha van!
De az erőszak sosem megoldás.Érdekes lenne hallani 1X egy olyat,hogy: " - Beszóltál kiscsávó?Holnap este 7-kor a zuglói sakkörben várlak!!!!!" -:)))))
Előzmény: #286942 2008.01.06. 21:38:14 |
| törölt felh. | 2008.01.06. 22:00:43 / # 286950 |
|
Annál is inkább,mert nem 4 szem közt zajlott le,hanem "nagy nyílvánosság" előtt és bármikor dokumentálhatóan.( visszahallgatás)
Kérlek alásan nem mindent lehet vissza hallgatni.
PL a 1131-es kolléga RASZISTA beszólását sem tudták visszahalgatni.
Ne a 1035-őt is vissza lehetne hallgatni mert az ő elmondása szerint megint más kódot írt a kódkírója az én kódómra.Persze csak akkor írja félre ha a XI-be veszek fel címet.
Bár az is lehet hogy a hideg miatt írt mást neki.Mert arra úgye nem is gondolok,hogy a diszpécsert akarta félre vezetni.
Előzmény: #286946 cbtaxi 2008.01.06. 21:54:33 |
| falcon | 2008.01.06. 21:54:51 / # 286948 |
|
Kedves JWT!
én már 25 éve itt vagyok a cégnél, Te még gondolat sem voltál....
De ha a szívedre fogod venni ezeket a dolgokat, akkor ezentúl damaszkuszi székelynek foglak hívni. a másik meg az, hogy ha továbbra is ilyen stílusban fogsz beszélni- pláne forgalmi csatornán- több füled lesz mint fogad. és egyébként a 1035- ös kolléga úr azért kérdezett vissza, mert a kódkiíróján a 1512 jelent meg.
Előzmény: #286942 2008.01.06. 21:38:14 |
| cbtaxi | 2008.01.06. 21:54:33 / # 286946 |
|
"Gondoltam jön ez a kérdés :-)))"
Ne basszki,ennyire kiszámítható már a reakcióm? :))))
Egyetértek azzal,hogy ha valakinek konfliktusa támad valakivel,akkor a történteknek megfelelően írja meg,ha már 1X kényszert érez erre!Annál is inkább,mert nem 4 szem közt zajlott le,hanem "nagy nyílvánosság" előtt és bármikor dokumentálhatóan.( visszahallgatás)
A másik dolog meg a kódkiíró.Ha azzal az indokkal,hogy nála nem azt írta ki mint amit a központ gépe,az meglehetősen-mondjuk úgy-,hogy "érdekes" próbálkozás.
Megjegyzem,én ilyet még nem hallottam és nehezen tudom elképzelni,hogy az Ernő ilyesmihez folyamodna.
De mivel nem hallottam az esetet a saját fülemmel,így nem is minősítek.
Csak érdeklődtem! :)))))
Előzmény: #286936 trubadur 2008.01.06. 21:34:28 |
| trubadur | 2008.01.06. 21:51:58 / # 286943 |
|
Elvégztem a KOKO féle box Bírói vizsgát, úgy hogy álandó Bírója leszek a Bogdáni úti ringnek :-)))
Előzmény: #286942 2008.01.06. 21:38:14 |
| törölt felh. | 2008.01.06. 21:38:14 / # 286942 |
|
Jó akkor lehet nem jól tudom a tisztelt etikás kolléga kódját akkor az Okoska és a 1131 volt ott gumifülezni.
Én nem nevezném beszélgetésnek azt a részt amikor az etikás azzal fenyeget,hogy ha beleszólok akkor letilt egy napra amikor rólam van szó. De hát akkor hallotad hogyan folyt a beszélgetés a RASZISTA&és a hatalmukkal visszaélő etikások között.
De legalább azzal is tisztában vannak hogyha sokáig csesztetnek Bogdáni lesz a vége:-)))
Előzmény: #286930 trubadur 2008.01.06. 19:58:54 |
| trubadur | 2008.01.06. 21:34:28 / # 286936 |
|
Gondoltam jön ez a kérdés :-)))őszintén ? nem tom, ezt a 1035-ös kolegámtól kérdezd meg,lehet hogy neki valami mást írt, vagy 508-528-at, nem tom, a másik meg azt sem tudom,neki milyen a kódkiírója,mert hogy nem egyformák,3 féle fajta van :-))
De én nem azért írtam hogy most ezt boncolgassam,azért írtam hogy a Pistit mért keveri bele amikor ott sem volt!!!A másik meg úgy mesélje el a dolgot ahogy is az volt,szerintem így lenne a korekt.
Előzmény: #286933 cbtaxi 2008.01.06. 20:32:09 |
| cbtaxi | 2008.01.06. 20:32:09 / # 286933 |
|
Ok.Ákos sose volt élesfülü.Neki minden trilla egyforma.
De ha Te végig hallottad az esetet,akkor áruld el:mi volt(ha ezek után volt egyáltalán)a kódkiíró körül?Vagy ez is csak kacsa? :)))))
Előzmény: #286930 trubadur 2008.01.06. 19:58:54 |
| trubadur | 2008.01.06. 20:01:23 / # 286932 |
|
Te meg robotember ha akarsz guringálni, akkó keress meg!
Majd meg nézzük hogy is szerepelsz tatyókám :-))
Előzmény: #285555 terminátor 2008.01.05. 11:14:20 |
| trubadur | 2008.01.06. 19:58:54 / # 286930 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
JWT nem a frankót montad már megint el,csak a 1035-el beszélgettél, és gumifül volt a 1131.
Hát a 1048-as kolegám meg ott sem volt,nem tom mért kavarod már megint bele,én is hallotam az egész csevejt.
Ha leírod azt ami fáj, az nem baj,csak a frankót írd le,ne keverj bele olyan valakit aki ott sem volt.
Igen ott volt még valaki, de az nem 1048-as volt.
Előzmény: #285952 2008.01.05. 14:13:00 |
| cbtaxi | 2008.01.06. 19:17:38 / # 286878 |
|
Én eddig úgy tudtam,hogy a központ számítógépének a monitorján megjelenő kód a mérvadó!
Melyik etikás,gondolja azt,hogy az ő gagyi kódkiírója ezt felülbírálja?
Előzmény: #285617 2008.01.06. 12:14:18 |
| törölt felh. | 2008.01.06. 18:41:11 / # 286860 |
|
Látos Óbudán ez máshogy müködik mi nem csak az UFO-kat harapjuk hanem egymást helybélieket is.
Előzmény: #286155 TOMLA 2008.01.06. 14:51:52 |
| Nevem senki | 2008.01.06. 15:01:45 / # 286259 |
|
Nálunk gyönyörű idő van, tiszta jégvilág!!
A tuják olyanok, mintha smaragdszín tengervízből faragták volna őket, de még a drótkerítés is vetekszik a halasi csipkével:-)))
Előzmény: #286174 TOMLA 2008.01.06. 14:57:22 |