Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
trubadur 2008.01.06. 22:45:02 / # 287143
avatar
Nem, nem vagy kiszámítható,de mondom én hogy az van amire gondolok......... (és egyébként a 1035- ös kolléga úr azért kérdezett vissza, mert a kódkiíróján a 1512 jelent meg) Csak ennyi...
törölt felh. 2008.01.06. 22:26:10 / # 287064
avatar
Hagyad ma'. Hiszen 25 éve fötaxis.Tudod meglepetések helyet.
törölt felh. 2008.01.06. 22:24:53 / # 287055
avatar
Póker?
cbtaxi 2008.01.06. 22:13:17 / # 286978
avatar
Ulti? Kell egy harmadik!
cbtaxi 2008.01.06. 22:12:29 / # 286959
avatar
Jaj,csak most el ne kezdjétek a " te még kaviccsal dobáltad a taxit,amikor én már....." dumát! Ez a "több füled lesz mint fogad" duma meg aztán tényleg nem kéne! Boritékolható,hogy JWT nem hagyja szó nélkül,erre majd Te fox reagálni,Ákos megint vissza,és így tovább...... Bár az is igaz,így legalább beindul egy kicsit ez a topic is! :)))))))))))))
törölt felh. 2008.01.06. 22:09:28 / # 286955
avatar
Felölem sakkozhatunk is. Zéro fighternek említeném meg,hogy a Polgár lánnyal jártam általánosba.
törölt felh. 2008.01.06. 22:08:09 / # 286954
avatar
Kedeves névtelenül becsmérlő kolléga!!! -Érzésem szerint egyenlő a tagdíjunk mértéke és egyféle etikai szabályzat van ami rád is és rám is úgyanúgy vonatkozik fügetlenül attól,hogy ki mennyi ideje főtaxis. -Tőbb vagyok mint 25 éves. -Igen a szívemre fogom venni azt ha jogtalanul járnak el velem szamben. -Nagyon erös lehetsz.(Juniorban Bp 2 voltam 1113 indulóból). -A kód kiíróját visszont csak ő látta.
cbtaxi 2008.01.06. 22:02:37 / # 286951
avatar
Mindig ez a Bogdáni!Én már soxor tényleg nem tudom,mokor poénkodsz és mikor gondolod komolyan! Némi támpont a smiley,ha van! De az erőszak sosem megoldás.Érdekes lenne hallani 1X egy olyat,hogy: " - Beszóltál kiscsávó?Holnap este 7-kor a zuglói sakkörben várlak!!!!!" -:)))))
törölt felh. 2008.01.06. 22:00:43 / # 286950
avatar
Annál is inkább,mert nem 4 szem közt zajlott le,hanem "nagy nyílvánosság" előtt és bármikor dokumentálhatóan.( visszahallgatás) Kérlek alásan nem mindent lehet vissza hallgatni. PL a 1131-es kolléga RASZISTA beszólását sem tudták visszahalgatni. Ne a 1035-őt is vissza lehetne hallgatni mert az ő elmondása szerint megint más kódot írt a kódkírója az én kódómra.Persze csak akkor írja félre ha a XI-be veszek fel címet. Bár az is lehet hogy a hideg miatt írt mást neki.Mert arra úgye nem is gondolok,hogy a diszpécsert akarta félre vezetni.
falcon 2008.01.06. 21:54:51 / # 286948
avatar
Kedves JWT! én már 25 éve itt vagyok a cégnél, Te még gondolat sem voltál.... De ha a szívedre fogod venni ezeket a dolgokat, akkor ezentúl damaszkuszi székelynek foglak hívni. a másik meg az, hogy ha továbbra is ilyen stílusban fogsz beszélni- pláne forgalmi csatornán- több füled lesz mint fogad. és egyébként a 1035- ös kolléga úr azért kérdezett vissza, mert a kódkiíróján a 1512 jelent meg.
cbtaxi 2008.01.06. 21:54:33 / # 286946
avatar
"Gondoltam jön ez a kérdés :-)))" Ne basszki,ennyire kiszámítható már a reakcióm? :)))) Egyetértek azzal,hogy ha valakinek konfliktusa támad valakivel,akkor a történteknek megfelelően írja meg,ha már 1X kényszert érez erre!Annál is inkább,mert nem 4 szem közt zajlott le,hanem "nagy nyílvánosság" előtt és bármikor dokumentálhatóan.( visszahallgatás) A másik dolog meg a kódkiíró.Ha azzal az indokkal,hogy nála nem azt írta ki mint amit a központ gépe,az meglehetősen-mondjuk úgy-,hogy "érdekes" próbálkozás. Megjegyzem,én ilyet még nem hallottam és nehezen tudom elképzelni,hogy az Ernő ilyesmihez folyamodna. De mivel nem hallottam az esetet a saját fülemmel,így nem is minősítek. Csak érdeklődtem! :)))))
trubadur 2008.01.06. 21:51:58 / # 286943
avatar
Elvégztem a KOKO féle box Bírói vizsgát, úgy hogy álandó Bírója leszek a Bogdáni úti ringnek :-)))
törölt felh. 2008.01.06. 21:38:14 / # 286942
avatar
Jó akkor lehet nem jól tudom a tisztelt etikás kolléga kódját akkor az Okoska és a 1131 volt ott gumifülezni. Én nem nevezném beszélgetésnek azt a részt amikor az etikás azzal fenyeget,hogy ha beleszólok akkor letilt egy napra amikor rólam van szó. De hát akkor hallotad hogyan folyt a beszélgetés a RASZISTA&és a hatalmukkal visszaélő etikások között. De legalább azzal is tisztában vannak hogyha sokáig csesztetnek Bogdáni lesz a vége:-)))
trubadur 2008.01.06. 21:34:28 / # 286936
avatar
Gondoltam jön ez a kérdés :-)))őszintén ? nem tom, ezt a 1035-ös kolegámtól kérdezd meg,lehet hogy neki valami mást írt, vagy 508-528-at, nem tom, a másik meg azt sem tudom,neki milyen a kódkiírója,mert hogy nem egyformák,3 féle fajta van :-)) De én nem azért írtam hogy most ezt boncolgassam,azért írtam hogy a Pistit mért keveri bele amikor ott sem volt!!!A másik meg úgy mesélje el a dolgot ahogy is az volt,szerintem így lenne a korekt.
cbtaxi 2008.01.06. 20:32:09 / # 286933
avatar
Ok.Ákos sose volt élesfülü.Neki minden trilla egyforma. De ha Te végig hallottad az esetet,akkor áruld el:mi volt(ha ezek után volt egyáltalán)a kódkiíró körül?Vagy ez is csak kacsa? :)))))
trubadur 2008.01.06. 20:01:23 / # 286932
avatar
Te meg robotember ha akarsz guringálni, akkó keress meg! Majd meg nézzük hogy is szerepelsz tatyókám :-))
trubadur 2008.01.06. 19:58:54 / # 286930
avatar
Jó reggelt szasztok !!! JWT nem a frankót montad már megint el,csak a 1035-el beszélgettél, és gumifül volt a 1131. Hát a 1048-as kolegám meg ott sem volt,nem tom mért kavarod már megint bele,én is hallotam az egész csevejt. Ha leírod azt ami fáj, az nem baj,csak a frankót írd le,ne keverj bele olyan valakit aki ott sem volt. Igen ott volt még valaki, de az nem 1048-as volt.
cbtaxi 2008.01.06. 19:17:38 / # 286878
avatar
Én eddig úgy tudtam,hogy a központ számítógépének a monitorján megjelenő kód a mérvadó! Melyik etikás,gondolja azt,hogy az ő gagyi kódkiírója ezt felülbírálja?
törölt felh. 2008.01.06. 18:41:11 / # 286860
avatar
Látos Óbudán ez máshogy müködik mi nem csak az UFO-kat harapjuk hanem egymást helybélieket is.
Nevem senki 2008.01.06. 15:01:45 / # 286259
avatar
Nálunk gyönyörű idő van, tiszta jégvilág!! A tuják olyanok, mintha smaragdszín tengervízből faragták volna őket, de még a drótkerítés is vetekszik a halasi csipkével:-)))
Oldalszám: 1757