| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.01.04. 17:55:18 / # 287723 |
|
Te mindig ilyen gyengén szerepelsz?:-)
Előzmény: #287353 trubadur 2008.01.04. 16:19:08 |
|
| trubadur | 2008.01.04. 16:19:08 / # 287353 |
|
Csak úgy megemlítem, a főnök is odarakta itt magát rendesen, tudjátok ez ÉLES volt :-)))
Előzmény: #287349 trubadur 2008.01.04. 16:15:02 |
| trubadur | 2008.01.04. 16:15:02 / # 287349 |
|
Előzmény: #287345 trubadur 2008.01.04. 16:14:37 |
| trubadur | 2008.01.04. 16:14:37 / # 287345 |
|
Előzmény: #287344 trubadur 2008.01.04. 16:14:27 |
| trubadur | 2008.01.04. 16:14:27 / # 287344 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Folytatom a tegnapit, és itt a tavalyi csúcs... és vajon ki dobta ???
Segíség.... ha valaki nem ismeri :VÉSZTŐI-FENEGYEREK :-))
|
| csogu | 2008.01.04. 11:54:47 / # 287134 |
|
A Főpohárnok még csak-csak, de Őrzőjévé??:-)
Rám meg bízd az ebéded!!!:-)
Előzmény: #287119 bemondó 2008.01.04. 11:40:25 |
|
| bemondó | 2008.01.04. 11:40:25 / # 287119 |
|
Minthogy hűséges társam vagy az ivásban, kinevezlek Főpohárnokká, és a Pálinka Őrzőjévé!!
Nagymester
|
| bemondó | 2008.01.04. 11:38:40 / # 287070 |
|
A pénztárban Baji Tibi családjának gyűjtenek pénzt. Aki úgy érzi fáradjon be, vagy keressen meg engem illetve Útolsó Senki topictársat, eljuttatjuk.
|
| bemondó | 2008.01.04. 11:31:57 / # 287057 |
|
Megerősítem. Most beszéltem vele.
|
| AdamGyak | 2008.01.04. 11:23:48 / # 287038 |
|
Én is szeretnék :(
Nem baj majd ha én főtaxis leszek :P
|
| cbtaxi | 2008.01.04. 10:16:18 / # 286960 |
|
Köszi a tájékoztatást!
|
| Nevem senki | 2008.01.04. 09:51:23 / # 287184 |
|
Nem!
A jövő héten már lehet valszeg menni a kártyákért:-)
Ma reggeli infó a Szatírtól.
Előzmény: #287182 cbtaxi 2008.01.04. 09:12:11 |
| cbtaxi | 2008.01.04. 09:12:11 / # 287182 |
|
Hogy-hogy?
Ez egy etikás projekt,csak nekik lesz ingyenes cégtelefon?
|
| utolsó senki | 2008.01.04. 09:09:20 / # 287176 |
|
Ezt etikai vonalon tudakold meg!(úgysem tudnak rá válaszolni...)
Előzmény: #287140 cbtaxi 2008.01.04. 09:02:21 |
| cbtaxi | 2008.01.04. 09:02:21 / # 287140 |
|
Mi újság a flotta telefon projekttel,lesz belőle vmi?
|
| utolsó senki | 2008.01.04. 08:48:57 / # 287133 |
|
Bandi,gondolom,Te vagy a fő-fő,de a Kéményessel megharcolnék az al-fő címért!(habár Neki kijár a kizárási szankció a jóval magasabb áron való forgalmazásért...)
Mellékesen megjegyzem,az Okoska azonnal legalább 3 ponban való vétségért eleve nem lehet tag!!!(esetleg a 1015 Laci takarítási tapasztalatait beszámíthatjuk...)
Az FPLLT EK-t maximálisan elfogadom!(most sem vagyok józan...)!
Előzmény: #286976 bemondó 2008.01.04. 06:05:52 |
| cbtaxi | 2008.01.04. 08:14:05 / # 287077 |
|
És ha nincs hó,akkor éheztek? :))
Előzmény: #286967 bemondó 2008.01.04. 05:16:53 |
| bemondó | 2008.01.04. 06:10:02 / # 287036 |
|
Gyümölcsön Érlelt Eredeti Kisüsti Fürtös Meggypálinka
|
| bemondó | 2008.01.04. 06:05:52 / # 286976 |
|
A Főtaxi Pálinka Lovagrend
Etikai Szabályzata
A Főtaxi Pálinka Lovagrend rendes tagjai és tiszteletbeli tagjai (továbbiakban: Tagok) működésük során betartandó etikai szabályokat, valamint azok megértése esetén követendő eljárásokat az alábbiakban határozzák meg:
Általános etikai elvárások:
- A tagok a magyar törvényeket és jogszabályokat néha betartják, azokkal ellentétes tevékenységet ritkán folytatnak.
- A Tagok jogaik gyakorlása és kötelezettségeik teljesítése során rossz szándékú és rosszhiszemű üzleti magatartást tanúsítanak. Nem tartják be a tisztességtelen piaci magatartás tilalmára vonatkozó, valamint a versenykorlátozást tiltó jogszabályokat, a fogyasztóvédelmi normákat, és semmibe veszi a Jövedéki Törvény előírásait.
Speciális etikai elvárások:
A Magyar Pálinka Lovagrend Tagja
- lehetőségeihez mérten az Egyesület munkájában aktívan részt vesz, vállalt kötelezettségeinek maradéktalanul eleget tesz,
- mindig a magyar pálinka hírnevének növelésén fáradozik,
- a fogyasztói szokásokat a mértéktelen és kulturálatlan italfogyasztás felé tereli,
- minden esetben, ahol pálinka fogyasztására sor kerül, példát mutat a pálinka iránti tiszteletével, kulturálatlan viselkedésével, a pálinka mértéktelen fogyasztásával,
- nem ápolja, nem őrzi és bővíti a pálinka készítésével, fogyasztásával kapcsolatos hagyományokat,
- munkájával saját maga, lovagtársai, a Főtaxi Pálinka Lovagrend és végső soron a pálinka jó hírnevéért, megbecsüléséért semmit sem tesz,
- lovagtársáról, annak vállalkozásáról, termékeiről igazat nem állít, pozitív véleményt nem hangoztat,
- a tudomására jutott üzleti titkot kifecsegi.
Etikai eljárás:
Etikai eljárást a Nagymester (elnök) kezdeményezi, amennyiben
- etikátlan eljárást észlel,
- bárki a tagok közül hozzá ilyen kéréssel fordul.
Etikai bizottság:
- 1 tagú
- tagját ad hoc. jelleggel a Nagymester (elnök) választja és bízza meg,
- hatásköre: az etikai eljárás (30 napon belüli) lefolytatása,
- eljárása során a vizsgált ügyben szavazás nélkül, súlytöbbséggel dönt,
- írásba foglalt határozatát, szükség esetén szankciókra vonatkozó javaslatát átadja a Lovagi Tanácsnak, mint szankciók kiszabására jogosult testületnek, majd úgy dönt ahogy akar.
Szankciók:
1pont jár:
- koccintás előtti beleivás /aláindulás/
- koccintás utáni habozás /Túlivás/
- kiöntés közben a pálinkakezelő megzavarása,
1 nap alkoholtól eltiltás jár:
- koccintás utáni pálinka visszaadás
- etikátlan pohárfelvétel
- a pálinkaivás szabályainak enyhe fokú megsértése
1 hét alkoholelvonás jár:
-a pálinkaivás szabályainak súlyos fokú megsértése
- a pálinkakezelő szándékos megtévesztése
- Az EB ill. a Nagymester megsértése
Kizárás
- A pálinkának a megengedettnél jóval magasabb áron való értékesítése a tagok felé
- Tagtárs tettleges bántalmazása
- Hányás, ájulás esetén segítségnyújtás elmulasztása
Ezen Etikai Kódexet a Főtaxi Pálinka Lovagrend Lovagi Tanácsa 2008. januárjában fogadta el.
|
| bemondó | 2008.01.04. 05:16:53 / # 286967 |
|
Tudod nálunk ez úgy van, ha én főzök jóllakik a család, ha a nejem, akkor "leszaladunk szánkózni" felkiáltással elsunnyogunk a fiammal a közeli mekibe. Aztán meg már nem vagyunk éhesek:))))
|