Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.01.04. 17:55:18 / # 287723
Te mindig ilyen gyengén szerepelsz?:-)
trubadur 2008.01.04. 16:19:08 / # 287353
avatar
Csak úgy megemlítem, a főnök is odarakta itt magát rendesen, tudjátok ez ÉLES volt :-)))
trubadur 2008.01.04. 16:15:02 / # 287349
avatar
trubadur 2008.01.04. 16:14:37 / # 287345
avatar
trubadur 2008.01.04. 16:14:27 / # 287344
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Folytatom a tegnapit, és itt a tavalyi csúcs... és vajon ki dobta ??? Segíség.... ha valaki nem ismeri :VÉSZTŐI-FENEGYEREK :-))

csogu 2008.01.04. 11:54:47 / # 287134
A Főpohárnok még csak-csak, de Őrzőjévé??:-) Rám meg bízd az ebéded!!!:-)
bemondó 2008.01.04. 11:40:25 / # 287119
avatar
Minthogy hűséges társam vagy az ivásban, kinevezlek Főpohárnokká, és a Pálinka Őrzőjévé!! Nagymester

bemondó 2008.01.04. 11:38:40 / # 287070
avatar
A pénztárban Baji Tibi családjának gyűjtenek pénzt. Aki úgy érzi fáradjon be, vagy keressen meg engem illetve Útolsó Senki topictársat, eljuttatjuk.

bemondó 2008.01.04. 11:31:57 / # 287057
avatar
Megerősítem. Most beszéltem vele.

AdamGyak 2008.01.04. 11:23:48 / # 287038
avatar
Én is szeretnék :( Nem baj majd ha én főtaxis leszek :P

cbtaxi 2008.01.04. 10:16:18 / # 286960
avatar
Köszi a tájékoztatást!

Nevem senki 2008.01.04. 09:51:23 / # 287184
avatar
Nem! A jövő héten már lehet valszeg menni a kártyákért:-) Ma reggeli infó a Szatírtól.
cbtaxi 2008.01.04. 09:12:11 / # 287182
avatar
Hogy-hogy? Ez egy etikás projekt,csak nekik lesz ingyenes cégtelefon?
utolsó senki 2008.01.04. 09:09:20 / # 287176
avatar
Ezt etikai vonalon tudakold meg!(úgysem tudnak rá válaszolni...)
cbtaxi 2008.01.04. 09:02:21 / # 287140
avatar
Mi újság a flotta telefon projekttel,lesz belőle vmi?

utolsó senki 2008.01.04. 08:48:57 / # 287133
avatar
Bandi,gondolom,Te vagy a fő-fő,de a Kéményessel megharcolnék az al-fő címért!(habár Neki kijár a kizárási szankció a jóval magasabb áron való forgalmazásért...) Mellékesen megjegyzem,az Okoska azonnal legalább 3 ponban való vétségért eleve nem lehet tag!!!(esetleg a 1015 Laci takarítási tapasztalatait beszámíthatjuk...) Az FPLLT EK-t maximálisan elfogadom!(most sem vagyok józan...)!
cbtaxi 2008.01.04. 08:14:05 / # 287077
avatar
És ha nincs hó,akkor éheztek? :))
bemondó 2008.01.04. 06:10:02 / # 287036
avatar
Gyümölcsön Érlelt Eredeti Kisüsti Fürtös Meggypálinka

bemondó 2008.01.04. 06:05:52 / # 286976
avatar
A Főtaxi Pálinka Lovagrend Etikai Szabályzata A Főtaxi Pálinka Lovagrend rendes tagjai és tiszteletbeli tagjai (továbbiakban: Tagok) működésük során betartandó etikai szabályokat, valamint azok megértése esetén követendő eljárásokat az alábbiakban határozzák meg: Általános etikai elvárások: - A tagok a magyar törvényeket és jogszabályokat néha betartják, azokkal ellentétes tevékenységet ritkán folytatnak. - A Tagok jogaik gyakorlása és kötelezettségeik teljesítése során rossz szándékú és rosszhiszemű üzleti magatartást tanúsítanak. Nem tartják be a tisztességtelen piaci magatartás tilalmára vonatkozó, valamint a versenykorlátozást tiltó jogszabályokat, a fogyasztóvédelmi normákat, és semmibe veszi a Jövedéki Törvény előírásait. Speciális etikai elvárások: A Magyar Pálinka Lovagrend Tagja - lehetőségeihez mérten az Egyesület munkájában aktívan részt vesz, vállalt kötelezettségeinek maradéktalanul eleget tesz, - mindig a magyar pálinka hírnevének növelésén fáradozik, - a fogyasztói szokásokat a mértéktelen és kulturálatlan italfogyasztás felé tereli, - minden esetben, ahol pálinka fogyasztására sor kerül, példát mutat a pálinka iránti tiszteletével, kulturálatlan viselkedésével, a pálinka mértéktelen fogyasztásával, - nem ápolja, nem őrzi és bővíti a pálinka készítésével, fogyasztásával kapcsolatos hagyományokat, - munkájával saját maga, lovagtársai, a Főtaxi Pálinka Lovagrend és végső soron a pálinka jó hírnevéért, megbecsüléséért semmit sem tesz, - lovagtársáról, annak vállalkozásáról, termékeiről igazat nem állít, pozitív véleményt nem hangoztat, - a tudomására jutott üzleti titkot kifecsegi. Etikai eljárás: Etikai eljárást a Nagymester (elnök) kezdeményezi, amennyiben - etikátlan eljárást észlel, - bárki a tagok közül hozzá ilyen kéréssel fordul. Etikai bizottság: - 1 tagú - tagját ad hoc. jelleggel a Nagymester (elnök) választja és bízza meg, - hatásköre: az etikai eljárás (30 napon belüli) lefolytatása, - eljárása során a vizsgált ügyben szavazás nélkül, súlytöbbséggel dönt, - írásba foglalt határozatát, szükség esetén szankciókra vonatkozó javaslatát átadja a Lovagi Tanácsnak, mint szankciók kiszabására jogosult testületnek, majd úgy dönt ahogy akar. Szankciók: 1pont jár: - koccintás előtti beleivás /aláindulás/ - koccintás utáni habozás /Túlivás/ - kiöntés közben a pálinkakezelő megzavarása, 1 nap alkoholtól eltiltás jár: - koccintás utáni pálinka visszaadás - etikátlan pohárfelvétel - a pálinkaivás szabályainak enyhe fokú megsértése 1 hét alkoholelvonás jár: -a pálinkaivás szabályainak súlyos fokú megsértése - a pálinkakezelő szándékos megtévesztése - Az EB ill. a Nagymester megsértése Kizárás - A pálinkának a megengedettnél jóval magasabb áron való értékesítése a tagok felé - Tagtárs tettleges bántalmazása - Hányás, ájulás esetén segítségnyújtás elmulasztása Ezen Etikai Kódexet a Főtaxi Pálinka Lovagrend Lovagi Tanácsa 2008. januárjában fogadta el.

bemondó 2008.01.04. 05:16:53 / # 286967
avatar
Tudod nálunk ez úgy van, ha én főzök jóllakik a család, ha a nejem, akkor "leszaladunk szánkózni" felkiáltással elsunnyogunk a fiammal a közeli mekibe. Aztán meg már nem vagyunk éhesek:))))

Oldalszám: 1757