| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| utolsó senki | 2008.01.07. 09:59:31 / # 288042 |
|
Tudod,segítek rajta,ráfér 1 kis szerencse!
Mivel az Ótvar (pech)hatáskörén kívülre került,hátha leoldódik a rontás Róla...
Csak nehogy lecserélje az Ótvart 1 superbre!
Előzmény: #288008 cbtaxi 2008.01.07. 09:52:17 |
| cbtaxi | 2008.01.07. 09:58:28 / # 288030 |
|
Szorul a hurok! :))
Előzmény: #288023 lilazoli 2008.01.07. 09:55:13 |
| cbtaxi | 2008.01.07. 09:57:47 / # 288027 |
|
A kőr közepén állok!:))))))))
Előzmény: #288023 lilazoli 2008.01.07. 09:55:13 |
| lilazoli | 2008.01.07. 09:55:13 / # 288023 |
|
Szűkűl a kőr!! :))
Előzmény: #286951 cbtaxi 2008.01.06. 22:02:37 |
| cbtaxi | 2008.01.07. 09:52:17 / # 288008 |
|
Ki is dolgozik ezekben a percekben az autóddal?
Mondjuk úgy: átok ül az illetőn! :))))
Erre Te meg odaadod a kocsidat.
Nem is bátor vagy,hanem optimista!
|
| utolsó senki | 2008.01.07. 09:43:16 / # 287992 |
|
?
Előzmény: #287981 cbtaxi 2008.01.07. 09:37:38 |
| cbtaxi | 2008.01.07. 09:37:38 / # 287981 |
|
Bátor ember vagy Csaba! :)
|
| utolsó senki | 2008.01.07. 09:32:25 / # 287976 |
|
Sanyi,mi ez a kora reggeli brutalitás?
(jó kolléga voltál...)
Előzmény: #287657 Nevem senki 2008.01.07. 04:56:02 |
| utolsó senki | 2008.01.07. 09:31:11 / # 287857 |
|
Magyarázd már meg,mi milyen értelemben véve vagyunk a központért(azon kívül,hogy a mi tagdíjainkból kapnak fizetést,amiért cserébe néhányan úgy beszélnek velünk,hogy nyílik a bicska)?
De igazad van,ne marjuk 1mást!
Előzmény: #287307 falcon 2008.01.06. 23:59:37 |
| Nevem senki | 2008.01.07. 04:56:02 / # 287657 |
|
Aki beleeszik a tányéromba, megütöm!
Figyelmeztetés nélkül, durván és azonnal.Pont.
Azt meg hogy érted, hogy mi vagyunk a központért????
Tudod mit? Inkább ne is válaszolj!
Előzmény: #287307 falcon 2008.01.06. 23:59:37 |
| nemkar | 2008.01.07. 00:13:31 / # 287615 |
|
Gondolod, erre értette?-:))
Előzmény: #287262 grincs 2008.01.06. 23:36:45 |
| falcon | 2008.01.06. 23:59:37 / # 287307 |
|
Amúgy meg még annyit szeretnék hozzáfűzni az egészhez, hogy ahelyett, hogy itt marnánk egymást, inkább segítenénk egymás és a központ munkáját, hiszen mi értük vagyunk, ők meg értünk :) egy tányérból eszünk :))
ui: január van....és nem megy a bolt annyira...
|
| grincs | 2008.01.06. 23:36:45 / # 287262 |
|
ha jól tévedek: Itt talán megtalálod milyen lehet a damaszkuszi székely...
Előzmény: #287231 nemkar 2008.01.06. 23:26:33 |
| falcon | 2008.01.06. 23:32:12 / # 287253 |
|
én nem azt mondtam neked, hogy én fogom a füleidet megszámolni, hanem azt, hogy ha valakinek egyszer beszólsz...amúgy meg nem alacsonyodnék arra a szintre, bepiszkoljam a kezem veled...
ui: ha meg egy általánosba jártál a Polgár lányokkal, akkor meg tanulj már meg helyesen írni :))))
|
| nemkar | 2008.01.06. 23:26:33 / # 287231 |
|
Tudod, hol van Damaskus?
És Székelyfőld?
Szerintem, ég és föld.-)))
Előzmény: #287204 nemkar 2008.01.06. 23:22:31 |
| nemkar | 2008.01.06. 23:22:31 / # 287204 |
|
Mielött félreértenéd, helyesbítek:
...50 valahány év alatt...
Előzmény: #287202 nemkar 2008.01.06. 23:16:37 |
| nemkar | 2008.01.06. 23:16:37 / # 287202 |
|
Én most fogok hülyén meghalni.
......."damaszkuszi székelynek foglak hívni...."
Könyörgöm fejtsd ki, mert 50 valahány éve, ezt a szóösszetételt nem hallottam.
Előzmény: #286948 falcon 2008.01.06. 21:54:51 |
| terminátor | 2008.01.06. 22:50:30 / # 287179 |
|
jo rendben de csak ha 50 alatti lesz az én kodom is :)
na csá
Előzmény: #286932 trubadur 2008.01.06. 20:01:23 |
| terminátor | 2008.01.06. 22:46:40 / # 287177 |
|
hali !
nem dolgozik senki?
|
| trubadur | 2008.01.06. 22:45:52 / # 287173 |
|
Jó cakát!!!
|