Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
utolsó senki 2008.01.07. 09:59:31 / # 288042
avatar
Tudod,segítek rajta,ráfér 1 kis szerencse! Mivel az Ótvar (pech)hatáskörén kívülre került,hátha leoldódik a rontás Róla... Csak nehogy lecserélje az Ótvart 1 superbre!
cbtaxi 2008.01.07. 09:58:28 / # 288030
avatar
Szorul a hurok! :))
cbtaxi 2008.01.07. 09:57:47 / # 288027
avatar
A kőr közepén állok!:))))))))
lilazoli 2008.01.07. 09:55:13 / # 288023
avatar
Szűkűl a kőr!! :))
cbtaxi 2008.01.07. 09:52:17 / # 288008
avatar
Ki is dolgozik ezekben a percekben az autóddal? Mondjuk úgy: átok ül az illetőn! :)))) Erre Te meg odaadod a kocsidat. Nem is bátor vagy,hanem optimista!
utolsó senki 2008.01.07. 09:43:16 / # 287992
avatar
?
cbtaxi 2008.01.07. 09:37:38 / # 287981
avatar
Bátor ember vagy Csaba! :)
utolsó senki 2008.01.07. 09:32:25 / # 287976
avatar
Sanyi,mi ez a kora reggeli brutalitás? (jó kolléga voltál...)
utolsó senki 2008.01.07. 09:31:11 / # 287857
avatar
Magyarázd már meg,mi milyen értelemben véve vagyunk a központért(azon kívül,hogy a mi tagdíjainkból kapnak fizetést,amiért cserébe néhányan úgy beszélnek velünk,hogy nyílik a bicska)? De igazad van,ne marjuk 1mást!
Nevem senki 2008.01.07. 04:56:02 / # 287657
avatar
Aki beleeszik a tányéromba, megütöm! Figyelmeztetés nélkül, durván és azonnal.Pont. Azt meg hogy érted, hogy mi vagyunk a központért???? Tudod mit? Inkább ne is válaszolj!
nemkar 2008.01.07. 00:13:31 / # 287615
avatar
Gondolod, erre értette?-:))
falcon 2008.01.06. 23:59:37 / # 287307
avatar
Amúgy meg még annyit szeretnék hozzáfűzni az egészhez, hogy ahelyett, hogy itt marnánk egymást, inkább segítenénk egymás és a központ munkáját, hiszen mi értük vagyunk, ők meg értünk :) egy tányérból eszünk :)) ui: január van....és nem megy a bolt annyira...

grincs 2008.01.06. 23:36:45 / # 287262
avatar
falcon 2008.01.06. 23:32:12 / # 287253
avatar
én nem azt mondtam neked, hogy én fogom a füleidet megszámolni, hanem azt, hogy ha valakinek egyszer beszólsz...amúgy meg nem alacsonyodnék arra a szintre, bepiszkoljam a kezem veled... ui: ha meg egy általánosba jártál a Polgár lányokkal, akkor meg tanulj már meg helyesen írni :))))

nemkar 2008.01.06. 23:26:33 / # 287231
avatar
Tudod, hol van Damaskus? És Székelyfőld? Szerintem, ég és föld.-)))
nemkar 2008.01.06. 23:22:31 / # 287204
avatar
Mielött félreértenéd, helyesbítek: ...50 valahány év alatt...
nemkar 2008.01.06. 23:16:37 / # 287202
avatar
Én most fogok hülyén meghalni. ......."damaszkuszi székelynek foglak hívni...." Könyörgöm fejtsd ki, mert 50 valahány éve, ezt a szóösszetételt nem hallottam.
terminátor 2008.01.06. 22:50:30 / # 287179
avatar
jo rendben de csak ha 50 alatti lesz az én kodom is :) na csá
terminátor 2008.01.06. 22:46:40 / # 287177
avatar
hali ! nem dolgozik senki?

trubadur 2008.01.06. 22:45:52 / # 287173
avatar
Jó cakát!!!

Oldalszám: 1757