Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.01.04. 03:42:21 / # 285616
Hmmm... Mi abban a meglepő, ha valaki a húshoz rizst eszik?:-)
Akos1758 2008.01.04. 01:27:46 / # 285577
avatar
ehh ehh ehh... ... Csogu ezt írta a blogjában: "...elszakadás, a zabálástól. Próbálom szétválasztani az ételeket..." Nos, ez mindössze azért ragadt meg ennyire, mert épp a minap sikerült egy olyan kombinációt kérnie a pillangóban, amin mint az én, mint a (felszolgáló? -vagy nem is tudom mi a pontos megfogalmazása) szemei igen nagyra kerekedtek. Azthiszem, mikor a felszolgáló hölgy visítva hívja oda kolléganőjét, hogy Ő hallott e már ilyenről és mindketten próbálják megfejteni, melyikünkön van elrejtve a kis rejtett kamera, milyen átverés részesei lettek egy ilyen szép napon az már jelent valamit. Ne kérjétek, hogy eláruljam mi is volt az -sajnos az én gasztronómiai érzékenységem kimerül az életbenmaradáshoz szükséges minimum elfogyasztásánál-, megmondani már nem tudom, de valamilyen olyan párosítás, ahol 2 főétel összekeverve pislogott vissza összekeverve egy tányéron...

Akos1758 2008.01.04. 00:37:56 / # 273295
avatar
Ja, Ricsi! Vaze, én lusta vagyok, úgyhogy nesze: akos.bencsik@freemail.hu

cbtaxi 2008.01.03. 20:36:22 / # 288004
avatar
Neszójjábe kiscsávó! :)))))))))))

cbtaxi 2008.01.03. 20:35:21 / # 287999
avatar
Ismerős koncepció,vajon honnan? :)))))))

törölt felh. 2008.01.03. 19:47:21 / # 288288
avatar
Neárulkoggyy!!
nyertes00 2008.01.03. 19:47:19 / # 288269
avatar
köszi neked is.
csogu 2008.01.03. 19:39:12 / # 288262
A szemüveges az nem Főtaxis....Citys!
csogu 2008.01.03. 19:28:59 / # 288246
Zoli, én sem boldogulok vele:-((((

csogu 2008.01.03. 19:28:39 / # 288241
Ő, csak már tagadja:-)))
Nevem senki 2008.01.03. 19:27:07 / # 288235
avatar
Te kerestél lakókocsit??
törölt felh. 2008.01.03. 19:23:50 / # 288229
avatar
Ééén?
Nevem senki 2008.01.03. 19:22:11 / # 288218
avatar
Te minden szart megnézel??
lilazoli 2008.01.03. 19:11:46 / # 288216
avatar
Főtaxis a széfbe????,

lilazoli 2008.01.03. 19:10:33 / # 288194
avatar
1401-et keresd
törölt felh. 2008.01.03. 18:49:45 / # 288122
avatar
Neten találtam: Email: lakokocsiberles@email.com Tel: +36-30/9029529 Telefonkönyvben találtam: Szavatol Kft. Lakókocsi kereskedés, bérbeadás 2600 Vác, Derecske dűlő 6. Tel: (27) 303068 Egyik céget sem ismerem. Úgy rémlik, hogy Palotán a Késmárk utcában is van egy ezzel foglalkozó cég, de lehet, hogy csak nyáron működik.
trubadur 2008.01.03. 18:22:42 / # 288111
avatar
Hát ez meg nem ide tartozik,este keress meg az éteren,ezeket ott intézzük. És B.U.É.K
trubadur 2008.01.03. 18:19:30 / # 288091
avatar
Hát persze hogy mulatok rajta,abban az időben még a pályát is alig találta meg :-))) De látod mennyire szereti a Csitt-Csatt Zolinkat, nézz a monitorra :-))
nyertes00 2008.01.03. 17:50:05 / # 288049
avatar
Sziasztok! Egy kis segítség kelene. Már jópár helyen érdeklődtem,de semmi.... 3 hónapra szeretne egy ismerőröm lakókocsit bérelni, "azonnali kezdéssel". Ha valki tud valami céget, vagy valakit ajánlani annak előre is köszönöm.

bemondó 2008.01.03. 17:36:27 / # 288041
avatar
Mindjárt, csak összedobok vmi kaját a családnak. Mondjuk a feleségemnek nem tört el semmije, de jobb lesz így:)
Oldalszám: 1757