| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.01.04. 03:42:21 / # 285616 |
|
Hmmm...
Mi abban a meglepő, ha valaki a húshoz rizst eszik?:-)
Előzmény: #285577 Akos1758 2008.01.04. 01:27:46 |
|
| Akos1758 | 2008.01.04. 01:27:46 / # 285577 |
|
ehh ehh ehh...
... Csogu ezt írta a blogjában:
"...elszakadás, a zabálástól. Próbálom szétválasztani az ételeket..."
Nos, ez mindössze azért ragadt meg ennyire, mert épp a minap sikerült egy olyan kombinációt kérnie a pillangóban, amin mint az én, mint a (felszolgáló? -vagy nem is tudom mi a pontos megfogalmazása) szemei igen nagyra kerekedtek. Azthiszem, mikor a felszolgáló hölgy visítva hívja oda kolléganőjét, hogy Ő hallott e már ilyenről és mindketten próbálják megfejteni, melyikünkön van elrejtve a kis rejtett kamera, milyen átverés részesei lettek egy ilyen szép napon az már jelent valamit.
Ne kérjétek, hogy eláruljam mi is volt az -sajnos az én gasztronómiai érzékenységem kimerül az életbenmaradáshoz szükséges minimum elfogyasztásánál-, megmondani már nem tudom, de valamilyen olyan párosítás, ahol 2 főétel összekeverve pislogott vissza összekeverve egy tányéron...
|
| Akos1758 | 2008.01.04. 00:37:56 / # 273295 |
|
Ja, Ricsi!
Vaze, én lusta vagyok, úgyhogy nesze:
akos.bencsik@freemail.hu
|
| cbtaxi | 2008.01.03. 20:36:22 / # 288004 |
|
Neszójjábe kiscsávó! :)))))))))))
|
| cbtaxi | 2008.01.03. 20:35:21 / # 287999 |
|
Ismerős koncepció,vajon honnan? :)))))))
|
| törölt felh. | 2008.01.03. 19:47:21 / # 288288 |
|
Neárulkoggyy!!
Előzmény: #288262 csogu 2008.01.03. 19:39:12 |
| nyertes00 | 2008.01.03. 19:47:19 / # 288269 |
|
köszi neked is.
Előzmény: #288122 2008.01.03. 18:49:45 |
| csogu | 2008.01.03. 19:39:12 / # 288262 |
|
A szemüveges az nem Főtaxis....Citys!
Előzmény: #288216 lilazoli 2008.01.03. 19:11:46 |
|
| csogu | 2008.01.03. 19:28:59 / # 288246 |
|
Zoli, én sem boldogulok vele:-((((
|
|
| csogu | 2008.01.03. 19:28:39 / # 288241 |
|
Ő, csak már tagadja:-)))
Előzmény: #288235 Nevem senki 2008.01.03. 19:27:07 |
|
| Nevem senki | 2008.01.03. 19:27:07 / # 288235 |
|
Te kerestél lakókocsit??
Előzmény: #288229 2008.01.03. 19:23:50 |
| törölt felh. | 2008.01.03. 19:23:50 / # 288229 |
|
Ééén?
Előzmény: #288194 lilazoli 2008.01.03. 19:10:33 |
| Nevem senki | 2008.01.03. 19:22:11 / # 288218 |
|
Te minden szart megnézel??
Előzmény: #288216 lilazoli 2008.01.03. 19:11:46 |
| lilazoli | 2008.01.03. 19:11:46 / # 288216 |
|
Főtaxis a széfbe????,
|
| lilazoli | 2008.01.03. 19:10:33 / # 288194 |
|
1401-et keresd
Előzmény: #288122 2008.01.03. 18:49:45 |
| törölt felh. | 2008.01.03. 18:49:45 / # 288122 |
|
Neten találtam:
Email:
lakokocsiberles@email.com
Tel: +36-30/9029529
Telefonkönyvben találtam:
Szavatol Kft.
Lakókocsi kereskedés, bérbeadás
2600 Vác, Derecske dűlő 6.
Tel: (27) 303068
Egyik céget sem ismerem.
Úgy rémlik, hogy Palotán a Késmárk utcában is van egy ezzel foglalkozó cég, de lehet, hogy csak nyáron működik.
Előzmény: #288049 nyertes00 2008.01.03. 17:50:05 |
| trubadur | 2008.01.03. 18:22:42 / # 288111 |
|
Hát ez meg nem ide tartozik,este keress meg az éteren,ezeket ott intézzük.
És B.U.É.K
Előzmény: #287534 terminátor 2008.01.03. 15:50:57 |
| trubadur | 2008.01.03. 18:19:30 / # 288091 |
|
Hát persze hogy mulatok rajta,abban az időben még a pályát is alig találta meg :-)))
De látod mennyire szereti a Csitt-Csatt Zolinkat, nézz a monitorra :-))
Előzmény: #287627 csogu 2008.01.03. 16:49:18 |
| nyertes00 | 2008.01.03. 17:50:05 / # 288049 |
|
Sziasztok!
Egy kis segítség kelene. Már jópár helyen érdeklődtem,de semmi....
3 hónapra szeretne egy ismerőröm lakókocsit bérelni, "azonnali kezdéssel".
Ha valki tud valami céget, vagy valakit ajánlani annak előre is köszönöm.
|
| bemondó | 2008.01.03. 17:36:27 / # 288041 |
|
Mindjárt, csak összedobok vmi kaját a családnak.
Mondjuk a feleségemnek nem tört el semmije, de jobb lesz így:)
Előzmény: #288039 csogu 2008.01.03. 17:34:36 |