| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lalikirály | 2008.02.04. 17:09:18 / # 274869 |
|
A képet nézve lehet,hogy igazad van-de ez valyon ugyanakkor készült,esetleg később-nem tudom innen ezt megitélni,bármelyik vari igaz lehet.Az ügy pedig nem jutott el a vez.etikáshoz az biztos,hogy miért azt nem tudom.Ha igazatok van álljatok ki mellette és vigyétek végig az ügyet.
|
| cbtaxi | 2008.02.04. 16:15:15 / # 274817 |
|
Mariann,Judit,Erika és Baba.
Szerinted?
Lubickoltam a hölgykoszorúban! :)))))))))
Előzmény: #274801 bemondó 2008.02.04. 15:55:26 |
| MCCCXCII | 2008.02.04. 16:14:29 / # 274815 |
|
"Kolléga áll a droszton, ő az első. Szólítja a címbeolvasó, jelentkezik, majd mondják neki a címet. Ő jelzi, hogy erről a címről le van tiltva. Természetesen megkapja a következő kolléga, majd őt felszólítják a droszt elhagyására, mert az előző cím az övé lett volna.
Na itt nekem teljes a képzavar."
Mi ebben a képzavar?
Az esetet "véletlen" én is hallottam.
Nagy fülem van, de állítólag illik a fejemhez.
A kollégát elküldték a drosztról.
Azután azon csodálkoztak, hogy rövid időn belül megint ő az első. Ezt nem értették sokan.
Pedig ez pont olyan, mint amikor egy címen körözgetünk.
Nem több taxit rendelt az utas, csak mi értünk vissza.
Így volt ez a droszttal is. A kolléga visszaért, s közben nem előzte meg senki. (:-)))
Előzmény: #274435 csogu 2008.02.04. 08:57:54 |
|
| free | 2008.02.04. 16:11:02 / # 274805 |
|
Na hát, ezt azért nem kellet volna ide írnod,abban a bizotságban te is részt vettél,és én a helyedben azért nem lennék erre annyira büszke, Ufi,Borza,Miki,meg a többiek. A rail fuvarok azok meg voltak, úgye kedves kolegám ! Én a helyedben lennék csöndben maradnék !
Előzmény: #274686 TOMLA 2008.02.04. 14:00:10 |
| MCCCXCII | 2008.02.04. 16:07:50 / # 274804 |
|
Na, na!
Ez attól függ, hogy milyen sorba álltál be.
A fantáziádra bízom, hogy mire gondolsz. (:-))
Előzmény: #274379 Nevem senki 2008.02.04. 03:57:46 |
|
| bemondó | 2008.02.04. 15:55:26 / # 274801 |
|
Na milyen volt az első nap a "bányában"?
Előzmény: #274784 cbtaxi 2008.02.04. 15:15:26 |
| cbtaxi | 2008.02.04. 15:15:26 / # 274784 |
|
Ha a hegy nem megy Mohamedhez.......:)))))))))
Ma este 6-tól reggel 6-ig megtalálsz a központban.
Jó sik "disznó" dolog van rajta!
[font size=1](már amennyire sok lehet 128 Mb) :)))))))))
[/font]
Előzmény: #274664 TOMLA 2008.02.04. 13:48:41 |
| TOMLA | 2008.02.04. 14:00:10 / # 274686 |
|
Valika drága.
Biztosan igazad van,de én emlékszem olyanra is amikor csak akkor kezdhedted el a műszakot ha bemutadtad a kocsit. Akkor még egészen más volt az etikai bizottság. Részemről meg vagyok győződve, hogy azóta megváltoztál és mindíg tiszta a kocsid.
Toma
|
| TOMLA | 2008.02.04. 13:48:41 / # 274664 |
|
Ja ja ja /tudok külföldiül!/
|
| törölt felh. | 2008.02.04. 12:31:54 / # 274641 |
|
Máskor engedd inkább azt a kis csöppséget magad elé, akkor maradhatsz!
Előzmény: #274082 valcsi 2008.02.03. 23:26:29 |
| chill of fear | 2008.02.04. 10:04:43 / # 274510 |
|
Kollegina hívott etikást - sajnos okoska jelentkezett rá - bemutatta a képen látható autót és az okoska szerint is ez egy mosásra szoruló munkadarab. Te is így látod?
Előzmény: #274442 lalikirály 2008.02.04. 09:55:15 |
| lalikirály | 2008.02.04. 09:55:15 / # 274442 |
|
Valóságos dolognak látszik amit irsz-ha a képen látható autórol van szó-de,ha sérelmes az időmérö döntése van lehetőseged a szabályok szerint,hogy az igazadat más módon bebizonyitsd.Kérhetsz egy etikást aki megnézi az autódat és eldönti a folytatást.Még itt sem attak igazat,van minden műszakban vezető etikás aki a további folyamatot eldöntheti,ez már az ő felelősége.A döntéseinknek a súlyát nekünk kell viselni.Minden meghozott szabályszerinti tiltás meghatározott ideig szól!Jelen esetben a mosatás bemutatásánák tényéig szól alap esetben,addig sem a drosztra beállni sem címre jelentkezni nem lehet.Gondolom a szabályokkal Te is tisztában vagy.Megkérdezhetném talán,hogy miért nem így jártál el de ennek most nincs is jelentősége,egy biztos,hogy 6.30-10óráig hosszú idő telt el és ezalatt senki nem tudja mi is történt.
Előzmény: #274082 valcsi 2008.02.03. 23:26:29 |
| lalikirály | 2008.02.04. 09:14:09 / # 274439 |
|
A kérdés amit feltettél nem szólhat nekem, mivel nem vagyok gazd.vez. és én is csak azokat a segítségnyújtásos dolgokat látom amit mindenki más. Amiben pedig nem vagyok képben, ahhoz nem szólok hozzá! Talán más egyéb témában állok rendelkezésedre, addig is köszönöm a megtisztelő figyelmedet.
Előzmény: #274377 tesco 2008.02.04. 05:25:40 |
| csogu | 2008.02.04. 08:57:54 / # 274435 |
|
Na nézd, tisztázzunk valamit:-)
A Lajos etikás, ő az EB. elnöke.
Nem tudom mennyire vagy tisztában ennek a pozíciónak a jelentésével, hogy ez mit is foglal magában (feltételezem, hogy tudod), de ez a státusz nem egyenlő a gazdasági igazgató beosztásával.
Te, egy gazdasági kérdést dobtál fel a Lajosnak, amire ő nem reagált.
Ez olyan, mintha tőlem várnád arra a választ, hogy miként szállhatsz le egy repülővel. Ismerve magam, én válaszolnék, de akkor abból neked lenne károd.
Ha fáj a szemed, akkor nem szemorvoshoz mész...kivételt képez ha a szemfogad fáj (jó, ez gyenge volt, csak miközben írok gondolkodom:-D).
A Lajosnak olyan kérdéseket kellene feltenni, mint pl.:
"A" kérdés következik:
Kolléga áll a droszton, ő az első. Szólítja a címbeolvasó, jelentkezik, majd mondják neki a címet. Ő jelzi, hogy erről a címről le van tiltva. Természetesen megkapja a következő kolléga, majd őt felszólítják a droszt elhagyására, mert az előző cím az övé lett volna.
Na itt nekem teljes a képzavar.
Ok, a kolléga valamilyen okból kifolyólag nem mehet a címre...példa..nem szimpatizálnak az utassal...egy régi haragosa...olyan illatósítót használ, ami az utast irritálja stb...stb...
Vagyis valamilyen nyomos érv kell ahhoz, hogy engedélyezve legyen, hogy te ne mehessél a címre. Gondolom ezt bent kivizsgálták és ha a kolléga hibázott anno, és ez miatt nem mehet, akkor megkapta a büntetését...viszont, ha újra belefut ebbe az utasba, akkor nem mehet érte és el kell hagynia az első helyét...
Anno azt hallottam, hogy nem lehetséges egy esetért a dupla büntetés.
Tételezzük fel, hogy az eset, ami alapján le lett tiltva a címről, nem vont magával büntetés...ergo...a kolléga nem hibázott. Akkor miért van mégis büntetve?
Na, szerintem egy ilyen kérdés megválaszolása a Lajos kompetenciája....hasonlóan Valcsi kérdéséhez.
Tesco, te gazdasági kérdést tettél fel, amire a Lajos nem tud, és nem is válaszolhat...SZERINTEM!!!...de majd jól seggbe billentenek, ha hülyeséget írtam:-))
Előzmény: #274377 tesco 2008.02.04. 05:25:40 |
|
| tomajer | 2008.02.04. 07:53:40 / # 274409 |
|
[b]Fergeteges bulit csaptak a gazdagok
Lezajlott a tizenharmadik Operabál, amelyen összesen 1500 híres és gazdag mulatott együtt. Az óriási luxuspartin, ahol egy hölgy a gyanú szerint ruhájától is megvált, hírességek egész sorát és szédítő ruhaköltemények sokaságát láttuk. [/b]Helyszíni beszámoló....
|
|
| tesco | 2008.02.04. 05:25:40 / # 274377 |
|
Értelmes válasz csak attól nem érkezett akinek feltettem a kérdést.Értelmetlen meg sok is.Tényleg mekkora lehetőség volt ez Csogu! Ő úgylátszik nem vállalja.
|
| Nevem senki | 2008.02.04. 03:57:46 / # 274379 |
|
Tény, hogy elsőnek jobb lenni, mint másodiknak:-)))))
Előzmény: #274082 valcsi 2008.02.03. 23:26:29 |
| valcsi | 2008.02.03. 23:26:29 / # 274082 |
|
Az igazságról lehet beszélni sőt kell,csak azt äanevekkel,tényekkel(név,helyszin,esemény,stb)alá kell tudni támasztani és ettől kezdve már nem üres vádaskodásról beszélünk!Igazad van ez egy olyan fórum ahol lelehet írni mindent,csak a megfelelő stilusban.
Tény, hogy a képen látható autóval
Helyszín: a Bethlen téri droszt első helyéről
Név: a mögém másodikban beálló 1593-as időmérő
Esemény: elküldött mosatni.
Tény: hogy a harmadszori nekifutásra kihívott
Név: 1048-as etikás
Esemény: megállapította, hogy helyes volt az időmérő kolléga döntése.
Helyszín: MÁV droszt első hely
Tény: nem kaptam meg a címet, amíg a
Név: 1017-es időmérő
Esemény: meg nem nézte az autót
Időpont: 6.30-tól 10 óráig.
|
| cbtaxi | 2008.02.03. 15:54:06 / # 288038 |
|
Hi Laci!
Ez most mit is jelent pontosan? Szeretnéd visszakapni? :)))))))
Előzmény: #287971 TOMLA 2008.02.03. 14:13:08 |
| cbtaxi | 2008.02.03. 15:52:50 / # 288037 |
|
Jó Neked,én nem tudok kibújni a bőrömből.:)
De hát mindannyian tudjuk, hogy Te egy különleges képességekkel megáldott pali vagy. :)))
Tényleg! Azt hallottam,hogy Te egyedül is tudsz kánonban énekelni. Ez is igaz ugye,felesleges is megkérdezni? :)))))))))))))))))
Előzmény: #287978 2008.02.03. 14:32:43 |