| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.02.03. 15:01:46 / # 287996 |
|
De neki nulláról indítanád a stoppert, igaz?:-))
Előzmény: #287986 2008.02.03. 14:42:49 |
|
| törölt felh. | 2008.02.03. 14:42:49 / # 287986 |
|
Lalikirályról:
Nem akarom,hogy nyalizósnak tűnjön az írásom.
De a vele a Fötaxi horgászversenyen beszélgettem mint magán emberrel,és egészen más benyomást kaptam róla mint a 1050-es etikásról gondoltam. Ő is csak ember neki is van családja és vannak ugyanolyan napi gondjai mint nekem és nektek. Igen ő egy taxis cég etikai vezetője ami azzal jár egyűt,hogy keménykezűen kell eljárnia és be kell tartatnia az etikai szabályzatot. Én is kerültem már a "vérbíróság" elé,és ott mint ahogyan azt kell is ő is máskép bánt az emberrel. De hát ez egy pozíció Az utcán ő is taxis ő is állt már több órát a betonon és valószínűleg még fog is.
Viszont azt hozzá teszem bármilyen kérdéssel fordulsz felé ha van ideje akkor készségesen válaszol.
Ui:Azért ha felém venne fel címet keményen megmérném :-)))
|
| törölt felh. | 2008.02.03. 14:32:43 / # 287978 |
|
Cbtaxi.
Hát spec én nem tudtam,hogy te vagy te.
Mint Dodi kétszer találkoztunk mikor a Csogu leküzdötte a Clarus elejét.Akkori véleményed rólad hát azt inkább hadjuk.Mint Cbtaxi egészen más a véleményem rólad.Végül is én is egészen más vagyok JWT-ként mint Ákosként.
|
| TOMLA | 2008.02.03. 14:13:08 / # 287971 |
|
Hi.
Vazze Dodi ha tudnád, hogy hány emberrel orditoztam már: /Add má vissza a pen drivémet te g.ci!!!!/ Teljesen kiment a fejemből, hogy neked adtam oda.
014
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.02.03. 08:47:59 / # 286720 |
|
Maradhatsz,ha akarsz!
De ne kamuzz!
És a csogu se!!
:)
Előzmény: #286495 cbtaxi 2008.02.03. 08:36:22 |
| csogu | 2008.02.03. 08:37:29 / # 286554 |
|
1960/2=980 :-)))) Jól tartod magad:-))
Előzmény: #286474 cbtaxi 2008.02.03. 08:31:30 |
|
| cbtaxi | 2008.02.03. 08:36:22 / # 286495 |
|
Úgy lesz! Csá!
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.02.03. 08:35:05 / # 286491 |
|
Akkor irány a kikötőd!
Előzmény: #286484 cbtaxi 2008.02.03. 08:33:22 |
| cbtaxi | 2008.02.03. 08:33:22 / # 286484 |
|
De most már hagyjatok békén!
|
| cbtaxi | 2008.02.03. 08:31:30 / # 286474 |
|
Ahogy 1X a NAGYMESTER Tomajer mondta:
Ha a Csogu mond vmit,akkor az oszd el kettővel! :))
|
| csogu | 2008.02.03. 08:30:51 / # 286452 |
|
Várj, nem azt mondta, hogy az anyukája parancsolta fel...lehetett az már a felesége is...tudod...cbtaxi az örökgyerek:-))
|
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.02.03. 08:28:40 / # 286373 |
|
Ki vagy te valójában?
1960 ban cbztél.
Akkor előtte lehettél gyerek.
A keménykalap mikor ment a tvben?
A tv mikortól terjedt el?
És a kaputelefon??
Kamuzol megint!
:)
Előzmény: #286309 cbtaxi 2008.02.03. 08:25:35 |
| cbtaxi | 2008.02.03. 08:25:35 / # 286309 |
|
De igenis nyertem!!!!
Gyerekkorunkban inkább indiánosdi játszottunk.
Egy alkalommal a haveromat kikötöztem egy fához.De mivel óránként fel kellett szólnom a kaputelefonon hogy megvagyok, így gyorsan haza szaladtam.
Igen ám ,de az ilyenkor szokásos -"maradhatsz még 1 órát"- helyett,most az -"Dél van,azonnal gyere fel ebédelni,nincs vita!- dörgedelem érkezett a hangszóróból.Mit volt mit tenni,menni kellett enni.
Igen ám,de kaja közben elkezdődött a TV-ben a Keménykalap és krumpliorr sorozat valamelyik része.
Szóval tökre elfelejtkezdtem a srácról!
Délután 3 körül jutott az eszembe!
Rohantam vissza,remélve,hogy még életben találom.Hát mit mondjak,határeset volt! :)))
Előzmény: #286212 csogu 2008.02.03. 08:09:41 |
| csogu | 2008.02.03. 08:17:51 / # 286242 |
|
Ezért mondtam neki, hogy ne bújkáljon már tovább, főleg hpgy minden második mondatában a múltra emlékezett, amikor még 1960-ban cb-zett:-)))
Ja és ezt nem csak a lapon teszi, hanem az életben is.
Példa:
Állunk a droszton ketten, Dodi és én, majd jön egy utas:
- Elnézést, legyenek kedvesek nekem megmondani, hogy merre van az Oktogon?!
- Természetesen - kedz bele cbtaxi -, de tudja azt, hogy a cb-s koromban azt még November hetedike térnek hívták?
:-DDD
Előzmény: #286231 attus 2008.02.03. 08:14:32 |
|
| attus | 2008.02.03. 08:16:26 / # 286235 |
|
A (13162) is nagyon előnyös kép! :D
Előzmény: #286208 cbtaxi 2008.02.03. 08:08:09 |
| csogu | 2008.02.03. 08:14:38 / # 286232 |
|
Természetesen nem én vagyok a Lajos, és nem is török a babérjaira, de 1-2 ötletem van erre nézve.
Példa 1
Példa 2
Példa 3
Akkor ott van még az, amikor valakit sajnos temetünk és a kollégák által összegyűjtött pénzt a Főtaxi megduplázza...szóval annyit ad a Főtax, amennyi a kollégák által összedobott pénz + plusz koszorú.
Ez mellett voltam tanúja pár jótékonykodási akciónak, ami több okból is jó nekünk:
1, Emberséges cselekedet
2, Marketing értéke van
Részemről ennyi tellik válasz gyanánt, ami tényszerű, mert hülyeséget azért nem szeretnék mondani....de Lilazoli erről többet tud!
Előzmény: #285961 tesco 2008.02.03. 07:36:15 |
|
| attus | 2008.02.03. 08:14:32 / # 286231 |
|
Vagy ebből pl.:
1. Bao xxxpont
2. Attus xxxpont
3. Cbtaxi xxxpont
Tehát a 3 mozijegyet szorongató fazon közül az egyik, ki is?
Előzmény: #286212 csogu 2008.02.03. 08:09:41 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.02.03. 08:14:27 / # 286229 |
|
És melyik az a cbtaxi??
Előzmény: #286180 attus 2008.02.03. 08:06:05 |
| csogu | 2008.02.03. 08:09:41 / # 286212 |
|
Már értem, hogy cbtaxi, miért nem nyert sosem bújócska versenyt:-))
Előzmény: #286180 attus 2008.02.03. 08:06:05 |
|
| cbtaxi | 2008.02.03. 08:08:09 / # 286208 |
|
Ki az a jóképű macsó a fehéringes ipse mellett?
Előzmény: #286180 attus 2008.02.03. 08:06:05 |