Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.02.03. 15:01:46 / # 287996
De neki nulláról indítanád a stoppert, igaz?:-))
törölt felh. 2008.02.03. 14:42:49 / # 287986
avatar
Lalikirályról: Nem akarom,hogy nyalizósnak tűnjön az írásom. De a vele a Fötaxi horgászversenyen beszélgettem mint magán emberrel,és egészen más benyomást kaptam róla mint a 1050-es etikásról gondoltam. Ő is csak ember neki is van családja és vannak ugyanolyan napi gondjai mint nekem és nektek. Igen ő egy taxis cég etikai vezetője ami azzal jár egyűt,hogy keménykezűen kell eljárnia és be kell tartatnia az etikai szabályzatot. Én is kerültem már a "vérbíróság" elé,és ott mint ahogyan azt kell is ő is máskép bánt az emberrel. De hát ez egy pozíció Az utcán ő is taxis ő is állt már több órát a betonon és valószínűleg még fog is. Viszont azt hozzá teszem bármilyen kérdéssel fordulsz felé ha van ideje akkor készségesen válaszol. Ui:Azért ha felém venne fel címet keményen megmérném :-)))

törölt felh. 2008.02.03. 14:32:43 / # 287978
avatar
Cbtaxi. Hát spec én nem tudtam,hogy te vagy te. Mint Dodi kétszer találkoztunk mikor a Csogu leküzdötte a Clarus elejét.Akkori véleményed rólad hát azt inkább hadjuk.Mint Cbtaxi egészen más a véleményem rólad.Végül is én is egészen más vagyok JWT-ként mint Ákosként.

TOMLA 2008.02.03. 14:13:08 / # 287971
avatar
Hi. Vazze Dodi ha tudnád, hogy hány emberrel orditoztam már: /Add má vissza a pen drivémet te g.ci!!!!/ Teljesen kiment a fejemből, hogy neked adtam oda. 014

Bao, a FŐNÖK! 2008.02.03. 08:47:59 / # 286720
avatar
Maradhatsz,ha akarsz! De ne kamuzz! És a csogu se!! :)
csogu 2008.02.03. 08:37:29 / # 286554
1960/2=980 :-)))) Jól tartod magad:-))
cbtaxi 2008.02.03. 08:36:22 / # 286495
avatar
Úgy lesz! Csá!
Bao, a FŐNÖK! 2008.02.03. 08:35:05 / # 286491
avatar
Akkor irány a kikötőd!
cbtaxi 2008.02.03. 08:33:22 / # 286484
avatar
De most már hagyjatok békén!

cbtaxi 2008.02.03. 08:31:30 / # 286474
avatar
Ahogy 1X a NAGYMESTER Tomajer mondta: Ha a Csogu mond vmit,akkor az oszd el kettővel! :))
csogu 2008.02.03. 08:30:51 / # 286452
Várj, nem azt mondta, hogy az anyukája parancsolta fel...lehetett az már a felesége is...tudod...cbtaxi az örökgyerek:-))
Bao, a FŐNÖK! 2008.02.03. 08:28:40 / # 286373
avatar
Ki vagy te valójában? 1960 ban cbztél. Akkor előtte lehettél gyerek. A keménykalap mikor ment a tvben? A tv mikortól terjedt el? És a kaputelefon?? Kamuzol megint! :)
cbtaxi 2008.02.03. 08:25:35 / # 286309
avatar
De igenis nyertem!!!! Gyerekkorunkban inkább indiánosdi játszottunk. Egy alkalommal a haveromat kikötöztem egy fához.De mivel óránként fel kellett szólnom a kaputelefonon hogy megvagyok, így gyorsan haza szaladtam. Igen ám ,de az ilyenkor szokásos -"maradhatsz még 1 órát"- helyett,most az -"Dél van,azonnal gyere fel ebédelni,nincs vita!- dörgedelem érkezett a hangszóróból.Mit volt mit tenni,menni kellett enni. Igen ám,de kaja közben elkezdődött a TV-ben a Keménykalap és krumpliorr sorozat valamelyik része. Szóval tökre elfelejtkezdtem a srácról! Délután 3 körül jutott az eszembe! Rohantam vissza,remélve,hogy még életben találom.Hát mit mondjak,határeset volt! :)))
csogu 2008.02.03. 08:17:51 / # 286242
Ezért mondtam neki, hogy ne bújkáljon már tovább, főleg hpgy minden második mondatában a múltra emlékezett, amikor még 1960-ban cb-zett:-))) Ja és ezt nem csak a lapon teszi, hanem az életben is. Példa: Állunk a droszton ketten, Dodi és én, majd jön egy utas: - Elnézést, legyenek kedvesek nekem megmondani, hogy merre van az Oktogon?! - Természetesen - kedz bele cbtaxi -, de tudja azt, hogy a cb-s koromban azt még November hetedike térnek hívták? :-DDD
attus 2008.02.03. 08:16:26 / # 286235
avatar
A (13162) is nagyon előnyös kép! :D
csogu 2008.02.03. 08:14:38 / # 286232
Természetesen nem én vagyok a Lajos, és nem is török a babérjaira, de 1-2 ötletem van erre nézve. Példa 1 Példa 2 Példa 3 Akkor ott van még az, amikor valakit sajnos temetünk és a kollégák által összegyűjtött pénzt a Főtaxi megduplázza...szóval annyit ad a Főtax, amennyi a kollégák által összedobott pénz + plusz koszorú. Ez mellett voltam tanúja pár jótékonykodási akciónak, ami több okból is jó nekünk: 1, Emberséges cselekedet 2, Marketing értéke van Részemről ennyi tellik válasz gyanánt, ami tényszerű, mert hülyeséget azért nem szeretnék mondani....de Lilazoli erről többet tud!
attus 2008.02.03. 08:14:32 / # 286231
avatar
Vagy ebből pl.: 1. Bao xxxpont 2. Attus xxxpont 3. Cbtaxi xxxpont Tehát a 3 mozijegyet szorongató fazon közül az egyik, ki is?
Bao, a FŐNÖK! 2008.02.03. 08:14:27 / # 286229
avatar
És melyik az a cbtaxi??
csogu 2008.02.03. 08:09:41 / # 286212
Már értem, hogy cbtaxi, miért nem nyert sosem bújócska versenyt:-))
cbtaxi 2008.02.03. 08:08:09 / # 286208
avatar
Ki az a jóképű macsó a fehéringes ipse mellett?
Oldalszám: 1757