| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2008.02.03. 08:06:26 / # 286191 |
|
Bocs,de én úgy tudom,hogy az Karácsonyi vacsora volt és nem névnapi!
Ha lehet,maradjunk tényszerüek!
Elvégre ez nem a Rádiós topic! :))))))
Előzmény: #285977 cooltaxi 2008.02.03. 07:46:49 |
| attus | 2008.02.03. 08:06:05 / # 286180 |
|
Palace Cinema Lurdy-ház(B.füred) :DDD
Na akinek itt sem esett le!
|
| cbtaxi | 2008.02.03. 07:55:59 / # 286047 |
|
Één????
Nem emléxem! :)))))))))))))))))
|
| cbtaxi | 2008.02.03. 07:55:08 / # 286042 |
|
Szeva Peti!
Bocsi,hogy nem álltam félre az Oktogonnál,de már kint állt az utasom!:)))
Előzmény: #285912 nemkar 2008.02.03. 03:40:01 |
| cbtaxi | 2008.02.03. 07:52:50 / # 286035 |
|
Hmm...ezexerint a Nagy Testvér figyel engem?? :)))))))))))))
Előzmény: #285923 csogu 2008.02.02. 18:06:44 |
| cooltaxi | 2008.02.03. 07:46:49 / # 285977 |
|
Itt a válasz.Ingek polók,nyakkendök.
Miklos napi etikás vacsora a trófea étterembe.
Előzmény: #285961 tesco 2008.02.03. 07:36:15 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.02.03. 07:46:21 / # 285965 |
|
Ne már!!
Ő volt ott velünk Füreden???
Előzmény: #285456 csogu 2008.02.02. 15:58:59 |
| tesco | 2008.02.03. 07:36:15 / # 285961 |
|
Tények; anno született egy jónak tünő ötlet. Mégpedig az, hogy a letiltásokból származó bevételét a főtaxi arra fordítja, hogy a vm. okból rászoruló kollégákat, vagy családjukat támogassa, megsegítse. Ennek jónéhány éve már, mégis , ha valaki bajban van , vagy mégrosszabb, a kollégáknak a letiltás megváltása mellett lehetősége van -és ezt a részét nem is kérdőjelezem meg- adakozni a pénztárnál. Ez eddig tényszerű.A kérdésem a következő: A sok év alatt felhalmozott(?) ilyen jellegű bevételnek mi lett a sorsa? Kinek a zsebébe vándorolt? Mert valahol lennie kell nem?
Nem számoltam utána , de éves szinten is milliókról lehet szó.És nem egy évről beszélek.
Várom a választ, nem a mellébeszélést!
Előzmény: #284628 lalikirály 2008.02.02. 13:55:43 |
| nemkar | 2008.02.03. 03:40:01 / # 285912 |
|
Én sem!
Nem akartam tudni.-:)))
Előzmény: #285745 cbtaxi 2008.02.02. 17:32:47 |
| csogu | 2008.02.02. 18:06:44 / # 285923 |
|
Tudta Ő, csak tőled akarta hallani...:-)))
Ez olyan, mint amikor az asszony bejön a konyhából és megkérdezi:
- Ki ette meg éjszaka a csokim??
Szerinted tényleg nem tudja a választ??:-))
Előzmény: #285745 cbtaxi 2008.02.02. 17:32:47 |
|
| csogu | 2008.02.02. 18:05:33 / # 285911 |
|
Nyugi, nézegettem:-))) ...és valóban nyugtatólag hatott rám:-))...a zene nagyon jó...sajnos nekem a kép nem jön be:-)
Előzmény: #285490 KARI31 2008.02.02. 16:25:56 |
|
| cbtaxi | 2008.02.02. 17:32:47 / # 285745 |
|
Hmm....a Főnök pl. nem tudta!
Előzmény: #285456 csogu 2008.02.02. 15:58:59 |
| cbtaxi | 2008.02.02. 17:30:58 / # 285727 |
|
Drága "öreg" Barátom!
Hidd el,hogy nagyra értékelem a hozzám való jóságodat!
És hogy lásd,nem a levegőbe beszélek:Megtaláltam a több éve Tőled kölcsön kapott, 128Mb-os pendrive-t.
Szeretném visszaadni.Gondolom nagy szükséged van már rá!:))))))))))))
Előzmény: #285450 TOMLA 2008.02.02. 15:51:22 |
| KARI31 | 2008.02.02. 16:25:56 / # 285490 |
|
szeva RICS!!!!www.yv.hu/p=a8b5c0185aa7cbb0e6640c2508c908a8
|
| csogu | 2008.02.02. 15:58:59 / # 285456 |
|
Kérnénk jelentkezzen az, aki nem tudta, hogy cbtaxi =1928
Hagy legyen a Dodinak egy jó napja, hogy valaki előtt sikerül lelepleznie magát:-DD
Valaki vállalja mááá be, hogy Ő bízzz nem tudta ezt:-))
Előzmény: #285450 TOMLA 2008.02.02. 15:51:22 |
|
| TOMLA | 2008.02.02. 15:51:22 / # 285450 |
|
Dodi barátom!
A titokról meg csak annyit, hogy szt.ed véletlenül célozgattam én annyit újpestre. Node én tudtam tartani.
Szia.
|
| TOMLA | 2008.02.02. 15:47:03 / # 285436 |
|
Az meg kinek a kedvenc mondása volt anno, hogy: Értem én a tréfát csak nem szeretem.
hi-hi.
Előzmény: #284628 lalikirály 2008.02.02. 13:55:43 |
| TOMLA | 2008.02.02. 15:43:13 / # 285430 |
|
Öcsém, te már a kórboncnokot is lenyúltad! Biztos ami biztos?
:-))
Előzmény: #284848 Nevem senki 2008.02.02. 14:48:44 |
| Nevem senki | 2008.02.02. 14:48:44 / # 284848 |
|
Egy rövid történettel szólnék hozzá free és lalikirály szóváltásához.
Sok évvel ezelőt volt szerencsém több alkalommal fuvarozni Surján ex miniszter urat, aki akkor a KDMP frakció tagja volt.
Nem kis ellenérzéssel mentem először érte, mivel miniszteri ténykedése, nyilatkozatai, nem hagytak túl jó érzéseket bennem. Hosszú, vidéki körutakat tettünk meg együtt és egyre többet beszélgettünk.Néhány alkalom után már olyan nexus alakult ki közöttünk, hogy a következő mondatot engedtem meg magamnak.
-Tudja Miniszter úr, hogy ön élőben sokkal kedvelhetőbb, mint a médián keresztül?
Elmosolyodott és válaszolt.
-Sándor, én politikuskén, közszereplőként az általam képviselt párt véleményét mondom, mondhatom, ami nem feltétlenül egyezik meg teljes mértékben a saját véleményemmel. A nagy vonalak egyeznek, de mint tudja az ördög a részletekben rejlik.
Mi ennek a tanúlsága?
Uraim, beszélgessünk egymással, és az ördög már nem is olyan fekete. Lalikirály elég nehéz eset. Néha olyan vonalas, és elvágó, hogy ismét a seregben érzem magam és ettől hányok. De ha beszélgetsz vele, rájössz, hogy mégiscsak ember, kollega.
Tele hibákkal, problémákkal, gondokkal, és rájössz, hogy már nem is útálod annyira!
Mondom: annyira:-)))))))
|
| lalikirály | 2008.02.02. 13:55:43 / # 284628 |
|
Nem királyként vagyok itt veletek,nem én választottam ezt a nevet,az igazság az,hogy egy kolléga ragasztotta rám. Elfogadtam ám legyen,mindegy milyen az a név, a lényeg, hogy az ember vállalja önmagát!Lehet,hogy én sem vagyok mindenben tökéletes de melyikönk az!Nem tartok alattvalókat hidd el,kollégáim pedig vannak!Van a 7-800 között nagyon sok féle de ezt nem kivánom részletezni.A szemem köszönöm szépen nyitva van,látok amit látok,bárki megtisztelt a bizalmával még mindíg sikerült valamilyen megoldást találni a gondjaira!Nem szokásom a szőnyeg alá söpörni bármit is!Az igazságról lehet beszélni sőt kell,csak azt nevekkel,tényekkel(név,helyszin,esemény,stb)alá kell tudni támasztani és ettől kezdve már nem üres vádaskodásról beszélünk!Igazad van ez egy olyan fórum ahol lelehet írni mindent,csak a megfelelő stilusban.Köszönöm a megtisztelő cimet, semmi baj nem vagyok sértődős. Te is előbb vagy utóbb remélem, hogy megérted nem a kódommal vagyok itt jelen, a csatorna pedig egy hivatalos hely ahol a munkám miatt vagyok jelen mint az álltalad oly "nagyrabecsült"1050
Előzmény: #282577 tesco 2008.02.01. 15:31:58 |