Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2008.02.03. 08:06:26 / # 286191
avatar
Bocs,de én úgy tudom,hogy az Karácsonyi vacsora volt és nem névnapi! Ha lehet,maradjunk tényszerüek! Elvégre ez nem a Rádiós topic! :))))))
attus 2008.02.03. 08:06:05 / # 286180
avatar
Palace Cinema Lurdy-ház(B.füred) :DDD Na akinek itt sem esett le!
cbtaxi 2008.02.03. 07:55:59 / # 286047
avatar
Één???? Nem emléxem! :)))))))))))))))))
cbtaxi 2008.02.03. 07:55:08 / # 286042
avatar
Szeva Peti! Bocsi,hogy nem álltam félre az Oktogonnál,de már kint állt az utasom!:)))
cbtaxi 2008.02.03. 07:52:50 / # 286035
avatar
Hmm...ezexerint a Nagy Testvér figyel engem?? :)))))))))))))
cooltaxi 2008.02.03. 07:46:49 / # 285977
avatar
Itt a válasz.Ingek polók,nyakkendök. Miklos napi etikás vacsora a trófea étterembe.
Bao, a FŐNÖK! 2008.02.03. 07:46:21 / # 285965
avatar
Ne már!! Ő volt ott velünk Füreden???
tesco 2008.02.03. 07:36:15 / # 285961
avatar
Tények; anno született egy jónak tünő ötlet. Mégpedig az, hogy a letiltásokból származó bevételét a főtaxi arra fordítja, hogy a vm. okból rászoruló kollégákat, vagy családjukat támogassa, megsegítse. Ennek jónéhány éve már, mégis , ha valaki bajban van , vagy mégrosszabb, a kollégáknak a letiltás megváltása mellett lehetősége van -és ezt a részét nem is kérdőjelezem meg- adakozni a pénztárnál. Ez eddig tényszerű.A kérdésem a következő: A sok év alatt felhalmozott(?) ilyen jellegű bevételnek mi lett a sorsa? Kinek a zsebébe vándorolt? Mert valahol lennie kell nem? Nem számoltam utána , de éves szinten is milliókról lehet szó.És nem egy évről beszélek. Várom a választ, nem a mellébeszélést!
nemkar 2008.02.03. 03:40:01 / # 285912
avatar
Én sem! Nem akartam tudni.-:)))
csogu 2008.02.02. 18:06:44 / # 285923
Tudta Ő, csak tőled akarta hallani...:-))) Ez olyan, mint amikor az asszony bejön a konyhából és megkérdezi: - Ki ette meg éjszaka a csokim?? Szerinted tényleg nem tudja a választ??:-))
csogu 2008.02.02. 18:05:33 / # 285911
Nyugi, nézegettem:-))) ...és valóban nyugtatólag hatott rám:-))...a zene nagyon jó...sajnos nekem a kép nem jön be:-)
cbtaxi 2008.02.02. 17:32:47 / # 285745
avatar
Hmm....a Főnök pl. nem tudta!
cbtaxi 2008.02.02. 17:30:58 / # 285727
avatar
Drága "öreg" Barátom! Hidd el,hogy nagyra értékelem a hozzám való jóságodat! És hogy lásd,nem a levegőbe beszélek:Megtaláltam a több éve Tőled kölcsön kapott, 128Mb-os pendrive-t. Szeretném visszaadni.Gondolom nagy szükséged van már rá!:))))))))))))
KARI31 2008.02.02. 16:25:56 / # 285490
avatar
szeva RICS!!!!www.yv.hu/p=a8b5c0185aa7cbb0e6640c2508c908a8

csogu 2008.02.02. 15:58:59 / # 285456
Kérnénk jelentkezzen az, aki nem tudta, hogy cbtaxi =1928 Hagy legyen a Dodinak egy jó napja, hogy valaki előtt sikerül lelepleznie magát:-DD Valaki vállalja mááá be, hogy Ő bízzz nem tudta ezt:-))
TOMLA 2008.02.02. 15:51:22 / # 285450
avatar
Dodi barátom! A titokról meg csak annyit, hogy szt.ed véletlenül célozgattam én annyit újpestre. Node én tudtam tartani. Szia.

TOMLA 2008.02.02. 15:47:03 / # 285436
avatar
Az meg kinek a kedvenc mondása volt anno, hogy: Értem én a tréfát csak nem szeretem. hi-hi.
TOMLA 2008.02.02. 15:43:13 / # 285430
avatar
Öcsém, te már a kórboncnokot is lenyúltad! Biztos ami biztos? :-))
Nevem senki 2008.02.02. 14:48:44 / # 284848
avatar
Egy rövid történettel szólnék hozzá free és lalikirály szóváltásához. Sok évvel ezelőt volt szerencsém több alkalommal fuvarozni Surján ex miniszter urat, aki akkor a KDMP frakció tagja volt. Nem kis ellenérzéssel mentem először érte, mivel miniszteri ténykedése, nyilatkozatai, nem hagytak túl jó érzéseket bennem. Hosszú, vidéki körutakat tettünk meg együtt és egyre többet beszélgettünk.Néhány alkalom után már olyan nexus alakult ki közöttünk, hogy a következő mondatot engedtem meg magamnak. -Tudja Miniszter úr, hogy ön élőben sokkal kedvelhetőbb, mint a médián keresztül? Elmosolyodott és válaszolt. -Sándor, én politikuskén, közszereplőként az általam képviselt párt véleményét mondom, mondhatom, ami nem feltétlenül egyezik meg teljes mértékben a saját véleményemmel. A nagy vonalak egyeznek, de mint tudja az ördög a részletekben rejlik. Mi ennek a tanúlsága? Uraim, beszélgessünk egymással, és az ördög már nem is olyan fekete. Lalikirály elég nehéz eset. Néha olyan vonalas, és elvágó, hogy ismét a seregben érzem magam és ettől hányok. De ha beszélgetsz vele, rájössz, hogy mégiscsak ember, kollega. Tele hibákkal, problémákkal, gondokkal, és rájössz, hogy már nem is útálod annyira! Mondom: annyira:-)))))))

lalikirály 2008.02.02. 13:55:43 / # 284628
avatar
Nem királyként vagyok itt veletek,nem én választottam ezt a nevet,az igazság az,hogy egy kolléga ragasztotta rám. Elfogadtam ám legyen,mindegy milyen az a név, a lényeg, hogy az ember vállalja önmagát!Lehet,hogy én sem vagyok mindenben tökéletes de melyikönk az!Nem tartok alattvalókat hidd el,kollégáim pedig vannak!Van a 7-800 között nagyon sok féle de ezt nem kivánom részletezni.A szemem köszönöm szépen nyitva van,látok amit látok,bárki megtisztelt a bizalmával még mindíg sikerült valamilyen megoldást találni a gondjaira!Nem szokásom a szőnyeg alá söpörni bármit is!Az igazságról lehet beszélni sőt kell,csak azt nevekkel,tényekkel(név,helyszin,esemény,stb)alá kell tudni támasztani és ettől kezdve már nem üres vádaskodásról beszélünk!Igazad van ez egy olyan fórum ahol lelehet írni mindent,csak a megfelelő stilusban.Köszönöm a megtisztelő cimet, semmi baj nem vagyok sértődős. Te is előbb vagy utóbb remélem, hogy megérted nem a kódommal vagyok itt jelen, a csatorna pedig egy hivatalos hely ahol a munkám miatt vagyok jelen mint az álltalad oly "nagyrabecsült"1050
Oldalszám: 1757