Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
free 2008.02.23. 17:15:32 / # 283313
avatar
vajon hogy néznek ki azok az 50 alatti kódok ?
Nevem senki 2008.02.23. 16:56:39 / # 283268
avatar
Ha ennyi jó hír nem lenne elég mára, itt a többi. Droszthíradóban hallottam tegnap valami 7 db nagyteljesítményű rádióról ami mit ad Isten mind 50 alatti kóddal üzemeltek. Jó lenne valakitől egy hiteles tájékoztatás ez ügyben. Ne csak azokat a "gazembereket" sorolja esténként egyeske, akik megáttalkodott módon címet tévesztettek. Persze, ha ez az egész merő kitaláció (amit nem hiszek), akkor előre is bocsi. Direkt nem írtam kódokat(amit persze csak hallottam), de szerintem így is szereztem magamnak újabb "barátokat" :-))))))

Fox 2008.02.23. 16:32:29 / # 283110
avatar
Rád mérte a megvető pillantást drága barátom, nem a kocsira. Bocs :DDD Nem szereti a "kolléga" aki Havas nyomdokaiba akar lépni.
cbtaxi 2008.02.23. 16:24:04 / # 283091
avatar
Jól látod!! Tegnap este a Nyugatinál beáll mögém egy "kolléga". Kiszáll,majd egy megvető pillantás viseltes Octaviámra és egy "- szevasz tesó - ",köszöntéssel az előttem álló,szintén új archoz lép. Melbe vág a felismerés. Ez az alak,pár hónapja még Zóna taxisként a "tünés innen te ruppótlan,kockás köcsög" felszólítást intézte hozzám vmelyik szórakozó helyen,ahol hiénázott. És most "Főtaxis"! Sőtéten látom a jövőt! :((
etikás 2008.02.23. 15:48:16 / # 282649
avatar
A baj az, hogy a normálisak hullnak ki. A Zónás ivadékok meg szabadon rabolhatnak. Nem lép időben a gittegylet, akkor nyárra megnézhetjük magunkat.
killer 2008.02.23. 15:43:56 / # 282645
avatar
Haver mesélte hogy már a felvételizésnél megizzasztották. Folyamatosan azt magyarázta a felvételiztető, hogy mikor miért lesznek kirúgva és senki sem fog értük könnyet hullatni.
chill of fear 2008.02.23. 15:37:18 / # 282623
avatar
Mi hír járja az utcán? Eddig nem volt itt semmi baj. Jöttek az újak, volt aki kihullott, volt aki megmaradt. Nem volt ez a dajkálás. Igazságtalan a régiekkel szemben.
killer 2008.02.23. 15:29:11 / # 282621
avatar
Főtaxinak elég rossz a híre a kezdőkkel kapcsolatban. Lehetséges ezért a váltás.
kolbász józsi 2008.02.23. 15:18:47 / # 282617
avatar
Nézd! A 2-essel kezdődő kódok "csak" annyit takarnak, hogy azt csinálak amit akarnak, minden el van nézve nekik... Tudod, valahogy meg kell tartani a tagdíjfizető kollégákat... :D A régiek már úgysem lépnek ki, de aki csak most jött, az lehet hátat is fordít, mikor az első bénázásáért megborítják...
csogu 2008.02.23. 12:25:58 / # 282291
Lehet, hogy a bowlingos cikkel kellett volna később kijönnöm....?...:-))
csogu 2008.02.23. 12:24:41 / # 282290
Köszönöm a türelmet:-)
Gringo 2008.02.23. 12:17:11 / # 282259
avatar
Köszi Csogu! Várok!
MCCCXCII 2008.02.23. 12:12:50 / # 282175
A személyi számnál kérdezted, hogy mi az a kettes? (:-)) Mellesleg kevesen vagyunk. Oszt még sok embernek kő a hely, ezért bővítjük a kódok listáját. A tanulócsoportba meg a leendő sírásóink járnak. No ezért megint kapok. (:-))
AdamGyak 2008.02.23. 11:56:35 / # 282153
avatar
:D
csogu 2008.02.23. 11:47:09 / # 282133
bublbu? Hát azt a nyelvet is elsajátította már?? ...jaaaj, beszélek hülyeséget, hiszen minden nyelvet ő talál ki:-DD
Flipper öcsi 2008.02.23. 11:42:08 / # 282050
avatar
bublbu
AdamGyak 2008.02.23. 11:40:52 / # 281996
avatar
Olyan mint a tomajer ? :)

csogu 2008.02.23. 11:38:35 / # 281999
Nem elehetséges, mert : JWT annyit tud, hogy betelik vele az internet:-))
AdamGyak 2008.02.23. 11:28:10 / # 281896
avatar
Interjuvold meg. Te vagy a szerkesztő :D:D
csogu 2008.02.23. 11:24:49 / # 281869
Erről JWT tudna nyilatkozni:-)
Oldalszám: 1757