| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| free | 2008.02.23. 17:15:32 / # 283313 |
|
vajon hogy néznek ki azok az 50 alatti kódok ?
Előzmény: #283268 Nevem senki 2008.02.23. 16:56:39 |
| Nevem senki | 2008.02.23. 16:56:39 / # 283268 |
|
Ha ennyi jó hír nem lenne elég mára, itt a többi.
Droszthíradóban hallottam tegnap valami 7 db nagyteljesítményű rádióról ami mit ad Isten mind 50 alatti kóddal üzemeltek.
Jó lenne valakitől egy hiteles tájékoztatás ez ügyben. Ne csak azokat a "gazembereket" sorolja esténként egyeske, akik megáttalkodott módon címet tévesztettek.
Persze, ha ez az egész merő kitaláció (amit nem hiszek), akkor előre is bocsi.
Direkt nem írtam kódokat(amit persze csak hallottam), de szerintem így is szereztem magamnak újabb "barátokat" :-))))))
|
| Fox | 2008.02.23. 16:32:29 / # 283110 |
|
Rád mérte a megvető pillantást drága barátom, nem a kocsira.
Bocs
:DDD
Nem szereti a "kolléga" aki Havas nyomdokaiba akar lépni.
Előzmény: #283091 cbtaxi 2008.02.23. 16:24:04 |
| cbtaxi | 2008.02.23. 16:24:04 / # 283091 |
|
Jól látod!!
Tegnap este a Nyugatinál beáll mögém egy "kolléga".
Kiszáll,majd egy megvető pillantás viseltes Octaviámra és egy "- szevasz tesó - ",köszöntéssel az előttem álló,szintén új archoz lép.
Melbe vág a felismerés.
Ez az alak,pár hónapja még Zóna taxisként a
"tünés innen te ruppótlan,kockás köcsög" felszólítást intézte hozzám vmelyik szórakozó helyen,ahol hiénázott.
És most "Főtaxis"!
Sőtéten látom a jövőt! :((
Előzmény: #282649 etikás 2008.02.23. 15:48:16 |
| etikás | 2008.02.23. 15:48:16 / # 282649 |
|
A baj az, hogy a normálisak hullnak ki. A Zónás ivadékok meg szabadon rabolhatnak. Nem lép időben a gittegylet, akkor nyárra megnézhetjük magunkat.
Előzmény: #282645 killer 2008.02.23. 15:43:56 |
| killer | 2008.02.23. 15:43:56 / # 282645 |
|
Haver mesélte hogy már a felvételizésnél megizzasztották. Folyamatosan azt magyarázta a felvételiztető, hogy mikor miért lesznek kirúgva és senki sem fog értük könnyet hullatni.
|
| chill of fear | 2008.02.23. 15:37:18 / # 282623 |
|
Mi hír járja az utcán? Eddig nem volt itt semmi baj. Jöttek az újak, volt aki kihullott, volt aki megmaradt. Nem volt ez a dajkálás. Igazságtalan a régiekkel szemben.
Előzmény: #282621 killer 2008.02.23. 15:29:11 |
| killer | 2008.02.23. 15:29:11 / # 282621 |
|
Főtaxinak elég rossz a híre a kezdőkkel kapcsolatban. Lehetséges ezért a váltás.
|
| kolbász józsi | 2008.02.23. 15:18:47 / # 282617 |
|
Nézd! A 2-essel kezdődő kódok "csak" annyit takarnak, hogy azt csinálak amit akarnak, minden el van nézve nekik... Tudod, valahogy meg kell tartani a tagdíjfizető kollégákat... :D
A régiek már úgysem lépnek ki, de aki csak most jött, az lehet hátat is fordít, mikor az első bénázásáért megborítják...
Előzmény: #281432 Gringo 2008.02.23. 08:07:04 |
| csogu | 2008.02.23. 12:25:58 / # 282291 |
|
Lehet, hogy a bowlingos cikkel kellett volna később kijönnöm....?...:-))
Előzmény: #282175 MCCCXCII 2008.02.23. 12:12:50 |
|
| csogu | 2008.02.23. 12:24:41 / # 282290 |
|
Köszönöm a türelmet:-)
Előzmény: #282259 Gringo 2008.02.23. 12:17:11 |
|
| Gringo | 2008.02.23. 12:17:11 / # 282259 |
|
Köszi Csogu! Várok!
Előzmény: #281793 csogu 2008.02.23. 11:16:08 |
| MCCCXCII | 2008.02.23. 12:12:50 / # 282175 |
|
A személyi számnál kérdezted, hogy mi az a kettes? (:-))
Mellesleg kevesen vagyunk. Oszt még sok embernek kő a hely, ezért bővítjük a kódok listáját.
A tanulócsoportba meg a leendő sírásóink járnak.
No ezért megint kapok. (:-))
Előzmény: #281432 Gringo 2008.02.23. 08:07:04 |
|
| AdamGyak | 2008.02.23. 11:56:35 / # 282153 |
|
:D
Előzmény: #282133 csogu 2008.02.23. 11:47:09 |
| csogu | 2008.02.23. 11:47:09 / # 282133 |
|
bublbu? Hát azt a nyelvet is elsajátította már??
...jaaaj, beszélek hülyeséget, hiszen minden nyelvet ő talál ki:-DD
|
|
| Flipper öcsi | 2008.02.23. 11:42:08 / # 282050 |
|
bublbu
Előzmény: #281999 csogu 2008.02.23. 11:38:35 |
| AdamGyak | 2008.02.23. 11:40:52 / # 281996 |
|
Olyan mint a tomajer ? :)
|
| csogu | 2008.02.23. 11:38:35 / # 281999 |
|
Nem elehetséges, mert :
JWT annyit tud, hogy betelik vele az internet:-))
Előzmény: #281896 AdamGyak 2008.02.23. 11:28:10 |
|
| AdamGyak | 2008.02.23. 11:28:10 / # 281896 |
|
Interjuvold meg. Te vagy a szerkesztő :D:D
Előzmény: #281869 csogu 2008.02.23. 11:24:49 |
| csogu | 2008.02.23. 11:24:49 / # 281869 |
|
Erről JWT tudna nyilatkozni:-)
Előzmény: #281864 AdamGyak 2008.02.23. 11:22:03 |
|