| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| AdamGyak | 2008.02.23. 11:22:03 / # 281864 |
|
Tudom ricsikém. Viszont a taxizást könnyű hobbiból csinálni ... :)
Előzmény: #281799 csogu 2008.02.23. 11:19:37 |
| csogu | 2008.02.23. 11:19:37 / # 281799 |
|
Azzal is késésben vagyok. Tudod taxisként még egy szakmát űzni (HOBBIBÓL) nem könnyű.
|
|
| AdamGyak | 2008.02.23. 11:18:52 / # 281804 |
|
Ricsi, egy alkalmat mondj amikor nem vagy késésben... :)
Tényleg és a központos cikkel mi lesz ?
Előzmény: #281793 csogu 2008.02.23. 11:16:08 |
| csogu | 2008.02.23. 11:16:08 / # 281793 |
|
A bowling miatt elcsúsztam egy cikkel. Hétfőn napközben jövök ki vele...addig kérlek bírd ki a kíváncsiságod:-)...és légy belátó velem:-)
Előzmény: #281432 Gringo 2008.02.23. 08:07:04 |
|
| Gringo | 2008.02.23. 08:07:04 / # 281432 |
|
Szasztok!
Világosítsátok már fel lécci homályos elmém, hogy mik ezek a 2-essel kezdődő kódok? Meg valami tanulócsoportról is hallottam!?
Ezer köszi előre is!
|
| cbtaxi | 2008.02.21. 18:27:45 / # 281557 |
|
Közlemény!
A flottatelefonosok részére,megérkeztek a telefonok.
Az új fejlesztésü mobil készülékeket a Szatírnál lehet átvenni! :)
|
| csogu | 2008.02.21. 10:41:30 / # 278795 |
|
Figyelem!
Hétvégén akkor megrendezésre kerül ez a túra dolog. Szeretném felhívni a figyelmét minden mozgáshiányban szenvedő kedves kollégának, olvasónak, hogy jöjjön el bátran, mert igaz, hogy mozgásról van szó, de ez pont annyi lesz, amit mindenki kibír. Gyerekek, fiatalok, öregebbek és még cbtaxi is.
A túlsúlyos emberekről már nem is beszélve. 120-140 kilóval elég meredek elkezdeni szaladgálni. Ezt egy 80 kilós emberke az életben nem fogja megérteni, hiszen nem ült a nyakába még soha egy másik ember és nem kellett azzal futnia. Térdnek, bokának, gerincnek ez mind-mind olyan megterhelést jelent, ami több mint kockázatos. Viszont a séta a jó levegőn, ökörködő vidám emberek között, több mint egészséges.
Az időjárás miatt sem kell aggódni, hiszen jó időt rendeltem vasárnapra:-))
Szóval hajrááá, kapjátok össze magatok, gyertek, mindenkit szeretettel várunk!!!
|
|
| törölt felh. | 2008.02.21. 08:32:14 / # 278200 |
|
Ja én is láttam pár Yakuzát a III.-ba keresték a Bogdáni útat.
Ők akarták:-)))
Előzmény: #278149 cbtaxi 2008.02.21. 07:37:27 |
| törölt felh. | 2008.02.21. 08:30:46 / # 278194 |
|
Ajjaj be sem merek menni a központba mert a Miklós letépi a ....-met:-)))
Remélem a szive nem olyan kemény mint az ökle:-)))
Megjegyzem nem nyalizok!!!
Miklós szépen tudok ám kocsit mosni:-)))
|
| törölt felh. | 2008.02.21. 08:28:41 / # 278164 |
|
"Japánok meghívták a Magyarok delegációját hazájukba."
"Disznóvágásra hívták meg a budapesti Főtaxisokat a nyíregyházi kollégáik."
Tehát nem a Budapesti Fötaxisok DELEGÁCIÓJÁT.
...gondolom érted mire célzok:-)))
Előzmény: #277512 csogu 2008.02.21. 00:00:55 |
| cbtaxi | 2008.02.21. 07:37:27 / # 278149 |
|
Ajjajj.Az Ákos nem volt ott a delegációban?
Ebből még diplomáciai bonyodalom is lehet! :))
Előzmény: #277512 csogu 2008.02.21. 00:00:55 |
| csogu | 2008.02.21. 00:00:55 / # 277512 |
|
Ezt a hírt találtam:
Japánok meghívták a Magyarok delegációját hazájukba. A vendégszeretetükről híres Japánok örömmel fogadták Magyar barátaikat, majd a hazai ízekkel kedveskedtek. Újságírónk sajnálattal értesült ama szomorú hírről, hogy Szilágyi Ákost, beceneve JWT, nem vehetett részt ezen az úton, pedig ő is Magyar.
...gondolom érted mire célzok:-)))
Előzmény: #276806 2008.02.20. 17:12:30 |
|
| törölt felh. | 2008.02.20. 17:28:43 / # 277397 |
|
2. Szembesíthet korábbi tetteimmel, szavaimmal
Mint a teniszben csak lecsaptam.
|
| Nevem senki | 2008.02.20. 17:28:33 / # 277388 |
|
Hát igen, így érthető, hogy védi a testvérét.
Amit írtam, azt viszont tartom:-)
Előzmény: #277180 attus 2008.02.20. 17:24:46 |
| törölt felh. | 2008.02.20. 17:27:45 / # 277374 |
|
Ajjajajajajaj.
Előzmény: #277339 bavida 2008.02.20. 17:26:53 |
| bavida | 2008.02.20. 17:26:53 / # 277339 |
|
Már a Flórin ( Nem Urbán :) ) járt terepszemlén!:)
Előzmény: #277281 2008.02.20. 17:25:05 |
| Nevem senki | 2008.02.20. 17:25:40 / # 277325 |
|
??????????????????
Előzmény: #276975 2008.02.20. 17:20:39 |
| törölt felh. | 2008.02.20. 17:25:05 / # 277281 |
|
Remélem Ő nem Óbudán akar dolgozni:-)
Előzmény: #277171 bavida 2008.02.20. 17:24:03 |
| attus | 2008.02.20. 17:24:46 / # 277180 |
|
Szép volt,Sanyi! :DDDD
Szerintem csapkodta a térdét a röhögéstől!
Előzmény: #277088 Nevem senki 2008.02.20. 17:22:45 |
| bavida | 2008.02.20. 17:24:03 / # 277171 |
|
Már az anyánk is taxis tanfolyamra jár!! Reszkess!!:-)))
Előzmény: #277088 Nevem senki 2008.02.20. 17:22:45 |