Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
AdamGyak 2008.02.23. 11:22:03 / # 281864
avatar
Tudom ricsikém. Viszont a taxizást könnyű hobbiból csinálni ... :)
csogu 2008.02.23. 11:19:37 / # 281799
Azzal is késésben vagyok. Tudod taxisként még egy szakmát űzni (HOBBIBÓL) nem könnyű.

AdamGyak 2008.02.23. 11:18:52 / # 281804
avatar
Ricsi, egy alkalmat mondj amikor nem vagy késésben... :) Tényleg és a központos cikkel mi lesz ?
csogu 2008.02.23. 11:16:08 / # 281793
A bowling miatt elcsúsztam egy cikkel. Hétfőn napközben jövök ki vele...addig kérlek bírd ki a kíváncsiságod:-)...és légy belátó velem:-)
Gringo 2008.02.23. 08:07:04 / # 281432
avatar
Szasztok! Világosítsátok már fel lécci homályos elmém, hogy mik ezek a 2-essel kezdődő kódok? Meg valami tanulócsoportról is hallottam!? Ezer köszi előre is!

cbtaxi 2008.02.21. 18:27:45 / # 281557
avatar
Közlemény! A flottatelefonosok részére,megérkeztek a telefonok. Az új fejlesztésü mobil készülékeket a Szatírnál lehet átvenni! :)

csogu 2008.02.21. 10:41:30 / # 278795
Figyelem! Hétvégén akkor megrendezésre kerül ez a túra dolog. Szeretném felhívni a figyelmét minden mozgáshiányban szenvedő kedves kollégának, olvasónak, hogy jöjjön el bátran, mert igaz, hogy mozgásról van szó, de ez pont annyi lesz, amit mindenki kibír. Gyerekek, fiatalok, öregebbek és még cbtaxi is. A túlsúlyos emberekről már nem is beszélve. 120-140 kilóval elég meredek elkezdeni szaladgálni. Ezt egy 80 kilós emberke az életben nem fogja megérteni, hiszen nem ült a nyakába még soha egy másik ember és nem kellett azzal futnia. Térdnek, bokának, gerincnek ez mind-mind olyan megterhelést jelent, ami több mint kockázatos. Viszont a séta a jó levegőn, ökörködő vidám emberek között, több mint egészséges. Az időjárás miatt sem kell aggódni, hiszen jó időt rendeltem vasárnapra:-)) Szóval hajrááá, kapjátok össze magatok, gyertek, mindenkit szeretettel várunk!!!

törölt felh. 2008.02.21. 08:32:14 / # 278200
avatar
Ja én is láttam pár Yakuzát a III.-ba keresték a Bogdáni útat. Ők akarták:-)))
törölt felh. 2008.02.21. 08:30:46 / # 278194
avatar
Ajjaj be sem merek menni a központba mert a Miklós letépi a ....-met:-))) Remélem a szive nem olyan kemény mint az ökle:-))) Megjegyzem nem nyalizok!!! Miklós szépen tudok ám kocsit mosni:-)))

törölt felh. 2008.02.21. 08:28:41 / # 278164
avatar
"Japánok meghívták a Magyarok delegációját hazájukba." "Disznóvágásra hívták meg a budapesti Főtaxisokat a nyíregyházi kollégáik." Tehát nem a Budapesti Fötaxisok DELEGÁCIÓJÁT. ...gondolom érted mire célzok:-)))
cbtaxi 2008.02.21. 07:37:27 / # 278149
avatar
Ajjajj.Az Ákos nem volt ott a delegációban? Ebből még diplomáciai bonyodalom is lehet! :))
csogu 2008.02.21. 00:00:55 / # 277512
Ezt a hírt találtam: Japánok meghívták a Magyarok delegációját hazájukba. A vendégszeretetükről híres Japánok örömmel fogadták Magyar barátaikat, majd a hazai ízekkel kedveskedtek. Újságírónk sajnálattal értesült ama szomorú hírről, hogy Szilágyi Ákost, beceneve JWT, nem vehetett részt ezen az úton, pedig ő is Magyar. ...gondolom érted mire célzok:-)))
törölt felh. 2008.02.20. 17:28:43 / # 277397
avatar
2. Szembesíthet korábbi tetteimmel, szavaimmal Mint a teniszben csak lecsaptam.

Nevem senki 2008.02.20. 17:28:33 / # 277388
avatar
Hát igen, így érthető, hogy védi a testvérét. Amit írtam, azt viszont tartom:-)
törölt felh. 2008.02.20. 17:27:45 / # 277374
avatar
Ajjajajajajaj.
bavida 2008.02.20. 17:26:53 / # 277339
avatar
Már a Flórin ( Nem Urbán :) ) járt terepszemlén!:)
Nevem senki 2008.02.20. 17:25:40 / # 277325
avatar
??????????????????
törölt felh. 2008.02.20. 17:25:05 / # 277281
avatar
Remélem Ő nem Óbudán akar dolgozni:-)
attus 2008.02.20. 17:24:46 / # 277180
avatar
Szép volt,Sanyi! :DDDD Szerintem csapkodta a térdét a röhögéstől!
bavida 2008.02.20. 17:24:03 / # 277171
avatar
Már az anyánk is taxis tanfolyamra jár!! Reszkess!!:-)))
Oldalszám: 1757