Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
attus 2008.02.20. 17:23:14 / # 277107
avatar
- Mivel fényképeznek a rendőr esküvőjén? - Traffipax-al. - És miért csak idősek látszanak rajta? - Mert csak 60 felett fényképez.:-))
Nevem senki 2008.02.20. 17:22:45 / # 277088
avatar
:-)))))))))))))) Ezt meg honnan tudtam volna:-)))
törölt felh. 2008.02.20. 17:20:59 / # 276987
avatar
:-))))))))))))))))))
törölt felh. 2008.02.20. 17:20:39 / # 276975
avatar
Kocsi tiszta,nyakkendő van?Stoperem müködik!
bavida 2008.02.20. 17:19:17 / # 276952
avatar
Most kijőn!??

bavida 2008.02.20. 17:18:06 / # 276503
avatar
Az őccse vagyok!Druszám!:))

Nevem senki 2008.02.20. 17:14:27 / # 276855
avatar
Örülök,hogy ismersz így legalább nem értesz félre. Nincs nekem semmi bajom veled, csak nem ildomos máson számonkérni, amit mi sem teszünk meg. Én vagy 10x bemutatkoztam és ha kell bármikor, bárkinek megteszem ezt a szivességet. Ezzel megadom neki a lehetőséget, hogy ha vitázni akar velem: 1. Megszólíthat, tudja kivel beszél 2. Szembesíthet korábbi tetteimmel, szavaimmal Könnyű úgy ostorozni másokat, ha minket nem tudnak szembesíteni a hibáinkkal. Mindezt nem azért írtam, hogy megbántsalak, tehát ne sértődj meg. Remélem, ha találkozunk iszol velem egy kávét:-)))
törölt felh. 2008.02.20. 17:12:30 / # 276806
avatar
"Disznóvágásra hívták meg a budapesti Főtaxisokat a nyíregyházi kollégáik." Érdekes de én ezt nem hallottam az általánosba . Éppen úgy mint a Fötaxi karácsonyi partyt. Viszont aki beakar vágodni az sürgösen tanuljon meg Bowlingozni. Megjegyzem nekünk is kellene valamiféle tagdíjkedvezménnyel kollégákat calogatnunk mert amint látszik a képeken kevés fötaxis van Budapesten.

bavida 2008.02.20. 17:00:35 / # 276733
avatar
A Lilazolinak még a Nyiregyházi Főtaxisok is a kollégái!! :-))
bavida 2008.02.20. 16:59:02 / # 276731
avatar
Még az!!!
bavida 2008.02.20. 16:57:27 / # 276718
avatar
Sanyi!Téged kb akkor ismertelek meg mikor a Lilához jártál a kőzértjébe( 18)éve!!a hozzászólásod után kerestem a "kolléga" bemutatkozását és még segitséggel sem találtam!! A Zolit meg ismerem annyira ,hogy megoldja ezeket a gondokat!addig jó még nem keresgél!!
Nevem senki 2008.02.20. 16:46:02 / # 276684
avatar
Zolit meg ne féltsd. Meg tudja ő védeni magát, ha szükségét érzi. Amióta ismerem, úgy 20 éve, még nem szorult másra ez ügyben:-))))
tesco 2008.02.20. 16:42:39 / # 276674
avatar
valahogy én is így gondolom! ezek egyszerű kérdések.
Nevem senki 2008.02.20. 16:39:10 / # 276623
avatar
Biztosan nem figyeltem, amikor te bemutatkoztál! Ha nem akarsz, az nem baj, ez a net sajátja, csak akkor ne cseszegesd a többieket!
bavida 2008.02.20. 16:35:22 / # 276614
avatar
free,tesco!!!!! Ezeket miért nem a szemtől szembe kérdezitek meg??????

cbtaxi 2008.02.20. 16:25:59 / # 276518
avatar
Miért,ott volt? Én nem tudom,nekem nem nyílik ki a képgaléria! :(
tesco 2008.02.20. 16:18:39 / # 276478
avatar
Vajon, akkor mit keres ott?
cbtaxi 2008.02.20. 16:16:54 / # 276468
avatar
Bővitett kérdés: Lilazoli,egyáltalán taxis még?
Akos1758 2008.02.20. 16:16:29 / # 276465
avatar
Hasonlított a dologhoz... Ezt most befizettem, a következőig dolgozhatok, ha nem fizetem tiltanak... Valóban van némi párhuzam... Leszámítva, hogy a rendőrök URHját nem hallgathatjuk cserébe.
free 2008.02.20. 16:16:12 / # 276460
avatar
nem tudom mire gondolsz,Főtaxis kolegákból nem látok a képeken senkit !
Oldalszám: 1757