| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| attus | 2008.02.20. 17:23:14 / # 277107 |
|
- Mivel fényképeznek a rendőr esküvőjén?
- Traffipax-al.
- És miért csak idősek látszanak rajta?
- Mert csak 60 felett fényképez.:-))
Előzmény: #276465 Akos1758 2008.02.20. 16:16:29 |
| Nevem senki | 2008.02.20. 17:22:45 / # 277088 |
|
:-))))))))))))))
Ezt meg honnan tudtam volna:-)))
Előzmény: #276952 bavida 2008.02.20. 17:19:17 |
| törölt felh. | 2008.02.20. 17:20:59 / # 276987 |
|
:-))))))))))))))))))
Előzmény: #276975 2008.02.20. 17:20:39 |
| törölt felh. | 2008.02.20. 17:20:39 / # 276975 |
|
Kocsi tiszta,nyakkendő van?Stoperem müködik!
Előzmény: #276855 Nevem senki 2008.02.20. 17:14:27 |
| bavida | 2008.02.20. 17:19:17 / # 276952 |
|
Most kijőn!??
|
| bavida | 2008.02.20. 17:18:06 / # 276503 |
|
Az őccse vagyok!Druszám!:))
|
| Nevem senki | 2008.02.20. 17:14:27 / # 276855 |
|
Örülök,hogy ismersz így legalább nem értesz félre.
Nincs nekem semmi bajom veled, csak nem ildomos máson számonkérni, amit mi sem teszünk meg.
Én vagy 10x bemutatkoztam és ha kell bármikor, bárkinek megteszem ezt a szivességet. Ezzel megadom neki a lehetőséget, hogy ha vitázni akar velem:
1. Megszólíthat, tudja kivel beszél
2. Szembesíthet korábbi tetteimmel, szavaimmal
Könnyű úgy ostorozni másokat, ha minket nem tudnak szembesíteni a hibáinkkal.
Mindezt nem azért írtam, hogy megbántsalak, tehát ne sértődj meg. Remélem, ha találkozunk iszol velem egy kávét:-)))
Előzmény: #276718 bavida 2008.02.20. 16:57:27 |
| törölt felh. | 2008.02.20. 17:12:30 / # 276806 |
|
"Disznóvágásra hívták meg a budapesti Főtaxisokat a nyíregyházi kollégáik."
Érdekes de én ezt nem hallottam az általánosba .
Éppen úgy mint a Fötaxi karácsonyi partyt.
Viszont aki beakar vágodni az sürgösen tanuljon meg Bowlingozni.
Megjegyzem nekünk is kellene valamiféle tagdíjkedvezménnyel kollégákat calogatnunk mert amint látszik a képeken kevés fötaxis van Budapesten.
|
| bavida | 2008.02.20. 17:00:35 / # 276733 |
|
A Lilazolinak még a Nyiregyházi Főtaxisok is a kollégái!! :-))
Előzmény: #276460 free 2008.02.20. 16:16:12 |
| bavida | 2008.02.20. 16:59:02 / # 276731 |
|
Még az!!!
Előzmény: #276403 tesco 2008.02.20. 16:13:51 |
| bavida | 2008.02.20. 16:57:27 / # 276718 |
|
Sanyi!Téged kb akkor ismertelek meg mikor a Lilához jártál a kőzértjébe( 18)éve!!a hozzászólásod után kerestem a "kolléga" bemutatkozását és még segitséggel sem találtam!! A Zolit meg ismerem annyira ,hogy megoldja ezeket a gondokat!addig jó még nem keresgél!!
Előzmény: #276623 Nevem senki 2008.02.20. 16:39:10 |
| Nevem senki | 2008.02.20. 16:46:02 / # 276684 |
|
Zolit meg ne féltsd. Meg tudja ő védeni magát, ha szükségét érzi. Amióta ismerem, úgy 20 éve, még nem szorult másra ez ügyben:-))))
Előzmény: #276614 bavida 2008.02.20. 16:35:22 |
| tesco | 2008.02.20. 16:42:39 / # 276674 |
|
valahogy én is így gondolom! ezek egyszerű kérdések.
Előzmény: #276623 Nevem senki 2008.02.20. 16:39:10 |
| Nevem senki | 2008.02.20. 16:39:10 / # 276623 |
|
Biztosan nem figyeltem, amikor te bemutatkoztál!
Ha nem akarsz, az nem baj, ez a net sajátja, csak akkor ne cseszegesd a többieket!
Előzmény: #276614 bavida 2008.02.20. 16:35:22 |
| bavida | 2008.02.20. 16:35:22 / # 276614 |
|
free,tesco!!!!! Ezeket miért nem a szemtől szembe kérdezitek meg??????
|
| cbtaxi | 2008.02.20. 16:25:59 / # 276518 |
|
Miért,ott volt? Én nem tudom,nekem nem nyílik ki a képgaléria! :(
Előzmény: #276478 tesco 2008.02.20. 16:18:39 |
| tesco | 2008.02.20. 16:18:39 / # 276478 |
|
Vajon, akkor mit keres ott?
Előzmény: #276468 cbtaxi 2008.02.20. 16:16:54 |
| cbtaxi | 2008.02.20. 16:16:54 / # 276468 |
|
Bővitett kérdés: Lilazoli,egyáltalán taxis még?
Előzmény: #276403 tesco 2008.02.20. 16:13:51 |
| Akos1758 | 2008.02.20. 16:16:29 / # 276465 |
|
Hasonlított a dologhoz... Ezt most befizettem, a következőig dolgozhatok, ha nem fizetem tiltanak... Valóban van némi párhuzam... Leszámítva, hogy a rendőrök URHját nem hallgathatjuk cserébe.
Előzmény: #276412 cbtaxi 2008.02.20. 16:12:40 |
| free | 2008.02.20. 16:16:12 / # 276460 |
|
nem tudom mire gondolsz,Főtaxis kolegákból nem látok a képeken senkit !
Előzmény: #276403 tesco 2008.02.20. 16:13:51 |