Felhasználó hozzászólásai
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.02.23 15:18
Nézd! A 2-essel kezdődő kódok "csak" annyit takarnak, hogy azt csinálak amit akarnak, minden el van nézve nekik... Tudod, valahogy meg kell tartani a tagdíjfizető kollégákat... :D
A régiek már úgysem lépnek ki, de aki csak most jött, az lehet hátat is fordít, mikor az első bénázásáért megborítják...













