| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| TOMLA | 2008.02.29. 11:30:17 / # 284234 |
|
Hi.
Amíg a Dodi nem aggya vissza a pendrivémet /amit 1973-ban kért kőcsön/én rája szavazok.
Hej.;-))))
A második leg. pedig aki du.öt óra környékén kevés címet mond Vecsésre,Lőrincre!
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.02.29. 11:23:27 / # 284201 |
|
Bocs,de nálatok nem 95 % a drosztok aránya?
Ezek szerint te forradalmár,vagy lázadó vagy?
Előzmény: #284199 csogu 2008.02.29. 11:21:41 |
| csogu | 2008.02.29. 11:21:41 / # 284199 |
|
Ez a pillanat is elérkezett. Ellent kell neked mondanom:-))
Nincs igazad, legalábbis részemről nincs. Van olyan címbeolvasó, akit ha meghallok a csövön, már elönt egy bizonyos fokú nyugalom, hiszen érthetően, tisztán beszél, a ritmusa állandó, ha van cím, ha nincs.
Amennyiben valaki visszakérdez, akkor nem érződik rajta a feszültség, ami miatt megakad, normálisan válaszol, még akkor is, amikor mi, kint, kizuhanunk a kolléga kérdésétől az autóból.
Ezzel a stílussal teremt egy olyan légkört maga körül, hogy az ember nem is tud rá haragudni, ha mindig mögém dobálja a címet.
Na és van az ellenkezője….
Meghallod, felhangosítod az URH-t, a zenét a kocsidban lehalkítod, a telefonban lévőtől elköszönsz, mert koncentrálnod kell. Kérdés, hogy a címbemondónak milyen napja van. Ha minden szép és jó, akkor még lehet is vele dolgozni, ha nem, akkor úgy nyomkodod vaktában a májkot, mint ha bekötött szemmel vadásznál az erdőben.
Nekem ez a véleményem:-))
Előzmény: #283829 bemondó 2008.02.29. 07:29:26 |
|
| bemondó | 2008.02.29. 07:29:26 / # 283829 |
|
Mindig az a legrosszabb "bemondó" aki épp a csövön van. Mert nem ODA mond címet ahol éppen te vagy. Egy idő után kezded utálni és átkozod a napot, amikor erre a pályára adtad a fejed. Háromnegyed keserves óra után jön egy cím a közelbe. Vered a májkot.....levernek. Aztán megint. És megint. Ez egy mocsok, beszédhibás, hadarós, lassú, béna f@sz....képtelenség felvenni bármit is.
Aztán váltanak. Jön a következő cím, épp a te tutidba. Simán felveszed /mivel egyedül maradtál a környéken/ utaska kivisz Törökbálintra. Ez az!! Na ennél a csávónál/csajnál aztán lehet dolgozni.És hogy mondja..... Imádom!!!
Hát valahogy így leszünk legjobbak/legrosszabbak..
Előzmény: #280976 nudliúr 2008.02.28. 14:33:57 |
| nudliúr | 2008.02.28. 14:33:57 / # 280976 |
|
Szerinted melyik a legrosszabb bemondó?
Előzmény: #275617 falcon 2008.02.26. 18:43:18 |
| nudliúr | 2008.02.28. 14:31:53 / # 280970 |
|
Ahhoz képest hogy nem rég kezdted jó nyomod!!Meg a gázpedált is a skodrincsnak!:)
Előzmény: #275727 Akos1758 2008.02.26. 19:27:46 |
| AdamGyak | 2008.02.27. 16:16:39 / # 277917 |
|
Nem azért Ricsikém :), csak kevesebb olyan lehetőséget dobnak fel amit nem tudhatsz... :)
Előzmény: #275550 csogu 2008.02.26. 22:56:52 |
| csogu | 2008.02.26. 22:56:52 / # 275550 |
|
Vagy a Blaháról...akkor lenne péze.
|
|
| AdamGyak | 2008.02.26. 19:30:07 / # 275731 |
|
Miért nem a reptérről kezdtél Ákos ? :)
Előzmény: #275478 Akos1758 2008.02.26. 15:24:40 |
| Akos1758 | 2008.02.26. 19:27:46 / # 275727 |
|
Ezt ma már 2-odszor kapom meg :DDD
Pontosabban az első úgy hangzott:
-Csogu a mentorod? Akkor már tudom, miért nincs soha pénzed! :DDD
Előzmény: #275490 cbtaxi 2008.02.26. 15:40:38 |
| csogu | 2008.02.26. 18:47:10 / # 275622 |
|
a másikat meg műteni lehetne
De hülye vagy:-))))))))))))))
Előzmény: #275617 falcon 2008.02.26. 18:43:18 |
|
| falcon | 2008.02.26. 18:43:18 / # 275617 |
|
mi rosszat tetűnk hogy a cim leadok ennyire vannak a helyzet magaslatán pl 25én este az egyik hadar pedig nincs cim a másikat meg műteni lehetne és be jelez a tanúlo csoportós már azt hittem hogy ilyen sokan vagyunk 20005 és ismétli 3 szor gratulálok az etikások hol vannak pedig volt bent nem beszéd hibás
|
| cbtaxi | 2008.02.26. 15:40:38 / # 275490 |
|
Csogu volt a mentorod??????
Na bazz,vak vezet világtalant!! :))))))))
Előzmény: #275478 Akos1758 2008.02.26. 15:24:40 |
| Akos1758 | 2008.02.26. 15:24:40 / # 275478 |
|
Első címem egy beülős volt, leintett... Hirtelen azt sem tudtam, melyik a fékpedál, hogy kell megállni, mit mondjak neki...stb
Szerintem tisztában volt a ténnyel, hogy nem lehet túl rég taxis, minekután a richter skála kiakadt volna, úgy remegtem a kocsiban, hogy most mi lesz. Segített, rendes volt, mondta, hogy hol merre menjek.
Ezek után (immáron rutinos taxisként) beálltam a nyugatiba. Ahogy fogytak előttem én úgy kezdtem izzadni és kértem az Urat, hogy mikor második vagyok, kérjen ki 2 autót valahova. Nem így lett. Elfogytak szépen előttem.
-Kérem a nyugati elsőt!
-Hu bazz, ilyenkor mi van, mindjárt befosok (futott át a fejemen, mondjuk olyan lassan, hogy addigra már másodszor kért)
Belecsaptam gyorsan és kezdtem imádkozni. Természetesen ennek eredményeként halk nyöszörgésem elnyomta a rádió zaját én meg ahelyett hogy visszakértem volna gyorsan ráütöttem, nehogy bénának tünjek.
-NA de most merre???!!!
olyan ideges lettem, azt sem tudtam hol vagyok. Ekkor csörrent meg a telefonom, Csogu volt. (irodalom órán ezt valami isteni beavatkozásként emlegették, tényleg fogalmam sem volt mit kaptam)
-Tudod melyik a Ferdinánd kapu? -kérdezte.
(hirtelen azt sem tudtam, hol találom a west.endet)
Szerencsémre Ricsi belevezetett, utas segítőkész, minden klaff :DDD
...utólag is kössz ismét :DDDDDDDD
|
| cbtaxi | 2008.02.25. 20:31:16 / # 274460 |
|
A 90-es években a Külügyminisztérium gyakran vett bérbe a Főtaxitól gépkocsivezetőket.
Tök állat volt delegációs konvojokban száguldozni lólépésben ( JWT biztos tudja,hogy ez mit jelent)
A fracia köztársasági elnök látogatásakor is be voltam osztva a külügyhöz.
Reptér,Parlament,követség(Lendvai utca,rezidencia (Csaba utca)Miniszteri vendégház( Béla király út) szállodák..stb.
Addig nem is volt baj,amíg konvojban mentünk ide-oda.
Igen ám,de jött az este! A hivatalos programoknak vége és a "slepp" elindult szórakozni.A Hilton előtt ácsorogtam a külügyes kocsival.Jött is ki egy francia pár és mondják: Bela kirali evnyú! :)))
Voltam ott nappal vagy 3 X, de mindig felvezetéssel.
Már a Várból való lejutásnál kezdődtek a gondok.
Kavarogtam össze-vissza,míg nem kitaláltam,hogy amerre lejt az út,biztos arra lesz a lejárat a hegyről.Sorompó még nem volt akkoriban.
Le is értem egy nagy szerpentinen.Az tudtam,hogy az Istenhegyiről kell majd valahol lefordulni a Béla király felé,de egyelőre azt se tudtam,hogy a vároldalból merre.
A Krisztinán felcsillant a szemem.
Nini,itt a Csaba utca! Ott van a francia rezidencia, oda viszem őket.Nagy baj már nem lehet.
Nem tudtam rábeszélni őket,hogy ez is jó.
- "Bela királi"- hajtogatták.
Na valahogy megtaláltam az Istenhegyit.
A Béla király előtt egy biztosító járőr autó állt.Megkérdeztem a embert,hogy merre kell a miniszteri vendégház felé menni?
-Menjen arra és majd meglátja!-
-De nem érti? Órák óta koválygok a francia belügyminiszterrel és a nejével!- hazudtam szemrebbenés nélkül.
De legalább meg volt a hatása.A rendőr bepattant a kocsijába és villogóval felvezetett a maradék másfél kilóméteren.
Slusszpoén:
2 nappal később,immáron a céges 1500-ös ladában, állok az újpesti droszton.
Hajnali 5 óra.
Közeleg egy termetes asszonyság.
- A XII. Béla király útra legyen szíves!-
Fülig ért a szám.
- Természetesen,hölgyem.Melyik hídon menjek majd át?
|
| Gringo | 2008.02.25. 20:05:32 / # 274443 |
|
Köszi Csogu!
Előzmény: #272842 csogu 2008.02.25. 11:18:28 |
| törölt felh. | 2008.02.25. 19:43:38 / # 274819 |
|
Látom itt az asszony.De te honnan tudod?
Előzmény: #274807 Nevem senki 2008.02.25. 19:42:39 |
| törölt felh. | 2008.02.25. 19:42:46 / # 274809 |
|
Csogu ezt tanuld meg jól jöhet.
Sztréjt van sztrit förszt rájt end hir jur hotel.
Előzmény: #274796 2008.02.25. 19:39:40 |
| Nevem senki | 2008.02.25. 19:42:39 / # 274807 |
|
Nézz jobbra:-))
Előzmény: #274787 2008.02.25. 19:38:57 |
| Nevem senki | 2008.02.25. 19:41:28 / # 274806 |
|
A látványtól te pupák:-)
Előzmény: #274787 2008.02.25. 19:38:57 |