Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
TOMLA 2008.02.29. 11:30:17 / # 284234
avatar
Hi. Amíg a Dodi nem aggya vissza a pendrivémet /amit 1973-ban kért kőcsön/én rája szavazok. Hej.;-)))) A második leg. pedig aki du.öt óra környékén kevés címet mond Vecsésre,Lőrincre!

Bao, a FŐNÖK! 2008.02.29. 11:23:27 / # 284201
avatar
Bocs,de nálatok nem 95 % a drosztok aránya? Ezek szerint te forradalmár,vagy lázadó vagy?
csogu 2008.02.29. 11:21:41 / # 284199
Ez a pillanat is elérkezett. Ellent kell neked mondanom:-)) Nincs igazad, legalábbis részemről nincs. Van olyan címbeolvasó, akit ha meghallok a csövön, már elönt egy bizonyos fokú nyugalom, hiszen érthetően, tisztán beszél, a ritmusa állandó, ha van cím, ha nincs. Amennyiben valaki visszakérdez, akkor nem érződik rajta a feszültség, ami miatt megakad, normálisan válaszol, még akkor is, amikor mi, kint, kizuhanunk a kolléga kérdésétől az autóból. Ezzel a stílussal teremt egy olyan légkört maga körül, hogy az ember nem is tud rá haragudni, ha mindig mögém dobálja a címet. Na és van az ellenkezője…. Meghallod, felhangosítod az URH-t, a zenét a kocsidban lehalkítod, a telefonban lévőtől elköszönsz, mert koncentrálnod kell. Kérdés, hogy a címbemondónak milyen napja van. Ha minden szép és jó, akkor még lehet is vele dolgozni, ha nem, akkor úgy nyomkodod vaktában a májkot, mint ha bekötött szemmel vadásznál az erdőben. Nekem ez a véleményem:-))
bemondó 2008.02.29. 07:29:26 / # 283829
avatar
Mindig az a legrosszabb "bemondó" aki épp a csövön van. Mert nem ODA mond címet ahol éppen te vagy. Egy idő után kezded utálni és átkozod a napot, amikor erre a pályára adtad a fejed. Háromnegyed keserves óra után jön egy cím a közelbe. Vered a májkot.....levernek. Aztán megint. És megint. Ez egy mocsok, beszédhibás, hadarós, lassú, béna f@sz....képtelenség felvenni bármit is. Aztán váltanak. Jön a következő cím, épp a te tutidba. Simán felveszed /mivel egyedül maradtál a környéken/ utaska kivisz Törökbálintra. Ez az!! Na ennél a csávónál/csajnál aztán lehet dolgozni.És hogy mondja..... Imádom!!! Hát valahogy így leszünk legjobbak/legrosszabbak..
nudliúr 2008.02.28. 14:33:57 / # 280976
avatar
Szerinted melyik a legrosszabb bemondó?
nudliúr 2008.02.28. 14:31:53 / # 280970
avatar
Ahhoz képest hogy nem rég kezdted jó nyomod!!Meg a gázpedált is a skodrincsnak!:)
AdamGyak 2008.02.27. 16:16:39 / # 277917
avatar
Nem azért Ricsikém :), csak kevesebb olyan lehetőséget dobnak fel amit nem tudhatsz... :)
csogu 2008.02.26. 22:56:52 / # 275550
Vagy a Blaháról...akkor lenne péze.

AdamGyak 2008.02.26. 19:30:07 / # 275731
avatar
Miért nem a reptérről kezdtél Ákos ? :)
Akos1758 2008.02.26. 19:27:46 / # 275727
avatar
Ezt ma már 2-odszor kapom meg :DDD Pontosabban az első úgy hangzott: -Csogu a mentorod? Akkor már tudom, miért nincs soha pénzed! :DDD
csogu 2008.02.26. 18:47:10 / # 275622
a másikat meg műteni lehetne De hülye vagy:-))))))))))))))
falcon 2008.02.26. 18:43:18 / # 275617
avatar
mi rosszat tetűnk hogy a cim leadok ennyire vannak a helyzet magaslatán pl 25én este az egyik hadar pedig nincs cim a másikat meg műteni lehetne és be jelez a tanúlo csoportós már azt hittem hogy ilyen sokan vagyunk 20005 és ismétli 3 szor gratulálok az etikások hol vannak pedig volt bent nem beszéd hibás

cbtaxi 2008.02.26. 15:40:38 / # 275490
avatar
Csogu volt a mentorod?????? Na bazz,vak vezet világtalant!! :))))))))
Akos1758 2008.02.26. 15:24:40 / # 275478
avatar
Első címem egy beülős volt, leintett... Hirtelen azt sem tudtam, melyik a fékpedál, hogy kell megállni, mit mondjak neki...stb Szerintem tisztában volt a ténnyel, hogy nem lehet túl rég taxis, minekután a richter skála kiakadt volna, úgy remegtem a kocsiban, hogy most mi lesz. Segített, rendes volt, mondta, hogy hol merre menjek. Ezek után (immáron rutinos taxisként) beálltam a nyugatiba. Ahogy fogytak előttem én úgy kezdtem izzadni és kértem az Urat, hogy mikor második vagyok, kérjen ki 2 autót valahova. Nem így lett. Elfogytak szépen előttem. -Kérem a nyugati elsőt! -Hu bazz, ilyenkor mi van, mindjárt befosok (futott át a fejemen, mondjuk olyan lassan, hogy addigra már másodszor kért) Belecsaptam gyorsan és kezdtem imádkozni. Természetesen ennek eredményeként halk nyöszörgésem elnyomta a rádió zaját én meg ahelyett hogy visszakértem volna gyorsan ráütöttem, nehogy bénának tünjek. -NA de most merre???!!! olyan ideges lettem, azt sem tudtam hol vagyok. Ekkor csörrent meg a telefonom, Csogu volt. (irodalom órán ezt valami isteni beavatkozásként emlegették, tényleg fogalmam sem volt mit kaptam) -Tudod melyik a Ferdinánd kapu? -kérdezte. (hirtelen azt sem tudtam, hol találom a west.endet) Szerencsémre Ricsi belevezetett, utas segítőkész, minden klaff :DDD ...utólag is kössz ismét :DDDDDDDD

cbtaxi 2008.02.25. 20:31:16 / # 274460
avatar
A 90-es években a Külügyminisztérium gyakran vett bérbe a Főtaxitól gépkocsivezetőket. Tök állat volt delegációs konvojokban száguldozni lólépésben ( JWT biztos tudja,hogy ez mit jelent) A fracia köztársasági elnök látogatásakor is be voltam osztva a külügyhöz. Reptér,Parlament,követség(Lendvai utca,rezidencia (Csaba utca)Miniszteri vendégház( Béla király út) szállodák..stb. Addig nem is volt baj,amíg konvojban mentünk ide-oda. Igen ám,de jött az este! A hivatalos programoknak vége és a "slepp" elindult szórakozni.A Hilton előtt ácsorogtam a külügyes kocsival.Jött is ki egy francia pár és mondják: Bela kirali evnyú! :))) Voltam ott nappal vagy 3 X, de mindig felvezetéssel. Már a Várból való lejutásnál kezdődtek a gondok. Kavarogtam össze-vissza,míg nem kitaláltam,hogy amerre lejt az út,biztos arra lesz a lejárat a hegyről.Sorompó még nem volt akkoriban. Le is értem egy nagy szerpentinen.Az tudtam,hogy az Istenhegyiről kell majd valahol lefordulni a Béla király felé,de egyelőre azt se tudtam,hogy a vároldalból merre. A Krisztinán felcsillant a szemem. Nini,itt a Csaba utca! Ott van a francia rezidencia, oda viszem őket.Nagy baj már nem lehet. Nem tudtam rábeszélni őket,hogy ez is jó. - "Bela királi"- hajtogatták. Na valahogy megtaláltam az Istenhegyit. A Béla király előtt egy biztosító járőr autó állt.Megkérdeztem a embert,hogy merre kell a miniszteri vendégház felé menni? -Menjen arra és majd meglátja!- -De nem érti? Órák óta koválygok a francia belügyminiszterrel és a nejével!- hazudtam szemrebbenés nélkül. De legalább meg volt a hatása.A rendőr bepattant a kocsijába és villogóval felvezetett a maradék másfél kilóméteren. Slusszpoén: 2 nappal később,immáron a céges 1500-ös ladában, állok az újpesti droszton. Hajnali 5 óra. Közeleg egy termetes asszonyság. - A XII. Béla király útra legyen szíves!- Fülig ért a szám. - Természetesen,hölgyem.Melyik hídon menjek majd át?

Gringo 2008.02.25. 20:05:32 / # 274443
avatar
Köszi Csogu!
törölt felh. 2008.02.25. 19:43:38 / # 274819
avatar
Látom itt az asszony.De te honnan tudod?
törölt felh. 2008.02.25. 19:42:46 / # 274809
avatar
Csogu ezt tanuld meg jól jöhet. Sztréjt van sztrit förszt rájt end hir jur hotel.
Nevem senki 2008.02.25. 19:42:39 / # 274807
avatar
Nézz jobbra:-))
Nevem senki 2008.02.25. 19:41:28 / # 274806
avatar
A látványtól te pupák:-)
Oldalszám: 1757