Felhasználó hozzászólásai
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.01 17:51
G yere vissza a főtaxihoz azt nyomkodjál a hiper szuper cuccoddal meg a lesötétített skodáddal!! Majd meglátjuk sikerűl e?
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.01 17:30
Te is ott kezdted kisöreg,nagyon nagy arcod lett!! Még sokat kell ahoz melóznod hogy te leszóld a nyugatit!!
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.02.28 14:33
Szerinted melyik a legrosszabb bemondó?
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.02.28 14:31
Ahhoz képest hogy nem rég kezdted jó nyomod!!Meg a gázpedált is a skodrincsnak!:)













