Név
Becenév nudliúr
Honlap
Taxitársaság:

Felhasználó hozzászólásai

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2008.03.01 17:51

G yere vissza a főtaxihoz azt nyomkodjál a hiper szuper cuccoddal meg a lesötétített skodáddal!! Majd meglátjuk sikerűl e?

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2008.03.01 17:30

Te is ott kezdted kisöreg,nagyon nagy arcod lett!! Még sokat kell ahoz melóznod hogy te leszóld a nyugatit!!

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2008.02.28 14:33

Szerinted melyik a legrosszabb bemondó?

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2008.02.28 14:31

Ahhoz képest hogy nem rég kezdted jó nyomod!!Meg a gázpedált is a skodrincsnak!:)