| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| AdamGyak | 2008.02.29. 17:04:59 / # 287853 |
|
Szeretnék egyet felajánlani :)
Előzmény: #285391 lilazoli 2008.02.29. 14:25:37 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.02.29. 16:11:38 / # 287720 |
|
Nem tudom,hogy mi történt veled de szörnyű ez a droszt mániád újabban!
(mintha a cégvezetők véleményét tükrözné!)
Mindenhová droszt és akkor aztán tényleg egy írni olvasni,beszélni sem tudó hmm..... is tud majd "dolgozni"?!
Én is megtanultam droszt nélkül,mások is megtanulták,másik is megtanulhatják még!!
Már a droszt szótól is kivagyok!!
:(((((
Előzmény: #285288 csogu 2008.02.29. 13:48:44 |
| Nevem senki | 2008.02.29. 15:22:44 / # 287513 |
|
Csak megalkuvó:-)))
Előzmény: #285381 csogu 2008.02.29. 14:17:43 |
| bemondó | 2008.02.29. 15:18:57 / # 287443 |
|
Egyébként meg mindenki Zalaegerszegre!!!!
---------
--
-
én meg a központba....
Előzmény: #285391 lilazoli 2008.02.29. 14:25:37 |
| bemondó | 2008.02.29. 15:15:49 / # 287442 |
|
Az nem nőnap?:)
Előzmény: #285391 lilazoli 2008.02.29. 14:25:37 |
| lilazoli | 2008.02.29. 14:25:37 / # 285391 |
|
Március 8 Zoltán!! Vegyetek 1-et én meg jóóóól meglepődők! :-)
Előzmény: #284960 TOMLA 2008.02.29. 12:47:37 |
| csogu | 2008.02.29. 14:17:43 / # 285381 |
|
Áruló!!!:-)))
Előzmény: #285307 Nevem senki 2008.02.29. 14:10:50 |
|
| Nevem senki | 2008.02.29. 14:10:50 / # 285307 |
|
Ha lesz virsli, meg sör- én is megyek:-))
Előzmény: #285300 TOMLA 2008.02.29. 13:58:41 |
| TOMLA | 2008.02.29. 13:58:41 / # 285300 |
|
Vonulunk majd a 6ker topictársal máj.1.én osz énekeljük:A Nyugati drosztot végképp eltörölni!:-))
Előzmény: #285288 csogu 2008.02.29. 13:48:44 |
| csogu | 2008.02.29. 13:48:44 / # 285288 |
|
Gondoltam, hogy bízhatok benned...de akkor is jó ötlet az tőled, hogy legyen több droszt:-))
Előzmény: #285287 TOMLA 2008.02.29. 13:47:28 |
|
| TOMLA | 2008.02.29. 13:47:28 / # 285287 |
|
Azé közlöm vele, hogy szerinted nagy feje van. Biztos ami biztos. Hi-hi
Előzmény: #285270 csogu 2008.02.29. 13:37:46 |
| csogu | 2008.02.29. 13:37:46 / # 285270 |
|
Hello, én a memóriájára gondoltam és nem a 76 cm-es sapkájára:-)))
Előzmény: #285243 TOMLA 2008.02.29. 13:30:50 |
|
| TOMLA | 2008.02.29. 13:30:50 / # 285243 |
|
Nincs is nagy feje! /Milyen 20 kiló krumpli?/
Előzmény: #285127 csogu 2008.02.29. 13:20:33 |
| csogu | 2008.02.29. 13:25:58 / # 285165 |
|
Beül a kedves mondjuk a Kálvinon, beütöm GPS, látom 3 lehetőség van adva....érkezik is akérdés:
- Elnézést, merre szeretné ha mennénk? kifelé 5-ös, Üllői,Gyorsforgalmi, Ady E.?
:-)))
Előzmény: #285154 TOMLA 2008.02.29. 13:24:28 |
|
| TOMLA | 2008.02.29. 13:24:28 / # 285154 |
|
Ebben az esetben én nem lennék toleráns kifejezetten:-) Merre tartasz kifelé 5-ös, Üllői,Gyorsforgalmi, Ady E.?
Előzmény: #285020 csogu 2008.02.29. 13:06:56 |
| Fox | 2008.02.29. 13:22:18 / # 285134 |
|
Hagyjátok a lépartosokat élni! Igaz hogy az egész brigád miatt a fehér háznál alig lehet elférni, de akkoris! Tessék "minket" békénhagyni :)
|
| csogu | 2008.02.29. 13:20:33 / # 285127 |
|
Na jó, de a Gabinak a feje is megvan hozzá...amivel nem midenki rendelkezik...és ha már itt tanuló kódos kollégákról beszélünk, meg arról, hogy 300 feletti üzemanyag árról van szó, meg a vásárló erő megzakkanásáról, akkor valami ésszerű lépéssel kellene élni...hmmm?:-)
És pont ezért mondom, hogy az ötleted, hogy legyen Király és Lépart tuti, nem is rossz:-))
Előzmény: #285112 TOMLA 2008.02.29. 13:17:44 |
|
| TOMLA | 2008.02.29. 13:17:44 / # 285112 |
|
No pertye, de a GPS is annyival gyorsabb mint a térkép. Azt meg senki nem mondta, hogy tutizáshoz kell. No ahhoz kell a helyismeret, amit meg lehet tanulni idővel lásd pl.a 227es Gabit./ Ezt nem azé írtam mer 160kiló a kisg.../Azé kellő bátorság is párosult a tanultakhoz!:-)))))/
Előzmény: #285006 csogu 2008.02.29. 13:04:53 |
| csogu | 2008.02.29. 13:06:56 / # 285020 |
|
Igazad van, oda is kell egy droszt:-))
Nézd Laci, te egy tapasztal róka vagy, ismered az utasokat, mint a tenyered....Szerinted melyik esetben toleránsabbak?:
1, Ha egy XVIII. kerületi címet nem hasítasz fejből...és amíg tartasz kifelé bőven van időd ki GPS-ezni
vagy
2, Beül a kedves a Kossuth téren és azt sem tudja a taxisunk merre induljon meg egy belvárosi, mondjuk Szemere utcai címre?
Hmmm...?:-))
Előzmény: #284987 TOMLA 2008.02.29. 12:59:24 |
|
| csogu | 2008.02.29. 13:04:53 / # 285006 |
|
Ebben Laci igazad van, hogy anno...de anno nem is egy perc egynyomással mentek el a címek...:-))
Előzmény: #284960 TOMLA 2008.02.29. 12:47:37 |
|