Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
AdamGyak 2008.02.29. 17:04:59 / # 287853
avatar
Szeretnék egyet felajánlani :)
Bao, a FŐNÖK! 2008.02.29. 16:11:38 / # 287720
avatar
Nem tudom,hogy mi történt veled de szörnyű ez a droszt mániád újabban! (mintha a cégvezetők véleményét tükrözné!) Mindenhová droszt és akkor aztán tényleg egy írni olvasni,beszélni sem tudó hmm..... is tud majd "dolgozni"?! Én is megtanultam droszt nélkül,mások is megtanulták,másik is megtanulhatják még!! Már a droszt szótól is kivagyok!! :(((((
Nevem senki 2008.02.29. 15:22:44 / # 287513
avatar
Csak megalkuvó:-)))
bemondó 2008.02.29. 15:18:57 / # 287443
avatar
Egyébként meg mindenki Zalaegerszegre!!!! --------- -- - én meg a központba....
bemondó 2008.02.29. 15:15:49 / # 287442
avatar
Az nem nőnap?:)
lilazoli 2008.02.29. 14:25:37 / # 285391
avatar
Március 8 Zoltán!! Vegyetek 1-et én meg jóóóól meglepődők! :-)
csogu 2008.02.29. 14:17:43 / # 285381
Áruló!!!:-)))
Nevem senki 2008.02.29. 14:10:50 / # 285307
avatar
Ha lesz virsli, meg sör- én is megyek:-))
TOMLA 2008.02.29. 13:58:41 / # 285300
avatar
Vonulunk majd a 6ker topictársal máj.1.én osz énekeljük:A Nyugati drosztot végképp eltörölni!:-))
csogu 2008.02.29. 13:48:44 / # 285288
Gondoltam, hogy bízhatok benned...de akkor is jó ötlet az tőled, hogy legyen több droszt:-))
TOMLA 2008.02.29. 13:47:28 / # 285287
avatar
Azé közlöm vele, hogy szerinted nagy feje van. Biztos ami biztos. Hi-hi
csogu 2008.02.29. 13:37:46 / # 285270
Hello, én a memóriájára gondoltam és nem a 76 cm-es sapkájára:-)))
TOMLA 2008.02.29. 13:30:50 / # 285243
avatar
Nincs is nagy feje! /Milyen 20 kiló krumpli?/
csogu 2008.02.29. 13:25:58 / # 285165
Beül a kedves mondjuk a Kálvinon, beütöm GPS, látom 3 lehetőség van adva....érkezik is akérdés: - Elnézést, merre szeretné ha mennénk? kifelé 5-ös, Üllői,Gyorsforgalmi, Ady E.? :-)))
TOMLA 2008.02.29. 13:24:28 / # 285154
avatar
Ebben az esetben én nem lennék toleráns kifejezetten:-) Merre tartasz kifelé 5-ös, Üllői,Gyorsforgalmi, Ady E.?
Fox 2008.02.29. 13:22:18 / # 285134
avatar
Hagyjátok a lépartosokat élni! Igaz hogy az egész brigád miatt a fehér háznál alig lehet elférni, de akkoris! Tessék "minket" békénhagyni :)

csogu 2008.02.29. 13:20:33 / # 285127
Na jó, de a Gabinak a feje is megvan hozzá...amivel nem midenki rendelkezik...és ha már itt tanuló kódos kollégákról beszélünk, meg arról, hogy 300 feletti üzemanyag árról van szó, meg a vásárló erő megzakkanásáról, akkor valami ésszerű lépéssel kellene élni...hmmm?:-) És pont ezért mondom, hogy az ötleted, hogy legyen Király és Lépart tuti, nem is rossz:-))
TOMLA 2008.02.29. 13:17:44 / # 285112
avatar
No pertye, de a GPS is annyival gyorsabb mint a térkép. Azt meg senki nem mondta, hogy tutizáshoz kell. No ahhoz kell a helyismeret, amit meg lehet tanulni idővel lásd pl.a 227es Gabit./ Ezt nem azé írtam mer 160kiló a kisg.../Azé kellő bátorság is párosult a tanultakhoz!:-)))))/
csogu 2008.02.29. 13:06:56 / # 285020
Igazad van, oda is kell egy droszt:-)) Nézd Laci, te egy tapasztal róka vagy, ismered az utasokat, mint a tenyered....Szerinted melyik esetben toleránsabbak?: 1, Ha egy XVIII. kerületi címet nem hasítasz fejből...és amíg tartasz kifelé bőven van időd ki GPS-ezni vagy 2, Beül a kedves a Kossuth téren és azt sem tudja a taxisunk merre induljon meg egy belvárosi, mondjuk Szemere utcai címre? Hmmm...?:-))
csogu 2008.02.29. 13:04:53 / # 285006
Ebben Laci igazad van, hogy anno...de anno nem is egy perc egynyomással mentek el a címek...:-))
Oldalszám: 1757