| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| 6ker | 2008.02.29. 13:01:42 / # 284994 |
|
Nagy belterü autókat kértek, 3-at... ment a lépartról is...
Előzmény: #284971 TOMLA 2008.02.29. 12:50:11 |
| TOMLA | 2008.02.29. 12:59:24 / # 284987 |
|
No még valami, oszt megyek fürödni, merhogy szerda van.Sokan elfelejtik, hogy a taxiengedély Bp.re szól, nem a belbe,újpestre, stb.No osztán ha a kedves nem a Garibaldi utcába szeretne menni hanem pl.Imrén az Orgnafüzérbe akkó mi van? He..
Előzmény: #284976 Nevem senki 2008.02.29. 12:50:31 |
| Nevem senki | 2008.02.29. 12:50:31 / # 284976 |
|
Jó reggelt, de frissek vagytok.
Én mindenben a Tomával értek egyet!!
(tartozom neki)
|
| TOMLA | 2008.02.29. 12:50:11 / # 284971 |
|
Vajon miért nem nyomtak rá a lépartól??
Előzmény: #284952 6ker 2008.02.29. 12:33:23 |
| TOMLA | 2008.02.29. 12:47:37 / # 284960 |
|
Annó a térkép kocsitartozék volt/sz.tem papíron még most is az/ No mostan meg a világítós térkép lehetne az. Bőven behozza az árát nem is beszélve a szégyen elkerüléséről. Részemről igen sok helyre odatalálok, de igen sok újat tud mutatni nekem nap mint nap./Nem lehet mindenkinek biotérkep a jele/bocs a nickneve/
Előzmény: #284878 csogu 2008.02.29. 12:19:35 |
| 6ker | 2008.02.29. 12:35:30 / # 284955 |
|
Ha dolgozni akar akkor rá lenne kényszerítve, hogy tanuljon. Nem volt véletlen az az Operett se valamely nap...
Előzmény: #284952 6ker 2008.02.29. 12:33:23 |
| 6ker | 2008.02.29. 12:33:23 / # 284952 |
|
Van ékezetem, de nemszeretem használni.
Szerintem meg droszt nélkül hamarabb megtanulják.
Így csak megkapja a címet és csukott szemmel odairányítja a gps.
Valamelyik nap is 10 percekkel ment el a Vígszínház utca...
Előzmény: #284878 csogu 2008.02.29. 12:19:35 |
| csogu | 2008.02.29. 12:19:35 / # 284878 |
|
Pont azért....ilyen háború volt Újpesten is és amióta droszt van, a béke szigete lett a hely:-)
NA és kicsit komolyabb oldalról.
Laci, különben nem lenne hülyeség.
Szégyen, hogy egy kezdő taxis, aki már azért nem is annyira kezdő, pont az ilyen frekventált helyeket nem ismeri.
Példa...:
Beül a Nyugatiba egy nagyon öltönyös, nagyon exlúzív utas a kollégához. Majd a kolléga kipattan és kérdezi tőlem, hogy hol a Stollár Béla utca.
Megmondom neki.
Eltellik 15 perc és kapok egy Bajcsy 63-at. Nyomulok rá, erre nini, mit látok, a kolléga érkezik a Szent Istvánon a Margit híd felől az utasával....4 perc alatt felvezettem, és utána mentem a címre.
A droszt előnye, hogy azok is megtanulhatják a környező utcákat, a házszámokban rejlő rafinériákat, akik nem rúghatnának különben labdába azon a helyen és így nem egy döbbent taxist látna az utas, amikor beszáll és bemondja a címet:
V. ker Garibaldi utca
Lemerem fogadni, hogy a taxisok ...a kezdő taxisoknak (kb. 1-2 éve nyomja)a 80%-a azt sem tudja merre induljon el...és ez azért egy ekkora cégnél több mint ciki...
Előzmény: #284857 TOMLA 2008.02.29. 12:12:40 |
|
| TOMLA | 2008.02.29. 12:12:40 / # 284857 |
|
Van ott háború droszt nélkül is!
Előzmény: #284844 csogu 2008.02.29. 12:10:05 |
| TOMLA | 2008.02.29. 12:11:20 / # 284854 |
|
Na ja. Én meg helyette is egyet pluszba.
Előzmény: #284830 csogu 2008.02.29. 12:09:20 |
| csogu | 2008.02.29. 12:10:05 / # 284844 |
|
Ez igaz:-))
Viszont lehetne a léparton is egy droszt. Van ott hely:-))
Előzmény: #284822 TOMLA 2008.02.29. 12:09:14 |
|
| csogu | 2008.02.29. 12:09:20 / # 284830 |
|
Jól bebukott, mi?:-DDDD
Előzmény: #284817 TOMLA 2008.02.29. 12:08:16 |
|
| TOMLA | 2008.02.29. 12:09:14 / # 284822 |
|
Mert még gyerek vagy.:-))))
Előzmény: #284754 csogu 2008.02.29. 12:08:09 |
| TOMLA | 2008.02.29. 12:08:16 / # 284817 |
|
Mostan van ékézeted, vagy nincsen?
Előzmény: #284475 6ker 2008.02.29. 11:47:26 |
| csogu | 2008.02.29. 12:08:09 / # 284754 |
|
Na most félek nem értem a kérdést:-))
Előzmény: #284751 TOMLA 2008.02.29. 12:06:35 |
|
| TOMLA | 2008.02.29. 12:06:35 / # 284751 |
|
A Lyra drosztra gondoltál?
Előzmény: #284617 csogu 2008.02.29. 12:01:13 |
| csogu | 2008.02.29. 12:01:13 / # 284617 |
|
Király utcai drosztot pl. eltudnám képzelni címkiadónak:-))
Előzmény: #284475 6ker 2008.02.29. 11:47:26 |
|
| 6ker | 2008.02.29. 11:47:26 / # 284475 |
|
Hány droszt kell neked a VII.-be??
Szerintem meg szuntessuk meg a belvarosban a drosztokat.
Előzmény: #284370 csogu 2008.02.29. 11:45:45 |
| csogu | 2008.02.29. 11:45:45 / # 284370 |
|
Nincs több droszt nálunk mint máshol...sajnos, pedig egy belvárosi és egy VII. kerületi drosztnak tudnék örülni:-))
|
|
| 6ker | 2008.02.29. 11:43:50 / # 284342 |
|
Azert mond oda keves cimet, hogy a Rózsat kiuritse, ugyanis jönnék dolgozni..:P
Előzmény: #284234 TOMLA 2008.02.29. 11:30:17 |