| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 08:29:09 / # 278360 |
|
Pl. Azt,hogy a figyelmetlen külföldi ...
|
| csogu | 2008.03.02. 08:27:41 / # 272859 |
|
??
|
|
| Fox | 2008.03.02. 08:27:30 / # 278357 |
|
?
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 08:26:08 / # 278348 |
|
Mást reméltem...
:((
Előzmény: #278328 csogu 2008.03.02. 08:21:15 |
| csogu | 2008.03.02. 08:21:15 / # 278328 |
|
|
|
| Fox | 2008.03.02. 07:51:18 / # 278175 |
|
Beakartam irni valami tárgyat, ezeket a billeket utottem le hirtelen. :)
Előzmény: #278167 attus 2008.03.02. 07:50:37 |
| attus | 2008.03.02. 07:50:37 / # 278167 |
|
"sasffsafsafsa"
Ez mit jelent?:DDD
Na léptem aludni, mert így megint el lesz k..v@ az egész szabadnapom!
Előzmény: #278158 Fox 2008.03.02. 07:44:10 |
| Fox | 2008.03.02. 07:44:10 / # 278158 |
|
Tessék vigyázzni, az ajtók zárodnak!
Nem mondom, fárasztó munka..naponta ezerszer bemondani, ráadásul mindig ugyan abban a hangsúlyban
Előzmény: #278150 attus 2008.03.02. 07:38:58 |
| attus | 2008.03.02. 07:38:58 / # 278150 |
|
"közlekedés/kommunikáció"
Az az aki a metrón mondja, hogy az ajtók záródnak meg ilyesmi? :DDDD
Előzmény: #277987 AdamGyak 2008.03.02. 07:25:24 |
| Fox | 2008.03.02. 07:26:22 / # 278021 |
|
Pontosítok: Felsőfokú végzettséggel rendelkező, 25-30év körüli de minimum 10éves gyakorlattal várjuk a jelentkezőket.
Szerintetek van ilyen? Illetve, lehetséges ilyen..? Nem.. tisza Konzorcium kiírás feeling
Előzmény: #277980 attus 2008.03.02. 07:22:53 |
| AdamGyak | 2008.03.02. 07:25:24 / # 277987 |
|
Én közlekedés/kommunikáció
Előzmény: #277980 attus 2008.03.02. 07:22:53 |
| attus | 2008.03.02. 07:22:53 / # 277980 |
|
Javaslom a művelődés szervezőt, az manapság nagyon népszerű!:-))
Viccen kívül, ez azért van mert az állásajánlatok többsége úgy kezdődik "felsőfokú végzettséggel rendelkező"! Az, hogy az nem szakirányú már senkit nem izgat!:-(
Előzmény: #277964 AdamGyak 2008.03.02. 07:18:40 |
| AdamGyak | 2008.03.02. 07:18:40 / # 277964 |
|
Tudom, attus. Nekem is egyre aktuálisabb a pályaválasztás, és azt veszem észre hogy a fiatalok többsége vagy valamilyen semmitmondó teljesen felesleges szakra megy, vagy vesz egyet a piacon.
Előzmény: #277936 attus 2008.03.02. 07:14:08 |
| attus | 2008.03.02. 07:18:22 / # 277962 |
|
De azért gyanítom, hogy 10 megkérdezettből 9 megtudná mondani ki nem taxis a képen! Pedig ők még nem is annyira "gázosak",kint az utcán sokkal szánalmasabb a látvány!:-(
Előzmény: #277932 Nevem senki 2008.03.02. 07:13:40 |
| Fox | 2008.03.02. 07:17:28 / # 277957 |
|
A 3as Zolin sose láttam még ezt az elegáns nyakkendőt! Nekem teccik :))
Előzmény: #277945 attus 2008.03.02. 07:15:30 |
| attus | 2008.03.02. 07:15:30 / # 277945 |
|
Erre nem merek vicceset írni, mert az egyikük nálunk ellenőr!:-)
Előzmény: #277932 Nevem senki 2008.03.02. 07:13:40 |
| attus | 2008.03.02. 07:14:08 / # 277936 |
|
Hello Ádám!
Nem akartam szétoffolni a másik topicot, de: Tudod mennyien ülnek zsíros állásban ebben az országban ilyen piacon vett diplomával? Sokan! RÖHEJ! Na és az ilyenek nézik le a legjobban pl. a taxisokat és más dolgozó embereket!:-(
Előzmény: #277927 AdamGyak 2008.03.02. 07:09:04 |
| Nevem senki | 2008.03.02. 07:13:40 / # 277932 |
|
Azt meg ismét nem szeretném hangoztatni,hogy a legtöbb taxis önmaga paródiája a nyakkendős öltözékében!
Előzmény: #277898 attus 2008.03.02. 07:06:14 |
| csogu | 2008.03.02. 07:12:37 / # 277929 |
|
Voltam ilyennek szemtanúja...különben nem mondtam volna.
Előzmény: #277898 attus 2008.03.02. 07:06:14 |
|
| AdamGyak | 2008.03.02. 07:09:04 / # 277927 |
|
Ezért a Csicsa kivégez :D
Előzmény: #276742 csogu 2008.03.02. 06:18:55 |