Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 08:29:09 / # 278360
avatar
Pl. Azt,hogy a figyelmetlen külföldi ...

csogu 2008.03.02. 08:27:41 / # 272859
??

Fox 2008.03.02. 08:27:30 / # 278357
avatar
?
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 08:26:08 / # 278348
avatar
Mást reméltem... :((
csogu 2008.03.02. 08:21:15 / # 278328

Fox 2008.03.02. 07:51:18 / # 278175
avatar
Beakartam irni valami tárgyat, ezeket a billeket utottem le hirtelen. :)
attus 2008.03.02. 07:50:37 / # 278167
avatar
"sasffsafsafsa" Ez mit jelent?:DDD Na léptem aludni, mert így megint el lesz k..v@ az egész szabadnapom!
Fox 2008.03.02. 07:44:10 / # 278158
avatar
Tessék vigyázzni, az ajtók zárodnak! Nem mondom, fárasztó munka..naponta ezerszer bemondani, ráadásul mindig ugyan abban a hangsúlyban
attus 2008.03.02. 07:38:58 / # 278150
avatar
"közlekedés/kommunikáció" Az az aki a metrón mondja, hogy az ajtók záródnak meg ilyesmi? :DDDD
Fox 2008.03.02. 07:26:22 / # 278021
avatar
Pontosítok: Felsőfokú végzettséggel rendelkező, 25-30év körüli de minimum 10éves gyakorlattal várjuk a jelentkezőket. Szerintetek van ilyen? Illetve, lehetséges ilyen..? Nem.. tisza Konzorcium kiírás feeling
AdamGyak 2008.03.02. 07:25:24 / # 277987
avatar
Én közlekedés/kommunikáció
attus 2008.03.02. 07:22:53 / # 277980
avatar
Javaslom a művelődés szervezőt, az manapság nagyon népszerű!:-)) Viccen kívül, ez azért van mert az állásajánlatok többsége úgy kezdődik "felsőfokú végzettséggel rendelkező"! Az, hogy az nem szakirányú már senkit nem izgat!:-(
AdamGyak 2008.03.02. 07:18:40 / # 277964
avatar
Tudom, attus. Nekem is egyre aktuálisabb a pályaválasztás, és azt veszem észre hogy a fiatalok többsége vagy valamilyen semmitmondó teljesen felesleges szakra megy, vagy vesz egyet a piacon.
attus 2008.03.02. 07:18:22 / # 277962
avatar
De azért gyanítom, hogy 10 megkérdezettből 9 megtudná mondani ki nem taxis a képen! Pedig ők még nem is annyira "gázosak",kint az utcán sokkal szánalmasabb a látvány!:-(
Fox 2008.03.02. 07:17:28 / # 277957
avatar
A 3as Zolin sose láttam még ezt az elegáns nyakkendőt! Nekem teccik :))
attus 2008.03.02. 07:15:30 / # 277945
avatar
Erre nem merek vicceset írni, mert az egyikük nálunk ellenőr!:-)
attus 2008.03.02. 07:14:08 / # 277936
avatar
Hello Ádám! Nem akartam szétoffolni a másik topicot, de: Tudod mennyien ülnek zsíros állásban ebben az országban ilyen piacon vett diplomával? Sokan! RÖHEJ! Na és az ilyenek nézik le a legjobban pl. a taxisokat és más dolgozó embereket!:-(
Nevem senki 2008.03.02. 07:13:40 / # 277932
avatar
Azt meg ismét nem szeretném hangoztatni,hogy a legtöbb taxis önmaga paródiája a nyakkendős öltözékében!
csogu 2008.03.02. 07:12:37 / # 277929
Voltam ilyennek szemtanúja...különben nem mondtam volna.
AdamGyak 2008.03.02. 07:09:04 / # 277927
avatar
Ezért a Csicsa kivégez :D
Oldalszám: 1757