| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| MCCCXCII | 2008.03.02. 09:46:45 / # 279688 |
|
Ahhoz nem kell fáradtnak lenned, hogy elnézzél valamit.
Velem történt még ’83-ban valamikor ősszel.
Erzsébeten lifteztem már egy ideje, és régóta szerettem volna már beljebb kerülni.
(No nem a nőn, hanem a településen.)
Végre lett egy utasom ki egy belvárosi címet adott meg.
Boldogan haladtam a Jókai utcán a városközpont felé.
Az eszem azon járt, hogy végre bekerülök a „sűrűbe”.
Az elsőbbséget előjelző táblánál lassítottam, s talán meg is álltam. Viszont az igazinál nyomva a gázpedált átsuhantam a kereszteződésben.
Utasom rögtön megállított, majd kiszállt a kocsiból.
Először nem is érettem, hogy miért. Azután leesett.
Ezt bizony megúsztam.
Előzmény: #278566 csogu 2008.03.02. 08:56:26 |
|
| Fox | 2008.03.02. 09:19:40 / # 279621 |
|
Áh, évek óta nem nézem..
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 09:17:57 / # 279203 |
|
Ha ezzel örömöt okozok neked,akkor : hajrá lilák!
:DDD
Magyar foci??
:(
Előzmény: #279201 Fox 2008.03.02. 09:16:02 |
| Fox | 2008.03.02. 09:16:02 / # 279201 |
|
A friss levegő, és a zőld fű :) egyébként Hajrá Lilák :)
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 09:14:39 / # 279197 |
|
Lényeg a zöld... nemde??
:D
Előzmény: #279063 Fox 2008.03.02. 09:08:14 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 09:14:08 / # 279195 |
|
Szerintem kötelező volt.
Előzmény: #279194 AdamGyak 2008.03.02. 09:12:54 |
| AdamGyak | 2008.03.02. 09:12:54 / # 279194 |
|
Cascoja volt ?
Előzmény: #278367 csogu 2008.03.02. 08:32:37 |
| Fox | 2008.03.02. 09:08:14 / # 279063 |
|
Inkább hagyjuk, mert kitiltanak minket innen. Tudod NO TOLERANCIA :)
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 09:07:55 / # 279059 |
|
Kár,hogy ma is csak 4 és fél órát sikerült dolgoznom..
Példát vehetnétek rólam..
Előzmény: #278931 kritikus 2008.03.02. 09:03:14 |
| csogu | 2008.03.02. 09:07:45 / # 279056 |
|
Bao-Fox, befejezni!!:-))
|
|
| csogu | 2008.03.02. 09:07:24 / # 279037 |
|
Oksa, szia!:-)
Előzmény: #279009 kritikus 2008.03.02. 09:06:44 |
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 09:07:08 / # 279033 |
|
Nem a piros sárga?
Előzmény: #277587 Fox 2008.03.02. 09:04:25 |
| csogu | 2008.03.02. 09:07:07 / # 279032 |
|
Ő például igazából nem is a munkára töltötte el a legtöbb idejét, hanemmint írtam, mindenkinek szeretett volna megfelelni...tegnap is 4 órás alvás után ment költöztetni az egyik ismerősét, majd este be autóba és hajnal egykor meg kééész...
Ez olyan, mint amikor nyáron egész nap megyek , majd este ki meló....úgy ülök be az autóba, hogy nem emlékszem miért is van előttem a kormány...
Előzmény: #278931 kritikus 2008.03.02. 09:03:14 |
|
| kritikus | 2008.03.02. 09:06:44 / # 279009 |
|
Na megyek másik oldalakra,jó pihit majd.
Előzmény: #278919 csogu 2008.03.02. 09:03:11 |
| Fox | 2008.03.02. 09:04:25 / # 277587 |
|
Hát a sárga, narancsFIDESZsárga :D
|
| kritikus | 2008.03.02. 09:04:22 / # 279001 |
|
Jó,persze sajnálja az ember, főleg ha ismeri
Előzmény: #278919 csogu 2008.03.02. 09:03:11 |
| kritikus | 2008.03.02. 09:03:14 / # 278931 |
|
Én személy szerint Tachográf párti vagyok,és akkor megszünnének a non stop dolgozó taxisok.Milyen "szép" látvány a tátott szájjal alvó taxisok. Napi 8-10 óra munka elégnek kell lennie. Hétvégenként este minden nappalos aki él és mozog kinn van.
Előzmény: #278566 csogu 2008.03.02. 08:56:26 |
| csogu | 2008.03.02. 09:03:11 / # 278919 |
|
Különben meg igazad van...de Ákos a haverom...most mit mondjak erre...:-)
Nem rég hívott a korházból...kezd megnyugodni, ami azzal jár, hogy kezd fájni mindene...na meg elkezdett pörögni az agya, hogy mooost mi lesz??...
Előzmény: #278517 kritikus 2008.03.02. 08:54:50 |
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 09:02:50 / # 278916 |
|
És ,mi jön utána?
Előzmény: #278891 Fox 2008.03.02. 09:00:57 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 09:02:30 / # 278913 |
|
Nappal nem dolgozom..
:)
Előzmény: #278912 csogu 2008.03.02. 09:01:11 |