Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
MCCCXCII 2008.03.02. 09:46:45 / # 279688
Ahhoz nem kell fáradtnak lenned, hogy elnézzél valamit. Velem történt még ’83-ban valamikor ősszel. Erzsébeten lifteztem már egy ideje, és régóta szerettem volna már beljebb kerülni. (No nem a nőn, hanem a településen.) Végre lett egy utasom ki egy belvárosi címet adott meg. Boldogan haladtam a Jókai utcán a városközpont felé. Az eszem azon járt, hogy végre bekerülök a „sűrűbe”. Az elsőbbséget előjelző táblánál lassítottam, s talán meg is álltam. Viszont az igazinál nyomva a gázpedált átsuhantam a kereszteződésben. Utasom rögtön megállított, majd kiszállt a kocsiból. Először nem is érettem, hogy miért. Azután leesett. Ezt bizony megúsztam.
Fox 2008.03.02. 09:19:40 / # 279621
avatar
Áh, évek óta nem nézem..
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 09:17:57 / # 279203
avatar
Ha ezzel örömöt okozok neked,akkor : hajrá lilák! :DDD Magyar foci?? :(
Fox 2008.03.02. 09:16:02 / # 279201
avatar
A friss levegő, és a zőld fű :) egyébként Hajrá Lilák :)
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 09:14:39 / # 279197
avatar
Lényeg a zöld... nemde?? :D
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 09:14:08 / # 279195
avatar
Szerintem kötelező volt.
AdamGyak 2008.03.02. 09:12:54 / # 279194
avatar
Cascoja volt ?
Fox 2008.03.02. 09:08:14 / # 279063
avatar
Inkább hagyjuk, mert kitiltanak minket innen. Tudod NO TOLERANCIA :)
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 09:07:55 / # 279059
avatar
Kár,hogy ma is csak 4 és fél órát sikerült dolgoznom.. Példát vehetnétek rólam..
csogu 2008.03.02. 09:07:45 / # 279056
Bao-Fox, befejezni!!:-))

csogu 2008.03.02. 09:07:24 / # 279037
Oksa, szia!:-)
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 09:07:08 / # 279033
avatar
Nem a piros sárga?
csogu 2008.03.02. 09:07:07 / # 279032
Ő például igazából nem is a munkára töltötte el a legtöbb idejét, hanemmint írtam, mindenkinek szeretett volna megfelelni...tegnap is 4 órás alvás után ment költöztetni az egyik ismerősét, majd este be autóba és hajnal egykor meg kééész... Ez olyan, mint amikor nyáron egész nap megyek , majd este ki meló....úgy ülök be az autóba, hogy nem emlékszem miért is van előttem a kormány...
kritikus 2008.03.02. 09:06:44 / # 279009
avatar
Na megyek másik oldalakra,jó pihit majd.
Fox 2008.03.02. 09:04:25 / # 277587
avatar
Hát a sárga, narancsFIDESZsárga :D

kritikus 2008.03.02. 09:04:22 / # 279001
avatar
Jó,persze sajnálja az ember, főleg ha ismeri
kritikus 2008.03.02. 09:03:14 / # 278931
avatar
Én személy szerint Tachográf párti vagyok,és akkor megszünnének a non stop dolgozó taxisok.Milyen "szép" látvány a tátott szájjal alvó taxisok. Napi 8-10 óra munka elégnek kell lennie. Hétvégenként este minden nappalos aki él és mozog kinn van.
csogu 2008.03.02. 09:03:11 / # 278919
Különben meg igazad van...de Ákos a haverom...most mit mondjak erre...:-) Nem rég hívott a korházból...kezd megnyugodni, ami azzal jár, hogy kezd fájni mindene...na meg elkezdett pörögni az agya, hogy mooost mi lesz??...
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 09:02:50 / # 278916
avatar
És ,mi jön utána?
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 09:02:30 / # 278913
avatar
Nappal nem dolgozom.. :)
Oldalszám: 1757