Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.03.02. 09:01:11 / # 278912
Arra vigyázz, nehogy holnap rólad készítsek képgalériát!:-)
Fox 2008.03.02. 09:00:57 / # 278891
avatar
Tegnap próbáltam segiteni a mellettem ülő leendő kollégának a KRESZ tesztben, volt egy olyan kérdés hogy ön szerint mi következik a piros jelzés után? Gondolom rémlik valami. Sajnos nem leltem a helyes választ, ha érted! ;))))))
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 08:58:39 / # 278813
avatar
Mégse szereted a vörösöket? Helyes! :)
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 08:58:07 / # 278797
avatar
Ez sajna elég gáz!
csogu 2008.03.02. 08:56:26 / # 278566
Én a Váci - Frangepánon mentem át totál piroson...mentem épp haza, mert úgy éreztem fáradt vagyok...jól éreztem:-))
csogu 2008.03.02. 08:55:21 / # 278525
Így igaz...
kritikus 2008.03.02. 08:54:50 / # 278517
avatar
Nem arról van szó,hogy a 2/a kerület Piripócs u 4-nél elnézte a jobb kezet,pedig ott hetente akár három autó is szokott jönni.hanem az Erzsébet körútról és egy hivatásos gk.vezetőről.
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 08:53:36 / # 278506
avatar
Semmit.. 50-es táblánál..
csogu 2008.03.02. 08:50:55 / # 278474
Max. olyan 80-90 km/h...de ez semmit sem jelent.
csogu 2008.03.02. 08:50:33 / # 278468
Nem mondom, hogy nincs igazad, de azt sem merem állítani, hogy mi...különösen én, évente nem hibázom egy nagyot és csak a szerencsén múlt eddig, hogy akkor épp nem jött senki.
kritikus 2008.03.02. 08:49:16 / # 278459
avatar
Távol álljon tőlem a károgás,rossz indulatu sem vagyok,de ekkora szarvas hibát véteni egy hivatásos gk.vezetőnek megengedhetettlen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A figyelmetlenségével csinált vagy 15-20 milliós kárt.Ha rajtam múlna 2 évig biztos nem lenne jogosítványa a kollégának.

Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 08:47:16 / # 278444
avatar
Mellékesként... Mennyivel mehetett a merci?
csogu 2008.03.02. 08:46:03 / # 277713
Akkor most temetünk...

Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 08:42:00 / # 278437
avatar
Ez is jó azért,mert mi lett volna,ha mondjuk egy 10 éves bér asztrával történik ugyanez? Jó dolog a légzsák!
csogu 2008.03.02. 08:36:59 / # 278380
Hááát hétfőig fű sem terem, majd akkor kiderül. A sérülésének mértéke és típusa arra enged következtetni, hogy a kicsi pihenő olyan 1-2 hónap...
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 08:35:43 / # 278377
avatar
Autó kuka? Gondolom volt biztosítás,de azért így is elég gáz! Ő meg pihizik egy kicsit..
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 08:34:24 / # 278373
avatar
Megragadtad a lényeget!! :DD
csogu 2008.03.02. 08:32:37 / # 278367
Na igen, jobb lett volna, ha legalább nem ő a hibás...de ilyen is van.
Fox 2008.03.02. 08:32:37 / # 278371
avatar
Külföldi, ugyan már. Sajnos évek óta egyre több a külföldi rendszámos de magyar állampolgár tulajdonába lévő autó. Magyarabb volt mint te vagy én.
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 08:30:46 / # 278361
avatar
Éjjel kettő körül mentem arra,nem tudtam dönteni,hogy mi lehetett.. Épp fényképeztél csogu,nem akartam ráddudálni,mert lehet kiugrottál volna az útra..
Oldalszám: 1757