| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.03.02. 09:01:11 / # 278912 |
|
Arra vigyázz, nehogy holnap rólad készítsek képgalériát!:-)
|
|
| Fox | 2008.03.02. 09:00:57 / # 278891 |
|
Tegnap próbáltam segiteni a mellettem ülő leendő kollégának a KRESZ tesztben, volt egy olyan kérdés hogy ön szerint mi következik a piros jelzés után? Gondolom rémlik valami. Sajnos nem leltem a helyes választ, ha érted! ;))))))
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 08:58:39 / # 278813 |
|
Mégse szereted a vörösöket?
Helyes!
:)
Előzmény: #278566 csogu 2008.03.02. 08:56:26 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 08:58:07 / # 278797 |
|
Ez sajna elég gáz!
Előzmény: #278517 kritikus 2008.03.02. 08:54:50 |
| csogu | 2008.03.02. 08:56:26 / # 278566 |
|
Én a Váci - Frangepánon mentem át totál piroson...mentem épp haza, mert úgy éreztem fáradt vagyok...jól éreztem:-))
Előzmény: #278517 kritikus 2008.03.02. 08:54:50 |
|
| csogu | 2008.03.02. 08:55:21 / # 278525 |
|
Így igaz...
|
|
| kritikus | 2008.03.02. 08:54:50 / # 278517 |
|
Nem arról van szó,hogy a 2/a kerület Piripócs u 4-nél elnézte a jobb kezet,pedig ott hetente akár három autó is szokott jönni.hanem az Erzsébet körútról és egy hivatásos gk.vezetőről.
Előzmény: #278474 csogu 2008.03.02. 08:50:55 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 08:53:36 / # 278506 |
|
Semmit.. 50-es táblánál..
Előzmény: #278474 csogu 2008.03.02. 08:50:55 |
| csogu | 2008.03.02. 08:50:55 / # 278474 |
|
Max. olyan 80-90 km/h...de ez semmit sem jelent.
|
|
| csogu | 2008.03.02. 08:50:33 / # 278468 |
|
Nem mondom, hogy nincs igazad, de azt sem merem állítani, hogy mi...különösen én, évente nem hibázom egy nagyot és csak a szerencsén múlt eddig, hogy akkor épp nem jött senki.
Előzmény: #278459 kritikus 2008.03.02. 08:49:16 |
|
| kritikus | 2008.03.02. 08:49:16 / # 278459 |
|
Távol álljon tőlem a károgás,rossz indulatu sem vagyok,de ekkora szarvas hibát véteni egy hivatásos gk.vezetőnek megengedhetettlen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A figyelmetlenségével csinált vagy 15-20 milliós kárt.Ha rajtam múlna 2 évig biztos nem lenne jogosítványa a kollégának.
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 08:47:16 / # 278444 |
|
Mellékesként...
Mennyivel mehetett a merci?
Előzmény: #277713 csogu 2008.03.02. 08:46:03 |
| csogu | 2008.03.02. 08:46:03 / # 277713 |
|
Akkor most temetünk...
|
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 08:42:00 / # 278437 |
|
Ez is jó azért,mert mi lett volna,ha mondjuk egy 10 éves bér asztrával történik ugyanez?
Jó dolog a légzsák!
Előzmény: #278380 csogu 2008.03.02. 08:36:59 |
| csogu | 2008.03.02. 08:36:59 / # 278380 |
|
Hááát hétfőig fű sem terem, majd akkor kiderül. A sérülésének mértéke és típusa arra enged következtetni, hogy a kicsi pihenő olyan 1-2 hónap...
|
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 08:35:43 / # 278377 |
|
Autó kuka?
Gondolom volt biztosítás,de azért így is elég gáz!
Ő meg pihizik egy kicsit..
Előzmény: #278367 csogu 2008.03.02. 08:32:37 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 08:34:24 / # 278373 |
|
Megragadtad a lényeget!!
:DD
Előzmény: #278371 Fox 2008.03.02. 08:32:37 |
| csogu | 2008.03.02. 08:32:37 / # 278367 |
|
Na igen, jobb lett volna, ha legalább nem ő a hibás...de ilyen is van.
|
|
| Fox | 2008.03.02. 08:32:37 / # 278371 |
|
Külföldi, ugyan már. Sajnos évek óta egyre több a külföldi rendszámos de magyar állampolgár tulajdonába lévő autó. Magyarabb volt mint te vagy én.
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 08:30:46 / # 278361 |
|
Éjjel kettő körül mentem arra,nem tudtam dönteni,hogy mi lehetett..
Épp fényképeztél csogu,nem akartam ráddudálni,mert lehet kiugrottál volna az útra..
|