Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Fox 2008.03.02. 07:08:45 / # 277918
avatar
Jó, ez igaz. De miután felvesznek a Fötaxihoz, „külön” ki van hangsúlyozva hogy mostantól a központba csak is a „munkaruhádban” lehet megjelenni. Ez persze nem azt jelenti hogy nem értek egyet a kollégával, mert igenis vannak ilyen esetek, amikor egyszerűen csekket beváltani akar az ember két tennivaló vagy éppen bevásárlás között.

Fox 2008.03.02. 07:06:25 / # 277908
avatar
Tudtam hogy Bao lesz aki először kérdezz, utána olvas. ;)

attus 2008.03.02. 07:06:14 / # 277898
avatar
Azért ezután nézzél kicsit jobban utána szerintem! Gondolod,hogy ha te elakarsz nekem adni egy ilyen szolgáltatást mint a taxi pl., még én fogok a te telephelyedre ronhangálni szerződést kötni??? Hát nem! Tudod ki megy oda? Aki a saját szolgáltatását akarja rásózni a főtaxira! Azt meg nem az érdekli, hogy ki hogyan van felöltözve, hanem a sz@rját akarja eladni! Azt meg ismét nem szeretném hangoztatni,hogy a legtöbb taxis önmaga paródiája a nyakkendős öltözékében!( a kivétel természetesen esetünkben is erősíti a szabályt!)
csogu 2008.03.02. 06:54:08 / # 277719
Készítem a cikket, abban minden információ megtalálható lesz... Türelem, hagy haladjak vele.
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 06:48:51 / # 277513
avatar
ok.
AdamGyak 2008.03.02. 06:47:10 / # 277492
avatar
Sérülés ?
csogu 2008.03.02. 06:45:45 / # 277403
Készítem a cikket, abban minden információ megtalálható lesz... Türelem, hagy haladjak vele.
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 06:43:22 / # 277402
avatar
Az Erzsébet körúton ,ugye? :(
csogu 2008.03.02. 06:39:44 / # 277346
Igen:-(
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 06:39:06 / # 277328
avatar
Az Ákost? :(
csogu 2008.03.02. 06:35:59 / # 277287
Ma éjszaka a 1758-as kollégánkat súlyos baleset érte. Készítem a cikket, abban minden információ megtalálható lesz...kb. 1 óra hossza még, mire elkészülök vele.

Fox 2008.03.02. 06:30:52 / # 276971
avatar
MSN-t vagy valamit kapcsolj be lecci
Fox 2008.03.02. 06:30:21 / # 276962
avatar
...én meg nem bírtam ki hogy erre ne reagáljak
csogu 2008.03.02. 06:26:50 / # 276823
Na szép...:-)) Pedig még gondolkodtam is rajta, hogy feltétlen nekem kellene-e erre reagálnom, de annyira tudtam a frankót, hogy képtelen voltam magamban tartani:-)
Fox 2008.03.02. 06:23:12 / # 276789
avatar
Ezen jót derültem, nyomtatom is. Ha véletlen hétfőn a faliújságon találod akkor NEM ÉN VOLTAM. :)
csogu 2008.03.02. 06:18:55 / # 276742
Valcsi, a magad szemszögéből érthető a felháborodásod, de annak azért oka van, hogy csak a megfelelő öltözetben lehet a központba bemenni. A Kerepesi út az a Főtaxi központja, sok olyan prominens személyiség fordul meg ott, akikből később akár komoly megrendelő is lehet. A cég arculata ebben (az elvtelen versenyben) igen fontos szerepet tölt be. Nézz körül, egyes kisebb cégek, akik azzal csábították magukhoz a taxisokat, hogy náluk nem kötelező az ing, nyakkendő stb…azok is már rákényszerülnek arra, hogy megköveteljék a náluk dolgozó taxisoktól a megfelelő öltözködést. Szóval visszakanyarodva a Kerepesi útra… Jön egy cégvezető mondjuk a Mikóssal tárgyalni. Az épület előtt lát egy Főtaxit, aminek a tisztasága hagy maga után némi kívánnivalót (persze, hiszen a kolléga apukája leesett a létra tetejéről és most a kollégánk kénytelen reggelente lerohanni Biharterenyére megetetni az állatokat, ahol ugye sok a sár meg a gané…majd hazafelé berohan beváltani a csekkjeit, mert hááát most még az üzemanyag költsége is megnövekedett). Belép az igen csak VIP-es személyiség a fotocellás ajtón, ahol épp én igyekszem kifelé egy ujjatlan pólóban, na meg rövidnadrágban, ami kicsit még vizes, mert leugrottunk a családdal egyet csobbanni és elszámítottam magam, többet költöttem lángosra mint amennyit terveztem. Így rohantam beváltani a csekkjeimet…hiszen vacsorára is kell valami. Tovább sétál a Miklós irodája felé az aktatáskás ürge, amikor is arra lesz figyelmes, hogy Csaba Peti gumicsizmában flangál felé, mivel horgászni volt és utána beugrott gyorsan alá írni egy szerződéstervezetet. Emberünk megérkezik a vezérigazgatói irodához, aminek az ajtaja akkor tárul ki és Csicsa egy labdát gurítva üvölti, hogy HAJRÁ FRADI!!! …feltételezhetően nem szomjas állapotban. Emberünk belép az irodába, de még kintről hallja, hogy Memi üdvözli a Csicsát: Na mi van hüle kösög felkiáltással. Bent az irobában meg azt fogja hallani, hogy a Főtaxi egy közel 95 éves cég, ahol a munkatársak (mármint mi) elegáns megjelenésben dolgoznak, tiszta, új és/vagy újszerű állapotú gépkocsival… Valcsi, szerinted???:-)))
valcsi 2008.03.02. 04:51:35 / # 276629
avatar
Röviden a lényeg, igaz, hogy szövetpantallóban szolgáltattam, de a tagdíjat már farmerben, sőt kék farmerben fizettem be, és hát ezt nem lehet büntetlenül megúszni. A budakalászi önkormányzat a pénteki napot jelölte ki lombégetésre, csinos lettem volna élrevasalt szövetpantallóban söprögetve, gereblyézve.
valcsi 2008.03.02. 04:27:05 / # 276529
avatar
Apukám 83 éves, életében először másfél éve volt kórházban, egy napra, szürkehályog-műtét miatt. Amikor másnap hazavittük,a doki figyelmeztette: most néhány hétig nem szabad hajolni, nem szabad emelni, nem szabad cipelni. Az Apu megnyugtatta, ő eddig sem cipekedett, mivel ő minden pénteken Budakalászról bemegy a békásmegyeri piacra biciklivel, és az a 15 kiló amit vásárol, azt nem cipeli, hanem ráakasztja a biciklire. Amikor a doktor úr magához tért, gyorsan eltiltotta a biciklizéstől. Azóta minden áldott pénteken kimegyek hozzá Budakalászra, elmegyünk békási piacra. Azóta már biciklizhetne, és persze biciklizik is,de ezt az autós bevásárlást igen megkedvelte, én pedig örülök, hogy segíthetek neki. Pénteken is így történt. Reggel kijöttem dolgozni, majd hazamentem. Átöltöztem, összepakoltam neki a félretett újságokat,bepakoltam a neki főzött sóletet, és elindultam. Útközben beugrottam tagdíjat fizetni, csak néhányan álltunk sorba, mögöttem a 1593-as kolléga. Utána már csak a beszélgetős csatornát szoktam hallgatni, de mivel ott csend volt, a reklamára kapcsoltam. Egyszer csak hallom, hogy a Kinder azután érdeklődik,hogy vettem-e fel címet, majd arra kérte a kezelőt, hogy hívjon át.

Fox 2008.03.01. 21:53:00 / # 276123
avatar
Minek kell ahhoz visszamenni? Szerinted a többi cégnél az ölembe esik a cím? Nyomkodok én itt is.. Nudlibácsi.

nudliúr 2008.03.01. 17:51:03 / # 275619
avatar
G yere vissza a főtaxihoz azt nyomkodjál a hiper szuper cuccoddal meg a lesötétített skodáddal!! Majd meglátjuk sikerűl e?
Oldalszám: 1757