Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
nudliúr 2008.03.01. 17:30:39 / # 275605
avatar
Te is ott kezdted kisöreg,nagyon nagy arcod lett!! Még sokat kell ahoz melóznod hogy te leszóld a nyugatit!!

csogu 2008.03.01. 12:12:20 / # 275705
Tessék komolyan venni!!!...és kimenni dolgozni!

Fox 2008.03.01. 12:11:12 / # 275703
avatar
A piálásra gondoltam, na mindegy ;) Inkább alszom, mert felmegy a pumpa ;)
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.01. 12:10:46 / # 275698
avatar
Erre mit mondjak? Amikor a rádióhoz kerültem,akkor én bp. legjobb cégének mondtam. Na,ezt lehet vitatni,nem itt és nem ez a cél.. Sok cím volt és voltunk is rá sokan,szinte nem is volt droszt. Tutiba állni és nyomkodni kellett keményen! Kezdő voltam még és még most is itt vagyok,tehát a kiképzés sikerült! Manapság,meg? :(( Azt elismerem,hogy talán több cím volt régen...
csogu 2008.03.01. 12:09:57 / # 275663
Inkább feledj!!:-DDDDD
Fox 2008.03.01. 12:09:26 / # 275637
avatar
Bizony bizony, jaj mi volt 16hónapja.. jaj istenem ;DDDDDD
csogu 2008.03.01. 12:09:06 / # 275630
Nem olvastad? Csikorgó kerekekkel...láttad már az autóm? Szerinted rólam van szó?:-))
csogu 2008.03.01. 12:08:38 / # 275629
No mi van, előtódultak az emlékek:-))
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.01. 12:07:35 / # 275628
avatar
Csogu,miért indultál el így?
Fox 2008.03.01. 12:07:24 / # 275623
avatar
Droszt elsőről cimet, ez a jó lét :))) Ha meg megég akkor meg könyörög hogy jaj drosztrol nyomkodtam ki:) Vagdalkozzál csak, jön még kutyára tél. és én nem cimet vettem föl!
csogu 2008.03.01. 12:05:33 / # 275621
Mert feltételezhetően nem drosztos címet vett fel, hanem kinyomott valahova...de tudod, nem ez az első eset....tudok olyan kollégáról, aki szintén a nyugatiban csikorogtatta anno 1 1/2 éve a kerekeit:-))) Hiába na, a történelem ismétli önmagát:-))
Fox 2008.03.01. 12:03:35 / # 275618
avatar
LE A NYUGATIVAL! ..és ahhoz mit szólnak a drága etikások hogy droszt elsőként éjszaka csikorgó kerekekkel elindul a kolléga a címre, majd a lámpát nem sikerül bekapcsolnia csak miután szabályosan visszafordul és már a Podit is elhagyja? Drosztról miért kell így elindulni?
MCCCXCII 2008.03.01. 12:00:48 / # 275604
[i] Általában a lusta ,éhes és irigy emberek játszóterének tartom a drosztokat! [/i] Ezt hogy érted? Én mást tapasztaltam. Az tény, hogy ha egy „új” vadászmezőre tévedek, akkor rögtön irigykednek. Ez pedig független a droszttól, vagy a tutitól. A lényeg, hogy a környékről el kell zavarni tűzzel vassal, mert ha itt „ragad” dolgozni, akkor nekem üresebb lesz a zsebem. Ez igaz drosztra, nem drosztra, tutira, nem tutira, stb. Egy példa: Felvettem egy címet anno. Igaz nagyon neccesen értem oda, de még időm belül voltam (59) volt a másodperc. A perc most lényegtelen. Ami lényeges, hogy az időmérő is pont akkor érkezett a címre, de én egy pillanattal előbb érkeztem. Látta az érkezésem, de nem borított le. EZ RENDES VOLT TŐLE. Ha egy másodperccel később állítja meg a stoppert, akkor ugye neki van igaza. De ennek ellenére a következő tanácsot adta: — Kedves kolléga itt a környéken nem szokás így címre nyomni, hogy az utolsó pillanatban éppen oda érjünk. Máskor ezt vedd figyelembe. Látom, hogy „új fiú” vagy és most nem tiltalak le, de legközelebb nem leszek ilyen kegyes. Ezek után egy kövér gázt adott, s füstbe burkolódzva elporolt a távolba. Én meg néztem magam elé hülyén, bár ez nem esett nehezemre. Mi van? Nem szokás itt így a címre nyomni? Akkor most mennyivel kell érkezni, ha felvettem a címet mondjuk 3 perccel? Ki volt ez a manus, hogy itt hinti nekem az észt? Biztos valami jó ember. Veszek neki egy úszósapkát. Felteheti a fejére, legalább tudni fogja mindenki róla, hogy mekkora f @ ..kalap. Na most ezek után ki a lusta, vagy ki az éhes? Sokszor mondtam már, hogy egy cégnél ne az legyen a fő szempont, hogy milyen sokan fizetnek itt tagdíjat. Hanem válogatott emberek legyenek, akik előbbre viszik a cég jó hírnevét. Az pedig hozzáállás kérdése, hogy mindenki jól járjon. Igaz lesz akinek esetleg kicsit rosszabb lesz, de legalább nem ölik egymást az emberek. Most a bevétel miatt növeljük a létszámot. Azután a tagdíjat, és a megélhetésedhez szükséges anyagiakat hogyan szerzed meg, ez senkit nem érdekel. Lophatsz, fosztogathatsz, rabolhatsz, csak ne tudódjon ki, mert akkor felelősségre kell, hogy vonjunk. Ha benne vagy a pixisben, akkor elrettentően kapsz egy felfüggesztett büntetést, ha nem vagy benne, akkor ki leszel rúgva. Bár ezt fájó szívvel tesszük, hiszen ez egy tagdíjveszteséget jelent. Fájdalmunkat enyhítendő viszont felveszünk még több embert. De most már nem ragozom tovább, hanem megyek az utcára, mert vékony a brifkó. A vastagságát a fel nem adott csekkek alkotják. Az meg nem jó jel.
csogu 2008.03.01. 11:53:19 / # 275563
Erre majd térjünk vissza 6ker ebédje után:-))
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.01. 11:51:48 / # 275560
avatar
Te drosztimádó!!!! :(
csogu 2008.03.01. 11:35:34 / # 275547
:-DDDDDDD Inkább menj olvasni!!!:-))
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.01. 11:23:29 / # 275545
avatar
A keleti!eszmékkel is!
csogu 2008.03.01. 11:22:27 / # 275542
LE A NYUGATIVAL!
MCCCXCII 2008.03.01. 11:18:37 / # 275527
Pontos időpont?
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.01. 11:10:04 / # 275518
avatar
Én ,nem nálatok vagyok,bár voltam ott is egyszer 3 hetet,egyszer meg egy hónapot. Ahol voltam,ott azt tapasztaltam,hogy akik a drosztokra álltak azok voltak a legnagyobb kályhások. Sírtak mindig,néhány tagdíj miatt mondjuk 10 toltak ki 100 emberrel. Állandóan az volt,hogy szólongatni kellett őket,ha véletlenül a diszpécser nem mondta a drosztot,hanem kiadta a címet öttel,akkor utána sírt bele a drosztos,hogy ez nem drosztos??? Miért nem vert bele 2-vel,ha úgyis drosztos? Olyan drosztossal is találkoztam aki hamarabb ért oda a gundeltől a dózsa 56-hoz (istván sarok) mint én az integetőről... Szerinted? Általában a lusta ,éhes és irigy emberek játszóterének tartom a drosztokat! Ma is hajnalban:beírnál a xy drosztra? És ugye nem baj,ha elszaladok egy percre újságért?? Fordítva nem lehetett volna? Éhesek,sírnak,nem fektetnek bele alapvető dolgokba pl.:rádió,antenna... Sorolhatnám!! (tisztelet a kivételnek!)
Oldalszám: 1757